Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
10yardra miért nem lehet regelni? 😕

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi nagyon 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Próbálj windows media player classicot, az szokot segíteni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha letöltök egy HD filmet, videót 720 vagy 1080p formátumban, ami úgy néz ki, hogy nagyobb, mint a kijelzőm, vagy nemtom, akkor van valami mód arra, hogy normálisan lejátszam? Merthogy most olyan, hogy megy a videó, de tele van ilyen kis színes csíkokkal, vagy négyzetekkel, ilyesmivel, és hiába változtatok a méreten, a képerányon, akármin, ugyanezt látom.
Egyébként van, hogy pl. simában ilyen, de ha kirakom teljes képernyőre, akkor meg jó a kép :/ Ezért is gondoltam, hogy a monitorméret talán a gond...

Valami codec vagy driver megoldaná, vagy tegyek le arról, hogy ilyet nézzek? :/ (Egyébként próbáltam KMPlayerrel, MPlayerrel, VLC-vel, Media Playerrel, Winamppal, mindnél ugyanaz, illetve volt amelyik le sem játszotta.)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nálam nincs ilyen gond, de a http://feliratok.na.tl/ ről már próbáltad? Hátha onnan jó neked.F.Schleck
Innen már működik. Kösz.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?DoM
Nálam nincs ilyen gond, de a http://feliratok.na.tl/ ről már próbáltad? Hátha onnan jó neked.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 499
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?DoM
Kipróbáltam. Nálam működik Google Chromemal.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
tényleg ne vegyél egyben. menj fel az ipon ra és próbáld darabokból összarakni ott. van ilyen gépösszerakó funkció. egy olyant amin megy a TW vsz 120ból már vígan összerakszharomt
viszont, szerintem ne az legyen a cél, hogy a TW legújabb része elmenjen rajta, hanem hogy a következő is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg ne vegyél egyben. menj fel az ipon ra és próbáld darabokból összarakni ott. van ilyen gépösszerakó funkció. egy olyant amin megy a TW vsz 120ból már vígan összeraksz
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem vagyok nagy szakértő a témában, de szerintem jobban jár az ember, ha nem kész gépet vásárol, hanem egy helyről megvesz mindent alkatrészenként. Mindkét gép jónak néz ki, csak felvetődik pár kérdés:
Kell neked 1.5 TB-os merevlemez? Ha nem tárolsz sok adatot, akkor fölösleges pénzkidobás.
Kell LCD-s csili-vili ház? Mert ha a földön van a sarokba betolva, akkor az is fölösleges.

Egyébként milyen árban van a 2 gép? Mert a 2. drágábbnak tűnik így elsőre.Sebii
Egálban vannak, kb. 200k bruttó mindkettő. Igaz nem sokkal előtte szerkesztettem a hsz.-t és egy drágább gép volt a második.




több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Nem vagyok nagy szakértő a témában, de szerintem jobban jár az ember, ha nem kész gépet vásárol, hanem egy helyről megvesz mindent alkatrészenként. Mindkét gép jónak néz ki, csak felvetődik pár kérdés:
Kell neked 1.5 TB-os merevlemez? Ha nem tárolsz sok adatot, akkor fölösleges pénzkidobás.
Kell LCD-s csili-vili ház? Mert ha a földön van a sarokba betolva, akkor az is fölösleges.

Egyébként milyen árban van a 2 gép? Mert a 2. drágábbnak tűnik így elsőre.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom, hogy vannak erre specializálódott oldalak, de én mégis inkább itt teszem fel a kérdést.
Szeretnék venni egy jó gémer számítógépet 200 k-ig monitor nélkül. Annyi az elvárásom, hogy a Total War sorozat legújabb darabjai is röccmentesen suhanjanak.

Mire figyeljek? Az alábbi kész cuccot az a cég árulja, ahol a nyomtatómba veszem a patront. Jó lesz ez nekem?

