Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Jeeeeeeeee!!!
 twitter.com/petosagan/status/911999642681925633

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Fro szokas szerint szereny, szimpatikus volt elotte-utana.
no
Egyébként emiatt nagyon tisztelem, sőt, valahol még kedvelem is. Pedig nem szokásom a kiemelkedően legjobbakat kedvelni, de Froomeyt gond nélkül.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Doom!!!
papírforma!!
ezt tartani, és egy jó Tour útvonal mellett esélyes lehet jövőre 😊
eaglesmcnabb
szerintem is papirforma volt. Akkor is jobb Fro-nal, ha o is csak erre keszult volna. Es remelem a Tdf-en is indul, mert ugyan Fro lenne mindenki szeme elott, de igy mar neki is tamadnia kellene es nem csinalhatja minimalban. Ettol meg egy GT-n levo idofutam mas, lasd az idei Vuelta-n. Fro szokas szerint szereny, szimpatikus volt elotte-utana. Nagy taps mindkettonek.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tom igen impresszív volt. Azért egy perccel mindenkit odaverni az kemény. Főleg úgy, hogy a 3. helytől másodpercek döntöttek mindössze.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
dawyd728
Először legyen csak meg neki szépen a mesterhármas, az is baromi nehéz lesz. Kár hogy megvan már neki a 100. győzelem, szebb lett volna ha a harmadik VB címe lett volna a 100. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Sunweb és Dumoulin ezen a vb-n berakta az oktatófilmet..
Roglic jövőre szerintem komolyan rá fog feküdni a háromhetesekre.
Froome nem lehet csalódott szerintem. Pihenten se lett volna esélye a holland ellen.
Annak örülök, h az időjárási körülmények változásával nem lett mázlista dobogósunk.

Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Jó hát sokáig nem hagyott kérdést Dumoulin. 😮

Roglič ezüstérmének nagyon örülök.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Doom!!!
papírforma!!
ezt tartani, és egy jó Tour útvonal mellett esélyes lehet jövőre 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Az utolsó emelkedő kapcsán: "itt még az őrültek is fegyelmezettek." 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Egy óra múlva időfutam világbajnokság!

2017 UCI Road World Championships men's time trial start times

Nagyon leegyszerűsítve Dumoulin vagy Froome, de remélem Bodnar felfér a dobogóra.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Sunweb egy napon női csapatverseny arany, férfi csapatverseny arany. Taps!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.
eaglesmcnabb
Az utolsó 2 éve azért volt eredményeket tekintve gyengébb, mert a Tourra készült. Ha a korábbi 2 évben látott Giro-Vuelta párost erőltette volna, simán megnyert volna egyet, vagy kettőt. A Tour azért más kávéház és szépen látszott a fejlődés, 13-ról előlépett ötödikre úgy, hogy ezúttal a csapatától lóf.sz segítséget sem kapott. Az, hogy Tourral a lábában elfáradt a Vuelta 3. hetére, az benne van 27 évesen, nincs ezzel gond.

Neki is érdekes döntés lesz, hogy Giro vagy Tour. Előbbin a legnagyobb favoritként indulhatna és még nem nyerte meg a hazai háromhetest, vagy a kockázatosabb Tour, ami csak akkor sikeres neki, ha a végén dobogón van. Bevallom, én a helyében a Giro-Vuelta duplát próbálnám most meg. Ha megvan a Giro utána viszont a Tourt erőltetném.
Soldados
Ez a siman megnyert volna 1-2-t a Giro-Vuelta parosbol azert megint egy kicsit eros lett. Ezzel gyakorlatilag azt mondod hogy a csapata annyira hulye hogy 1-2 GT gyozelmet eldobott a nagy budos semmiert. Vagy a csapata ennyire ertekeli a Giro-Vuelta kettost. ( ehhez egy erdekes stat: a Giro-n 7, a Tdf-on 1, a Vueltan 14 uj arc nyert es ez a fiatalok "tesztpalyaja". Sajnos lemaradtam az elejerol az interjunak es nincs kedvem utana nezni, de lehet az Astana vezetoi is igy jartak. 😊 ). Nekem egyik se tunik megfelelonek, de hatha neked van jobb magyarazatod.

Az Astana a legjobbjat fogja elkuldeni a Tdf-ra az osszes korulmenyt figyelembe veve. A tobbiek mennek a lepattanoert. Aru szamara csalodas lenne, ha nem o mehetne a Tdf-ra ( szerintem ), hiaba van igy joval nagyobb eselye 2 GT-t is nyerni ( csodalkoznek ha sikerulne ). De leirom ujra, hogy attol meg nagyon jo most is es van benne bajnoki potencial ( tobbek kozott ).
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.
eaglesmcnabb
Az utolsó 2 éve azért volt eredményeket tekintve gyengébb, mert a Tourra készült. Ha a korábbi 2 évben látott Giro-Vuelta párost erőltette volna, simán megnyert volna egyet, vagy kettőt. A Tour azért más kávéház és szépen látszott a fejlődés, 13-ról előlépett ötödikre úgy, hogy ezúttal a csapatától lóf.sz segítséget sem kapott. Az, hogy Tourral a lábában elfáradt a Vuelta 3. hetére, az benne van 27 évesen, nincs ezzel gond.

