Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.
no
Én egy olyan problémáról beszélek, amit Froome visszavonulása után 20 évvel is problémának fogok tartani. Ez se nem Froome, se nem Sky specifikus. Felesleges nevekkel példálózni, az csak félreviszi a diskurzust.


Btw a kérdésedre a válasz Thomas semmilyen csapatban nem fog háromhetest nyerni. Szerintem nem elég jó hozzá. Dobogó maximum.
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

Nibali lesz az egyetlen aki a gyozelemert fog hajtani, de o is a kipukkanasba kell hogy hajszolja, mert bizni nem lesz eleg. WK-Ilnur a legjobb helyert fog hajtani. Fro inkabb 90% hajtott, mert ma tobbett lehet vesziteni mint tegnap nyerni. WP miert ment ennyire az egy kerdes maradt ( a valasz nem volt meggyozo nekem ).

Fro osszefoglaloja az eddigiekrol: a tdf es a 2 het itt utan orulok ahogy erzem magam, a tobbiek fantasztikusak, sokat ssegit a Tdf utan a sspec edzes ide, a kevesebb verseny elotte.
no
Szerintem ma Poels pihizhet, utolsó 2 hegyen Mosscon lesz elsődlegesen ott, ő meg jól el is spórolta olasz bajnokként időfutamot. Nem hiszem, hogy a 6-7%-os, 4 km-es hegyen vége előtt a Poels nélküli Sky betámadható lenne, ha nem fognak össze csapatok, utolsó emelkedőn meg annyira gyorsan jönnek 20+%-os etapok, hogy várhatólag most kell menni saját zsíron.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
A sky nem tudna nyerni WP-el pedig bivaly mint mindig ( de nem annyira).

no
Én ilyet nem mondtam. Mondjuk a Touron Landával is tudott volna nyerni a Sky, WP-vel nem tudna a Vueltán. Viszont azt gondolom, ha Fro-t kicserélnéd más GC-menőre, akkor hasonló lenne a helyzet. Ettől még Fro gecierős, csak a csapata is annyira erős, hogy nem is tud kiderülni, hogy saját zsíron is erősebb-e a többieknél. (mondjuk a Vuelta 1. hetében annak éreztem)
Soldados
Ha kiveszed Fro-t akkor egesz mas verseny lenne, az biztos.
Ha Fro-t atrakod mashova akkor legrosszabb esetben 1-2 km-el hamarabb fogynanak el a segitoi- legjobb esetben nem valtozna semmi
no
Nem. Ha átraknád egy olyan csapatba, ahol nincsenek segítői, qrva izgalmas verseny lenne és egyáltalán nem biztos, hogy nyerne.
Soldados
Ez olyan mintha BB elott nem lehetne OL. Mindenkinek van segitoje, a minoseg lehet nagy kulonbseg ami jelen esetben Fro-nak lehetne eleg gyenge is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Lehetne ezt a sort is odaverni, csak valodi tamadas kéne, nem ilyen kuffervizit 😛

(ha valaki szignifikansan erosebb lenne mint Froome, cseszheted a segitoket is, azok se hoznak viszi valakit, aki top formában van lásd Merckx (vagy bárki a höskorból), Pantani, Rasmussen, Landis... 😊de ha kb ugyanolyan erosek, akkor ez a vege. Es sajnos Froome is elég eros)

Én ezért szurkolok/varok mindig a hegyimanokra.... de mikor volt utoljara hogy 50 kilos bringas nyert GT-t?
Igor
Kiemeltem a lényeget. Senki nem erősebb szignifikánsan. Sőt szerintem hegyen se erősebbek nála, ezt láthattuk a meredekebb hegyeken, ahol legkevesebbet számít a segítők minősége/mennyisége.
Az a gond, ha mégis támad valaki, az úgy jár, mint Nibali Zakarinnal szemben. Elfecsérel rengeteg energiát, majd hajrában még meg is verik a kivárásra játszó győzelemre nem törő bringások. Gyakorlatilag szemünk előtt lett Uran nulla kockáztatással TDF 2., pedig annyival nem volt gyengébb Froome-nál. Pont ez a gond. Ez így hosszútávon a kerékpár népszerűségének vesztésével fog járni, mert az izgalmakat öli ki a sportból egy ennyire domináns csapat.
dawyd728
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

Nibali lesz az egyetlen aki a gyozelemert fog hajtani, de o is a kipukkanasba kell hogy hajszolja, mert bizni nem lesz eleg. WK-Ilnur a legjobb helyert fog hajtani. Fro inkabb 90% hajtott, mert ma tobbett lehet vesziteni mint tegnap nyerni. WP miert ment ennyire az egy kerdes maradt ( a valasz nem volt meggyozo nekem ).

