Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Tobbszor emlitettetetek a Fro-BW tdf-on Froome volt az erosebb. Hat en most megneztem/elolvastam az osszefoglalokat szakaszrol szakaszra. En nem hiszek a csapattarsak versenyeben, de nem gondolom hogy erosebb volt nala. BW a 3 it-n adott 2 percet a 3bol. A hegyen lehet jobb volt egy kicsit Fro, de latvanyos volt egyszer nagyon ahol ok 19 mp-el kaptak ki csak a gyoztestol, de nem engedte el Fro-t, de ha el is engedi se kapott volna olyan sokat. Persze Fro sokat dolgozott neki es lehet ment volna a hegyeken jobban, de nem tudjuk hogy BW tudott volna vele menni. Egesz egyszeruen ora nem kellett fenyegetettsegkent tekintenie. Az biztos hogy kozelebb voltak egymashoz mint Fro es Landa iden. A sky elott egy cel lebegett az elso angol GC gyoztes.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Froomey nyert, és még senki sem morgott emiatt, mi van veletek? 😊

Ha így folytatja Chris, mind a négy trikót hazaviszi. 😮
Mikey
akkor a tobbiek jol megruhazzak. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Froomey nyert, és még senki sem morgott emiatt, mi van veletek? 😊

Ha így folytatja Chris, mind a négy trikót hazaviszi. 😮
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Vegre szamomra ertheto nyelven tudtam megnezni a versenyt ( a tegnapi osszefoglalot ).
Fro-nak AC nagy szovetsegese lesz igy, a tobbiek meg jobban aggodhatnak. Persze attol meg beleallhat a foldbe mint a karo a vege fele, de a tobbieknek nem szabadna hagyni hogy addig mindig elverje oket megha csak picikkel is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
no
Barguil az összetettjét féltette, nem a hegyi pontokat, azon a szakaszon már nem is volt több hegy, ahol vissza kellett volna maradjon.
Landa nyert egy hegyi trikót májusban. Nyert szakaszt is. Neki és a csapatnak is az összetett volt a fontos a tdf rajtnál. Csapat számára ugye a sokkal több a taktikai lehetőség miatt.
Barguil is az összetettre törekedett a második háromhetesén. Csak nála a csk gyengébb volt..

Landa igen is saját érdekét nézte pl a san sebastiani egynaposon. Csak a hegyen nem tudtak annyira elszakadni, h az üldöző boly ne érjen fel rájuk. Majd mikor látszódott nem érnek haza a hajrában nála jobb Kwiat-ra kezdett várni, majd utána dolgozott érte. Ezt én inkább okos versenyzésnek hívom, amikor vki tudja ő már valószínű nem nyerhet vagy kicsi eséllyel, akkor a társának jobban fekvő befutó szakaszon segít. Barguil is segített volna szerintem, ha mondjuk egy Dumoulinért kellett volna saját magát feláldoznia. Sőt, ha lett volna jövőre is szerződése, akkor a későbbi kapitányi posztért bevállalta volna. Wilco Kelderman jelenleg nem az a bringás, akiért egy lejáró szerződésű összetett top5-re esélyes bárki feláldozná magát. Mert még csak azt sincs, h betámadta volna a hollandot, egyszerűen nem akart visszamaradni hozzá egy sík részen, ahol az élboly nyélen megy. Majd pont vele értek volna fel?

Froome is azért volt Wigginsre tekintettel, mert szerződése volt(?), illetve látta, a Sky a legprofibb csapat és kapott ígéretet, h a következőn már te leszel a kapitány. Nagyon kevés példa van arra, h egy csapatban az utolsó versenyeit teljesítő kerékpáros egy nálánál gyengébbet segítsen az amúgy kb semmire sem elég 10. helyhez.

Movistar simán le fogja osztani. Valverde szép és jó, de háromhetesen max a Vueltán van esélye, ahol kevés a 2000m feletti hegy és sokkal inkább a rövid, közepes hosszúságú meredek hegyek a dominánsak. Landa készül a Girora, Quintana a Tourra. Aki még egészséges, az jön a Vueltára Valverde mellé.

Amit arról írtál, h lejáró szerződéssel az élet más területein képesek a régi munkahelyen kitölteni a szerződésüket, az nem teljesen igaz. Rengeteg melóhelyen a fontos dolgok közeléből folyamatosan tolják el azokat, akik esetleg piaci titkokat tudnának átvinni egy riválishoz. Ott van példának a technikai sportokban a mérnökök. Amint nincs hosszútávon lekötve valaki, legyen az bármilyen óriási koponya már csak olyan dolgokba engedik belefolyni, amivel később egy rivális csapatot nem tud segíteni és a réginek sem ártani. Nem ilyen fekete fehér ez.

