Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4.5JC6
megírva a foglalt terület 4,5?
Az számít, ha kevesebbnek látja mint 3.5 akkor egyszerűen valami írási hiba volt, ha újra írod lehet h jó lesz. Ha látja a teljes 3.5öt aminek rajta kéne lenni, de csak az egyik file-t a 3ból, akkor valami izgalmasabb baj van...Black_Adder
na, majd most szenvedek vele.
köszi
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
4.5JC6
megírva a foglalt terület 4,5?
Az számít, ha kevesebbnek látja mint 3.5 akkor egyszerűen valami írási hiba volt, ha újra írod lehet h jó lesz. Ha látja a teljes 3.5öt aminek rajta kéne lenni, de csak az egyik file-t a 3ból, akkor valami izgalmasabb baj van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4.5
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Help!

Nero8-ban írtam ki adat dvd-t. raktam rá két filmet. az egyik két részes. összesen 3.8 giga. beteszem asztaliba és a 2 részes film 2. részét kezdi el lejátszani, a többi sehol. ez meg wtf????

help légyszi..JC6
Hány gigásnak látja a géped a DVD-t, amikor beteszed?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A neten azt olvasom, hogy nem kell Szerbiába útlevél, bár ez 2010 évi adat. Volt valaki mostanában? Mi a helyzet?catattack
Személyi elég magyar állampolgárnak. Nem tudom hol akarsz menni, de Tiszaszigetnél csak magyarok és szerbek mehetnek át, azt érdemesebb választani ha Röszke a cél, nincs a sok rühes vendégmunkás aki feltartson.
több mint 13 éve
catattack 3 520
A neten azt olvasom, hogy nem kell Szerbiába útlevél, bár ez 2010 évi adat. Volt valaki mostanában? Mi a helyzet?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Help!

Nero8-ban írtam ki adat dvd-t. raktam rá két filmet. az egyik két részes. összesen 3.8 giga. beteszem asztaliba és a 2 részes film 2. részét kezdi el lejátszani, a többi sehol. ez meg wtf????

help légyszi..
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.tenorx
Nagy ujjakhoz ez az ideális telefon. Mindent tud amire csak szükséged lehet. 😊
Nekem, szintén nagy ujjakkal, hasonló van. 😊

Sobri Jóska
😀 A legjobb androidos telefon 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.tenorx
Nagy ujjakhoz ez az ideális telefon. Mindent tud amire csak szükséged lehet. 😊
Nekem, szintén nagy ujjakkal, hasonló van. 😊


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most a Desire - Zt nézegetem, mert rohadt nagy ujjaim vannak, ahhoz meg ugye van billentyűzet, nem csak touch screen.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Haveromnak Touch HD2-je van. Az is remek telefon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
osztálytársamnak desire hd van. csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni, gyakorlatilag tökéletes (az árat leszámítva 😀)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttalJJ Tiller
Hát a Nokia talán nem a legbiztosabb információforrás a kérdésben, tekintve hogy nem is gyárt androidos telefonokat.

egyébként itt van a mobilaréna beszámolója: http://mobilarena.hu/teszt/mobile_world_congress_2011_osszefoglalo/tenyek_es_szamok.html
Hát nekem nagyon nem az android leáldozása látszik belőle.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából azért kellene androidos mobil, mert nagy valószínűséggel azt fogom tanulni most elég sok óraszámban, hogy arra hogy kell appokat írni, és jó lenne egy 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttalJJ Tiller
Tisztában vagyok vele, hogy jön a Nokia+Microsoftos Windows Mobile, de azért annak kell egy kis idő, még kinyírják az androidos mobilokat.tenorx
nem fogják

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttalJJ Tiller
Leáldozott?
Én úgy tudtam hogy most jöttek még föl igazán. 😊 Mondjuk annyira nem követem a mobilipart.Döme
én is néztem nagyokat, de Barcelonában mindenki ott volt, aki számít, és több helyen is olvastam azóta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttalJJ Tiller
Tisztában vagyok vele, hogy jön a Nokia+Microsoftos Windows Mobile, de azért annak kell egy kis idő, még kinyírják az androidos mobilokat.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttalJJ Tiller
Leáldozott?
Én úgy tudtam hogy most jöttek még föl igazán. 😊 Mondjuk annyira nem követem a mobilipart.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.tenorx
most volt amúgy a technológiai kiállítás barcelonában, ahol még a nokia is elismerte, hogy az androidos telefonoknak leáldozott, és ők is megállapodtak a microsofttal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gondolkodok egy androidos telefon vételén, konkrétan valami HTCn. Van valakinek bármi tapasztalta? A Desire tetszik jelenleg.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még régebben valaki említette hogy ZTE Blade telefonja van. Az illető megmondaná hogy hogy lehet rá játékokat telepíteni? 😊adam8
ha jól emlékszem,Schlecknek van ZTE-jeNewman
Jah, nekem van. Egyébként ugyanúgy, mint bármelyik androidra. Letöltöd Marketből őket, vagy a netről, majd rámásolod a telefonra és astro-val vagy bármi hasonló progival felteszed.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még régebben valaki említette hogy ZTE Blade telefonja van. Az illető megmondaná hogy hogy lehet rá játékokat telepíteni? 😊adam8
ha jól emlékszem,Schlecknek van ZTE-je

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Még régebben valaki említette hogy ZTE Blade telefonja van. Az illető megmondaná hogy hogy lehet rá játékokat telepíteni? 😊

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ó, én csak figyeltem, nem személyes tapasztalat. 😊
De egyébként nem 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/