Alaplap: ASUS P7P55D LE Processzor: Intel Core i5-760 2.80GHz BOX Memória: OCZ DDR-3 4Gb 1333 KIT CPU Hütö:Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2 VGA kartya:HD5770 1Gb GIGABYTE Ház: Thermaltake V3 Black Edition VL80001W2Z Tápegység: Gigabyte 550W SuperB GE-P450P-C2 Optikai meghajtó: LG 22x GH22LS50 SATA (fekete)
HDD:Western Digital 500Gb SATA-II 32Mb WD5000AADS A4tech gamer billentyűzet+ egér

Vagy ez?

PC ASUS/GIGABYTE I5 HD GAMER FULL PC INTEL I5-2500 QUAD 3.3Ghz .
8192MB 1333Mhz DDR3RAM MAX 16GB
1500 GB 1.5 TERRABYTE SATAII HDD
ATI RADEON HD 6850 1024MB DDR5 DUAL DVI/HDMI kimenet,Directx 11, PCI-E
20X DVD +/- RW Dual Layer dvd iró
int 7.1 audio , USB 2.0
10/100/1000 Lan + WIFI LAN

8db USB 2.0, 2db elõlapi USB és audio 2.0 ,Fekete-ezüst ATX ház




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, nem ismerem a játékokat, de szerintem kizárt hogy a játékban lenne a hiba. Ami nem akkora hiba, mert 75 fok nem vészes.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
75 Celsius fokos videókártya hőmérséklet tesztprogramnál sztetek sok? Öcsém szerint nincs gáz vele, itt többiek azt mondják sok...Asbee
Videokártyák hőmérséklete elég magas lehet, passzív kártyáknál elfogadott a 80-100°C között hőmérséklet, de ha ennyire meleg a kártya, akkor javíts a kártya/komplett rendszer hűtésén! Aktív hűtős kártyákra is érvényes az előbb megállapítás, de a maximális üzemi hőjüknek már nem szabadna elérni a 80°C-ot! Nem elég figyelni a GPU hőmérsékletét, a memóriák sokkal könnyebben felfőhetnek, illetve a VRM-ek (voltage regulator module) hőmérséklete is igen magas. apeszos
Mint kiderült 1 másik srácnak ugyanilyen hőfokon volt. Majd holnap "tesztelem" Arma2-t, másfél óra játék után már elő kell jönnie a problémának, ha nem jelentkezik akkor érdekes. Vajon TDU2-ben lenne a hiba? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Könnyű hívogatni, úgyse hajtja be senki 😀 Veled esélyes, hogy találkozok, ha a BMEre jössz (bár haveromat is BMEn 3szor láttam eddig 😀 )
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Gyere a Krákenbe, én holnap ZHk után ott leszek vagy 3ig, meghívlak egy sörre 😀tenorx
kajak rád szakadt a Borsodi sörgyár? 😀
egy kocsma nem tudna ellátni azzal a mennyiséggel,amennyire te meghívtad a fórum tagjait 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyere a Krákenbe, én holnap ZHk után ott leszek vagy 3ig, meghívlak egy sörre 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀Hanni
sokkal jobbat tudok. Az én szobámat takarítsd ki mert kurvára nincs hozzá kedvem 😛haromt
A sajátomhoz nincs kedvem + energiám, nemhogy máséhoz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀Hanni
sokkal jobbat tudok. Az én szobámat takarítsd ki mert kurvára nincs hozzá kedvem 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kösz a tippeket, marad az eredeti terv 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
kocsma

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?eaglesmcnabb
Takarítsd ki a szobát 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Elnézést, ah volt már, de egyik ismerősömet érdekelné a következő kérdés:
1. Az NFL shop szállít el Magyarországra?
2. Illetve, hogy található e nálunk olyan bolt, ami focis cuccokat forgalmaz? Ebben megerősítést várok, mert ha jól tudom Pesten van.tüsi91
1. nem
2. igen

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnap estére tud valaki valami tuti programot?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!