Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért itt elég nagy neveket / GC-esélyes embereket elengedtek, és nagy csoportban... hmm-hmm.

Értem én hogy első hegy, de azért nehogy rossz Oomen legyen (elnézést..), hogy a két kolumbiainak adnak 4-5 perc előnyt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lopezért nagy kár, innentől Bilbaónak szurkolok.
Meg is dobtam holnapra a TOP 3-at (11-szeres szorzó, győzelemre 41-szeres, nem is értem... miközben Wellens 19-szeres, Froome 23-szoros, Ciccone/Schachmann 34-szeres.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Lopez ma is kapott. Nyilván, ha erős lesz a hegyeken ez a két nap nem oszt vagy szoroz, de az újabb esés, szerencsére susnyásba, az nem jó előjel.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Papírforma szakasz, a legmeglepőbb kb az volt, hogy Schachmann visszaért még a második csoportba (ergo lehagyta Froomet és MA Lopezt is pl, útközben)

A holnapi izgalmasabb lesz, mivel kevésbé meredek, sőt az uccsó 1200 méter teljesen lapos.. így még akár sprinterek is (Bennett főleg) kibírhatják, Goncalves és Bilbao biztosan, és a puncheur-ök közül is többen partiban lesznek szerintem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
+Lopez is. Előzetes összetett top3 tippem eléggé viharverten néz egyelőre ki. Viszont Yates és a komplett Orica Mitchelton-Scott tetszik eddig nagyon. 😊
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Froomey ma is kapott. Nem ezt vartam. Bar sok van meg hatra
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Ha minden jól megy a Mapei megdöntheti a 2009-es HTC Columbia 79-es rekordját. Tetejében úgy, h az egy dekraláltan sprinter csapat volt. Ez a Quick-Step azért sokkal összetettebb. Itt van az a csapat:
 www.procyclingstats.com/mob/team/team-columbia-htc-2009

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Viviani klasszis sprinter, orulok, hogy vegre nem a Skyban pazarolja az idejet
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Marecko kb hozta amit vártam (pedig csak 5-6. favoritnak adták), de az hogy Viviani 0 felvezetéssel, riválisra való kiugrással (ami szép volt, mert elég pocsék helyzetben volt) is simán nyer, ez nem túl jó jel a többieknek. Pláne hogy Mareckón kÍvül a többi mind 0 volt...

Remélem a 4-5. szakasz azért izgalmasabb lesz, ott a dombok miatt puncheur-szökéseket várok..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
Tyű Viviani, ez sima lett.

Nem gondoltam, hogy ennyien lesznek az utak mellett Izraelben.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pozzovivo ugyanazt tekerte a prológon, mint Tony Martin és 10 seccel jobbat mint Froome, elég komoly. 😊

Yates és Betancur se mentek rossz időt, többi GC contender nem volt nagy szám..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem idén is lesz bowl.hu-s Giro fantasy, mert jönnék szívesen.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Ezzel a Bernal gyerekkel nagyot fogott a Sky.
dawyd728
Igen, nagyon ugyes a srac. De nem csak o, nalam speciel Roglic siman GC contender haromhetesen top 5-re.
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Ezzel a Bernal gyerekkel nagyot fogott a Sky.
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Tour of the Alps mai szakaszának végén teljesítették a vb körpályáját. Nem vmi nehéz a hegy. Kb 7 km 6%. A lejtmenet is elég könnyű, kevésbé számít a technikásnak. Annyi még, h a vb utolsó körében ráhúznak még egy kb 3 km-es 10% körüli falat, aminek a csúcsától 7 km-re lesz a cél. Illetve rosszul mondtam a napokban 4500m szint lesz a vb pályán. 😊 Én nagyon várom ezt a versenyt. A UCI részéről is jó lenne, ha kB 5 évente lenne ilyen pálya.

BTW Pinot és Lopez egyelőre nagyon jónak tűnik így a Giro előtt.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
M.A. Lopez vagy Zakarin nem megy végül? Esetleg Poels még odaférhet?
(végülis első helyen volt a neve, alig vagyok vak....)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
Nibali nem?
Sobri Jóska
Nem. TDF és a 3000m szintes vb a fő-fő versenyei. Vuelta szerintem nem játszik neki pont a vb miatt. Plusz végigtolta az egynapos tavaszi versenyeket. Most vasárnap a LBL után megy hosszan edzőtáborozni és valószínű a Dauphine Libere lesz csak a következő versenye.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
Nibali nem?

több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Sokkal jobb verseny lett, mint amire számítottam. Utolsó 5km helyett 50 volt idén izgi.

Hétvégén jön az LBL, az utolsó tavaszi nagy egynapos. Egy meglepetést győztest szívesen vennék.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vanendert elég nagyot ment ma (illetve Schachmann is, nem sok hiányzott neki..), de végül várható eredmény/az egyik fő favorit gyer, ha nem is papírforma eredmény.. (na jó, kb a második legnagyobb favorit megverte a legnagyobbat.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt
eaglesmcnabb
Csak fura volt. Az utolsó hegymenet után is még lazának tűnt. Majd a végén elgurultak Valgrenék. Sőt még Gasparottoval lehet fel is érhetett volna. Kicsit olyan volt, h "nem fogok én mindenre ugrani" és csak Valverde-Alaphilippe párost figyelte, akik meg visszafigyeltek. 😀
dawyd728
Sagannak teljesen vege volt, jol is mondta a kommentator, hogy csak lassitani allt be a sor elejere. Van ilyen, ez mar nem az o terepe.
több mint 6 éve
dawyd728 3 713
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt
eaglesmcnabb
Csak fura volt. Az utolsó hegymenet után is még lazának tűnt. Majd a végén elgurultak Valgrenék. Sőt még Gasparottoval lehet fel is érhetett volna. Kicsit olyan volt, h "nem fogok én mindenre ugrani" és csak Valverde-Alaphilippe párost figyelte, akik meg visszafigyeltek. 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!