Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?eaglesmcnabb
Schönherz koli, még külsős diákként sem több 20000 forintnál a féléves bérlet
miközben nagyon jól felszerelt, és folyamatosan vásárolnak új gépeketJJ
kösz a tippet holnap még tesztelünk egy helyet ha az is hasonló lesz a maihoz, utánajárunk hogy is megy ez a Sőnherces 😀eaglesmcnabb
a schönherzbe csak a szemeszterek kezdetekor, szeptemberben és februárban tudsz beiratkozni, előzetes regisztráció után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?eaglesmcnabb
Schönherz koli, még külsős diákként sem több 20000 forintnál a féléves bérlet
miközben nagyon jól felszerelt, és folyamatosan vásárolnak új gépeketJJ
kösz a tippet holnap még tesztelünk egy helyet ha az is hasonló lesz a maihoz, utánajárunk hogy is megy ez a Sőnherces 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
:cool:
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?eaglesmcnabb
Schönherz koli, még külsős diákként sem több 20000 forintnál a féléves bérlet
miközben nagyon jól felszerelt, és folyamatosan vásárolnak új gépeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?eaglesmcnabb
Aha, úgy hívják te húzol UDFA piacon 😀tenorx
Megtörtént, most már jöhetne egy válasz is 😀
Van egy a közelben, ami olcsó volt, csak kicsit idegesített a Young G muzsika, plusz a vége fele betoppant pár emberke a práter másik végéről, úgyhogy szerintem hanyagoljuk 😀 Plusz a helyben magában is volt 1-2 kivetnivaló 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?eaglesmcnabb
Aha, úgy hívják te húzol UDFA piacon 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pesten tud valaki valami nem túl drága, de viszonylag jó konditermet?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Köszi, szóval akkor ma megpróbálom.vadibandi
Még annyit lefelejtettem, hogy hardver részről kell lennie az ADSL-modemen kívül egy kis dobozkának (olyan 6x4x2 cm, sávszűrő) 3 telefonos (RJ11) csatlakozóval:
Line -> falba, Phone -> telefonhoz, Modem -> modemhez.
Ez választja szét az adatforgalmat a hangforgalomtól. Ha ilyen nincs, a telefonhívás megzavarja a netezést.
Természetesen a modemet meg a géphez kell kötni utp kábellel (RJ45-ös csatlakozó).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha nekem, mint új előfizetőnek külön hozták a modemet (ISDN) szerelő meg nincsta, de van azonosítóm és belépőkódom, akkor életet tudok lehelni a rendszerbe?vadibandi
Az ISDN digitális telefonvonal, az a végberendezés (NT) a T-akármi tulajdona, neki is kell beüzemelnie.
Ha ellenben ADSL-re gondoltál, akkor XP esetén:
Hálózati kapcsolatok - Új kapcsolat létrehozása -
Új kapcsolat varázsló - Tovább - Kapcsolódás az internethez -
Kézzel állítom be a kapcsolatot - Kapcsolódás felhasználónevet és jelszót igénylő szélessávú ... -
Internetszolgáltató neve: pl. t-online, de mindegy -
Felhasználónév: amit kaptál -
Jelszó: amit kaptál és Tovább
Parancsikon elhelyezése az Asztalon: pipa - Befejezés.Atari
Köszi, szóval akkor ma megpróbálom.




több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha nekem, mint új előfizetőnek külön hozták a modemet (ISDN) szerelő meg nincsta, de van azonosítóm és belépőkódom, akkor életet tudok lehelni a rendszerbe?vadibandi
Az ISDN digitális telefonvonal, az a végberendezés (NT) a T-akármi tulajdona, neki is kell beüzemelnie.
Ha ellenben ADSL-re gondoltál, akkor XP esetén:
Hálózati kapcsolatok - Új kapcsolat létrehozása -
Új kapcsolat varázsló - Tovább - Kapcsolódás az internethez -
Kézzel állítom be a kapcsolatot - Kapcsolódás felhasználónevet és jelszót igénylő szélessávú ... -
Internetszolgáltató neve: pl. t-online, de mindegy -
Felhasználónév: amit kaptál -
Jelszó: amit kaptál és Tovább
Parancsikon elhelyezése az Asztalon: pipa - Befejezés.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nagyon szívesen várok ötleteket a műszaki angol beadandómhoz 😛 1-2 oldal esszé kell valami mérnöki témáról. Az NFL technológiai hátterén gondolkodok most, bár nem nagyon találtam hozzá jó forrást.tenorx
NFL kombájn? 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
add be dolgozatnak a 1st down jelző vonalról írt cikkemet 😊JJ
Megvan angolul? 😀tenorx
jaja, ez csak szimpla fordítás volt (a legtöbbet lájkot mégis ez kapta eddig a blogon, tipikus)
http://www.howstuffworks.com/first-down-line.htmJJ
Köszi, lehet, hogy ez lesz! 😀 (Watsonon gondolkozok még)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Nagyon szívesen várok ötleteket a műszaki angol beadandómhoz 😛 1-2 oldal esszé kell valami mérnöki témáról. Az NFL technológiai hátterén gondolkodok most, bár nem nagyon találtam hozzá jó forrást.tenorx
add be dolgozatnak a 1st down jelző vonalról írt cikkemet 😊JJ
Megvan angolul? 😀tenorx
jaja, ez csak szimpla fordítás volt (a legtöbbet lájkot mégis ez kapta eddig a blogon, tipikus)
http://www.howstuffworks.com/first-down-line.htm


