NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
serials.ws


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?




több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jól van már ne bántsatok én egy egyszerű felhasználó vagyok akinek a kinézettel ki lehet nyomni a szemét 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊Hanni
Semmi extra?
Gyorsabb, biztonságosabb, ergonómikusabb gui, lapok rögzítése alkalmazáslapként, lapcsoportok, jobb memóriakihasználás és a legfontosabb elindult a html5 felé. 2014re állítólag oda is érhet. //Az lesz a webfejlesztők paradicsoma

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊Hanni
gondolom a menüsorod is átmigrálta a régiből, ezért nem tűnik neked nagy változásnak az új FF. utána kell járni mi mindent tud még, és saját igényeid szerint alakítani mindenféle addon és script segítségével.


http://itcafe.hu/cikk/firefox_4_0/megjott_a_4_0.html

|
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?Hanni
A skinben nem vagyok biztos, h minden esetben megmarad-e. Minden más igen.
De szvsz a skinekkel se lehet baj. Ez igazából egy frissítés. Utána sok kiegészítőt is frissíteni kell majd, de azt automatikusan megcsinálja neked...Black_Adder
igen többségük megmarad, van pár dolog ami nem kompatibilis 4-el, de a fontosabb dolgok előbb-utóbb azok lesznek.

én mindig is FF párti voltam, és a 4 is tetszik nekem, jó gyors lett, 3.6 képest kevesebbet is omlik össze, nincs 5-6 tab után 70%-os memória használat...sztem fasza lett.

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...Black_Adder
jobb gomb->testreszabás, és ott a kis kézzel lehet őket mozgatni bármerre.miilann
Thx.
Igazából logikus volt, nem tudom miért nem próbáltam 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...Black_Adder
jobb gomb->testreszabás, és ott a kis kézzel lehet őket mozgatni bármerre.

child please!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?Hanni
A skinben nem vagyok biztos, h minden esetben megmarad-e. Minden más igen.
De szvsz a skinekkel se lehet baj. Ez igazából egy frissítés. Utána sok kiegészítőt is frissíteni kell majd, de azt automatikusan megcsinálja neked...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
az én kérdésem arra irányulna, hogy másnál is szórakozik a flash player? a chrome rengetegszer omlik össze mostanában, de a probléma operánál és mozillánál (a 4.0.-át még nem próbáltam) is sokszor fennáll..JJ
4.0-at még nem használtam eleget ahhoz, h statisztikai adattal szolgáljak, de a 3.6 alatt nem volt gondom vele. Nem tudom mi lehet az oka, elvileg még figyelmeztet is, ha frissíteni kell, tehát inkompatibilitás nem lehet. Lehet h inkább webhelyhez kötött a hiba. A mai napig vannak oldalak, amiket pl Operával egyáltalán le se tesztelnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
az én kérdésem arra irányulna, hogy másnál is szórakozik a flash player? a chrome rengetegszer omlik össze mostanában, de a probléma operánál és mozillánál (a 4.0.-át még nem próbáltam) is sokszor fennáll..


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Rakta már fel valaki a FF4-et? Érdemes chrome-ról át/visszatérni rá? Szeretem a chrome-ot, de van néhány faszsága, amit nagyon nem bírok benne.GRAFI
Nekem a chromenál viszont a FF és az Opera is jobban bejön.
Minthogy nekem már a FF3 is jobban tetszett a Chromenál, így a 4 is, de akinél a fordított reláció állt fenn eddig, az nem biztos, h így fogja gondolni.

Mindenesetre 03.30-án lesz egy előadás róla:
http://mozilla.fsf.hu/2011/03/firefox-4-0-es-libreoffice-3-3-x-kiadasi-buli/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Rakta már fel valaki a FF4-et? Érdemes chrome-ról át/visszatérni rá? Szeretem a chrome-ot, de van néhány faszsága, amit nagyon nem bírok benne.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
egyik sem segítadam8
nekem is sokáig szarakodott, végül letöröltem az egész flash playert (vezérlőpult -> programok telepítése és törlése) aztán nem a youtuberól hanem innen http://get.adobe.com/flashplayer/ töltöttem le a legfrissebbetkristof
Vagy lehet eleve nem is telepedik fel rendesen, mert a vírusirtóddal összeakad valahogy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
tízyardra hogy a fenébe lehet meghívót szerezni? 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyik sem segítadam8
nekem is sokáig szarakodott, végül letöröltem az egész flash playert (vezérlőpult -> programok telepítése és törlése) aztán nem a youtuberól hanem innen http://get.adobe.com/flashplayer/ töltöttem le a legfrissebbet
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
nem baj azért köszi 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egyik sem segítadam8
Akkor sajnos több ötletem most nincs. 😕

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
egyik sem segít

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát letöltöm, rámegyek a futtatásra azt írja nyomogatom a nextet meg az agree-t úgy is tűnik mintha felrakta volna, de aztán ha rámegyek egy youtube-os videóra megint kéri hogy frissítsemadam8
Szerintem töröld ki a youtube-bal kapcsolatos cookie-kat, és ha ez sem segít, akkor egy Opera reinstall is működhet.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát letöltöm, rámegyek a futtatásra azt írja nyomogatom a nextet meg az agree-t úgy is tűnik mintha felrakta volna, de aztán ha rámegyek egy youtube-os videóra megint kéri hogy frissítsem

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az opera nem hagyja feltenni azt a falshes cuccot amivel youtube-ot tudnék nézni. Mi a teendő?adam8
Pontosan hoy érted, hogy nem engedi feltenni? Mit ír ki és mikor?