Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fuglsang lesz akkor a fő ember az Astanánál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!
Danny
Csak a hosszabbitas.hu-s cikket olvastam róla, de az alapján az első hét miatt sok sírás-rívás lesz.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Nem tudom, h örüljek-e. Persze sok a lóvé a UAE-nél, de az Astana jelenleg mégiscsak erősebb 3 hetes segítőkből áll.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
...
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/920226202643771393
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nibali komolyat ment tegnap. Nem tudom, nekem nagyon nem úgy tűnik, mint aki a pályafutása csúcsáról lefelé tartana. 😉
dawyd728
Tud jól menni még, már csak azért is, mert óriási szíve van, de háromhetes megnyerése az más kávéház. Talán még egy összejöhet, ha szerencsésen alakulnak az ellenfelek.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Nibali komolyat ment tegnap. Nem tudom, nekem nagyon nem úgy tűnik, mint aki a pályafutása csúcsáról lefelé tartana. 😉
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊
Sobri Jóska
Végülis az országútni eleve a magyar fordítás hülyesége, szóval csak Magyaroszágon kötelező a sík szakasz.
Gaba93
Jöttél, írtál, győztél.
több mint 6 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊
Sobri Jóska
Végül is az országúti eleve a magyar fordítás hülyesége, szóval csak Magyarországon kötelező a sík szakasz.

Szerkesztette: Gaba93
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Egyébként szerintem legyen változatos egy világbajnoki pálya. Egyszer tükörsík, egyszer galíciai sík, egyszer hegyekkel tűzdelt. Szerintem emelné egy VB cím értékét, ha hegyi menők is nyerhetnének egy-két VB-t. Na nem mintha egyébként nem lenne kiemelten értékes.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
Mikey
Nem vagyunk azonos hullámhosszon. 😀 Továbbra sem értelek. Sík volt a dohai pálya, síkabb nem is lehetett volna. Klasszikus sprintereknek kedvezett. Az innsbruck-i vb 4800m szintje meg az abszolút hegyimenőknek. A Sagan, Matthews, Alaphilippe, Gilbert, Avermaet, Trentin kalibereknek elmenni kb értelme nem lenne, max csak segítőnek.
Elmenne kb az összes hegyimenő és pár hegyisegítő, de a klasszikus egynapos menők közül még a Ciclista San Sebastian vagy a Lombardia favoritja sem számítanának ilyen pályán az abszolút esélyesek közé. Ez kb 20 emberre leredukálná azok számát, akik elméletben képes lehetnének a szivárványszínű trikóra. A bergeni pályán ez a szám minimum 50 körül volt. Nyilván a szint lecsökkentését nem 0-ra kell érteni, de már az is sokat számítana, ha 2500-3000 köré sikerülne visszavenni.
BTW még most sem értem mi köze a tavalyi amúgy full lapos (hangultra is) vb-nek a jövő évihez, azt magyarázd el kérlek bővebben, mert bizisten nem értem. 😀
dawyd728
a "pályát kilapítani vágyók"-ra írtam, hogy azok ne reklamáljanak Sagan idei győzelme miatt, mert tavaly a tükörsíkon is elvert mindenkit. Na értel? 😁
Mikey
Ja, én nem így értettem. 😊 Sagan ellen éppen a 4800m szint a legerősebb fegyver. Síkon és galíciai síkon is nyerni tud. A kilapítást a szintkülönbség csökkentésének szinonimájaként használtam. Így utólag valóban kétértelmű lehetett.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
Mikey
Nem vagyunk azonos hullámhosszon. 😀 Továbbra sem értelek. Sík volt a dohai pálya, síkabb nem is lehetett volna. Klasszikus sprintereknek kedvezett. Az innsbruck-i vb 4800m szintje meg az abszolút hegyimenőknek. A Sagan, Matthews, Alaphilippe, Gilbert, Avermaet, Trentin kalibereknek elmenni kb értelme nem lenne, max csak segítőnek.
Elmenne kb az összes hegyimenő és pár hegyisegítő, de a klasszikus egynapos menők közül még a Ciclista San Sebastian vagy a Lombardia favoritja sem számítanának ilyen pályán az abszolút esélyesek közé. Ez kb 20 emberre leredukálná azok számát, akik elméletben képes lehetnének a szivárványszínű trikóra. A bergeni pályán ez a szám minimum 50 körül volt. Nyilván a szint lecsökkentését nem 0-ra kell érteni, de már az is sokat számítana, ha 2500-3000 köré sikerülne visszavenni.
BTW még most sem értem mi köze a tavalyi amúgy full lapos (hangultra is) vb-nek a jövő évihez, azt magyarázd el kérlek bővebben, mert bizisten nem értem. 😀
dawyd728
a "pályát kilapítani vágyók"-ra írtam, hogy azok ne reklamáljanak Sagan idei győzelme miatt, mert tavaly a tükörsíkon is elvert mindenkit. Na értel? 😁