Fro osszefoglaloja az eddigiekrol: a tdf es a 2 het itt utan orulok ahogy erzem magam, a tobbiek fantasztikusak, sokat ssegit a Tdf utan a sspec edzes ide, a kevesebb verseny elotte.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Azért ez a holnapi meredekség nem lesz semmi. 😀 Lesznek támadások biztos.
Vrij6
...és a végén Froomey ad fél percet minden esélyesnek. 😀
Mikey
Most, hogy így lelőtted a poént, minek is kapcsoljam be holnap a TV-t?😀 😛

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Azért ez a holnapi meredekség nem lesz semmi. 😀 Lesznek támadások biztos.
Vrij6
...és a végén Froomey ad fél percet minden esélyesnek. 😀
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehetne ezt a sort is odaverni, csak valodi tamadas kéne, nem ilyen kuffervizit 😛

(ha valaki szignifikansan erosebb lenne mint Froome, cseszheted a segitoket is, azok se hoznak viszi valakit, aki top formában van lásd Merckx (vagy bárki a höskorból), Pantani, Rasmussen, Landis... 😊de ha kb ugyanolyan erosek, akkor ez a vege. Es sajnos Froome is elég eros)

Én ezért szurkolok/varok mindig a hegyimanokra.... de mikor volt utoljara hogy 50 kilos bringas nyert GT-t?
Igor
Kiemeltem a lényeget. Senki nem erősebb szignifikánsan. Sőt szerintem hegyen se erősebbek nála, ezt láthattuk a meredekebb hegyeken, ahol legkevesebbet számít a segítők minősége/mennyisége.
Az a gond, ha mégis támad valaki, az úgy jár, mint Nibali Zakarinnal szemben. Elfecsérel rengeteg energiát, majd hajrában még meg is verik a kivárásra játszó győzelemre nem törő bringások. Gyakorlatilag szemünk előtt lett Uran nulla kockáztatással TDF 2., pedig annyival nem volt gyengébb Froome-nál. Pont ez a gond. Ez így hosszútávon a kerékpár népszerűségének vesztésével fog járni, mert az izgalmakat öli ki a sportból egy ennyire domináns csapat.
dawyd728
Nagyjából én is így látom. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyonsima Froome győzelem, Nibali 2., Kelderman 3.

Azért Kelderman és Zakarin szépen csendben feljött a 3-4. helyre összetettben.
Mikey
Kelderman és Zakarin is óriásit ment, főleg Wilco. Na meg Contador. Jó lenne Contadornak a 3. hely a végén, de Kelderman és Zakarin is szimpatikusan versenyez.

Azért ez a holnapi meredekség nem lesz semmi. 😀 Lesznek támadások biztos.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Lehetne ezt a sort is odaverni, csak valodi tamadas kéne, nem ilyen kuffervizit 😛

(ha valaki szignifikansan erosebb lenne mint Froome, cseszheted a segitoket is, azok se hoznak viszi valakit, aki top formában van lásd Merckx (vagy bárki a höskorból), Pantani, Rasmussen, Landis... 😊de ha kb ugyanolyan erosek, akkor ez a vege. Es sajnos Froome is elég eros)

Én ezért szurkolok/varok mindig a hegyimanokra.... de mikor volt utoljara hogy 50 kilos bringas nyert GT-t?
Igor
Kiemeltem a lényeget. Senki nem erősebb szignifikánsan. Sőt szerintem hegyen se erősebbek nála, ezt láthattuk a meredekebb hegyeken, ahol legkevesebbet számít a segítők minősége/mennyisége.
Az a gond, ha mégis támad valaki, az úgy jár, mint Nibali Zakarinnal szemben. Elfecsérel rengeteg energiát, majd hajrában még meg is verik a kivárásra játszó győzelemre nem törő bringások. Gyakorlatilag szemünk előtt lett Uran nulla kockáztatással TDF 2., pedig annyival nem volt gyengébb Froome-nál. Pont ez a gond. Ez így hosszútávon a kerékpár népszerűségének vesztésével fog járni, mert az izgalmakat öli ki a sportból egy ennyire domináns csapat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csuda vigye el, most már három nagy körversenyről olvasgatom itt a beszélgetéseiteket, de nekem még egy szakaszt nem volt módom normálisan megnézni 😛
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyonsima Froome győzelem, Nibali 2., Kelderman 3.

