Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
labradorban jó h kevesebbet kell gondozni a szőrét de a goldennek meg talán kevesebb a mozgásigénye szal ez leginkább a húgodtól függkristof
Neki nagy a mozgásigénye, főleg ha kutyát lát 😀 De amúgy én is csak a szőr miatt mondanám a labradort, amúgy meg sztem tökmind1...szaba
A labradort iszonyú könnyű elhízatni és az borzasztó, mind a kutyának, mind kinézetre.

Ja, és ugyanúgy hullik a szőre, csak mivel rövid ezért nehezebb észrevenni és összetakarítani! 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Border collie>all 😀
De már bepromóztam szabának msnen is 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
labradorban jó h kevesebbet kell gondozni a szőrét de a goldennek meg talán kevesebb a mozgásigénye szal ez leginkább a húgodtól függkristof
Neki nagy a mozgásigénye, főleg ha kutyát lát 😀 De amúgy én is csak a szőr miatt mondanám a labradort, amúgy meg sztem tökmind1...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
csak a Golden 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
én a goldent választanám
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
labradorban jó h kevesebbet kell gondozni a szőrét de a goldennek meg talán kevesebb a mozgásigénye szal ez leginkább a húgodtól függ
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Melyik kettő?Sanco
Angol bulldog - angol cocker.


😀

Nem ám. Golden - labrador
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Melyik kettő?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Kutyaszakértő van köztünk?szaba
Mit kell szakérteni kutyán?Sanco
Csak apám venni szeretne egyet hugomnak, és két opció közül kéne választani.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Ebook olvasót használ valaki? melyiket érdemes venni, milyen árban vannak kb? Én magyar nyelvű könyyveket olvasnék rajta .pdf formátumban elsősorban. Olvastam pár tesztet, van márktlan is 20 ezerért, me Koobe is 40 ezerért. Vélemények?zavi27
Kindle3-at dicsérik, ebay-en jó pénzért meg is lehet venni.Divat
Köszi! Viszont akkor ezt itthon nem leeht kapni, csak külföldről macerásan megrendelni nem? És az magyar ékezetes pdf-eket vajon tud kezelni normálisan emiatt?zavi27
gsn-nek van ilyen, dobj neki egy pm-et


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kutyaszakértő van köztünk?szaba
Mit kell szakérteni kutyán?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Kutyaszakértő van köztünk?
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ebook olvasót használ valaki? melyiket érdemes venni, milyen árban vannak kb? Én magyar nyelvű könyyveket olvasnék rajta .pdf formátumban elsősorban. Olvastam pár tesztet, van márktlan is 20 ezerért, me Koobe is 40 ezerért. Vélemények?zavi27
Kindle3-at dicsérik, ebay-en jó pénzért meg is lehet venni.Divat
Köszi! Viszont akkor ezt itthon nem leeht kapni, csak külföldről macerásan megrendelni nem? És az magyar ékezetes pdf-eket vajon tud kezelni normálisan emiatt?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ebook olvasót használ valaki? melyiket érdemes venni, milyen árban vannak kb? Én magyar nyelvű könyyveket olvasnék rajta .pdf formátumban elsősorban. Olvastam pár tesztet, van márktlan is 20 ezerért, me Koobe is 40 ezerért. Vélemények?zavi27
Kindle3-at dicsérik, ebay-en jó pénzért meg is lehet venni.

|
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ebook olvasót használ valaki? melyiket érdemes venni, milyen árban vannak kb? Én magyar nyelvű könyyveket olvasnék rajta .pdf formátumban elsősorban. Olvastam pár tesztet, van márktlan is 20 ezerért, me Koobe is 40 ezerért. Vélemények?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki volt már a Medrano (olasz) utazó cirkuszban? Képek és videók alapján ígéretesnek tűnik, és most jönnek Győrbe, gondolkodom, hogy elmennénk barátnőmmel. Ha volt valaki, tapasztalatait, benyomásait legyen kedves, ossza meg 😀
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
1.) Csak próbáld bekapcsolni külön a monitort. Akkor is van valami üdvözlő kép, az megjelenik-e?
2.) Nézd meg, h más monitorral megy-e. Lehet videokártya alapú hiba is, vagy a vezeték is lehet rossza

Ha már nem garanciás, akkor nem biztos, h a szervíz jobban megéri, mint újat venni...Black_Adder
1. akkor is ugyanugy szürkés-ezüstös a kép
2. új monitort már rákötöttem, az megy rendesen, szal szerencsére nem vga 😊

mondom, kb 4-5 éves az árú, tehát nem hiszem h még garis lenne. korábban már úgyis gondolkoztam új monitorba, szal esélyes hogy az lesz.

child please!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
1.) Csak próbáld bekapcsolni külön a monitort. Akkor is van valami üdvözlő kép, az megjelenik-e?
2.) Nézd meg, h más monitorral megy-e. Lehet videokártya alapú hiba is, vagy a vezeték is lehet rossza

Ha már nem garanciás, akkor nem biztos, h a szervíz jobban megéri, mint újat venni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
egy kis számítógépes kérdés.

