Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
ha van Samsung Galaxy Spica (GT-I5700) tulajdonos segíthetne nekem
cseretelefon és nem kaptam hozzá használati útmutatót (telefonba meg nem raktam, mint az én w995-ömbe) és problémám van
konkrétan az hogy beletettem a sim kártyát és nem tudom arról a telefonszámokat előhozni, de egy árva darabot sem és ez 1-2 hétig kurva zavaró lenne. A segítséget előre is kösziFucu
Nekem Samsung s5230 van és abban úgy van, hogy a Névjegyekbe belemész ott jobb alsó sarokban Egyebek és azon belül a Beállításoknál van olyan hogy Felhasznált memória.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nincs e telefonkönyv beállításoknál olyan opció, hogy honnan nézze a neveket? Kártya vagy memória? Illetve nem lehet, hogy a Micro SD-n voltak a telefonszámaid?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha van Samsung Galaxy Spica (GT-I5700) tulajdonos segíthetne nekem
cseretelefon és nem kaptam hozzá használati útmutatót (telefonba meg nem raktam, mint az én w995-ömbe) és problémám van
konkrétan az hogy beletettem a sim kártyát és nem tudom arról a telefonszámokat előhozni, de egy árva darabot sem és ez 1-2 hétig kurva zavaró lenne. A segítséget előre is köszi



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem BenQ 2220HD-m van és gyönyörű képet ad, szóval valószínűleg a 2420 is jó.
Viszont kábelt külön kellett még venni hozzá, mert alapból VGA-t adtak hozzá. Ettől függetlenül, ha egyszer újra monitort veszek a BenQ-t mindenkép előnyben részesítem majd...Black_Adder
tn+film paneles monitor gyönyörű kép?? hmm valszeg akkor nem láttál még ips panelest (oledről nem is beszélve)

amúgy maga kategóriájába nem rossz a 2420hdbl, de én helyedben hozzá raktam volna egy tizest, és dell u2311...ami jelenleg eléggé bestbuy.Divat
Nem tehetek róla, csóró vagyok, most is totál le vagyok égve, de jól esik h így beégetsz.
1,5 éve <35 ezerért vettem és nagyon tetszik, és nagyon jó vételnek tartom és máshol se láttam nála jobbat, még a hszk-ban se 😛
De legalább azóta se volt vele semmi baj, úgyh még egy ideig nem is veszek másikat.Black_Adder
beégetlek? eszem ágába sincs, csak az zavar h mekkora hype megy tn+film panelesek között, pedig ég és föld az ips között a különbség. először én is majdnem bedőltem, de szerencsére elém raktak egy dellt, és nem bántam meg h ips-t választottam.

de aza lényeg h te teljesen megvagy vele elégedve.

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj, tényleg igaz, RTLék miatt kitolták egy évvel, de a szerződésük jövő nyárig szól, valószínű utána már nem nagyon lesz év végéig sem.
Az viszont biztos, hogy analógról lekötés van, szerintem azt már sehova nem fogják bevezetni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom, hogy van-e valakinek Diginél dolgozó ismerőse de szerintetek lehetséges, hogy a digi+-t analóg kábelre is bevezessék?Double B
Mivel az erre vonatkozó törvény szerint 2012. január elsejétől semmiféle analóg adás nem lesz fogható, kétlem, hogy analógra mostmár bármit is kötnének. A jelenleg meglévő analóg adásokat lehet még idén nézni, de nagyon meglepne, ha bármely szolgáltató kötne még analógra.fetomy
Ez nem lett meghosszabbítva 2012. dec. 31-ig?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom, hogy van-e valakinek Diginél dolgozó ismerőse de szerintetek lehetséges, hogy a digi+-t analóg kábelre is bevezessék?Double B
Mivel az erre vonatkozó törvény szerint 2012. január elsejétől semmiféle analóg adás nem lesz fogható, kétlem, hogy analógra mostmár bármit is kötnének. A jelenleg meglévő analóg adásokat lehet még idén nézni, de nagyon meglepne, ha bármely szolgáltató kötne még analógra.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nekem BenQ 2220HD-m van és gyönyörű képet ad, szóval valószínűleg a 2420 is jó.
Viszont kábelt külön kellett még venni hozzá, mert alapból VGA-t adtak hozzá. Ettől függetlenül, ha egyszer újra monitort veszek a BenQ-t mindenkép előnyben részesítem majd...Black_Adder
tn+film paneles monitor gyönyörű kép?? hmm valszeg akkor nem láttál még ips panelest (oledről nem is beszélve)

amúgy maga kategóriájába nem rossz a 2420hdbl, de én helyedben hozzá raktam volna egy tizest, és dell u2311...ami jelenleg eléggé bestbuy.Divat
Nem tehetek róla, csóró vagyok, most is totál le vagyok égve, de jól esik h így beégetsz.
1,5 éve <35 ezerért vettem és nagyon tetszik, és nagyon jó vételnek tartom és máshol se láttam nála jobbat, még a hszk-ban se 😛
De legalább azóta se volt vele semmi baj, úgyh még egy ideig nem is veszek másikat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem BenQ 2220HD-m van és gyönyörű képet ad, szóval valószínűleg a 2420 is jó.
Viszont kábelt külön kellett még venni hozzá, mert alapból VGA-t adtak hozzá. Ettől függetlenül, ha egyszer újra monitort veszek a BenQ-t mindenkép előnyben részesítem majd...Black_Adder
tn+film paneles monitor gyönyörű kép?? hmm valszeg akkor nem láttál még ips panelest (oledről nem is beszélve)

amúgy maga kategóriájába nem rossz a 2420hdbl, de én helyedben hozzá raktam volna egy tizest, és dell u2311...ami jelenleg eléggé bestbuy.