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon szívesen várok ötleteket a műszaki angol beadandómhoz 😛 1-2 oldal esszé kell valami mérnöki témáról. Az NFL technológiai hátterén gondolkodok most, bár nem nagyon találtam hozzá jó forrást.tenorx
add be dolgozatnak a 1st down jelző vonalról írt cikkemet 😊JJ
Megvan angolul? 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Nagyon szívesen várok ötleteket a műszaki angol beadandómhoz 😛 1-2 oldal esszé kell valami mérnöki témáról. Az NFL technológiai hátterén gondolkodok most, bár nem nagyon találtam hozzá jó forrást.tenorx
add be dolgozatnak a 1st down jelző vonalról írt cikkemet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon szívesen várok ötleteket a műszaki angol beadandómhoz 😛 1-2 oldal esszé kell valami mérnöki témáról. Az NFL technológiai hátterén gondolkodok most, bár nem nagyon találtam hozzá jó forrást.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sziasztok!
Van valami olyan "sport", ahol két faszi ül egy négyzet alakú táblánál és felváltva pöckölgetik bele a tábla négy sarkán lévő lyukakba a kis korongjukkal a többi kis korongot... 😀
Ennek a nevét tudja valaki, mert hiába guglizok, az istennek sem találom meg.
DS!Darksun3
Carrom.
És krva jó, az ES2-n ment egy időben. 😀Schleck
Háhááá köszi! 😀
Igen, én is ott láttam egyszer anno.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha nekem, mint új előfizetőnek külön hozták a modemet (ISDN) szerelő meg nincsta, de van azonosítóm és belépőkódom, akkor életet tudok lehelni a rendszerbe?




több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sziasztok!
Van valami olyan "sport", ahol két faszi ül egy négyzet alakú táblánál és felváltva pöckölgetik bele a tábla négy sarkán lévő lyukakba a kis korongjukkal a többi kis korongot... 😀
Ennek a nevét tudja valaki, mert hiába guglizok, az istennek sem találom meg.
DS!Darksun3
Carrom.
És krva jó, az ES2-n ment egy időben. 😀

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sziasztok!
Van valami olyan "sport", ahol két faszi ül egy négyzet alakú táblánál és felváltva pöckölgetik bele a tábla négy sarkán lévő lyukakba a kis korongjukkal a többi kis korongot... 😀
Ennek a nevét tudja valaki, mert hiába guglizok, az istennek sem találom meg.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt tudja valaki, hogy 1-1 .mkv videó miért nem fut a gépemen?
a hang jó, a feliratot is felismeri, de a kép szürke gyakorlatilag végig.
a másik gépemen viszont hibátlan.
és ez csak 1 sorozatra vonatkozik specifikusan, a többi mkv tökéletesen megy, pedig ugyanonnyan szoktam beszerezni.
és ha ez nem lenne elég. ezen a gépemen az FNL is megy normálisan, a másikon viszont annál van szürkeség.

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Valaki volt már a Medrano (olasz) utazó cirkuszban? Képek és videók alapján ígéretesnek tűnik, és most jönnek Győrbe, gondolkodom, hogy elmennénk barátnőmmel. Ha volt valaki, tapasztalatait, benyomásait legyen kedves, ossza meg 😀Deny
Ha jól emlékszem nemrég jártak Nagykanizsán. Egy ismerősöm volt kint a családjával, nekik tetszett az előadás.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ebook olvasót használ valaki? melyiket érdemes venni, milyen árban vannak kb? Én magyar nyelvű könyyveket olvasnék rajta .pdf formátumban elsősorban. Olvastam pár tesztet, van márktlan is 20 ezerért, me Koobe is 40 ezerért. Vélemények?zavi27
Kindle3-at dicsérik, ebay-en jó pénzért meg is lehet venni.Divat
Köszi! Viszont akkor ezt itthon nem leeht kapni, csak külföldről macerásan megrendelni nem? És az magyar ékezetes pdf-eket vajon tud kezelni normálisan emiatt?zavi27
sztem kezeli normálisan, de itt mindenre választ kapsz:
http://prohardver.hu/tema/kindle_3_avagy_a_megfizetheto_aru_ebook_olvaso/friss.html

|
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Neki nagy a mozgásigénye, főleg ha kutyát lát 😀 De amúgy én is csak a szőr miatt mondanám a labradort, amúgy meg sztem tökmind1...szaba
A labradort iszonyú könnyű elhízatni és az borzasztó, mind a kutyának, mind kinézetre.Sanco
Magyarul ha nem fut napi 15 km-t, akkor NT lesz? Mert mondjuk annyira nincs nagy kertjük fateréknak. Viszont van egy kis tó, díszhalakkal. 😀szaba
Ha kicsi neki a kert+a tó, viheted magaddal az edzésre, úgyis imádja a vizet.
Nem elsősorban a kevés mozgástól hízik el, hanem a rendszertelen (és sok) kajától (jutalomfalatoktól).
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
labradorban jó h kevesebbet kell gondozni a szőrét de a goldennek meg talán kevesebb a mozgásigénye szal ez leginkább a húgodtól függkristof
Neki nagy a mozgásigénye, főleg ha kutyát lát 😀 De amúgy én is csak a szőr miatt mondanám a labradort, amúgy meg sztem tökmind1...szaba
A labradort iszonyú könnyű elhízatni és az borzasztó, mind a kutyának, mind kinézetre.Sanco
Magyarul ha nem fut napi 15 km-t, akkor NT lesz? Mert mondjuk annyira nincs nagy kertjük fateréknak. Viszont van egy kis tó, díszhalakkal. 😀