újabban amikor bekapcsolom a gépet, ugye bekapcsolódik vele együtt a monitor is, de a szokásos fekete képernyő helyett ilyen ezüstös-szürkés lesz az egész képernyő, és addig tovább se tudok menni (bejelentkezés).
amikor legelőször csinálta még működött a kikapcsolni-bekapcsolni varázslat elsőre, mostmár azonban jóval többször kell eljátszani, hogy bekapcsolódjon. gondolom nem itthonról javítható a hiba, csak arra lennék kíváncsi h szervizelhető-e/érdemes-e (sajnos nem tudom pontosan, de kb 4-5 éves, 17es tft monitor)/ha igen kb mennyiért vagy ez a monitor halála és dobjam ki?
meg mondjuk a kiváltó okra is kíváncsi lennék, ha esetleg valami általános, mert amennyire tudom egyik napról a másikra jelentkezett a probléma.

a válaszokat köszi előre is.

child please!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha beviszem az üzletbe és cserélik akkor azokat ki tudják másolni? Vagy valaki tud valamilyen megoldást?MattMiller
sztem simán lehet, hogy ki tudják másolni, de kérdezd meg őket előtte

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Van egy LG GS290-es mobilom. Igen tudom, hogy szar, de ez van. Az a gondom vele, hogy meghalt az érintőképernyője. Eleinte úgy volt, hogy ha a bal oldalon babráltam akkor a jobb oldalon érzékelte, na most már egyáltalán semmit se. De ezen nem akadnék fent mert garanciás még szóval visszaviszem aztán kész.

Na de a gond az,hogy a telefonban vannak az sms-ek és a tel.számok. A telefonszámokat megoldom valahogy, de az smseket nem lehet kimásolni valamivel valahogy? Gondoltam, hogy usb-vel a gépről talán,de ha csatlakoztatom, akkoris rá kéne mennem a telefonon az okéra,de ugye nem tudok. Anélkül pedig nem is érzékeli egyáltalán.

Ha beviszem az üzletbe és cserélik akkor azokat ki tudják másolni? Vagy valaki tud valamilyen megoldást?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Hát pedig szoktam rendszeresen vásárolni neten dollárért (euroért is néha), külföldön euróért a forintszámlám terhére bankkártyával, de még nem vettem észre hogy ez plusz pénzbe került volna, és mindig középárfolyamon számolták el a tranzakciókat.
Biztos nekem van akkor csak szerencsém, hurrá.
Más meg ne vásároljon semmi esetre sem, elöbb tájékozódjon mindenképp, még a gonosz banki jól lehúzza majd alattomban az én közreműködésemmel, mivel bősz vásárlásra ösztönzök, 30-40 forintos (sőt, még lehet, hogy több is!) gigászi költségekbe verve mindenkit.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lótüdőt, a bank keresni akar. Először átváltja euro-ra, aztán dollárra. Kártyás fizetésnél legalábbis szeretik így csinálni.
tomi-tomi
annyi kiegészítés, hogy a masternél történik így, a visa kártyák dollár alapúak így ott US vásárlás esetén nincs dupla veszteség. ezért amerikából visa, európából mastercarddal érdemes rendelni.gabtsi
Igen, ez az alapeset. Ennek ellenére nekem volt olyan ismerősöm, aki majd felrobbant, amikor a visa kártyájánál is megcsinálta vele a dupla konverziót az amerikai(!) tulajdonú Budapest Bank valami nagyon frappáns és kellően kis méretű betűvel írott pontra hivatkozva.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lótüdőt, a bank keresni akar. Először átváltja euro-ra, aztán dollárra. Kártyás fizetésnél legalábbis szeretik így csinálni.
tomi-tomi
annyi kiegészítés, hogy a masternél történik így, a visa kártyák dollár alapúak így ott US vásárlás esetén nincs dupla veszteség. ezért amerikából visa, európából mastercarddal érdemes rendelni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bocsi más: ha már szó volt itt a devizákról, mondta nekem valaki, hogy a nyáron brutál felmegy a svájci frank forinthoz számolt árfolyama. Kb. 1 svájci frank = ~300 Ft? És megduplázódnak a hitelek, pl.: 50 ezerről 100 ezer lesz? Nem mondta, hogy honnan szedte és én sem tartom normálisnak v. reálisnak de esetleg tud róla valaki valamit?danyly
S utána nem mondta, hogy vegyél tőle frankot 220-ért? 😊 Ha tud is róla valaki, nem fogja elmondani, mert minden idejében shortolja a forintot ezerrel.
Annál az árfolyamnál nagyjából az ország becsukja a boltot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)