Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
Azért na..a foci (amerikai) sem olyan egyszerű sport. Mégis érthető(bb) számomra. Én is azon az állásponton vagyok, mint az előttem író, hogy tömény unalom. Legalább ha tudnám, hogy mikor van pont, vagy mi számít gólnak.Amadeus91
Nekem nem is a szabalyokkal lenne bajom, biztos megertenem elobb-utobb, hanem hogy nem latvanyos, nem tortenik semmi, nincs mit "nezni" rajta, ami sportelmeny lenne, ahogy irta fentebb is. Barmelyik masik csapatsportban felsorohatsz kapasbol temerdek szitut, kulonbozo jatekhelyzetet ami erdekes, valtozatos, itt meg dobod-elutod,dobod-elutod.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Fura egy ember vagy 😛 Nekem a krikett nagyon gáznak tűnik. Úgy néz ki mint valami régimódi izé 😀 Inkább a baseball 😀visi_b
Mióta bevezették az egynapos meccseket és főleg a twenty20-t, a krikett is nézőcsalogatóbb sport, de az igaz, hogy az ötórai teához találták ki 😊

És ne feledjük, India miatt a világ egyik legnézettebb sportjáról beszélünk.Dzsokijuing
Az biztos, hogy nagyon viccesen néz ki 😀. De a twenty20 teljesen nézhető, és mivel sokkal több ütés van, mint a baseballban, nekem lényegesen izgalmasabb. De igaz, hogy baseballmeccset még soha nem néztem végig (nem sikerült), de mindenképpen tervezem.Szobi22
Túl sokat dolgoztam indiaiakkal 😀 Előítéleteim vannak sajnos 😀 Nekem inkább a baseball. Bár az elejétől a végéig nem néztem még végig meccset, de pár ininget szívesen megnézek belőle.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Fura egy ember vagy 😛 Nekem a krikett nagyon gáznak tűnik. Úgy néz ki mint valami régimódi izé 😀 Inkább a baseball 😀visi_b
Mióta bevezették az egynapos meccseket és főleg a twenty20-t, a krikett is nézőcsalogatóbb sport, de az igaz, hogy az ötórai teához találták ki 😊

És ne feledjük, India miatt a világ egyik legnézettebb sportjáról beszélünk.Dzsokijuing
Az biztos, hogy nagyon viccesen néz ki 😀. De a twenty20 teljesen nézhető, és mivel sokkal több ütés van, mint a baseballban, nekem lényegesen izgalmasabb. De igaz, hogy baseballmeccset még soha nem néztem végig (nem sikerült), de mindenképpen tervezem.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
egyébként mekkora különbség van a baseball és a krikett között?gondolom nincs annyi mint a football és a rugby között.Cowboykarcsi
egész más a pálya a krikettben, mást is kell "védeni". szóval szerintem ezeket kevésbé kevernék össze az emberek (ha tudnának róluk). btw, nekem a krikett sokkal jobban bejön 😀Szobi22
Fura egy ember vagy 😛 Nekem a krikett nagyon gáznak tűnik. Úgy néz ki mint valami régimódi izé 😀 Inkább a baseball 😀visi_b
Mióta bevezették az egynapos meccseket és főleg a twenty20-t, a krikett is nézőcsalogatóbb sport, de az igaz, hogy az ötórai teához találták ki 😊

És ne feledjük, India miatt a világ egyik legnézettebb sportjáról beszélünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a krikett és a baseball között semmiféle hasonlóság nincs. mind a kettő jó, bár a krikett egynapos változata kurva unalmas lehet 😀

a baseball akkor jó, ha választasz egy csapatot akinek drukkolsz. azt nézni nagyon jó és érdekes. na és persze agybaszó
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
egyébként mekkora különbség van a baseball és a krikett között?gondolom nincs annyi mint a football és a rugby között.Cowboykarcsi
egész más a pálya a krikettben, mást is kell "védeni". szóval szerintem ezeket kevésbé kevernék össze az emberek (ha tudnának róluk). btw, nekem a krikett sokkal jobban bejön 😀Szobi22
Fura egy ember vagy 😛 Nekem a krikett nagyon gáznak tűnik. Úgy néz ki mint valami régimódi izé 😀 Inkább a baseball 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
egyébként mekkora különbség van a baseball és a krikett között?gondolom nincs annyi mint a football és a rugby között.Cowboykarcsi
egész más a pálya a krikettben, mást is kell "védeni". szóval szerintem ezeket kevésbé kevernék össze az emberek (ha tudnának róluk). btw, nekem a krikett sokkal jobban bejön 😀

