Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Tudom hogy ugy volt nem megy Tourt de sztem el fogjak ezek utan vinni.
Szetkapta a teljes mezonyt, 2 km-ig elvitte Vingegaardot, aztan nem halt meg hanem bejott harmadiknak (negyedik lett volna ha Izaguirre nem taknyol el de tok8).
gabokocka
Mondjuk az, hogy megy ilyenkor nem sokat számít, és lehet a csapat kohézió mást követel majd. Jelenleg a tavasza van meg elég szép programmal, ott kell jól menni.
zacknorb
plusz az edzésterv is megvan előre kb augusztusig, mondjuk át lehet írni bármit addig 😊 Ha más nem lesz belőle egy vuelta, ott is lehet jót menni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Tudom hogy ugy volt nem megy Tourt de sztem el fogjak ezek utan vinni.
Szetkapta a teljes mezonyt, 2 km-ig elvitte Vingegaardot, aztan nem halt meg hanem bejott harmadiknak (negyedik lett volna ha Izaguirre nem taknyol el de tok8).
gabokocka
Mondjuk az, hogy megy ilyenkor nem sokat számít, és lehet a csapat kohézió mást követel majd. Jelenleg a tavasza van meg elég szép programmal, ott kell jól menni.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Tudom hogy ugy volt nem megy Tourt de sztem el fogjak ezek utan vinni.
Szetkapta a teljes mezonyt, 2 km-ig elvitte Vingegaardot, aztan nem halt meg hanem bejott harmadiknak (negyedik lett volna ha Izaguirre nem taknyol el de tok8).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Valter Ati az első versenyén iszonyat nagyot megy.
2 mezőnyszaksz, mindkettőt Vingegaard nyeri de Ati 10. és 3. hely úgy, hogy ő Jonas utolsó embere.
Holnap TT.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Elég szép eddig Ati első versenye. Gran Camino, szakad a hó, Vingegaard és az öregek letárgyalták a zsűrivel, hogy az utolsó lejtmenet már off és veszélyes, fújják le.
S Mosconék szökésben, nekik meg nem szólnak.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Ati első versenye emlékezetes lett 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Kedden (02.28) 15:00-kor lesz a TdH útvonal bemutatója.

Esetleg van némi kiszivárogtatott infó már?
tüsi91
 www.tourdehongrie.hu/hirek/17-szentgotthard-budapest-vilagsztarok-a-44-tour-de-hongrie-n
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kedden (02.28) 15:00-kor lesz a TdH útvonal bemutatója.

Esetleg van némi kiszivárogtatott infó már?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Pogacar say no to Strade, de a Paris-Nizza maradt a naptárban
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 m.nemzetisport.hu/kerekpar/valter-attila-a-tour-de-france-gyoztes-szobatarsa-volt-a-felkeszules-soran-2941593



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Az UAE jön a TdH-ra
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
 www.eurosport.hu/kerekpar/szallas-valter-attila-jumbo-visma-szalloda-szobak_sto9380674/story.shtml
nagir
Hű ez nekem már nagyon túlmisztifikálása a dolgoknak...
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 www.eurosport.hu/kerekpar/szallas-valter-attila-jumbo-visma-szalloda-szobak_sto9380674/story.shtml



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 www.welovecycling.com/hu/orszaguti-kerekpar/a-kerekparsport-legfurcsabb-trofeai/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ez egészen elképesztő! 😮
Én nem vágtam, hogy ekkora menők ilyen versenyeken is elindulnak...
 www.youtube.com/watch?v=d3nksDLW1yU
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Sagannak utlós országútis szezonja lesz, 2024-ben montizik és abban olimpia.
Emlékszem a 16-os olimpián ahogy Parti Andris lekörözte, ergo én nem nagyon hiszek ebben a projektben.
zacknorb
Jobban imádja a montit, ennyi benne a logika. Abban kezdte, abban akarja befejezni.
Mikey
És az van elv, hogy kisebb versenyeken, meg ahol van kedv, mehet a Direct Energies sínében (és náluk fog montizni is)
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sagannak utlós országútis szezonja lesz, 2024-ben montizik és abban olimpia.
Emlékszem a 16-os olimpián ahogy Parti Andris lekörözte, ergo én nem nagyon hiszek ebben a projektben.
zacknorb
Jobban imádja a montit, ennyi benne a logika. Abban kezdte, abban akarja befejezni.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Sagannak utlós országútis szezonja lesz, 2024-ben montizik és abban olimpia.
Emlékszem a 16-os olimpián ahogy Parti Andris lekörözte, ergo én nem nagyon hiszek ebben a projektben.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 www.procyclingstats.com/article/johnny-hoogerland-returns-to-uci-racing
Wao, a Vacansoleiben nagyon bírtam az öreget.
zacknorb
szépet taknyolt flechával anno

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.procyclingstats.com/article/johnny-hoogerland-returns-to-uci-racing
Wao, a Vacansoleiben nagyon bírtam az öreget.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben hivatalos

zacknorb
Na az öreg törperakéta végre hozz egy kis színt abba a csapatba, mert nagyon posvány állagú lett az egész az utóbbi években

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben hivatalos
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 901 — Big Penix Energy
Ez kb. olyan jó, mint anno Millar szemüvege

empty taxi
Jefferson is ilyenben melegített egyik meccs előtt idén😀

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 686 — tracker ember
Ez kb. olyan jó, mint anno Millar szemüvege


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Hell yes, új örült TT sisakok

Darth Hindley a Giro után a Birodalom Ura lesz 😀😀