Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Ez egyre cifrább. Még mindig az illesztőprogramra szavaznék, de ez most újra felvetette a csatlakozó hibájának esélyét is...

A HID-kompatibilis egér érdekes természetesen. Alapból az 'Általános' fület hozza be. Válts át az illesztőprogram fülre és ott próbáld frissíteni. A részletek fül alatt megnézheted a gyártót, h tud milyen illesztőprogramot kell keresni ha a frissítés se segít.

Innen távolról jobbat nem tudok rá mondani, HWhoz amúgy se értek annyira. Szervizben lehet h tudnának mit kezdeni vele, nem tudom megéri-e.

//Esetleg megnézheted azt is, h a gép kikapcsolja az eszközt az energiagazdálkodás fül alatt, de az szvsz egészen más viselkedést idézne elő, nem ilyen hibát, meg magától nem állítódik be...
//Vagy még esetleg megnézed úgy hogy letiltod a touchpadot addig, de ezek elég reménytelen próbálkozások...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Milyen márkájú az egered? Ha microsoftos, ahhoz microsoftos illesztő program kell, de igazából nem hinném h megoldaná a problémát, de jobb ötletem nincs...

szerk: Sajátgép -> jobbKlikk -> Eszközkezelő -> Egyéb egér vagy mutató eszköz alatt nézd meg, h mit ír. Ott azt is megtudod nézni, h most milyen illesztőprogram van hozzá rendelve, esetleg frissíteni is tudod...Black_Adder
Megnéztem ezt az eszközkezelőt, az egér vagy mutatóeszköz alatt kiírja a touchpad-et meg a HID-szabványnak megfelelő egeret. Megnyitottam párszor egymás után, és az utóbbit nem mindig írta ki, illetve amikor rámentem konkrétan az egérre, akkor "ez az eszköz megfelelően működik" felirat köszöntött, de másodszorra már "jelenleg ez a hardvereszköz nincs a számítógéphez csatlakoztatva". :o


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Milyen márkájú az egered? Ha microsoftos, ahhoz microsoftos illesztő program kell, de igazából nem hinném h megoldaná a problémát, de jobb ötletem nincs...

szerk: Sajátgép -> jobbKlikk -> Eszközkezelő -> Egyéb egér vagy mutató eszköz alatt nézd meg, h mit ír. Ott azt is megtudod nézni, h most milyen illesztőprogram van hozzá rendelve, esetleg frissíteni is tudod...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Persze, hogy próbáltam ki-bekapcsolni, ilyenen nem akadok fent. 😛
Leszedtem a legújabb Microsoft Mouse illesztőprogramot, de az sem ismeri fel az egereket ('no microsoft USB mouse detected'). Nem tudom, hogy ehhez is speciális program kell, vagy az mindegy milyen?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Elvileg tök mindegy, h melyik usb csatlakozóba kötöd. Érdekes, h 2 különböző egér sem működik, ellenben a pendrive igen.

Viszonylag kicsi az esélye, h mindkét egér szar, de az se kizárt.

Az usb port hibáját talán ki is lehet zárni szvsz. Más műxik, és az egeret is látta, csak nem tudta felismerni. A dokkolóval pedig pont ez lehetett volna javítani.

Próbálj keresni az egérhez illesztő programot. A windows elvileg ilyen alapvető eszközöket egyből felismer, ezért is működhetett eddig, de azért próbáld meg hátha úgy. Egyébként könnyen lehet, h az OS-t kell újratenni majd, de ilyen windows bugról még nem hallottam...

Oh, a legfontosabbat el is felejtettem: Próbáltad kikapcsolni bekapcsolni? 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi a tartalmas választ! 😉
A pendrive működik, viszont az egeret nem ismeri fel egyetlen másik USB-csatlakozó sem, csak ez az egy valamilyen szinten, amit eddig is használtam. Nem tudom, hogy a többinek is kéne-e, mert évek óta csak ebben az egyben volt, eddig eszembe nem jutott, hogy a többiben is lehetne.
Ezt a dokkolót nem ismerem, majd utána fogok érdeklődni jobban, ha nem sikerült más megoldást találni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Vajon mitől lehet, hogy egyszercsak nem működik az egér? Kicseréltem másikra, és azzal is ugyanúgy szarakszik, néha mozog, de általában nem, meg nem is nagyon akar villogni egyik sem, közben a jobb alsó sarokban időnként olyan üzenetet ír ki, hogy az USB-eszközt nem lehet felismerni, de USB-t nem is csatlakoztattam mostanában. :/ Mit lehet vele csinálni? Mondjuk a touchpad-et még tudom használni, csak attól egy idő után szétmennek az ujjaim. 😛TheMileHighCity
Itt az egér az USB eszköz. Vagy az Oprendszer kezd gajra menni és azért nem ismeri fel, vagy maga az usb csatlakozó. Ha van több port is, akkor próbáld meg h a többi műxik-e. Illetve azt, h más eszközt, pl pendrive-ot felismer-e. Ez sokat segítene a hiba diagnosztizálásában.

