Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
VLC player nem viszi?

több mint 13 éve
catattack 3 520
Segítség! MTS fájlt milyen progival tudok lejátszani? Csak lejátszani akarom, szerkeszteni nem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szia Konqueror, mikor jössz vissza?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Faszbukon meg lehet valahogy nézni hogy az elküldött üzenetet(üzenetet nem a chaten) elolvasta e már az illető mint pl az iwiwen?Kijelzi ezt valahogy?Cowboykarcsi
nem
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Faszbukon meg lehet valahogy nézni hogy az elküldött üzenetet(üzenetet nem a chaten) elolvasta e már az illető mint pl az iwiwen?Kijelzi ezt valahogy?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Tud valaki Magyarország térképet, nagy felbontásban/pdf-ben? Domborzati lenne a legjobb, nagyobb városokkalGRAFI
http://pctrs.network.hu/clubblogpicture/5/3/_/53557_872544353557_big.jpg
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Köszi, de ezek kicsik.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
http://lazarus.elte.hu/gb/maps/mo-full.gif

http://www.omniplan.hu/Hiking/20060506-Mecsek/Mecsek-walk2-2006-05-06.jpg

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki Magyarország térképet, nagy felbontásban/pdf-ben? Domborzati lenne a legjobb, nagyobb városokkal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem homályos/tompa vagy legalább is nem vettem észre. ezen a felbontáson teljesen megfelelő nekem a kép
nem égető szükség a fullHD, most hogy csak sima vga kábellel van összekötve nem is tudnám kihasználni 😊 de nem is szoktam fullhd dolgokat nézni.

köszi 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem a natív(1920*108) felbontásában használva nem gázos(homályos/tompa) kicsit a képe? bár benq-nél ezzel nem szokott probléma lenni, ha nem égető szükség a fullHD felbontás, sztem is nyugodtan használd kisebben.
amúgy legolcsóbb HD ready vidkari elég kell h legyen.

grat a monitorhoz, árkategóriájában tn-esek között lehető legjobb választás volt. 😛

|
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valami egyszerű kártyát akarok amin van dvi kimenet, mert a mostanin nincsen (kb 7 éve ugyanaz a gépem 😊).

akkor jó lesz ez a 1440x900 ezen jól néz ki minden egyenlőre, igen azt vettem észre hogy kicsi felbontásúak, de most hajnalban átnyomtam erre a felbontásra a monitort és így is jó képet adott a stream és nem is akadtFucu
alapból nem a stream a ciki, hanem hogy iszonyatosan villog a monitor a legnagyobb felbontáson, megbaszva így a szemed.
az 1440x900 az átlagos felbontás 16:9, 16:10-es arányú monitoroknálharomt
köszi, akkor jó lesz ez a felbontás 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valami egyszerű kártyát akarok amin van dvi kimenet, mert a mostanin nincsen (kb 7 éve ugyanaz a gépem 😊).

akkor jó lesz ez a 1440x900 ezen jól néz ki minden egyenlőre, igen azt vettem észre hogy kicsi felbontásúak, de most hajnalban átnyomtam erre a felbontásra a monitort és így is jó képet adott a stream és nem is akadtFucu
alapból nem a stream a ciki, hanem hogy iszonyatosan villog a monitor a legnagyobb felbontáson, megbaszva így a szemed.
az 1440x900 az átlagos felbontás 16:9, 16:10-es arányú monitoroknál
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valami egyszerű kártyát akarok amin van dvi kimenet, mert a mostanin nincsen (kb 7 éve ugyanaz a gépem 😊).

akkor jó lesz ez a 1440x900 ezen jól néz ki minden egyenlőre, igen azt vettem észre hogy kicsi felbontásúak, de most hajnalban átnyomtam erre a felbontásra a monitort és így is jó képet adott a stream és nem is akadt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondom a szitut

