NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hőmérést tényleg csinálj. Nekem ilyen "ciripelést", nemtom ez most ugyanaz-e, akkor csinált régen a videókártya, amikor ezerrel pörgött rajta a hűtő 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Esetleg valamelyik venti kapcsol max. üzemmódba? Ha igen én a proci-hűtőre gyanakodnék... (tekintettel arra hogy a MOHA esetében nem játék közben, hanem töltésnél jelentkezik a probléma)Rataccess
Én nyomatnék egy Everest hőmérést... A Eszközök/rendszer stabilitás teszt menüben van egy beépített hő-grafikon, ami akkor is méri a különböző hardverek hőmérsékletét, ha magát a stressz-tesztet nem indítod el. Hagyni kell menni játék közben, és folyamatosan menti a hőértékeket. Azt meg a procid/videókártyád honlapján (vagy ezzel kapcsolatos fórumokon) megtalálod, hogy mi az a hőmérséklet ami még normálisnak mondható.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na még egy kérdés.
néha megkattan a gépem. játékok közben elkezd sípolni valami a házban, vagy nem is sípolás nem tudom mihez hasonlítani a hangot és így megállapítani sem hogy melyik alkatrészből jön.

eddig 2 helyen fordult elő. Mind a kétszer játéknál. A MoH Airborne-nál, amikor tölti be a pályákat, mindig rinyál, miközben játszom nem. Illetve mostanában az NBA 2k11 meccsek közben. fogalmam sincs hogy mi lehet de geci idegesítő hangot ad.

Semmi más cuccnál nem csinálja, pedig kb minden játékot a max grafikán nyomok és nem mondanám azt se hogy szar a gépem. valami ötlet?haromt
A konkrét problémádra nem tudok válaszolni, de az NBA 2k11 nekem is nagyon eszi a gépet. Semmilyen más progi közben nem melegedett fel még kikapcsolásig a laptop csak aközben. Szóval nálad is lehet esetleg ilyennel gond, hogy túlmelegszik a gép, de ez csak nagyon tipp.F.Schleck
én is melegedésre gondoltam. de azért vicces mert először a MOHA-nál jött elő ami nem mai cucc. és ott sem akkor amikor játszottam, akkor meg se szólalt. amikor a loading screennél töltötte be a pályákat akkor nyekergett, amint bejött a pálya elhallgatott. most meg nem volt ilyen baja az nba2k11-nek amíg pl my playerben meccseket nyomtam, de a rendes meccseket nem bírja... most frissítek egy VGA drivert mert az már rég volt. nem hiszem hogy segíteni fog rajta...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Esetleg valamelyik venti kapcsol max. üzemmódba? Ha igen én a proci-hűtőre gyanakodnék... (tekintettel arra hogy a MOHA esetében nem játék közben, hanem töltésnél jelentkezik a probléma)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na még egy kérdés.
néha megkattan a gépem. játékok közben elkezd sípolni valami a házban, vagy nem is sípolás nem tudom mihez hasonlítani a hangot és így megállapítani sem hogy melyik alkatrészből jön.

eddig 2 helyen fordult elő. Mind a kétszer játéknál. A MoH Airborne-nál, amikor tölti be a pályákat, mindig rinyál, miközben játszom nem. Illetve mostanában az NBA 2k11 meccsek közben. fogalmam sincs hogy mi lehet de geci idegesítő hangot ad.

Semmi más cuccnál nem csinálja, pedig kb minden játékot a max grafikán nyomok és nem mondanám azt se hogy szar a gépem. valami ötlet?haromt
A konkrét problémádra nem tudok válaszolni, de az NBA 2k11 nekem is nagyon eszi a gépet. Semmilyen más progi közben nem melegedett fel még kikapcsolásig a laptop csak aközben. Szóval nálad is lehet esetleg ilyennel gond, hogy túlmelegszik a gép, de ez csak nagyon tipp.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na még egy kérdés.
néha megkattan a gépem. játékok közben elkezd sípolni valami a házban, vagy nem is sípolás nem tudom mihez hasonlítani a hangot és így megállapítani sem hogy melyik alkatrészből jön.

eddig 2 helyen fordult elő. Mind a kétszer játéknál. A MoH Airborne-nál, amikor tölti be a pályákat, mindig rinyál, miközben játszom nem. Illetve mostanában az NBA 2k11 meccsek közben. fogalmam sincs hogy mi lehet de geci idegesítő hangot ad.