Neki is érdekes döntés lesz, hogy Giro vagy Tour. Előbbin a legnagyobb favoritként indulhatna és még nem nyerte meg a hazai háromhetest, vagy a kockázatosabb Tour, ami csak akkor sikeres neki, ha a végén dobogón van. Bevallom, én a helyében a Giro-Vuelta duplát próbálnám most meg. Ha megvan a Giro utána viszont a Tourt erőltetném.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Ha már ez is a téma volt itt a napokban:

FROOME: “AZ ÖTÖDIK TOUR-GYŐZELEM AZ ELSŐ SZÁMÚ CÉL”
Mikey
A tdf egyertelmu, es a Vuelta valoszinubb, mert utana van, de egy kedvezobb Giro vonalvezetes hatha odacsabitja.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Ha már ez is a téma volt itt a napokban:

FROOME: “AZ ÖTÖDIK TOUR-GYŐZELEM AZ ELSŐ SZÁMÚ CÉL”
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.
Soldados
Aru-nak jobb eredmenyei vannak ( es jobb csapata), de attol meg o sem kiemelkedo versenyzo. Es semmikeppen nem merce. Nagyon jo, a jovo elotte is elotte all meg jocskan, ahogy D elott is. 3 ev mulva majd elvalik ki vitte tobbre, ami nekem jelen allas szerint teljesen mindegy.

Ha igy maradnak a korulmenyek, remelem nem faradsz majd bele, hogy az "Astana annyival jobb a Sunwebnel, hogy az nem fair". 😊
no
Az Asztana valóban jobb csapat, de nem tud úgy dominálni, mint a Sky. Legfeljebb kontrollálni képes, de a Touron erre is alkalmatlan volt, mert mindenki kidöglött sajnos ezen a francia körön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.
Soldados
Aru-nak jobb eredmenyei vannak ( es jobb csapata), de attol meg o sem kiemelkedo versenyzo. Es semmikeppen nem merce. Nagyon jo, a jovo elotte is elotte all meg jocskan, ahogy D elott is. 3 ev mulva majd elvalik ki vitte tobbre, ami nekem jelen allas szerint teljesen mindegy.

Ha igy maradnak a korulmenyek, remelem nem faradsz majd bele, hogy az "Astana annyival jobb a Sunwebnel, hogy az nem fair". 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.
dawyd728
Az elején nem kapott, de ahogy jött a vége, úgy elkezdett folyamatosan kapni. Ezt egy csúcson lévő Nibali kihasználta volna, most már kevés hozzá. Legalábbis nekem ezt mutatta meg. Még 2 évvel ezelőtt is elkapta volna, de a Tour-győzelmes Nibali perceket osztogatott volna neki. A Cápa most már csak egy gyengébb, vagy fáradt mezőnyben tudna, tudott volna nyerni, utóbbit Froome "elrontotta" neki. Pedig Nibali egész biztosan nagyon akarja az ötödiket, mivel ebben a sportban az a vízválasztó a nagyon jó és az egészen kiváló versenyzők között. (Még mindig csak 10 olyan versenyző van, akinek összejött 5 diadal.) Az utolsó esélye sztem a jövő évi Giro, ha esetleg gyengébb mezőny lesz, de sztem már nem fog összejönni neki.

