Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Paypal-lal kapcsolatban lenne pár kérdésem. Régen úgy tudom, kizárólag dombornyomott kártyával lehetett regisztrálni, most a google-ban, ahol olvasgatok róla, már ilyen kritériumról nem ír. Ez valóban így van, már a sima kártya is jó? (ott konkrétan csak egy kép volt kinn, ahol nézem, hogy visa, mastercard, american express, discover kártyákkal lehet regelni)
Vagy akár konkrétabban, mezei Raiffeisen Okos kártyával tudok-e? Ha nem, akkor mibe fájna ebből dombornyomottat csinálni? (tudom, bankban megmondják, csak hát ahhoz idő kellene rá)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
Managerré hogyan kupálódhat ki az ember? Találok valahol értelmezhető leírást?catattack
attól függ milyen manager akarsz lenni.

projekt, people, service, mondjuk?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
na de most viccen kívűl, cége válogatja.
én teljesen lehidaltam amikor megtudtam h sok cégnél UK-nél még a partner szint (!!!) eléréséhez sem előfeltétel olyan apróság mint egy diplomabriareos
Hoppá. Még van remény számomra is 😛 :cool:szaba
azért szakmai hozzáértéssel és ilyesmikkel pótolni kell a papírt

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
na de most viccen kívűl, cége válogatja.
én teljesen lehidaltam amikor megtudtam h sok cégnél UK-nél még a partner szint (!!!) eléréséhez sem előfeltétel olyan apróság mint egy diplomabriareos
Hoppá. Még van remény számomra is 😛 :cool:
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
na de most viccen kívűl, cége válogatja.
én teljesen lehidaltam amikor megtudtam h sok cégnél UK-nél még a partner szint (!!!) eléréséhez sem előfeltétel olyan apróság mint egy diploma

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Managerré hogyan kupálódhat ki az ember? Találok valahol értelmezhető leírást?catattack
attól függ milyen managerr akarsz lenni, milyen cégnél.
pl
input-output managerr könnyen lehetsz.briareos
Azért tőled az input-output kifejezés elég bizar hangzást nyer 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Managerré hogyan kupálódhat ki az ember? Találok valahol értelmezhető leírást?catattack
attól függ milyen managerr akarsz lenni, milyen cégnél.
pl
input-output managerr könnyen lehetsz.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Managerré hogyan kupálódhat ki az ember? Találok valahol értelmezhető leírást?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Zöld aktív, félhold inaktív, elbóklászott valahova, de maradt bejelentkezve.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy ideje meg akarom már kérdezni hogy a faszbukon mit jelent az,hogy ahogy bal oldalt mutatja hogy melyik ismerősöm online és van amely mellett ilyen kis zöld pötty van,van amelyik mellett meg ilyen szürke félpötty?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
usába sem kell vízum (90 nap tartózkodási idő alatt), repülővel sem kellene, csak egy ESTA kérelmet kell online kitölteni, oszt annyi, minden infót megtalálsz róla itt (mádzsárul):
http://hungarian.hungary.usembassy.gov/vwp_hu.htmltriangle
Köszönöm! 😉

több mint 13 éve
triangle 1 283
usába sem kell vízum (90 nap tartózkodási idő alatt), repülővel sem kellene, csak egy ESTA kérelmet kell online kitölteni, oszt annyi, minden infót megtalálsz róla itt (mádzsárul):
http://hungarian.hungary.usembassy.gov/vwp_hu.html
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hmm hát ha akkor ismerem, tuti leírom 😊 mostmár csak annyira emlékszem, hogy tényleg baromi drága volt, nem is tudtam végigcsinálni amit kellett volna, mert várattak is. na mindegy 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
homárra írtál-e?briareos
mire?😮fetomy
http://homar.blog.hu/
homár-fetomy, fetomy-homárbriareos
Mondjuk nagyobb értelme lenne ennek az írásnak, mint a múltkori 2 Ft-os cikknek.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Én is arra gondoltam. Pár éve kellett hívnunk, és kurvadrága volt, többszáz forint/perc. De aztán lehet azóta már nem, nem tudom 😊 Arra viszont emlékszem, hogy pár perc alatt lenulláztam a kártyám 😊fetomy
homárra írtál-e?briareos
mire?😮fetomy
http://homar.blog.hu/
homár-fetomy, fetomy-homár