|
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom, hogy van-e valakinek Diginél dolgozó ismerőse de szerintetek lehetséges, hogy a digi+-t analóg kábelre is bevezessék?Double B
Elvileg lehetséges, bár én nem nagyon értek hozzá.
Volt osztálytársam ott dolgozik, ő szokta bekötni, nála utána kérdezhetek ha gondolod, de nagyon ritkán látom mostanába msn-en is.
Szerintem hamarabb megtudják mondani ügyfélszolgálatnál.
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nem tudom, hogy van-e valakinek Diginél dolgozó ismerőse de szerintetek lehetséges, hogy a digi+-t analóg kábelre is bevezessék?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
süti, chiplandnél nem néztél szét? meglepően olcsóak és rendkívül korrektek. a művészetek házával szemben van az üzletük de itt is eléred őket: chipland.eukristof
Néztem ott is. Csak a VGA kerül 15 ezerrel többe. Proci is talán +10 körül van, a maradékon pedig +2-3-4.
Én személy szerint a Szoftver ABC-t (Aranykorvin) jobban kedvelem, de ott is körülbelül ugyanennyivel voltak drágábbak a cuccok. Még miskolc kártyával is drágábban jöttem volna ki belőle.
Így maradt az ipon. 2500 FT-ért házhoz is hozzák, utána meg garanciálisan ha van vele valami akkor ingyen hozzák és viszik is. Igaz most 2 napig meg fogok őrülni, hogy mi van vele. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
süti, chiplandnél nem néztél szét? meglepően olcsóak és rendkívül korrektek. a művészetek házával szemben van az üzletük de itt is eléred őket: chipland.eu
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Otthon van egy bolt, talán tudtam volna áfa nélkül gépet venni ott, de úgy is drágább volt, mint iponról... 😀Asbee
Az se rossz. 😀 Én mostmár 2 évig semmilyen hardvernek nem szeretném emgtudni az árát. K-s proci szinte óránként váltakozott 45 és 55 ezer között. Nem szeretnék szívbajt kapni miatta, hogyha holnap észreveszem, hogy megint levitték... 😀 Legközelebb akkor szeretnék gépre költeni ha már aprópénzért árulják a 3d-s monitorokat is. 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor onnan meg is jön 2 nap alatt 😉Asbee
Továbbá spóroltam is jó 40-50 ezret, mert ennyivel került volna többe ugyanaz a konfig a legolcsóbb miskolci boltban. :osüti
Otthon van egy bolt, talán tudtam volna áfa nélkül gépet venni ott, de úgy is drágább volt, mint iponról... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor onnan meg is jön 2 nap alatt 😉Asbee
Továbbá spóroltam is jó 40-50 ezret, mert ennyivel került volna többe ugyanaz a konfig a legolcsóbb miskolci boltban. :o
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Honnan rendelted?Asbee
iponról.süti
Akkor onnan meg is jön 2 nap alatt 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Honnan rendelted?Asbee
iponról.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én jó könnyen megszoktam laptop után 😀Asbee
Már nagyon kiváncsi vagyok. Remélem klappolni fog minden.
A gépen futnia kell a crysis 2-nek Full HD-ban max beállítások mellett. Az pedig egy 24" monitoron nem csúnya látvány. 😀
Legútóbb 8 éve vettem a gépbe új hardvert, most úgy döntöttem megjutalmazom magam... 😀 Csak győzzem kivárni azt a 2 napot mire meghozzák. 😂süti
Honnan rendelted?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én is agyalok egy 17"-ről való upgrade-en, de nekem elég a 21,5"-os is 😊 szerintem elgondolkozok egy Benq-en 32-ért nem is drága



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én jó könnyen megszoktam laptop után 😀Asbee
Már nagyon kiváncsi vagyok. Remélem klappolni fog minden.
A gépen futnia kell a crysis 2-nek Full HD-ban max beállítások mellett. Az pedig egy 24" monitoron nem csúnya látvány. 😀
Legútóbb 8 éve vettem a gépbe új hardvert, most úgy döntöttem megjutalmazom magam... 😀 Csak győzzem kivárni azt a 2 napot mire meghozzák. 😂
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Full HD-n kissebb monitorokon kicsi a képméret, és nem mindegy mekkora monitoron jelenik meg az 1920x1080.

Végülis maradtam a BenQ G2420HDBL-nél. 17"-os crt monitor után érdekes lesz. 😂süti
Én jó könnyen megszoktam laptop után 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Full HD-n kissebb monitorokon kicsi a képméret, és nem mindegy mekkora monitoron jelenik meg az 1920x1080.

Végülis maradtam a BenQ G2420HDBL-nél. 17"-os crt monitor után érdekes lesz. 😂
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
csak 21,5 😛 milyen játékhoz kevés az? 😛haromt
Nem kicsi az, csak közelről kell nézni! 😊




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak 21,5 😛 milyen játékhoz kevés az? 😛