Amúgy múltkor kérdezted ki nyert Horneren kívül "öregen". Cadel Evans asszem 34 volt, amikor Tourt nyert. 32-34 között nagyon látványos a romlás, ahogy Continál, úgy Nibalinál is. Nibalinak sztem ez volt az utolsó "nagy" éve. Froome-nak is legfeljebb egyet jósolok még. A csúcs az 27 és 32 között van szinte kivétel nélkül.
Soldados
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad. Volt mar pelda ra hogy valaki kesobb erik be ( sok oka lehet ). Most meg nem o a legjobb, lehet nem is lesz, de LA-Fro vonalhoz hajaz, ami mostanaban nyero. Arrol beszelni sem erdemes, hogy mi lett volna, mert az mindenkire igaz. Nibali-nal sem lenne szabad arrol beszelni, ki hogy nem volt ott a Tdf gyozelmekor. O ott volt es legyozte az osszes ellenfelet, ahogy TD is. Es a jovo, meg jovore van.
TD-nak van tere fejlodni es kelleni is fog. Ahogy Aru-nak, Bardet-nak.....stb-nek is.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 851 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A fiatalok között láttok olyat, aki majd esetleg jövőre brobbanhat az élmezőnybe a Conti, Froome, Nibali féle korosztály után? 24-25 éves kor körül azért már látszódnia kell a GT győzelem esélyes attitűdnek szerintem..
Aru, Landa, Quintana, Bardet és Dumoulin kb. egyidős a maga 26-27 évével, ők még évekig jók lehetnek, de mögöttük azért szerintem elég nagy az űr.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.
dawyd728
Az elején nem kapott, de ahogy jött a vége, úgy elkezdett folyamatosan kapni. Ezt egy csúcson lévő Nibali kihasználta volna, most már kevés hozzá. Legalábbis nekem ezt mutatta meg. Még 2 évvel ezelőtt is elkapta volna, de a Tour-győzelmes Nibali perceket osztogatott volna neki. A Cápa most már csak egy gyengébb, vagy fáradt mezőnyben tudna, tudott volna nyerni, utóbbit Froome "elrontotta" neki. Pedig Nibali egész biztosan nagyon akarja az ötödiket, mivel ebben a sportban az a vízválasztó a nagyon jó és az egészen kiváló versenyzők között. (Még mindig csak 10 olyan versenyző van, akinek összejött 5 diadal.) Az utolsó esélye sztem a jövő évi Giro, ha esetleg gyengébb mezőny lesz, de sztem már nem fog összejönni neki.

Amúgy múltkor kérdezted ki nyert Horneren kívül "öregen". Cadel Evans asszem 34 volt, amikor Tourt nyert. 32-34 között nagyon látványos a romlás, ahogy Continál, úgy Nibalinál is. Nibalinak sztem ez volt az utolsó "nagy" éve. Froome-nak is legfeljebb egyet jósolok még. A csúcs az 27 és 32 között van szinte kivétel nélkül.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
[
Egy a sok közül. Majd minden hegyen kapott egy keveset. A csúcson lévő Nibali simán verte volna. Persze ez is ha meg volna, de nekem nincs kétségem efelől. 😊 Sajna Nibali épp számomra épp a Girón bizonyította be, hogy már nem fog háromhetest nyerni, Conti pedig a tavalyi Touron mutatta meg ugyanezt.
Soldados
Etnán nem kapott:  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_4
Blockhauson kapott 24 másodpercet egyedül Quintanától.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_9
Oropán ő adott mindenkinek:  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_14
Királyszakaszon kapta a legtöbbet, de ugye ez volt, mikor befosott. Kb 2 perc hátrányt szedett össze a bokorban, majd 1 db Ten Dam vitte olyan 10 percig, ekkor le is csökkent 1,5-re a hátránya, de onnantól a teljes utolsó hegyet egyedül kellett megtennie, míg a teljes Movistar, Bahrein segítők az esélyesek csoportját elvitték a hegy feléig. Végül 2:18-at kapott Nibalitól. Én ezt a szakaszt semmiképpen sem veszem perdöntőnek abban, h Dumoulin mire képes a hegyeken.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_16
Az Ortisei-i befutón ugyan kapott, de csak azért, mert az utolsó 4 km (2-3%-os rész) Zakarin és a többi messzebb lévő akciózott, a két nagyokos(Nibali és Quintana) meg csak Tomra tette a kereket, aki meg azt mondta, *asszátok meg én szélárnyékomban nem viszlek fel titeket, úgysem rám veszélyesek a többiek elsősorban. Na egy ilyen szakaszon "kapott" a Zakarin, Kruijswijk, Mollema hármastól vagy 40 másodpercet, de 3 km-el a vége előtt még együtt ment az egész boly.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_18
Ahol a leginkább megzuhant, az a piancavalloi befutó. Mondjuk a történeti hűséghez hozzá tartozik, h a szakasz elején csinált egy Formigalos Sky/Froome bakit és a szakasz közepén egy hegy elején hátra kolbászolt úgy, h semmi technikai gondja nem volt. Ott a Bahrein és a Movistar megszakította a sort, ami után a szakasz közepén saját zsíron és talán más csapatok segítségével is, de fel kellett zárkóznia. Hasonló hátrányt szedett be, mit idén a Touron Froome a defektje során. Szóval azért elég sok energiát feleslegesen el kellett lőnie és így kapott 1-1,5 percet a többi esélyestől. Viszont ez az emelkedőn valószínű akkor is kapott volna min. fél percet, ha nem alszik el a szakasz közepén, mert az utolsó emelkedő első 10 km-e 8-9%-os vol, ami ugye egyébként sem erőssége.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_19
Az utolsó asiagoi "hegyi befutós" szakaszon kapott még 15 másodpercet a Pinot, Zakarin, Quintana, Nibali sortól.
 www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_20

Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.

Szerkesztette: dawyd728