Ha az USB porttal van baj, akkor ahogy írták ps/2-es csatlakozó még működhet, de nem valószínű, h laptopon van olyan. Esetleg ha nagyon régi darab.

Másik megoldás lehet a 'Notebook dokkoló'. Ráteszed a laptopot és a dokkolóhoz csatlakoztatod a kábeleket, az adaptertől kezdve az interneten keresztül az USB-ig /*még soros port is van rajta*/. Elsősorban az ilyen jellegű portok számának a bővítésére szolgál, illetve azoknak jók akik gyakran elviszik a laptopot, így nem kell egyesével minden vezetéket kihúzgálni, elég csak a dokkolóból kiszedni a laptopot.
//Nem minden dokkoló kompatibilis minden laptoppal! A dokkoló adatainál fel van tüntetve, h milyen notebooktípusokkal használható...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Próbáld másik USB-bemetnél. Ha egyik se jó, akkor szarban vagy.szaba
Ha van ps2 bemenet a gépen az még segíthet...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 018
Ha már egérnél tartunk...Mitől van az, hogyha kikapcsolom a gépet, az egér piros ledje akkor is világít? Ha hátul áramtalanítom és visszakapcsolom, csak akkor nem világít leállítás után. Nem mintha különösebben zavarna, de ha van rá megoldás, ne világítson már akkor, amikor nem az a dolga. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Vajon mitől lehet, hogy egyszercsak nem működik az egér? Kicseréltem másikra, és azzal is ugyanúgy szarakszik, néha mozog, de általában nem, meg nem is nagyon akar villogni egyik sem, közben a jobb alsó sarokban időnként olyan üzenetet ír ki, hogy az USB-eszközt nem lehet felismerni, de USB-t nem is csatlakoztattam mostanában. :/ Mit lehet vele csinálni? Mondjuk a touchpad-et még tudom használni, csak attól egy idő után szétmennek az ujjaim. 😛TheMileHighCity
Próbáld másik USB-bemetnél. Ha egyik se jó, akkor szarban vagy.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Vajon mitől lehet, hogy egyszercsak nem működik az egér? Kicseréltem másikra, és azzal is ugyanúgy szarakszik, néha mozog, de általában nem, meg nem is nagyon akar villogni egyik sem, közben a jobb alsó sarokban időnként olyan üzenetet ír ki, hogy az USB-eszközt nem lehet felismerni, de USB-t nem is csatlakoztattam mostanában. :/ Mit lehet vele csinálni? Mondjuk a touchpad-et még tudom használni, csak attól egy idő után szétmennek az ujjaim. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Budapesten öt boltjuk is van: http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=biokill_pumpas_rovarolo&art_id=14001&hj=0&nyelv=hunapeszos
Köszi, de Pest nekem azér nem mindennapi utam.

Meg ha nagyon nem találsz még Szekszárdon is meg tudom kérdezni.Matthew99
Írok egy sms-t holnap, ha NEM találtam Újvárosban.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Budapesten öt boltjuk is van: http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=biokill_pumpas_rovarolo&art_id=14001&hj=0&nyelv=hun
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Meg ha nagyon nem találsz még Szekszárdon is meg tudom kérdezni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Pakson nézted a Gazdaboltot a nagy postával szemben?Matthew99
Nem. Elküldök oda is vkit, mert sztem nem érek haza, amig nyitva van. Napközben meg nem vagyok itthon... THX.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Pakson nézted a Gazdaboltot a nagy postával szemben?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
http://www.hermesafesz.hu/inc/boltkepek/302.phpSobri Jóska
Holnap megnézem Újávorsban a hasonló kaliberű boltok készletét, remélem találok.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
http://www.hermesafesz.hu/inc/boltkepek/302.php