Azért Kelderman és Zakarin szépen csendben feljött a 3-4. helyre összetettben.
Mikey
Önmagához képest Nibali és Conti óriásit ment. Hihetetlen milyen szíve van ennek 2 versenyzőnek. Ez az összetettbeli 2 perc olyan különbség, hogy azért egy nagy megpusztulás esetén nyerhet Nibali. Féltem, hogy 2-3 percet is kaphat a Cápa. Conti meg feljött ötödiknek, így legalább halovány reményeit életben tartotta a dobogóra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Nagyonsima Froome győzelem, Nibali 2., Kelderman 3.

Azért Kelderman és Zakarin szépen csendben feljött a 3-4. helyre összetettben.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A sky nem tudna nyerni WP-el pedig bivaly mint mindig ( de nem annyira).

no
Én ilyet nem mondtam. Mondjuk a Touron Landával is tudott volna nyerni a Sky, WP-vel nem tudna a Vueltán. Viszont azt gondolom, ha Fro-t kicserélnéd más GC-menőre, akkor hasonló lenne a helyzet. Ettől még Fro gecierős, csak a csapata is annyira erős, hogy nem is tud kiderülni, hogy saját zsíron is erősebb-e a többieknél. (mondjuk a Vuelta 1. hetében annak éreztem)
Soldados
Ha kiveszed Fro-t akkor egesz mas verseny lenne, az biztos.
Ha Fro-t atrakod mashova akkor legrosszabb esetben 1-2 km-el hamarabb fogynanak el a segitoi- legjobb esetben nem valtozna semmi
no
Nem. Ha átraknád egy olyan csapatba, ahol nincsenek segítői, qrva izgalmas verseny lenne és egyáltalán nem biztos, hogy nyerne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
A sky nem tudna nyerni WP-el pedig bivaly mint mindig ( de nem annyira).

no
Én ilyet nem mondtam. Mondjuk a Touron Landával is tudott volna nyerni a Sky, WP-vel nem tudna a Vueltán. Viszont azt gondolom, ha Fro-t kicserélnéd más GC-menőre, akkor hasonló lenne a helyzet. Ettől még Fro gecierős, csak a csapata is annyira erős, hogy nem is tud kiderülni, hogy saját zsíron is erősebb-e a többieknél. (mondjuk a Vuelta 1. hetében annak éreztem)
Soldados
Ha kiveszed Fro-t akkor egesz mas verseny lenne, az biztos.
Ha Fro-t atrakod mashova akkor legrosszabb esetben 1-2 km-el hamarabb fogynanak el a segitoi- legjobb esetben nem valtozna semmi
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A sky nem tudna nyerni WP-el pedig bivaly mint mindig ( de nem annyira).

no
Én ilyet nem mondtam. Mondjuk a Touron Landával is tudott volna nyerni a Sky, WP-vel nem tudna a Vueltán. Viszont azt gondolom, ha Fro-t kicserélnéd más GC-menőre, akkor hasonló lenne a helyzet. Ettől még Fro gecierős, csak a csapata is annyira erős, hogy nem is tud kiderülni, hogy saját zsíron is erősebb-e a többieknél. (mondjuk a Vuelta 1. hetében annak éreztem)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt.
no
Magyarán nem lehet. Csak olyannak, aki nem veszélyes összetettben.