Semmi más cuccnál nem csinálja, pedig kb minden játékot a max grafikán nyomok és nem mondanám azt se hogy szar a gépem. valami ötlet?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
valaki szokott innen vaterázni? mennyire lehet megbízni benne?haromt
Én is sok dolgot vettem/adtam már Vaterán. Hamar kibuknaka szélhámosok, úgyhogy aki tartósan van ott, az szerintem megbízható.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
A vatera önmagában se nem jó, se nem rossz, csak egy felület, mint a bolhapiac a Pecsánál.
Egyébként rengeteg kereskedő is árusít ott is, akár még a boltjában is áűtveheted a telefont.
Az biztos, hogy sok lehúzás is van, ezért magának az eladónak kell utánanézni, ahogy fetomy is javasolta. Ha az kóser, akkor minden rendben lesz, ha nem, akkor ne kockáztass.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most meg telefont kéne vennem és ott találom a legolcsóbbnakharomt
hát kb. minden ott a legolcsóbb 😀 Egyébként ha nincs rengeteg eladott terméke az illetőnek, még mindig lehet pl. utánvét vagy személyes átvétel is 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valaki szokott innen vaterázni? mennyire lehet megbízni benne?haromt
én már jópár dolgot vettem, még nem vertek át. Viszont csak olyantól veszek mindig, akinél azért nem 3 vásárló után van 30%-os pozitív jelzés 😊 Szóval ha az eladónak már van több 10 eladása, és nem nagyon van negatívja, akkor szerintem bízhatsz benne 😊fetomy
kösz.

egyszer vettem eddig még kurva régen egy Avalanche pólót, de az egy hivatalos eladó volt 😊

most meg telefont kéne vennem és ott találom a legolcsóbbnak
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki szokott innen vaterázni? mennyire lehet megbízni benne?haromt
én már jópár dolgot vettem, még nem vertek át. Viszont csak olyantól veszek mindig, akinél azért nem 3 vásárló után van 30%-os pozitív jelzés 😊 Szóval ha az eladónak már van több 10 eladása, és nem nagyon van negatívja, akkor szerintem bízhatsz benne 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valaki szokott innen vaterázni? mennyire lehet megbízni benne?
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
10yardra miért nem lehet regelni? 😕Hall Of Green
meghívó kell hozzá bár fogalmam sincs h lehet küldeni/igényelnikristof
Ohh..kéne valahonnan szereznem egyet :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
10yardra miért nem lehet regelni? 😕Hall Of Green
meghívó kell hozzá bár fogalmam sincs h lehet küldeni/igényelni
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
10yardra miért nem lehet regelni? 😕

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi nagyon 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Próbálj windows media player classicot, az szokot segíteni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha letöltök egy HD filmet, videót 720 vagy 1080p formátumban, ami úgy néz ki, hogy nagyobb, mint a kijelzőm, vagy nemtom, akkor van valami mód arra, hogy normálisan lejátszam? Merthogy most olyan, hogy megy a videó, de tele van ilyen kis színes csíkokkal, vagy négyzetekkel, ilyesmivel, és hiába változtatok a méreten, a képerányon, akármin, ugyanezt látom.
Egyébként van, hogy pl. simában ilyen, de ha kirakom teljes képernyőre, akkor meg jó a kép :/ Ezért is gondoltam, hogy a monitorméret talán a gond...

Valami codec vagy driver megoldaná, vagy tegyek le arról, hogy ilyet nézzek? :/ (Egyébként próbáltam KMPlayerrel, MPlayerrel, VLC-vel, Media Playerrel, Winamppal, mindnél ugyanaz, illetve volt amelyik le sem játszotta.)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nálam nincs ilyen gond, de a http://feliratok.na.tl/ ről már próbáltad? Hátha onnan jó neked.F.Schleck
Innen már működik. Kösz.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?DoM
Nálam nincs ilyen gond, de a http://feliratok.na.tl/ ről már próbáltad? Hátha onnan jó neked.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 496
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?DoM
Kipróbáltam. Nálam működik Google Chromemal.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A http://feliratok.hs.vc oldalról bármilyen feliratot próbálok letölteni, állandó "Hiba, nem tudok csatlakozni!" üzenet jelenik meg. Másnál is van ez a probléma, vagy a hiba az én készülékemben van?

Esetleg telepítsek csak ezért egy másik böngészőt, mert a google chrome-mal lehet a gond?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
tényleg ne vegyél egyben. menj fel az ipon ra és próbáld darabokból összarakni ott. van ilyen gépösszerakó funkció. egy olyant amin megy a TW vsz 120ból már vígan összerakszharomt
viszont, szerintem ne az legyen a cél, hogy a TW legújabb része elmenjen rajta, hanem hogy a következő is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg ne vegyél egyben. menj fel az ipon ra és próbáld darabokból összarakni ott. van ilyen gépösszerakó funkció. egy olyant amin megy a TW vsz 120ból már vígan összeraksz
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem vagyok nagy szakértő a témában, de szerintem jobban jár az ember, ha nem kész gépet vásárol, hanem egy helyről megvesz mindent alkatrészenként. Mindkét gép jónak néz ki, csak felvetődik pár kérdés:
Kell neked 1.5 TB-os merevlemez? Ha nem tárolsz sok adatot, akkor fölösleges pénzkidobás.
Kell LCD-s csili-vili ház? Mert ha a földön van a sarokba betolva, akkor az is fölösleges.

Egyébként milyen árban van a 2 gép? Mert a 2. drágábbnak tűnik így elsőre.Sebii
Egálban vannak, kb. 200k bruttó mindkettő. Igaz nem sokkal előtte szerkesztettem a hsz.-t és egy drágább gép volt a második.