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
Mikey
Nem vagyunk azonos hullámhosszon. 😀 Továbbra sem értelek. Sík volt a dohai pálya, síkabb nem is lehetett volna. Klasszikus sprintereknek kedvezett. Az innsbruck-i vb 4800m szintje meg az abszolút hegyimenőknek. A Sagan, Matthews, Alaphilippe, Gilbert, Avermaet, Trentin kalibereknek elmenni kb értelme nem lenne, max csak segítőnek.
Elmenne kb az összes hegyimenő és pár hegyisegítő, de a klasszikus egynapos menők közül még a Ciclista San Sebastian vagy a Lombardia favoritja sem számítanának ilyen pályán az abszolút esélyesek közé. Ez kb 20 emberre leredukálná azok számát, akik elméletben képes lehetnének a szivárványszínű trikóra. A bergeni pályán ez a szám minimum 50 körül volt. Nyilván a szint lecsökkentését nem 0-ra kell érteni, de már az is sokat számítana, ha 2500-3000 köré sikerülne visszavenni.
BTW még most sem értem mi köze a tavalyi amúgy full lapos (hangultra is) vb-nek a jövő évihez, azt magyarázd el kérlek bővebben, mert bizisten nem értem. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
dawyd728
Először legyen csak meg neki szépen a mesterhármas, az is baromi nehéz lesz. Kár hogy megvan már neki a 100. győzelem, szebb lett volna ha a harmadik VB címe lett volna a 100. 😊
Mikey
A közvetítésben volt róla szó, h még lehet lefaragnak ebből a ~4800 m szintből. (Ugye az idei ITT pálya is tavaly decemberig, az utolsó hegy nélkül volt meghirdetve..) Sokan nemtetszésüket fejezték ki, mert egy ilyen pályán kb 20 emberre leszűkülne a potenciális győztesek száma, ami rengeteg távol maradót eredményezne. Mondjuk nekem az olimpiai pálya összesen ~3000 m szintje is nagyon tetszett, ahol ugye az utolsó 80 km-en ~2000 m szint volt. Sőt egynapos versenyek közül az egyik legemlékezetesebb verseny marad számomra. Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.

Amúgy gratula Sagannak. Én Gaviriának szurkoltam ugyan és megörültem, amikor kibírta az utolsó hegymászást is, így különösen furcsa volt a 8. helye. Jó lett volna látni végig az utolsó 5km-t, mert ahogy Sagan is mondta, voltak ott akciók bőven..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Elképesztő ez a csávó. Mezőnyversenyt háromszor egymás után megnyerni, ez kb a megdönthetetlen rekordok könyvébe való.
Soldados
Remélem is, hogy jóóó sokáig nem is fogják beállítani/megdönteni. 😊 Szerencsére ritkán születnek korszakos zsenik.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Sagan a semmiből... Hihetetlen. Jó lett volna látni, hogy hogyan is alakult a 4-1 km közötti rész, de sajnos nem láthattuk, szerencsére a végét már nagyjából tisztán, illetve volt egy helikopteres visszajátszás is, ott látszott, hogy milyen szépen kapta el Sagan Kristoff hátsó kerekét. Mindketten túl korán indítottak, Sagannak hatalmas szerencséje volt. Kristoff egyébként szépen feljavult a szezon második felére. Saganra meg továbbra sincsenek szavak.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elképesztő ez a csávó. Mezőnyversenyt háromszor egymás után megnyerni, ez kb a megdönthetetlen rekordok könyvébe való.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Jeeeeeeeee!!!
 twitter.com/petosagan/status/911999642681925633

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Fro szokas szerint szereny, szimpatikus volt elotte-utana.
no
Egyébként emiatt nagyon tisztelem, sőt, valahol még kedvelem is. Pedig nem szokásom a kiemelkedően legjobbakat kedvelni, de Froomeyt gond nélkül.

Szerkesztette: Mikey