Én igazából nem neheztelek a Sunweb mostani döntésére. A szakvezetésnek a csapat tagjai előtti tisztelet és a csapattaktika mindenek felettiségének megkérdőjelezhetetlensége okán példát kellett statuálni. A hibát nem ezzel követték el, azt már a rajt előtt megtették, h Wilcot tették meg kapitánynak és nem társkapitányok voltak.
dawyd728
Barguil hogy akart az osszetettre torekedni egyedul, ha egy flaska viz erejeig nem segitettek volna. Eselye a hegyi trikora lehetett volna egyedul, talan.

Landa a sky-nak a luxus volt, nem tudtak hogy GT nem lesz alkalmas allapotban mert Fro utan o jott volna a csapatnak es csak utana Landa.

Egyetertek abban hogy B erosebb W-nel de biztos hogy megmondtak neki hogy mi lesz a szerepe. Mondhatta volna hogy lofasz es akkor nem megyek. Nekem csak ez a bajom az egesszel. Abban is egyetertunk hogy a csapat hibazott, hogy elhittek neki hogy segiteni fog egy gyengebbet.

Landa persze hogy nyerni akart ahogy a csapat is es lehet o volt az elsoszamu terv, de a lenyeg hogy az egyeni erdeke es a csapate kozos nevezore tudott jutni. Jo volt mindenkinek, Landa ha nyer meg jobb. Ha a sky azt erezte volna "ha o nem akkor neki mindegy" ( emberileg ) akkor a kanapen pihent volna.

Fro-BW nalam mindegy ki nyert volna es en most nem emlekszem hogy volt pontosan ( de egy szakasz elottem van ahol elverhette volna, de volt ahol lemaradt, de nem biztos )
Az elv a lenyeg, csinalod amire leszerzodtel. De a csapat hibaja, hogy nem talaltak egy kozos nevezot es ennek ellenere hittek Barguil-nak.

Az elso evben remek ez a leosztas ( sot sztem Landa lesz a Vueltan is tarsban ). De NQ-Landa harc hogy ki menjen a tdf utana mar erdekes lesz. De 2 eves a szerzodese, majd kilephet ha nem ot favorizaljak, de meglepodnek ha B-t jatszana akkor.

En nagy altalanossagban irtam a gyari melostol, a titkarnotol, a marketingeseken kersztul az igazgatoig. Van a felmondasi ido amig megtalaljak es betanitjak a helyetest, addig elvegzik a dolgukat attol fuggetlenul hogy a jovot meghatarozo kerdesekben mar nem vesznek reszt. Ez beosztastol-foglalkozastol fuggoen valtozik. Valakinel 10 perc valakinel 1 ev. Persze a cegek probaljak leroviditeni ezt, de ha nagy az ellentet azonnal, de nem helyezkedhet el azonos iparban x ideig. Egy pelda (hogy nem is dolgozol naluk es megis ), van egy ceg amit meg akarsz venni legyen az a legegyszerubb valami. Azert hogy megmutassak neked mit-hogy-miert cssinalnak ezert alairatnak veled egy NDA-t amiben kikotik amit csak akarnak ( altalaban hogy egy evig nem csinalhatsz ilyen ceget es hogy titokban tartod a dolgaikat ) Ezt a feleseged, ugyveded, konyvelodnek, mindenkinek ala kell irni aki csak latja ( persze vannak egyszerusitettek hogy ne kelljen mindenkinek, de rajuk is vonatkozik azert )

A sportban is valtozatos ez. Ahogy irtam ezt nagyreszt tudsz targyalni a szerzodesed lejarta elott ( sokszor ugyan hivatalosan nem tudsz megegyezni azert, de erre is megvannak a praktikak) es attol meg a csapatsportokban is hajtasz normalis esetben MAGADERT es ezzel a csapatert is. A foci, kosar, rop, kezi, vizi........labdaban. Mindenhol ahol nem rendelkezel a ceg Know-How-javal. Pl a csucs a F1-ben amig dolgoznak a szerzodes szerint addig tud mindent ( persze a jovovel kapcsolatban nem) es utana 1 evig otthon pihennek mert addigra minden elavul. Ahogy a penz csokken vagy nem ennyire kielezett a szitu akkor inkabb csokken a szerepe ahogy irtad.
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
no
Barguil az összetettjét féltette, nem a hegyi pontokat, azon a szakaszon már nem is volt több hegy, ahol vissza kellett volna maradjon.
Landa nyert egy hegyi trikót májusban. Nyert szakaszt is. Neki és a csapatnak is az összetett volt a fontos a tdf rajtnál. Csapat számára ugye a sokkal több a taktikai lehetőség miatt.
Barguil is az összetettre törekedett a második háromhetesén. Csak nála a csk gyengébb volt..

