Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 129 — Stromfeld Aurél fan
Köszi, én a programban szenvedtem makacs módon, eredménytelenül. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudna adni tanácsot hogy állítsam be a VLC media playert alapértelmezett lejátszóként? A DivXszel tele a hócipőm. 😐gyeek
random videófájlon jobb klikk, társítás, kiválasztod a vlct és lista alatt kipipálod h az ilyen fájlokat mindig ezzel nyissa meg. (de a vlcben is betudod állítani)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 129 — Stromfeld Aurél fan
Valaki tudna adni tanácsot hogy állítsam be a VLC media playert alapértelmezett lejátszóként? A DivXszel tele a hócipőm. 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elnézést, ah volt már, de egyik ismerősömet érdekelné a következő kérdés:
1. Az NFL shop szállít el Magyarországra?
2. Illetve, hogy található e nálunk olyan bolt, ami focis cuccokat forgalmaz? Ebben megerősítést várok, mert ha jól tudom Pesten van.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Videokártyák hőmérséklete elég magas lehet, passzív kártyáknál elfogadott a 80-100°C között hőmérséklet, de ha ennyire meleg a kártya, akkor javíts a kártya/komplett rendszer hűtésén! Aktív hűtős kártyákra is érvényes az előbb megállapítás, de a maximális üzemi hőjüknek már nem szabadna elérni a 80°C-ot! Nem elég figyelni a GPU hőmérsékletét, a memóriák sokkal könnyebben felfőhetnek, illetve a VRM-ek (voltage regulator module) hőmérséklete is igen magas.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Hát, kicsit magas.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi a válaszokat!
Itt, a családomban azt mondják, hogy nem olyan komoly, és az orvos is csak a pihenést tudná javasolni, ráadásul amilyen fasz vagyok, kórházban úgyis csak stresszelnék, akkor már pihenjek itthon rendesen. 😊
Mindenesetre most azért be vagyok szarva, lehet beszélni fogok a háziorvossal.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊Sobri Jóska
Jahh, ezért is írtam be ide hátha van valakinek valami tuti tippje, nyilván nem fogok elindulni csak úgy Bp.-re végigjárni a boltokat 😊 . Mondjuk lehet hogy nem a bowl.hu fórum a legmegfelelőbb ha ilyesmi infóra van szükségem 😀Rataccess
Az könnyen lehet, itt senki nem csal, nem hazudik, csak tisztalelkű grállovagok vannak köztünk. 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊Sobri Jóska
Jahh, ezért is írtam be ide hátha van valakinek valami tuti tippje, nyilván nem fogok elindulni csak úgy Bp.-re végigjárni a boltokat 😊 . Mondjuk lehet hogy nem a bowl.hu fórum a legmegfelelőbb ha ilyesmi infóra van szükségem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ezt mindenhol megcsinálják neked ha bemész, elmondod mit akarsz, és ahogy írod, maszek a bolt, vagyis kézi számlát is tudnak adni, és nem csak gépit, mint a Mediamarkt szerű nagy üzletekben.Sobri Jóska
Az a baj hogy itt Tatabányán nincs ilyen - van (ahogy Te is írtad) Mediamarkt, van Euronics (itt még meg is kérdeztem hogy lehet-e mást írni a számlára, válasz: persze, ha készpénzben fizetsz akkor akár Gyurcsány Ferencnek is kiállítjuk - pff 😀), meg van pár maszek bolt, akarom mondani volt pár maszek bolt, ezek mára bezártak/becsődöltek, és max. a helyük áll üresen 😊 + eleve kevés az olyan "maszek", ahol ilyen széles a termékpaletta (ahol irodai eszközök és háztartási cuccok is vannak), legalábbis itt helyben.Rataccess
Én természetesen Pestre gondoltam. Ha erre jársz érdemes rápróbálni személyesen. Telefonon nem kapsz kielégítő tájékoztatást úgysem. 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezt mindenhol megcsinálják neked ha bemész, elmondod mit akarsz, és ahogy írod, maszek a bolt, vagyis kézi számlát is tudnak adni, és nem csak gépit, mint a Mediamarkt szerű nagy üzletekben.Sobri Jóska
Az a baj hogy itt Tatabányán nincs ilyen - van (ahogy Te is írtad) Mediamarkt, van Euronics (itt még meg is kérdeztem hogy lehet-e mást írni a számlára, válasz: persze, ha készpénzben fizetsz akkor akár Gyurcsány Ferencnek is kiállítjuk - pff 😀), meg van pár maszek bolt, akarom mondani volt pár maszek bolt, ezek mára bezártak/becsődöltek, és max. a helyük áll üresen 😊 + eleve kevés az olyan "maszek", ahol ilyen széles a termékpaletta (ahol irodai eszközök és háztartási cuccok is vannak), legalábbis itt helyben.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
Nekem amikor agyrázkódásom volt az első nap nem mentem el, aztán másnap sokkal rosszabb lett, még a kórházban is bent tartottak /*mondjuk még gyerek voltam*/. Azt mondták mindenképp jobb lett volna ha rögtön bemegyek, + ha többet vártam volna még komolyabb baj is lehetett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tyt-re hogyan lehet meghívót küldeni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért mondjuk filip esetében kiváncsi lennék a kiváltó okra.

Gólt kapott valamelyik denveri csapat és fejet kellett verni a falba? 😛

Mellesleg tényleg mennyél orvoshoz. Ezen nem segít a jack daniels 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
hat jo lenne ha megnezetned magad egy orvossal mert nem lehet tudni h mennyire sulyos
nekem kiskoromban volt olyan h egesz delutan nem volt semmi bajom aztan kiderult este a korhazban
h ugy bekuldtem a fejem h 3 napig bent kellett maradjak es meg olcson megusztam

egyebkent ha annyira hulye vagy h akar testi epseged aran sem akarnal orvos kozelebe menni
akkor ennyit javallhatok :
ne nezz tevet ne igyal ne gepezz es a leheto legkevesebb fizikai aktivitasra szoritkozzal csak

korhazba manapsag ilyen miatt ugysem tartanak bent csak megrontgeneznek
aztan hazazavarnak h pihend ki magad. engem amikor az auto baszott el a nagykoruton es cca
15 metert repultem majd fejjel tompitottam az esest akkoris csak bevitt a mento a mav korhazba megrontgeneztek es amikor lattak h semmim se tort el es a gerincemmel meg a nyakammal sincs gaz szimplan ajtot mutattak ...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
Hívd ki az orvost mindeképp.

És akkor egy hülye kérdés: nem tudtok valami maszek háztartási gép és műszaki boltot ahol úgy tudok mosogatógépet venni hogy mondjuk nyomtatót vagy laptopot írnak a számlára? 😊Rataccess
Ezt mindenhol megcsinálják neked ha bemész, elmondod mit akarsz, és ahogy írod, maszek a bolt, vagyis kézi számlát is tudnak adni, és nem csak gépit, mint a Mediamarkt szerű nagy üzletekben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
feküdj, pihenj, ne idegeskedj, legalábbis ha mindenképp otthon akarod átvészelni (mert egy röntgen nem ártana)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ncore meghívó engem is érdekelne, ha valakinek van fölösleges... :rolleyes:

És akkor egy hülye kérdés: nem tudtok valami maszek háztartási gép és műszaki boltot ahol úgy tudok mosogatógépet venni hogy mondjuk nyomtatót vagy laptopot írnak a számlára? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊Matthew99
Jobb helyeken meg ingyen osztogatják egymásnak az ismerősök. 😀Hanni
Ho vannak ilyen jobb helyek? 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
Hol lehet itthon Under Armour ruhákat venni?Sebii
http://www.sportstyle.hu/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Hol lehet itthon Under Armour ruhákat venni?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊Matthew99
Jobb helyeken meg ingyen osztogatják egymásnak az ismerősök. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.