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként mekkora különbség van a baseball és a krikett között?gondolom nincs annyi mint a football és a rugby között.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
Azért na..a foci (amerikai) sem olyan egyszerű sport. Mégis érthető(bb) számomra. Én is azon az állásponton vagyok, mint az előttem író, hogy tömény unalom. Legalább ha tudnám, hogy mikor van pont, vagy mi számít gólnak.Amadeus91
az amfoci is rém egyszerű sport, azoknak "nehéz", akik képtelenek elvonatkoztatni "az akkor van gól, ha belekerül a hálóba a labda" játékoktól...

a baseball alap szabályait sem nehéz leírni: van(nak) a támadó(k), az ütőjátékos(ok), aki(k)nek a célja, hogy három bázison áthaladva visszaérjen(ek) oda, ahonnan indult(ak), az alapbázisra, ezzel egy pontot szerezve csapatának, és vannak a védőjátékosok, akik közül a dobó közvetlenül dobásaival próbálja ezt magakadályozni, illetve az egyes bázisokat és a hátsó területeket védők


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/

ajánlom a sorozat többi darabját is, főleg a lacrosse-osatJJ
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
Azért na..a foci (amerikai) sem olyan egyszerű sport. Mégis érthető(bb) számomra. Én is azon az állásponton vagyok, mint az előttem író, hogy tömény unalom. Legalább ha tudnám, hogy mikor van pont, vagy mi számít gólnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
En beprobakoztam multkor a baseball-la de nagyon nem fogott meg. Ha jol lattam nincs mas szituacio az egesz jatekben minthogy dobjak a labdat es vagy eluti vagy nem. irto unalmas, es egysiku nekem.zavi27
ez pl. pont nem igaz, mert bázist is lehet lopni, bár maga a játék tényleg a dobás-ütés kapcsolatra épül
mondjuk én is tartom, hogy nem tv-re találták ki, a baseballmeccsek inkább társadalmi események... minden városban van legalább egy alsóbb osztályú farmcsapat és rengeteg találkozó, hogy ha a tavasztól őszig tartó időszak álmos délutánjain épp nem tudsz magaddal mit kezdeni, akkor a haverokkal akármikor kinézhess egyre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
En beprobakoztam multkor a baseball-la de nagyon nem fogott meg. Ha jol lattam nincs mas szituacio az egesz jatekben minthogy dobjak a labdat es vagy eluti vagy nem. irto unalmas, es egysiku nekem.zavi27
Ha amcsi vagy és ebben nősz fel, játék mellett hajlandó vagy leülni megnézni. Eb. egy egész meccs valóban tömény unalom, olyan mint a soccer, az összefoglalók valamennyi érdekes eseményt tartalmazzák.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/

ajánlom a sorozat többi darabját is, főleg a lacrosse-osatJJ
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdésJJ
En beprobakoztam multkor a baseball-la de nagyon nem fogott meg. Ha jol lattam nincs mas szituacio az egesz jatekben minthogy dobjak a labdat es vagy eluti vagy nem. irto unalmas, es egysiku nekem.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Szóval, mi a lényege a Baseball-nak?Amadeus91
http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/

ajánlom a sorozat többi darabját is, főleg a lacrosse-osatJJ
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.Amadeus91
vigyázz, mert ezzel a hét főbűnből kettőt is kipipáltál, a lustaságot és a "jóra való restség"-et egyaránt
le kell ülni megnézni egy meccset, aztán még egyet, aztán még hármat, és ha még mindig bonyolultnak tartod, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy miért is nem érted 😊 persze ha önmagában nem tetszik a játék, az megint más kérdés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Szóval, mi a lényege a Baseball-nak?Amadeus91
http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/