Landa igen is saját érdekét nézte pl a san sebastiani egynaposon. Csak a hegyen nem tudtak annyira elszakadni, h az üldöző boly ne érjen fel rájuk. Majd mikor látszódott nem érnek haza a hajrában nála jobb Kwiat-ra kezdett várni, majd utána dolgozott érte. Ezt én inkább okos versenyzésnek hívom, amikor vki tudja ő már valószínű nem nyerhet vagy kicsi eséllyel, akkor a társának jobban fekvő befutó szakaszon segít. Barguil is segített volna szerintem, ha mondjuk egy Dumoulinért kellett volna saját magát feláldoznia. Sőt, ha lett volna jövőre is szerződése, akkor a későbbi kapitányi posztért bevállalta volna. Wilco Kelderman jelenleg nem az a bringás, akiért egy lejáró szerződésű összetett top5-re esélyes bárki feláldozná magát. Mert még csak azt sincs, h betámadta volna a hollandot, egyszerűen nem akart visszamaradni hozzá egy sík részen, ahol az élboly nyélen megy. Majd pont vele értek volna fel?

Froome is azért volt Wigginsre tekintettel, mert szerződése volt(?), illetve látta, a Sky a legprofibb csapat és kapott ígéretet, h a következőn már te leszel a kapitány. Nagyon kevés példa van arra, h egy csapatban az utolsó versenyeit teljesítő kerékpáros egy nálánál gyengébbet segítsen az amúgy kb semmire sem elég 10. helyhez.

Movistar simán le fogja osztani. Valverde szép és jó, de háromhetesen max a Vueltán van esélye, ahol kevés a 2000m feletti hegy és sokkal inkább a rövid, közepes hosszúságú meredek hegyek a dominánsak. Landa készül a Girora, Quintana a Tourra. Aki még egészséges, az jön a Vueltára Valverde mellé.

Amit arról írtál, h lejáró szerződéssel az élet más területein képesek a régi munkahelyen kitölteni a szerződésüket, az nem teljesen igaz. Rengeteg melóhelyen a fontos dolgok közeléből folyamatosan tolják el azokat, akik esetleg piaci titkokat tudnának átvinni egy riválishoz. Ott van példának a technikai sportokban a mérnökök. Amint nincs hosszútávon lekötve valaki, legyen az bármilyen óriási koponya már csak olyan dolgokba engedik belefolyni, amivel később egy rivális csapatot nem tud segíteni és a réginek sem ártani. Nem ilyen fekete fehér ez.

Én igazából nem neheztelek a Sunweb mostani döntésére. A szakvezetésnek a csapat tagjai előtti tisztelet és a csapattaktika mindenek felettiségének megkérdőjelezhetetlensége okán példát kellett statuálni. A hibát nem ezzel követték el, azt már a rajt előtt megtették, h Wilcot tették meg kapitánynak és nem társkapitányok voltak.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Ez eleg katyvaszos lett, de remelem kihamozhato lett. Landa-Barguil kozotti kulonbseg az emberi hozzaallas. Landa-e kellene a termeszetesnek lenni. B nem lenne kevesebb mert jo csapatjatekoskent segitene egy gyengebbet. sztem.

A kommentek alapjan B "meguszta" az embereknel. A csapatvezetoknel majd meglatjuk. Megneznem amikor egy versenyen lesz egy eros onzo tarsa es ketszer majd hatranez mikor otthagyta. Es foleg meghallgatnam mit nyilatkozna utana. de ez nem fog megtortenni mert a kerekparosok legtobbje nem ilyen.
Azert ha belegondoltok a sportok ( elet ) nagy reszeben a lejaro szerzodesuek kepesek megallapodni az uj helyukkel. Azert a legtobb esetben nem okoz gondot kitolteni a maradek idot ( megha nem is 100%-san, sportban az egyeni teljesitmeny megitelese miatt azert hajtanak ), ha meg nem akkor lehet rogton felbontani a szerzodest kozos megegyezessel.