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is arra gondoltam. Pár éve kellett hívnunk, és kurvadrága volt, többszáz forint/perc. De aztán lehet azóta már nem, nem tudom 😊 Arra viszont emlékszem, hogy pár perc alatt lenulláztam a kártyám 😊fetomy
homárra írtál-e?briareos
mire?😮
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Én is arra gondoltam. Pár éve kellett hívnunk, és kurvadrága volt, többszáz forint/perc. De aztán lehet azóta már nem, nem tudom 😊 Arra viszont emlékszem, hogy pár perc alatt lenulláztam a kártyám 😊fetomy
homárra írtál-e?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is arra gondoltam. Pár éve kellett hívnunk, és kurvadrága volt, többszáz forint/perc. De aztán lehet azóta már nem, nem tudom 😊 Arra viszont emlékszem, hogy pár perc alatt lenulláztam a kártyám 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
hívd fel az amerikai nagykövetséget, segíteni fognakJJ
csak előtte töltsd fel a telefonod... 😀fetomy
nem az amerikai magyar nagykövetségre gondoltam, hanem a Szabadság téri budapesti amerikai nagykövetségre

http://hungarian.hungary.usembassy.gov/contact_hu.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hívd fel az amerikai nagykövetséget, segíteni fognakJJ
csak előtte töltsd fel a telefonod... 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
A kérdésem a következő lenne: Nyáron megyek Kanadába és onnan majd 1 hétre az Usa-ba. Na már most ugyebár Kanadába, mint Magyar állampolgár vízum nélkül utazhatok, viszont az Államokba már kérnek. De ha jól tudom, akkor elég valamilyen regisztrációs lapot kitöltenem, mivel szárazföldről megyek az országba (wtf?) és nem közvetlenül repülővel. Ez az a bizonyos I-94W nevezetű regisztrációs zöld kártya. Viszont ha jól olvastam, akkor ez meg fog szűnni és valami mást kell kitöltenem. Abba sem vagyok már biztos, hogy elég ez a regisztrációs lap, vagy sem. Szóval aki tud valamit erről, vagy olyan -lehetőleg magyar nyelvű- oldalt tud, ahol ennek normálisan utána tudok járni, az nagyon kérem ne tartsa magában!Gabesz92
hívd fel az amerikai nagykövetséget, segíteni fognak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
A kérdésem a következő lenne: Nyáron megyek Kanadába és onnan majd 1 hétre az Usa-ba. Na már most ugyebár Kanadába, mint Magyar állampolgár vízum nélkül utazhatok, viszont az Államokba már kérnek. De ha jól tudom, akkor elég valamilyen regisztrációs lapot kitöltenem, mivel szárazföldről megyek az országba (wtf?) és nem közvetlenül repülővel. Ez az a bizonyos I-94W nevezetű regisztrációs zöld kártya. Viszont ha jól olvastam, akkor ez meg fog szűnni és valami mást kell kitöltenem. Abba sem vagyok már biztos, hogy elég ez a regisztrációs lap, vagy sem. Szóval aki tud valamit erről, vagy olyan -lehetőleg magyar nyelvű- oldalt tud, ahol ennek normálisan utána tudok járni, az nagyon kérem ne tartsa magában!

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
probléma megoldva, a hülye gyerek nem jött rá hogy nem csak tapicskolással lehet kezelni a telefont 😊 most vicces mert valaki szintén rámentette a számait és azok most keveredtek az enyéimmel 😀Fucu
Ezért állítsd be úgy hogy csak a SIM kártyán lévő számokat lásd és a probléma megoldva.Matthew99
de nincs a jobb alsó sarokban semmi egyebek...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
probléma megoldva, a hülye gyerek nem jött rá hogy nem csak tapicskolással lehet kezelni a telefont 😊 most vicces mert valaki szintén rámentette a számait és azok most keveredtek az enyéimmel 😀Fucu
Ezért állítsd be úgy hogy csak a SIM kártyán lévő számokat lásd és a probléma megoldva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
probléma megoldva, a hülye gyerek nem jött rá hogy nem csak tapicskolással lehet kezelni a telefont 😊 most vicces mert valaki szintén rámentette a számait és azok most keveredtek az enyéimmel 😀 viszont tetszik ez a telefon, meg így az android első blikkre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter