Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Hoki vébén kb. milyen biztonsági előírások lehetnek? Be lehet vinni fél literes üvegben vizet vagy ilyesmit?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem tudok ilyet, de akkor is jobb írni rá egy scriptet, mint egyesével letölteni...Black_Adder
oké, ha megtanítasz scriptet írni... 😀fetomy
egy 'buta' powershell scriptet bármikor tudok írni neked... De annak paraméterként meg kell adni, h melyik oldalakat akarod letölteni. Olyat ami felderíti, h milyen más linkek vannak és azokat is leszedi, nem is biztos, h megvalósítható, és bár izgalmas feladat most nem lesz rá időm, h foglalkozzak vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudok ilyet, de akkor is jobb írni rá egy scriptet, mint egyesével letölteni...Black_Adder
oké, ha megtanítasz scriptet írni... 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem tudok ilyet, de akkor is jobb írni rá egy scriptet, mint egyesével letölteni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van esetleg olyan kiegészítő, böngésző, program, aminek a segítségével le tudok menteni egy weboldalt? Természetesen nem 1 aktuális lapra gondoltam, hanem arra, hogy letöltöm az aktuális oldalt, és annak aloldalait, így ha nincs netem, akkor is tudom az oldalt és aloldalait is nézegetni?
Vagy kénytelen vagyok egyesével minden egyes oldalt lementeni?

ja, és jelszavas az oldal, tehát kéne opció, hogy azt megadjam.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Nekem CIB-es (Cibezz) ez a diákoknak való Visa kártya van (nem dombornyomott persze) és kaptam ilyen CIB internetkártyát is. Nem vágom, h kéne ezt használni az internetes vásárlásra, fogadásra (ha egyáltalán lehet).

Am miért nem ajánlod?Duff
bocs, csak most olvastam a hsz-t

két éve szereztem egy internetkártyát, mert rábeszélt az ügyintéző, hogy ez "mindenre jó"
külön rákérdeztem specifikusan bizonyos oldalakra, persze aztán egyiknél se fogadta el ezt a szart... kivágtam dühömben az ablakon, majd mikor az év végén jött a párszáz forintos tartozásról a levél és meg akartam szüntetni, megmondták hogy kártya nélkül nem tehetem ezt meg 😊JJ
bakker nekem is ez volt pont. En is nem tudtam mi a francert nem fogadta el par fogadasi helyen. na majd megszuntetem en is. es most mit hasznalsz helyette?zavi27
dombornyomott otp-set


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
vannak direkt erre a célre kitalált internetkártyák is, bár a Cib bankosat nem ajánlomJJ
Nekem CIB-es (Cibezz) ez a diákoknak való Visa kártya van (nem dombornyomott persze) és kaptam ilyen CIB internetkártyát is. Nem vágom, h kéne ezt használni az internetes vásárlásra, fogadásra (ha egyáltalán lehet).

Am miért nem ajánlod?Duff
bocs, csak most olvastam a hsz-t

két éve szereztem egy internetkártyát, mert rábeszélt az ügyintéző, hogy ez "mindenre jó"
külön rákérdeztem specifikusan bizonyos oldalakra, persze aztán egyiknél se fogadta el ezt a szart... kivágtam dühömben az ablakon, majd mikor az év végén jött a párszáz forintos tartozásról a levél és meg akartam szüntetni, megmondták hogy kártya nélkül nem tehetem ezt meg 😊JJ
bakker nekem is ez volt pont. En is nem tudtam mi a francert nem fogadta el par fogadasi helyen. na majd megszuntetem en is. es most mit hasznalsz helyette?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Akkor asszem simán bepróbálom a nem dombornyomottat.
Köszi mindenkinek a segítséget.Deny
vannak direkt erre a célre kitalált internetkártyák is, bár a Cib bankosat nem ajánlomJJ
Nekem CIB-es (Cibezz) ez a diákoknak való Visa kártya van (nem dombornyomott persze) és kaptam ilyen CIB internetkártyát is. Nem vágom, h kéne ezt használni az internetes vásárlásra, fogadásra (ha egyáltalán lehet).