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
a google nevű boltban sok segítőkész ember várja kérdésedJJ
Nem akarok netről rendelni. Mást meg nagyon nem találtam, ami konkrét lenne. De a topik is erre való, hogy kérdezzek.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
a google nevű boltban sok segítőkész ember várja kérdésed


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fetomy: Lehet hülyeséget mondok, de tv-n lehet azért szaggat jobban, mert az ugye nagyobb felbontás és lehet ahoz kevés a gép. Vagy talán valami nagyobb képfrissítés kellene hozzá.
Kábellel nem hinném, hogy nagy baj lenne ha átjön a gép és állítgatni is tudtad, max még nézz szét milyen drivert ajánlanak hozzá erre a célra.süti
Elvileg a monitor felbontása magasabb. Driver probléma lesz az...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mint mondtam teljesen tükröződés mentesre nem lehet,és ahogy írod a optikai szakember is ezt mondta.Nem lehet teljesen eltűnttetni a de lecsökkenti olyan szintre hogy engem pl nem zavar.Cowboykarcsi
Értem köszi. Nekem ilyen téren nincs összehasonlítási alapom, azért kérdeztem rá nehogy átbasszanak az üzletbe... Lehet tényleg ez is minimálisnak számít, de mivel eddig ennyit se láttam így még ez is zavaró. 😊 Holnap még akkor kipróbálom osztálytársamét is, hogy megnyugodjak.

Arra gondoltam, hogy csináltass ugyanolyat, mint a régi volt.
Azt hittem egy Erlendur-fannak átmegy az üzenet. 😊Sobri Jóska
Ugyanolyanra már nincsen pénzem. 😀 Azért bízom benne, hogy kicserélik, egy pótszemüveg meg nem árthat.

Tisztításhoz: Nekem jó ez a textiles is, max mikor nagyon koszos be kell vizezni. Elvileg tisztítás közbe dörzsölhette szét egy porszem (!), azért is csodálkoztam, hogy ha még ők adták hozzá ezt a szart akkor mégis hogyan... lehet, hogy az atlétád is hasonló anyagú. Nekem is van olyan pólóm amivel tisztára tudtam törülni és nem is utána ment szét, de én ezek után már rálehelni se merek... 😀

fetomy: Lehet hülyeséget mondok, de tv-n lehet azért szaggat jobban, mert az ugye nagyobb felbontás és lehet ahoz kevés a gép. Vagy talán valami nagyobb képfrissítés kellene hozzá.
Kábellel nem hinném, hogy nagy baj lenne ha átjön a gép és állítgatni is tudtad, max még nézz szét milyen drivert ajánlanak hozzá erre a célra.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...süti
amúgy fura ez a dolog mert én is kaptam hozzá de én nem szerettem,viszont van egy régi összement atléta pólóm már évek óta azzal tisztítom és nincs jobb nála legyen az akármilyen csácsi speciális törlőruha.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Összekötöttem a gépemet a tv-vel, HDMI kábellel. Tudja valaki miért van az, hogy
1) a Madden menüben még megy, de a meccset nem tudom tv-n látva játszani?
2) a videók kissé akadoznak. Az ilyen HD videók jobban (de azok a gépemen sem mennek olyan gyönyörű simán), viszont a sima divx-ek, sőt, még a jobb minőségű (hd-vel ellátott) youtube videók sem simák.?fetomy
nyilván a videókártya lesz a bűnös az akadozás miatt. milyen kártya?haromt
valami Intel X3100 vagy mi..

amúgy közben azt elértem, hogy a sima videók ne akadjanak. HD kevésbé, de még kicsit akad, de igazából az olyan durván nem fontos, inkább csak szimplán a filmek miatt érdekelt. Egyébként nem tudom pontosan mi volt a gond. Aspect ratio változtatással elértem, hogy ne legyen pici lecsúszva a TV-képen a desktopból, illetve beállítottam, hogy ne jelenítse meg a dolgokat laptopon és tv-n is, csak tv-n. Ezek után a tv-n kb. olyan minden, mint a laptopon volt, tehát nem akad, egyedül játszani nem tudok továbbra sem.