Ha túl erős egy csapat, az pont ezért teszi tönkre a versenyt, de ezt már írtam a Tour után. Ugyanolyan unalomba fulladt a Tour, mint a US Postal-időkben. Mert ebből nem lehet támadni.
Soldados
Attol meg lehet, csak jol kell eltalalni hogy meg is erje egy ilyen szakaszon. Most Nibali ugy tamadt hogy semmi ertelme nem volt. Ha elmegy C-al, akkor a sky ramozdult volna. Es igen Nibali elegetett volna egy kis pluszt Fro-hoz kepest, de a sky embereit is szetzilalta volna ahogy ramozdulnak. Azert a hegyre felmenni a nehez, de tud sporolni az emberei mogott. Ehelyett a sky ment a tervuk, erejuk szerint. A nap nyertese Ilnur lett, o odapirithat az it-n.
A tul eros a csapat- igaz mert egy nagyon jo, szervezett es Fro hibatlanul latja at kivel-mit-mikor es a leglenyegesebb hogy maga Froome is a legerosebb. Ezert hoztam az Oricat fol, mert egyenileg a segitok lennenek olyan jok mint a sky itt. Es bar Chaves az egyik legszimpatikusabb a kerekesek kozott es nagyon jo, de Froome-tol messze van. Fro nyerne az Orica-val is. Ettol meg elszallhat az egyik szakaszon. Ha most Nibali-t nezem ha a vegen ugy kap 6mp-t hogy erdemben megrangatja a vonatot negyszer, akkor boldogan elfogadja. A 4x 400m sajat ero plusz elegetesevel meg mindig frisebb mint Fro.
Ezen a hegyen nem Fro-t, de a sky megsebezhettek volna legalabb.
no
Az Orica megközelítőleg sem olyan erős, mint a Sky. Most is ugyanaz van, senkinek nincs már senkije, de Fro-nak még van két embere, akik gyilkos tempót visznek. A Touron ez a 2 pedig 4 volt...

És továbbra se értünk egyet. Ilyen erősségű csapatnál nem lehet támadni, mert öngyilkosság. Soha senkinek nem sikerült odaverni ilyen vonatot. Csak akkor, amikor éppen az óriási kivételek egyike volt és segítő nélkül maradt a vezér. És akkor is egy Pantani-szintű hegymászóra volt szükség, ami a mai mezőnyben nincs. Nibali is folyton azt hangoztatja, hogy akkor van/lesz esély, ha egyszer végre egyedül marad a brit, ezért próbál ráncigálni, de eddig bírják a skyosok és persze Fro is.
Soldados
a vonat annyival megy amit meghataroz az ero. Gyakorlatilag lassan ott tartunk hogy a sky mogott a postas a kempingjevel tdf-t nyerhetne. A problema az hogy Fro nincs sokkal lemaradva a hegyimenoktol a hegyen. Mindenhol az egyik legjobb. A sky nem tudna nyerni WP-el pedig bivaly mint mindig ( de nem annyira).
Az orica a mai felallasaban nekem nem tunik gyengebbnek. Az mas kerdes hogy nem mennek Chaves-el mert minek. AY szakaszt akart nyerni, de egy picit hamar indult. Ha valahogy C megkaparintana a ptrikot a csapattagok szerepe hamar megvaltozna es siman tudnanak segiteni.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
"After viewing the video footage that showed two of our riders intentionally holding onto the team car during the 20th stage (sic) on Sunday, September 3rd, the management of the AG2R LA MONDIALE team has decided to withdraw Alexandre Geniez and Nico Denz from the Vuelta a Espana," read the team statement.

"The AG2R LA MONDIALE team sincerely apologizes to the organizers and the public for the unsportsmanlike behavior of our riders, which is contrary to our values and our ethics."cyclingnews.com
Ejnye-bejnye.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Es sajnos Froome is elég eros
Igor
Sajnos vagy sem, de konkrétan a legerősebb volt eddig. Kíváncsian várom, ma mennyit ver a többiekre.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lehetne ezt a sort is odaverni, csak valodi tamadas kéne, nem ilyen kuffervizit 😛

(ha valaki szignifikansan erosebb lenne mint Froome, cseszheted a segitoket is, azok se hoznak viszi valakit, aki top formában van lásd Merckx (vagy bárki a höskorból), Pantani, Rasmussen, Landis... 😊de ha kb ugyanolyan erosek, akkor ez a vege. Es sajnos Froome is elég eros)

Én ezért szurkolok/varok mindig a hegyimanokra.... de mikor volt utoljara hogy 50 kilos bringas nyert GT-t?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt.
no
Magyarán nem lehet. Csak olyannak, aki nem veszélyes összetettben.