Am miért nem ajánlod?Duff
bocs, csak most olvastam a hsz-t

két éve szereztem egy internetkártyát, mert rábeszélt az ügyintéző, hogy ez "mindenre jó"
külön rákérdeztem specifikusan bizonyos oldalakra, persze aztán egyiknél se fogadta el ezt a szart... kivágtam dühömben az ablakon, majd mikor az év végén jött a párszáz forintos tartozásról a levél és meg akartam szüntetni, megmondták hogy kártya nélkül nem tehetem ezt meg 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Ismer valaki Kecskemét közelében olyan vendéglátó egységet, ahol gyakoriak a "kemény" Techno-partyk?catattack
Kecskeméten (és közelében) ne akarj bulizni, mert csak szar "lötyögős" helyek vannak. Kimondottan technós hely pedig végképp nincs.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Ismer valaki Kecskemét közelében olyan vendéglátó egységet, ahol gyakoriak a "kemény" Techno-partyk?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Netes vásárlás, és fogadás nem ugyanaz.
Sok bank letiltja az online szerencsejátékra a kártyáit, pókerterembe se lehet befizetni velük, pl. Citi 100%.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Akkor asszem simán bepróbálom a nem dombornyomottat.
Köszi mindenkinek a segítséget.Deny
vannak direkt erre a célre kitalált internetkártyák is, bár a Cib bankosat nem ajánlomJJ
Nekem CIB-es (Cibezz) ez a diákoknak való Visa kártya van (nem dombornyomott persze) és kaptam ilyen CIB internetkártyát is. Nem vágom, h kéne ezt használni az internetes vásárlásra, fogadásra (ha egyáltalán lehet).

Am miért nem ajánlod?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
probléma lehet, hogy foglalt a Cardinals 😊Fucu
Tudod Fucu...
...minden változik 😂catattack
csak én vagyok örök 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
probléma lehet, hogy foglalt a Cardinals 😊Fucu
Tudod Fucu...
...minden változik 😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
probléma lehet, hogy foglalt a Cardinals 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Managerré hogyan kupálódhat ki az ember? Találok valahol értelmezhető leírást?catattack
attól függ milyen managerr akarsz lenni, milyen cégnél.
pl
input-output managerr könnyen lehetsz.briareos
Az oldalon folyó GM játék érdekelne, de közben találtam egy leírást.

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=266

Ezt bevágom és kész? 😂

Input-output managerré már előléptettek.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Deny!
Nem tudom, hogy egy dologról beszélünk-e, de pl. az OTP-nél most váltottam NET csomagra és ahhoz jár egy virtuális bankkártya, amely kimondottan az internetes vásárlásokhoz ajánlott. Kapsz kártyaszámot, lejárati időt, mindent ami egy bankkártyán van. Vásárlás esetén a számládról tudsz pénzt átcsoportosítani erre a virtuális számládra és így a valós számlád nem kerül veszélybe. Már próbáltam használni, de nem sikerült valamiért. A héten be is akarok menni az OTP-be, hogy magyarázzák már el, hogy mit balf.szoskodtam el.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor asszem simán bepróbálom a nem dombornyomottat.
Köszi mindenkinek a segítséget.Deny
vannak direkt erre a célre kitalált internetkártyák is, bár a Cib bankosat nem ajánlomJJ
Mondjuk ezekről még semmit nem hallottam, de majd google mindjárt segít.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Akkor asszem simán bepróbálom a nem dombornyomottat.
Köszi mindenkinek a segítséget.Deny
vannak direkt erre a célre kitalált internetkártyák is, bár a Cib bankosat nem ajánlom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor asszem simán bepróbálom a nem dombornyomottat.
Köszi mindenkinek a segítséget.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Paypal-lal kapcsolatban lenne pár kérdésem. Régen úgy tudom, kizárólag dombornyomott kártyával lehetett regisztrálni, most a google-ban, ahol olvasgatok róla, már ilyen kritériumról nem ír. Ez valóban így van, már a sima kártya is jó? (ott konkrétan csak egy kép volt kinn, ahol nézem, hogy visa, mastercard, american express, discover kártyákkal lehet regelni)
Vagy akár konkrétabban, mezei Raiffeisen Okos kártyával tudok-e? Ha nem, akkor mibe fájna ebből dombornyomottat csinálni? (tudom, bankban megmondják, csak hát ahhoz idő kellene rá)Deny
én jó 2-3 éve fizettem PayPallel, és már akkor is simán jó volt s nem dombornyomott

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
dombornyomott mastercard (lakossági szla-hoz) éves díja 5-6e ft a legtöbb banknáltriangle
Totyáéknál 4 ezer.

több mint 13 éve
triangle 1 283
dombornyomott mastercard (lakossági szla-hoz) éves díja 5-6e ft a legtöbb banknál
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
VISA éves kártyadíja kb 12 rugó.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem szimpla otp kártyával is lazán ment nem kell dombornyomásosnak lennie