Vettem monitort és ugye az ajánlott felbontás 1920x1080-as. viszont így streamnézés közben nagyon akadozik a kép. kérdés, hogy ha veszek bele egy új videókártyát és összenyomom dvi kábellel (most a sima vga van) akkor az segíthet, vagy ez memória miatt is lehet?
a másik, hogy átállítottam a felbontást 1440x900-ra és így a stream is akadás mentesen nézhető, használhatom ezt a felbontást gond nélkül?Fucu
milyen kártya?

ilyen rohadt nagyban nem nagyon szokás winfost nyomni. 1440*900-ban általában minden megy rendesen.
a streamek többsége viszonylag kis felbontású, még a live247en is.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mondom a szitut

Vettem monitort és ugye az ajánlott felbontás 1920x1080-as. viszont így streamnézés közben nagyon akadozik a kép. kérdés, hogy ha veszek bele egy új videókártyát és összenyomom dvi kábellel (most a sima vga van) akkor az segíthet, vagy ez memória miatt is lehet?
a másik, hogy átállítottam a felbontást 1440x900-ra és így a stream is akadás mentesen nézhető, használhatom ezt a felbontást gond nélkül?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HBO ügyben kérnék egy kis segítséget... Meg tudná valaki mondani, hogy a kódolatlan HBO-t milyen frekvencián lehet elérni? És analóg kábelen (UPC) egyáltalán el lehet? Köszi, ha valaki segít.apeszos
Csak nem Trónok harca sorozat kezdő epizódja indított be?vadibandi
De. Kíváncsi vagyok....

már nincs analógon hbo.gabtsi
Basszus. Ezt szívtam. Mindegy, akkor marad az illegalitás.....
Köszi.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
HBO ügyben kérnék egy kis segítséget... Meg tudná valaki mondani, hogy a kódolatlan HBO-t milyen frekvencián lehet elérni? És analóg kábelen (UPC) egyáltalán el lehet? Köszi, ha valaki segít.apeszos
Csak nem Trónok harca sorozat kezdő epizódja indított be?




több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már nincs analógon hbo.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HBO ügyben kérnék egy kis segítséget... Meg tudná valaki mondani, hogy a kódolatlan HBO-t milyen frekvencián lehet elérni? És analóg kábelen (UPC) egyáltalán el lehet? Köszi, ha valaki segít.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ty

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
urak, tudtok tyt-hez hasonló oldalról, nba profillal ?gabtsi
nem tudom mennyire lehet itt ilyen oldalakat linkelni, úgyh inkább írd be googlebe h davka. első találat.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
urak, tudtok tyt-hez hasonló oldalról, nba profillal ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Remélem jártas valaki SQL-ben és tud segíteni nekem.

Szóval ez a feladat SQL Developerben:
Keressétek meg a legkevésbé munkaigényes megoldást arra, hogy lecseréljétek a HALLGATO tábla HID értékeit a QUITTNER.SORSZAM sequence által kiadott számokra!

Itt tartok:
insert into HALLGATO(hid) values(to_char(HID_SORSZAM.nextval)); --- ez berak egy új sorszámot a QUITTNER.SORSZAM-ból, eddig jó is.
de azt nem tom,hogy hogyan lehet lecserélni a korábban már beírt HID-ket.

köszi előre is ha valaki segít.

szerk: közben megoldódott.

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Én azt hitttem a számtechben van valami logika, értelem, de nem :/ Az miért lehet hogy tv-re rádugva a külső vinyórol nézek egy letöltött video filet, ami megy 2 ór 10 percig majd a meccs utolsó 10 percénél kidob, és nem játsza le a végét. Fölmásoltam a gépről mégegyszer odáig eltekerek utána kivág megint, persze a pc-n megy simán tehát nem a file hibás. Másnap nhl playoff derbi hirtelen halál 5 percel a file vége előtt kivág a tv, és után az addig lejátszott file-t már el sem indítja azzal hogy ismeretlen fileformátum?! persze pc-n be tudom fejezni az uccsó 3 percet 1 órával később, rohatdtul érthetetlen és idegesítő. Ezt magyarázza meg valaki!! :mad: Mert az OK, hogy valami el sem indul, nade 2 óra után megunja és kivág az hogy?! A pc-t sajnos nem tudom összekötni a tv-vel mert 2 szobával arrébb van.