Ha túl erős egy csapat, az pont ezért teszi tönkre a versenyt, de ezt már írtam a Tour után. Ugyanolyan unalomba fulladt a Tour, mint a US Postal-időkben. Mert ebből nem lehet támadni.
Soldados
Attol meg lehet, csak jol kell eltalalni hogy meg is erje egy ilyen szakaszon. Most Nibali ugy tamadt hogy semmi ertelme nem volt. Ha elmegy C-al, akkor a sky ramozdult volna. Es igen Nibali elegetett volna egy kis pluszt Fro-hoz kepest, de a sky embereit is szetzilalta volna ahogy ramozdulnak. Azert a hegyre felmenni a nehez, de tud sporolni az emberei mogott. Ehelyett a sky ment a tervuk, erejuk szerint. A nap nyertese Ilnur lett, o odapirithat az it-n.
A tul eros a csapat- igaz mert egy nagyon jo, szervezett es Fro hibatlanul latja at kivel-mit-mikor es a leglenyegesebb hogy maga Froome is a legerosebb. Ezert hoztam az Oricat fol, mert egyenileg a segitok lennenek olyan jok mint a sky itt. Es bar Chaves az egyik legszimpatikusabb a kerekesek kozott es nagyon jo, de Froome-tol messze van. Fro nyerne az Orica-val is. Ettol meg elszallhat az egyik szakaszon. Ha most Nibali-t nezem ha a vegen ugy kap 6mp-t hogy erdemben megrangatja a vonatot negyszer, akkor boldogan elfogadja. A 4x 400m sajat ero plusz elegetesevel meg mindig frisebb mint Fro.
Ezen a hegyen nem Fro-t, de a sky megsebezhettek volna legalabb.
no
Az Orica megközelítőleg sem olyan erős, mint a Sky. Most is ugyanaz van, senkinek nincs már senkije, de Fro-nak még van két embere, akik gyilkos tempót visznek. A Touron ez a 2 pedig 4 volt...

És továbbra se értünk egyet. Ilyen erősségű csapatnál nem lehet támadni, mert öngyilkosság. Soha senkinek nem sikerült odaverni ilyen vonatot. Csak akkor, amikor éppen az óriási kivételek egyike volt és segítő nélkül maradt a vezér. És akkor is egy Pantani-szintű hegymászóra volt szükség, ami a mai mezőnyben nincs. Nibali is folyton azt hangoztatja, hogy akkor van/lesz esély, ha egyszer végre egyedül marad a brit, ezért próbál ráncigálni, de eddig bírják a skyosok és persze Fro is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt.
no
Magyarán nem lehet. Csak olyannak, aki nem veszélyes összetettben.

Ha túl erős egy csapat, az pont ezért teszi tönkre a versenyt, de ezt már írtam a Tour után. Ugyanolyan unalomba fulladt a Tour, mint a US Postal-időkben. Mert ebből nem lehet támadni.
Soldados
Attol meg lehet, csak jol kell eltalalni hogy meg is erje egy ilyen szakaszon. Most Nibali ugy tamadt hogy semmi ertelme nem volt. Ha elmegy C-al, akkor a sky ramozdult volna. Es igen Nibali elegetett volna egy kis pluszt Fro-hoz kepest, de a sky embereit is szetzilalta volna ahogy ramozdulnak. Azert a hegyre felmenni a nehez, de tud sporolni az emberei mogott. Ehelyett a sky ment a tervuk, erejuk szerint. A nap nyertese Ilnur lett, o odapirithat az it-n.
A tul eros a csapat- igaz mert egy nagyon jo, szervezett es Fro hibatlanul latja at kivel-mit-mikor es a leglenyegesebb hogy maga Froome is a legerosebb. Ezert hoztam az Oricat fol, mert egyenileg a segitok lennenek olyan jok mint a sky itt. Es bar Chaves az egyik legszimpatikusabb a kerekesek kozott es nagyon jo, de Froome-tol messze van. Fro nyerne az Orica-val is. Ettol meg elszallhat az egyik szakaszon. Ha most Nibali-t nezem ha a vegen ugy kap 6mp-t hogy erdemben megrangatja a vonatot negyszer, akkor boldogan elfogadja. A 4x 400m sajat ero plusz elegetesevel meg mindig frisebb mint Fro.
Ezen a hegyen nem Fro-t, de a sky megsebezhettek volna legalabb.
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Ha ugyanúgy feltörhetne, akkor miért nem viszik el? 😉
Nem logikus amit írsz.
Sobri Jóska
Mert egyelőre van mondjuk érvényes szerződése Tomnak a Sunwebbel?
Meg alapvetően gondolom brit csapatként ők Thomasban is több lehetőséget látnak és egyelőre Froome is évi 1, de inkább 2 háromhetesre pályázik. Szóval simán benne van, hogy pár év és elviszik, de egyelőre nem lenne meg a pontos helye csak azért, mert feltörhet.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt.
no
Magyarán nem lehet. Csak olyannak, aki nem veszélyes összetettben.

