NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
valószínűleg csak zárlatos (lehet hogy a videokártya romlott el mondjuk), egyedül a pixelhiba nem szervizelhető tudtommalJJ
próbáltam a másik gépemen, másik kábellel is, sajnos nem ott van a gond.atapapa
milyen samsung?haromt
dél-koreai 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Samsung moncsi: tök sötétség, néhány másodpercenként bevillan a kép egy pillanatra, majd pár másodpercig megint sötétség. Mindezt folyamatosan :/
Mi lehet a gond? Szervizelhető, vagy vegyek újat?atapapa
valószínűleg csak zárlatos (lehet hogy a videokártya romlott el mondjuk), egyedül a pixelhiba nem szervizelhető tudtommalJJ
próbáltam a másik gépemen, másik kábellel is, sajnos nem ott van a gond.atapapa
milyen samsung?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Samsung moncsi: tök sötétség, néhány másodpercenként bevillan a kép egy pillanatra, majd pár másodpercig megint sötétség. Mindezt folyamatosan :/
Mi lehet a gond? Szervizelhető, vagy vegyek újat?atapapa
valószínűleg csak zárlatos (lehet hogy a videokártya romlott el mondjuk), egyedül a pixelhiba nem szervizelhető tudtommalJJ
próbáltam a másik gépemen, másik kábellel is, sajnos nem ott van a gond.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 864 — Illegális gyakorló
Samsung moncsi: tök sötétség, néhány másodpercenként bevillan a kép egy pillanatra, majd pár másodpercig megint sötétség. Mindezt folyamatosan :/
Mi lehet a gond? Szervizelhető, vagy vegyek újat?atapapa
Az én monitorom decemberben adta meg magát, hasonló tünetekkel. Mondjuk nekem csak egyszer villant fel a kép bekapcsolás után, aztán ment készenlétibe. Elfáradtak a kondik. Pár száz forintos alkatrészek, max pár ezerből megvan a javítás, ha hozzáértő csinálja és anyagáron. Tőlem szervízben alsóhangon 12-t akartak elkérni, plusz munkadíj, hát persze. 4 ezerből meglett, azóta újra tökéletes.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
jó, akkor hívjál a full kezdő buddy foxnak.
tippre azt mondanám h ez az opció ára, de kevés az infóbriareos
na mindegy azért köszi 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
jó, akkor hívjál a full kezdő buddy foxnak.
tippre azt mondanám h ez az opció ára, de kevés az infó

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Valaki jártas tőzsdézésben? Lenne egy kérdésem ha van itt olyan 😊Hall Of Green
call me gekkobriareos
Miért indulok mínusszal ha pld usd-t veszek? Eddig úgy tűnik hogy a prémium eladás/vételnél van egy szám például -0.020..akkor ezt levonja a tőkémből ha kereskedni akarok az usd-vel? 😊
vagy a kezdeti letét? vagy ezek együtt ? 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
Valaki jártas tőzsdézésben? Lenne egy kérdésem ha van itt olyan 😊Hall Of Green
call me gekko

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Valaki jártas tőzsdézésben? Lenne egy kérdésem ha van itt olyan 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
Samsung moncsi: tök sötétség, néhány másodpercenként bevillan a kép egy pillanatra, majd pár másodpercig megint sötétség. Mindezt folyamatosan :/
Mi lehet a gond? Szervizelhető, vagy vegyek újat?atapapa
valószínűleg csak zárlatos (lehet hogy a videokártya romlott el mondjuk), egyedül a pixelhiba nem szervizelhető tudtommal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Akkor érdemes rákérdezni, hogy mibe fog fájni mert lehet, hogy érdemesebb hozzádobni pár fémpénzt és megvan az új.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
köszi, a gari az alap lenne, de mintha pont mostanában járt volna le. előbányászom majd.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Nekem az LG csinálta azt, hogy amikor bedugtam felvillant aztán mintha alvó üzemmódban lett volna. Garanciálisan javították.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Samsung moncsi: tök sötétség, néhány másodpercenként bevillan a kép egy pillanatra, majd pár másodpercig megint sötétség. Mindezt folyamatosan :/
Mi lehet a gond? Szervizelhető, vagy vegyek újat?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
Az amerikaiak ezen a hétvégén fognak órát állítani?TheMileHighCity
http://en.wikipedia.org/wiki/Daylight_saving_time_around_the_world#United_States_of_America


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az amerikaiak ezen a hétvégén fognak órát állítani?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chrome-al kapcsolatban kérdeznék párat:
- add-onokat merre találom (NoAds, más gyorshívó, youtube downlander, stb)?
- hol lehet beállítani hogy ha csak egy fülön böngészek és azt bezárom akkor ne az egész ablakot zárja be hanem menjen a gyorshívóra?
- és azt h fent állandóan mutassa a könyvjelzőeszköztárat?kristof
chrome store de csak akkor hogyha frissítve van a legújabbra.

