Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
most hogy mondod bria még lóg nekem miatta egy csomó sörrel 😛

nem pártoljuk itt a warezolást, főleg nem a pénzért 😊
/még 180 pont és lehet jönni licitálni 😊 )haromt
tényleg.
csomó?
😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
most hogy mondod bria még lóg nekem miatta egy csomó sörrel 😛

nem pártoljuk itt a warezolást, főleg nem a pénzért 😊
/még 180 pont és lehet jönni licitálni 😊 )
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]csabi19
format factoryJJ
Kösz.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]csabi19
format factory


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....apeszos
Köszi, ez tényleg fantasztikus kis lejátszóprogi! Mondjuk a másik kedvencem is visz mindent, csak ezt a telefonost nem vitte, de ez igen. A második kérdésre, mi játszik le amr (szintén telefonnal felvett hangfelvétel) filet tud valaki választ?zavi27
http://lmgtfy.com/?q=amr+player

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....apeszos
Köszi, ez tényleg fantasztikus kis lejátszóprogi! Mondjuk a másik kedvencem is visz mindent, csak ezt a telefonost nem vitte, de ez igen. A második kérdésre, mi játszik le amr (szintén telefonnal felvett hangfelvétel) filet tud valaki választ?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Próbáld ki a Speedfan nevű programot. Azon túl, hogy látod a vinyótól kezdve a videókártyán át a prociig mindennek a hőmérsékletét, még manuális is tudod szabályozni a hűtőventillátorok fordulatát.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudom, hogy nem normális. Tökéletesen tiszta, enni lehetne belőle. A hűtésével van gond, de per pill ez az egyetlen gép van működőképes állapotban itthon :/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem teljesen normális dolog, ha túlmelegszik, ideje lenne kipucolni. Egyébként az Everest nevű progit ajánlom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
meg lehet nézni valahol a gépen (w7), hogy milyen hőmérsékleten fut éppen? Mert tesóm gépe túlmelegszik elég könnyen, és kikapcsol, és ha közben látnám hogy áll a hőfok, időben tudnék menteni, stb... mielőtt jön a visszhall.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4.5JC6
megírva a foglalt terület 4,5?
Az számít, ha kevesebbnek látja mint 3.5 akkor egyszerűen valami írási hiba volt, ha újra írod lehet h jó lesz. Ha látja a teljes 3.5öt aminek rajta kéne lenni, de csak az egyik file-t a 3ból, akkor valami izgalmasabb baj van...Black_Adder
na, majd most szenvedek vele.
köszi
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
4.5JC6
megírva a foglalt terület 4,5?
Az számít, ha kevesebbnek látja mint 3.5 akkor egyszerűen valami írási hiba volt, ha újra írod lehet h jó lesz. Ha látja a teljes 3.5öt aminek rajta kéne lenni, de csak az egyik file-t a 3ból, akkor valami izgalmasabb baj van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4.5
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Help!

Nero8-ban írtam ki adat dvd-t. raktam rá két filmet. az egyik két részes. összesen 3.8 giga. beteszem asztaliba és a 2 részes film 2. részét kezdi el lejátszani, a többi sehol. ez meg wtf????

help légyszi..JC6
Hány gigásnak látja a géped a DVD-t, amikor beteszed?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
A neten azt olvasom, hogy nem kell Szerbiába útlevél, bár ez 2010 évi adat. Volt valaki mostanában? Mi a helyzet?catattack
Személyi elég magyar állampolgárnak. Nem tudom hol akarsz menni, de Tiszaszigetnél csak magyarok és szerbek mehetnek át, azt érdemesebb választani ha Röszke a cél, nincs a sok rühes vendégmunkás aki feltartson.
több mint 13 éve
catattack 3 520
A neten azt olvasom, hogy nem kell Szerbiába útlevél, bár ez 2010 évi adat. Volt valaki mostanában? Mi a helyzet?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Help!

Nero8-ban írtam ki adat dvd-t. raktam rá két filmet. az egyik két részes. összesen 3.8 giga. beteszem asztaliba és a 2 részes film 2. részét kezdi el lejátszani, a többi sehol. ez meg wtf????

help légyszi..
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.tenorx
Nagy ujjakhoz ez az ideális telefon. Mindent tud amire csak szükséged lehet. 😊
Nekem, szintén nagy ujjakkal, hasonló van. 😊

Sobri Jóska
😀 A legjobb androidos telefon 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.tenorx
Nagy ujjakhoz ez az ideális telefon. Mindent tud amire csak szükséged lehet. 😊
Nekem, szintén nagy ujjakkal, hasonló van. 😊


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.