Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Most olvasom Laura tweetjét, hogy Froome az andalúz körön indul február közepén. Most akkor őt nem tiltják el, vagy mi van?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Azért nem lehet kijelenteni,hogy azért doppingolnak,hogy beférjenek az eurosport műsoridőbe...

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Landa azt mondja, a jövőben nem fog várni senkire
Mikey
Nem lennék a családja helyében... 😀
Jughead
😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Újabb példa arra, hogy konkrétan életveszélyes az úton való kerékpározás.
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/956928101996482562

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 249
Landa azt mondja, a jövőben nem fog várni senkire
Mikey
Nem lennék a családja helyében... 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Landa azt mondja, a jövőben nem fog várni senkire, mert az Astanánál és a Skynál várt már eleget. Kíváncsi leszek mi lesz a Touron, amikor Quintana esetleg megrogy...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Én engedném, hogy doppingoljanak. Egyrészt a saját maga egészségét teszi tönkre vele, másrészt kurva jó lenne már, ha nem lennének álszentek az emberek. Kerékpárban menjél 40+ átlagot, tekerj le 200+ km-t 5 órán belül, mert a tévéközvetítés annyit bír el, meg egyébként is úgy látványos. Aki kicsit gyakrabban és komolyabban ül kerékpáron, mint hogy nyári hétvégenként előveszi, hogy a családdal guruljon egyet, az tudja hogy ez tisztán lehetetlen kérés. Az meg már eleve álszent dolog, hogy bizonyos szintig engedik a cuccok szedését. Vagy engedjék korlátok nélkül, vagy sehogy. Csak akkor tényleg legyen "konstruktőri" díj is, és kész. 😊
Mikey
konstruktori dij!! Nagyon nagy. A dijat atadja a Bayer konszernek a WHO fonok.

Volt regen egy par reszes musor, hogy felkeszulnek a TDF egy szakaszara amikor Angliabol indult ( 2 pali, 2no ). A palik kozul az egyik egy visszavonult boxolo a masik egy volt rogbis. Mar a mult kodebe veszett egy lapos ingovanyba, de az remlik hogy egy alap pulzus feladatnal meghaltak kb 5 perc alatt a szobabiciklin. Valaki emlekszik ra?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Én engedném, hogy doppingoljanak. Egyrészt a saját maga egészségét teszi tönkre vele, másrészt kurva jó lenne már, ha nem lennének álszentek az emberek. Kerékpárban menjél 40+ átlagot, tekerj le 200+ km-t 5 órán belül, mert a tévéközvetítés annyit bír el, meg egyébként is úgy látványos. Aki kicsit gyakrabban és komolyabban ül kerékpáron, mint hogy nyári hétvégenként előveszi, hogy a családdal guruljon egyet, az tudja hogy ez tisztán lehetetlen kérés. Az meg már eleve álszent dolog, hogy bizonyos szintig engedik a cuccok szedését. Vagy engedjék korlátok nélkül, vagy sehogy. Csak akkor tényleg legyen "konstruktőri" díj is, és kész. 😊
Mikey
Azt ugye tudod, hogy ha szabad lenne a dopping, akkor minden olyan versenyt, ahol sokat számít (főként állóképességi sportok), kínaiak és észak-koreaiak nyernének, akik írásba adnák, hogy vállalják, hogy tesznek az egészségükre. Már 2 éves korukban.
Sobri Jóska
mindenhol a vilagon a sportolok egy resze igy is megteszi, mert a "reszvetel a fontos" csak egy bizonyos kor alatt igaz es hiteles. Attol meg tenyleg ipari szinten menne ott.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Én engedném, hogy doppingoljanak. Egyrészt a saját maga egészségét teszi tönkre vele, másrészt kurva jó lenne már, ha nem lennének álszentek az emberek. Kerékpárban menjél 40+ átlagot, tekerj le 200+ km-t 5 órán belül, mert a tévéközvetítés annyit bír el, meg egyébként is úgy látványos. Aki kicsit gyakrabban és komolyabban ül kerékpáron, mint hogy nyári hétvégenként előveszi, hogy a családdal guruljon egyet, az tudja hogy ez tisztán lehetetlen kérés. Az meg már eleve álszent dolog, hogy bizonyos szintig engedik a cuccok szedését. Vagy engedjék korlátok nélkül, vagy sehogy. Csak akkor tényleg legyen "konstruktőri" díj is, és kész. 😊
Mikey
Azt ugye tudod, hogy ha szabad lenne a dopping, akkor minden olyan versenyt, ahol sokat számít (főként állóképességi sportok), kínaiak és észak-koreaiak nyernének, akik írásba adnák, hogy vállalják, hogy tesznek az egészségükre. Már 2 éves korukban.
Sobri Jóska
😀😀
Az amerikai major ligákat csak nem. (Bár felőlem az NBA-t is vihetik.)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Én engedném, hogy doppingoljanak. Egyrészt a saját maga egészségét teszi tönkre vele, másrészt kurva jó lenne már, ha nem lennének álszentek az emberek. Kerékpárban menjél 40+ átlagot, tekerj le 200+ km-t 5 órán belül, mert a tévéközvetítés annyit bír el, meg egyébként is úgy látványos. Aki kicsit gyakrabban és komolyabban ül kerékpáron, mint hogy nyári hétvégenként előveszi, hogy a családdal guruljon egyet, az tudja hogy ez tisztán lehetetlen kérés. Az meg már eleve álszent dolog, hogy bizonyos szintig engedik a cuccok szedését. Vagy engedjék korlátok nélkül, vagy sehogy. Csak akkor tényleg legyen "konstruktőri" díj is, és kész. 😊
Mikey
Azt ugye tudod, hogy ha szabad lenne a dopping, akkor minden olyan versenyt, ahol sokat számít (főként állóképességi sportok), kínaiak és észak-koreaiak nyernének, akik írásba adnák, hogy vállalják, hogy tesznek az egészségükre. Már 2 éves korukban.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Én engedném, hogy doppingoljanak. Egyrészt a saját maga egészségét teszi tönkre vele, másrészt kurva jó lenne már, ha nem lennének álszentek az emberek. Kerékpárban menjél 40+ átlagot, tekerj le 200+ km-t 5 órán belül, mert a tévéközvetítés annyit bír el, meg egyébként is úgy látványos. Aki kicsit gyakrabban és komolyabban ül kerékpáron, mint hogy nyári hétvégenként előveszi, hogy a családdal guruljon egyet, az tudja hogy ez tisztán lehetetlen kérés. Az meg már eleve álszent dolog, hogy bizonyos szintig engedik a cuccok szedését. Vagy engedjék korlátok nélkül, vagy sehogy. Csak akkor tényleg legyen "konstruktőri" díj is, és kész. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
En Fro-nak drukkolok es igy lehet nem er semmit amit irok, | altalaban amugy sem | . Nem vedeni szeretnem, mert egyelore nem is kell. Amikor majd kell akkor meg majd nem akarom. 😊