a másik kettő meg beállítások
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chrome-al kapcsolatban kérdeznék párat:
- add-onokat merre találom (NoAds, más gyorshívó, youtube downlander, stb)?
- hol lehet beállítani hogy ha csak egy fülön böngészek és azt bezárom akkor ne az egész ablakot zárja be hanem menjen a gyorshívóra?
- és azt h fent állandóan mutassa a könyvjelzőeszköztárat?
több mint 13 éve
favre Green Bay Packers 125
Nekem egyszer adott ki furcsa hangokat a szgépem, még régesrégen, amikor a ventillátor szorult. Bizonyos fordulatszámon (nem feltétlenül a leginkább pörgős üzemmódban) nyöszörgött. Szétszedtem, nyomorgattam, porszívóztam, olajoztam, és aztán soha többet nem hangoskodott.Sobri Jóska
jó de nekem ezt csinálta már zsírújként kibontás-összerakás után 2 nappal a MohA-nál 😊
na mindegy, majd ha lesz pénzem veszek úgyis valami rendes hűtőt. tudom hogy annyira nem drága, de most telefont kell szereznem... mert NINCS!haromt
a legjobb amit tehetsz az az, ha lekapod a gép oldalát elkezded az nba-t vagy a moha-t és meghallgatod/nézed melyik venti adja a hangot aztán azt megvizsgálod és csak kiderül valami okosság

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
...most meg nem volt ilyen baja az nba2k11-nek amíg pl my playerben meccseket nyomtam, de a rendes meccseket nem bírja... haromt
Hasonlóan jártam én anno, my player simán ment, egy mezei mérkőzés a 3. negyed közepe felé olyat játszott, hogy szép lassan elsötétült a képernyő, csak a hangok mentek tovább. Bár, amióta van laptop hűtőm, azóta nem játszik ilyet, szóval túlmelegedés szerintem is.deny79
Ha már laptop hűtő, te milyet vettél? Én is pont most akarok magamnak. Annyi kéne, hogy 15,6-os notihoz és legyenek rajta usb portok. Most ezt néztem ki magamnak: http://ipon.hu/webshop/product/_spire_pacificbreeze_ii___sp302ap_b/155861F.Schleck
Enyém nagyon egyszerű, akkor gyorsban kellett, illetve nem én választottam, ajándékba kaptam. Ha minden igaz, vaterán keresztül szerezte be az illető egy rendes üzlettől, 3 ventilátoros (kicsi), USB-s értelemszerűen, és kék ledekkel van telepakolva. Utólag nézegettem, elvileg tele van ezzel vatera (is), 2200-2500 körül szállítással együtt megvan. De egyébként jól működik, jó hidegen tartja gépet.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
...most meg nem volt ilyen baja az nba2k11-nek amíg pl my playerben meccseket nyomtam, de a rendes meccseket nem bírja... haromt
Hasonlóan jártam én anno, my player simán ment, egy mezei mérkőzés a 3. negyed közepe felé olyat játszott, hogy szép lassan elsötétült a képernyő, csak a hangok mentek tovább. Bár, amióta van laptop hűtőm, azóta nem játszik ilyet, szóval túlmelegedés szerintem is.deny79
Ha már laptop hűtő, te milyet vettél? Én is pont most akarok magamnak. Annyi kéne, hogy 15,6-os notihoz és legyenek rajta usb portok. Most ezt néztem ki magamnak: http://ipon.hu/webshop/product/_spire_pacificbreeze_ii___sp302ap_b/155861

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
...most meg nem volt ilyen baja az nba2k11-nek amíg pl my playerben meccseket nyomtam, de a rendes meccseket nem bírja... haromt
Hasonlóan jártam én anno, my player simán ment, egy mezei mérkőzés a 3. negyed közepe felé olyat játszott, hogy szép lassan elsötétült a képernyő, csak a hangok mentek tovább. Bár, amióta van laptop hűtőm, azóta nem játszik ilyet, szóval túlmelegedés szerintem is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem egyszer adott ki furcsa hangokat a szgépem, még régesrégen, amikor a ventillátor szorult. Bizonyos fordulatszámon (nem feltétlenül a leginkább pörgős üzemmódban) nyöszörgött. Szétszedtem, nyomorgattam, porszívóztam, olajoztam, és aztán soha többet nem hangoskodott.Sobri Jóska
jó de nekem ezt csinálta már zsírújként kibontás-összerakás után 2 nappal a MohA-nál 😊
na mindegy, majd ha lesz pénzem veszek úgyis valami rendes hűtőt. tudom hogy annyira nem drága, de most telefont kell szereznem... mert NINCS!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Nekem egyszer adott ki furcsa hangokat a szgépem, még régesrégen, amikor a ventillátor szorult. Bizonyos fordulatszámon (nem feltétlenül a leginkább pörgős üzemmódban) nyöszörgött. Szétszedtem, nyomorgattam, porszívóztam, olajoztam, és aztán soha többet nem hangoskodott.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Esetleg valamelyik venti kapcsol max. üzemmódba? Ha igen én a proci-hűtőre gyanakodnék... (tekintettel arra hogy a MOHA esetében nem játék közben, hanem töltésnél jelentkezik a probléma)Rataccess
Én nyomatnék egy Everest hőmérést... A Eszközök/rendszer stabilitás teszt menüben van egy beépített hő-grafikon, ami akkor is méri a különböző hardverek hőmérsékletét, ha magát a stressz-tesztet nem indítod el. Hagyni kell menni játék közben, és folyamatosan menti a hőértékeket. Azt meg a procid/videókártyád honlapján (vagy ezzel kapcsolatos fórumokon) megtalálod, hogy mi az a hőmérséklet ami még normálisnak mondható.Rataccess
van fönt everest de régebbi és ebben nem volt hőmérő, csak a pro-ban amit régen használtam. most megnézem ezt. nem engedi telepíteni mert már volt fenn az ultimate és lejárt a próbaidőm régen...
az ati catalystban van VGA hőmérő. az normálisat mutat (51 fok)
speedtesttel megnézem NBA után a procit és ott is 50-60 közöttit mutatott ami elvileg nem kéne hogy ciki legyen