ajánlom a sorozat többi darabját is, főleg a lacrosse-osatJJ
nem hiszem, hogy van ennél bonyolultabb sport... maradok a focinál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Szóval, mi a lényege a Baseball-nak?Amadeus91
http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/

ajánlom a sorozat többi darabját is, főleg a lacrosse-osat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Szóval, mi a lényege a Baseball-nak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Van egy DVD lejátszóm ( Millenium) és az lenne a problémám vele ... nos... elég gyakran előfordul,hogy mikor beteszem a lemezt nincs beszéd hang csak a háttérzaj, illetve zene ... és ez elég idegesítő,már h ott kell rettegnem,hogy an most lesz-e hang vagy sem ... de van olyan amit csont nélkül lejátszik ... Mitől van ez ? formátum ? íráshiba ? ha pendrive-ot teszek bele annál is ugyanúgy előfordul ez hibaDrip
Lehet formátum, amit a lejátszód firmware-je nem dekódol korrekten (vagy firmware frissítés, ha lehet -nem valószínű-, vagy más formátumban kell beszerezned a filmeket) avagy lehet, hogy az 5+1 es vagy hasonló sokcsatornás hangoknál nem hallasz néhány csatornát. Esetleg nézd meg a hangkimeneteket, jók-e a csatlakozások!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha valaki tud olcsó szállást a Balaton északi partjára (Kenese lenne a legjobb) nyárra kb 15 főre ahol a tulaj nincs ott az dobjon már egy pm-et.
ill. ugyanilyen kritériumokkal Horvátországban is keresek/keresünk megfelelő helyet, ha tudtok ilyet ne tartsátok magatokban
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Van egy DVD lejátszóm ( Millenium) és az lenne a problémám vele ... nos... elég gyakran előfordul,hogy mikor beteszem a lemezt nincs beszéd hang csak a háttérzaj, illetve zene ... és ez elég idegesítő,már h ott kell rettegnem,hogy an most lesz-e hang vagy sem ... de van olyan amit csont nélkül lejátszik ... Mitől van ez ? formátum ? íráshiba ? ha pendrive-ot teszek bele annál is ugyanúgy előfordul ez hiba

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
na ez azért lényegi információ 😀 kösz az infóteaglesmcnabb
És 1024 csaj van ott...
Kettő a tizedikenBlack_Adder
ja azt menten gondoltam. 😀eaglesmcnabb
A kondi nincs 10 emeletes, annyira azért nem fasza a hely 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
na ez azért lényegi információ 😀 kösz az infóteaglesmcnabb
És 1024 csaj van ott...
Kettő a tizedikenBlack_Adder
ja azt menten gondoltam. 😀eaglesmcnabb
Black Adder nyilván a kolira gondol, az edzőteremben sokkal jobb - ehhez képest - az arány 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a schönherzbe csak a szemeszterek kezdetekor, szeptemberben és februárban tudsz beiratkozni, előzetes regisztráció utánJJ
na ez azért lényegi információ 😀 kösz az infóteaglesmcnabb
És 1024 csaj van ott...
Kettő a tizedikenBlack_Adder
ja azt menten gondoltam. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
kösz a tippet holnap még tesztelünk egy helyet ha az is hasonló lesz a maihoz, utánajárunk hogy is megy ez a Sőnherces 😀eaglesmcnabb
a schönherzbe csak a szemeszterek kezdetekor, szeptemberben és februárban tudsz beiratkozni, előzetes regisztráció utánJJ
na ez azért lényegi információ 😀 kösz az infóteaglesmcnabb
És 1024 csaj van ott...
Kettő a tizediken

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Schönherz koli, még külsős diákként sem több 20000 forintnál a féléves bérlet
miközben nagyon jól felszerelt, és folyamatosan vásárolnak új gépeketJJ
kösz a tippet holnap még tesztelünk egy helyet ha az is hasonló lesz a maihoz, utánajárunk hogy is megy ez a Sőnherces 😀eaglesmcnabb
a schönherzbe csak a szemeszterek kezdetekor, szeptemberben és februárban tudsz beiratkozni, előzetes regisztráció utánJJ
na ez azért lényegi információ 😀 kösz az infót

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!