Mindenki doppingol szerintem egy szint felett. Ha nem es csak egy ket kirivo eset van akkor egessuk el oket maglyan. Gyanus, hogy a sportolok ( nem csak a kerekparozok) jelentos resze asztmas, koszvenyes, herpeszes es egyeb korsagokban szenvednek. Raadasul a Zovirax 2 nap alatt napi 3 pottytol eltunteti nekem, ezeknel meg durvabbnal durvabb kremek sem segitenek. Ha kidobjak Fro-t ( csak), akkor jobbak lehetnek a versenyek, mert a "sok lud eldontheti, hogy ki veheti fel a diszno baliruhajat". Ha mindenki doppingol, ahogy sejtem akkor remelem nem fejezik le az egesz sportagat megint, mert egyszer ateltuk mar es a versenyek bizonyos szinten izgalmasabbak lettek de 2 szinttel lejjebb. A mostani vizhordok tisztak, de ahogy ok lesznek a ludak rogton doppingolni kezdenek a disznova valas folyamatakent. A doppingolas utan sem valtozik drasztikusan az erosorrend csak egy fokozattal feljebb van mindenki.
Ha viszont lefejezes lesz, akkor innentol nem engednek semmilyen szert soha. Ha 0-rol kezdik megint a szarokkal, akkor az osszes nyavajajukat hordjak ki a kremeik nelkul. Mert igy a meghuzott szint csaloka. A koleresztin szintje embertol fugg es valaki makkegeszseges pedig a szint duplajan all, valaki meg a szint alatt is kehes.

A football remek pelda. Matyas kiraly kihatassal van az NFL-re "van es meg sincs". Hagyjak hogy a grafika felturbozodjon. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Ez csak idő kérdése volt...Már a helyzet kezelésénél erős a kettős mérce :/ Remélem ugyanúgy meghurcolják a végére mint minden más bukót!
clbass
Elég érdekes hogy eddig eltitkolták, pedig szinte egyből tudtak róla. Már a VB-n se kellett volna indulnia...
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ez csak idő kérdése volt...Már a helyzet kezelésénél erős a kettős mérce :/ Remélem ugyanúgy meghurcolják a végére mint minden más bukót!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Viszont ezután felmerül bennem a kérdés, hogy mennyire balfasz csapatorvosuk van?
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Még a Vuelta alatt akartam mondani, h Froome a szokottnál is feltűnően többet köhög. Főleg interjúk alatt. Gondoltam csak játsza az eszét, mondván ő betegen is lever mindenkit. Erre meg jön ez a hír, ami elég szépen simul a látottakba.
Mindenesetre tripla nem lesz így. Mondjuk még az is lehet jól jár a jelenlegi politikai helyzetben, h a jövő májusi jeruzsálemi rajtról lemarad..
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
 hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/dopping-froome-megbukott-a-vueltan