Ha túl erős egy csapat, az pont ezért teszi tönkre a versenyt, de ezt már írtam a Tour után. Ugyanolyan unalomba fulladt a Tour, mint a US Postal-időkben. Mert ebből nem lehet támadni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Quintana teljesen kuka volt idén, kár vele példálozni.

Dumolin olyan most, mint egy fiatalabb Froome (amennyivel ócskább hegyre, annál jobban megy IT-n). Bármi lehet még belőle, (nem csak kifutott győzelem) ha elkerülne egy nagy csapathoz.
Az más kérdés, hogy baromi unalmas és gépies az a stílus amit tolnak, de mint látható hatékony.
flzoli
Így van, összejött neki. És meg is érdemelte. De ettől nem lesz jobb GC-menő, hogy most egyszer megverte őket. engem nagyon meglepne, ha Tom 3 Grand Tour-győzelemig vinné.
Soldados
Ha ez a Dumolin elkerülne a Sky-ba szerintem ugyan úgy feltörhetne mint Froome. Nem látok olyan hű de nagy különbséget kettejük között, amit egy profi és pénzes csapat ne tudna kompenzálni.
flzoli
Ha ugyanúgy feltörhetne, akkor miért nem viszik el? 😉
Nem logikus amit írsz.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Hagyjuk mar a sky-t. Profi csapat, sok penzzel. De itt a vueltan a Mikel-WP parosnal van jobb itt is. Yates testverek tudnanak szepen segiteni, ha Chaves olyan helyzetbe kerulne. De Froome kerul olyan helyzetbe, mert o a jobb. A sky ereje a tdbritain nevezesi listan latszik ( persze hazai verseny)
no
Ne...
4 hegyi segítője van Froome-nak. Hol egyik, hol másik dolgozik. Rosa, Moscon, Nieve, Pouls közül mindig van 1-2 segítség. Előre meg van tervezve, melyik napon meddig kell segíteni egyiknek, másiknak. Az Orica két Yates tesója közül max Adam képes segíteni jelenleg.

Froome erős, sőt jobban kiemelkedő összességében, mint volt júliusban. Ettől még vasárnap lehetett erősebb Froome-nál Nibali, Contador vagy Lopez is (nem mondom, h azok is voltak), csak bolyban, folyamatos szélárnyékban, ilyen 5-6 %-os hegyeken, ahol kB 25km/h-s a tempó, egyszerűen lehetetlen támadni. Mert, ha van valakinek olyan segítője, aki képes jó tempót diktálni, aki mögött kilométereket lehet pihenni, akkor egy gyengébb GC versenyző is képes a tartalékolással a hegy végére erősebbé válni a menetszelet egyedül törő riválisánál.

Másrészt ez egy tipikus TDF hegy, ami utolsó előtti hegynek, vagy hegyi ITT-nek való. Lopezék is csak azért mehettek el, még a hegy lábánál, mert nem voltak veszélyesek. Ha ott ugrott volna Nibali is, azonnal ugrottak volna rá és nem engedték volna el őket, ahogy Lopezék esetében tették.
dawyd728
Az a furcsa hogy szinte minden mondatoddal egyet ertek es megsem ertjuk egymast.
Igen 4 van neki es pontosan le van jatszva ki meddig. Ettol ez egy terv es kozben is megbeszelik ki hogy erzi magat. A tdf-on ezt meg sem probaltak gyakorlatilag tamadni es mint a jo terv szerint haladt "mindenki". Amit en irtam, hogy a Nieve-WP kettose nem jobb mint a Yates tesok es Rosa-ek is megtalalnak a parjukat naluk. A kulonbseg hogy a tesoknak mas a szerepuk most, de ha Chaves vedene a trikot akkor Simon is tudna segiteni amikor rajta van a rota.

A masodik bekezdessel is egyet ertek. De lehet ebbol a tempobol tamadni csak nem biztos hogy megeri a leirt okok miatt. Es a 3. bekezdest is iderangatva, mar a nap elott lenyilatkoztak tobben ( RBardet-ra emlekszem ), hogy itt nem fogjak tudni elverni Fro-t, de magaslati levegon a sky-t lehetett volna farasztani okosabban is