Mennyi eltiltásra számíthat? Ki mit tippel?
Nomac
Ha következetes a UCI, akkor Ulissi és Petacchi között valahol. De szerintem naiv vagyok.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
 hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/dopping-froome-megbukott-a-vueltan

Mennyi eltiltásra számíthat? Ki mit tippel?
Nomac
Valaki nagyon nem akarta, hogy itt triplázás legyen...
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 653 — balazs.t85@gmail.com
 hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/dopping-froome-megbukott-a-vueltan

Mennyi eltiltásra számíthat? Ki mit tippel?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Sagan nem volt vétkes

Kár, hogy az újabb zöld trikója bánta.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Összeraktam 😊
De az igazán szép az lenne, ha egy naptári évben sikeredne.

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Froome ott lesz a Giron! Laza 2 millio dollart igertek be neki az izraeliek.Danny
Pénzhajhász kurva Chris is. 😀
Mikey
Mas kerekes evek alatt nem keres ennyit...
Danny
Nem is nyer ennyit.


Froome lassan belopja magát a kedvenceim közé. 😊 Örülök neki, h ő is úgy gondolja a 3 GT egyhuzamban többet ér, mint az 5. TDF. Kívánom neki, h sikerüljön. Ha Aru nem, nyerjen ő. 😊
dawyd728
ööööö
Azért ha meg lesz a 3 GT egyszerre, abban a TDF is benne lesz, és meglesz az 5.
Vagyis nem tud úgy 3 GT-t nyerni egyhuzamban, hogy közben ne legyen ötszöros Tour-győztes.
Tehát nem az 5. helyett választja a 3 GT-t, hanem megpróbálja az "is-is"-t.
Drukkolok neki.
Sobri Jóska
Egyhuzamban alatt nem egy naptári évet értek, hanem tavaly július és idén május közötti időszakot. Lenne 5(?!) olyan hét a Giro és a TDF között, mikor olyat mondhat majd el magáról, ha nyer tavasszal, amit kb a modern kori kerékpárban elképzelhetetlennek tartottam. Itt nem is az a lényeg, h én minek tartottam, de a szakma is ezen a véleményen volt/van. Ez kb hasonló, mint Westbrook tripla duplás szezonja. Ott se gondolta volna senki, h Oscar Robertson rekordja valaha is megdönthető/beállítható lesz.
Míg mondjuk 5-7 db TDF címet egyáltalán nem tartok kizártnak a jövőben sem. Froome utáni időkben sem.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 249
Froome lassan belopja magát a kedvenceim közé. 😊 Örülök neki, h ő is úgy gondolja a 3 GT egyhuzamban többet ér, mint az 5. TDF. Kívánom neki, h sikerüljön. Ha Aru nem, nyerjen ő. 😊
dawyd728
ööööö
Azért ha meg lesz a 3 GT egyszerre, abban a TDF is benne lesz, és meglesz az 5.
Vagyis nem tud úgy 3 GT-t nyerni egyhuzamban, hogy közben ne legyen ötszöros Tour-győztes.
Tehát nem az 5. helyett választja a 3 GT-t, hanem megpróbálja az "is-is"-t.
Drukkolok neki.
Sobri Jóska
Ő a címvédő a Touron és a Vueltán, tehát ha nyer a Girón akkor egyszerre lesz övé mind a 3 GT-n a címvédőnek járó kitüntetés.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Froome ott lesz a Giron! Laza 2 millio dollart igertek be neki az izraeliek.Danny
Pénzhajhász kurva Chris is. 😀
Mikey
Mas kerekes evek alatt nem keres ennyit...
Danny
Nem is nyer ennyit.


Froome lassan belopja magát a kedvenceim közé. 😊 Örülök neki, h ő is úgy gondolja a 3 GT egyhuzamban többet ér, mint az 5. TDF. Kívánom neki, h sikerüljön. Ha Aru nem, nyerjen ő. 😊
dawyd728
ööööö
Azért ha meg lesz a 3 GT egyszerre, abban a TDF is benne lesz, és meglesz az 5.
Vagyis nem tud úgy 3 GT-t nyerni egyhuzamban, hogy közben ne legyen ötszöros Tour-győztes.
Tehát nem az 5. helyett választja a 3 GT-t, hanem megpróbálja az "is-is"-t.
Drukkolok neki.

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Froome lassan belopja magát a kedvenceim közé. 😊 Örülök neki, h ő is úgy gondolja a 3 GT egyhuzamban többet ér, mint az 5. TDF. Kívánom neki, h sikerüljön. Ha Aru nem, nyerjen ő. 😊