Armstrongnak uldozesi maniaja volt-van. Persze joggal erezhette ezt, mind a palyan es palyan kivul is allandoan uldoztek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
Mikey

Értem a Sunweb lépését, de hülyék voltak, ha azt hitték, Barguil majd 3 hetet istápolja az amúgy nála gyengébb Keldermant. Oké nem erőből szakadt le, de szerintem ők se gondolhatták komolyan ezt a Wilco az első számú emberünk dolgot. Főleg egy a csapattól dobbantó erősebb versenyzővel..
dawyd728
en ugy irnam hogy hulyek voltak hogy elhittek neki. Biztos nem az odafele utazo csapatbuszon mondtak meg neki milyen szerepet szannak neki. A kovetkezo lepcsofok, hogy mar az uj csapatanak segitett volna a hegyen?

A csapat ki akarta volna maxolni a helyzetet es mar nem ot akartak futattni. Landa az utolso pillanatig a csapat hasznara volt es altala sajat magaenak. Igy ( lenne ) termeszetes es elegansabb.
no
Persze vannak íratlan szabályok, de nem véletlen, h pl Armstrong is kétkedve fogadta Sky-nak Landa csapatba választását a TDF-on. Egy máshol elsőszámú bringást, akiről köztudott, h nem marad, az a legveszélyesebb.
Landát tetejében nem gyengébb alá akarták beállítani. Korunk meghatározó bringása volt a kapitány a TDF-en. Ezt én nem tudom párhuzamba állítani a mostani szituációval.
dawyd728
Landa-nak a Sky-Movistar igazolasara gondoltam. O is mondhatta volna a tdf-on elmegyek a pottyos trikoert es jo eselye lett volna ra mert boven eros lett volna arra egyedul is ( arra nem hogy elverje Fro-t 😊 ). Utana is teljes erobol segitett K-nak az egynaposon. Az o elszerzodese se egy kupica palinka mellett tortent ( gondolom ) es tudta hogy jo esellyel elmegy. Amugy a Valverde-Quintana-Landa trio nevek alapjan erosebb barkinel. Amugy hogy hogy fogjak leosztani oket vagy ott ki kinek lesz a segitoje azt majd meglatjuk.

En nem ertem ezt a veszelyes dolgot. Oke elmegy, de most meg itt van es a penzedet azert kapod hogy csinald amire leszerzodtel. Persze akarata ellenere senkit nem kell ott tartani, mert tobb a kar mint a haszon. Ha akartak volna akarmikor kilephetett volna a szerzodesebol kozos megegyezessel.
De valoszinuleg nem akart mert akkor mar nem indulhatott volna a vueltan valoszinuleg igy meg azt hitte a verseny alatt "atul a fuggetlenekhez". Persze ez csak talalgatas.
A csapat hulye volt hogy elhitte hogy fog segiteni, buktak egy helyet es a kulfoldi kommenteket olvasva 90%-ban "hulye csapat, szegeny B" megy ami nem a legjobb dolog nekik.
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
Mikey

Értem a Sunweb lépését, de hülyék voltak, ha azt hitték, Barguil majd 3 hetet istápolja az amúgy nála gyengébb Keldermant. Oké nem erőből szakadt le, de szerintem ők se gondolhatták komolyan ezt a Wilco az első számú emberünk dolgot. Főleg egy a csapattól dobbantó erősebb versenyzővel..
dawyd728
en ugy irnam hogy hulyek voltak hogy elhittek neki. Biztos nem az odafele utazo csapatbuszon mondtak meg neki milyen szerepet szannak neki. A kovetkezo lepcsofok, hogy mar az uj csapatanak segitett volna a hegyen?

A csapat ki akarta volna maxolni a helyzetet es mar nem ot akartak futattni. Landa az utolso pillanatig a csapat hasznara volt es altala sajat magaenak. Igy ( lenne ) termeszetes es elegansabb.
no
Persze vannak íratlan szabályok, de nem véletlen, h pl Armstrong is kétkedve fogadta Sky-nak Landa csapatba választását a TDF-on. Egy máshol elsőszámú bringást, akiről köztudott, h nem marad, az a legveszélyesebb.
Landát tetejében nem gyengébb alá akarták beállítani. Korunk meghatározó bringása volt a kapitány a TDF-en. Ezt én nem tudom párhuzamba állítani a mostani szituációval.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
Mikey

Értem a Sunweb lépését, de hülyék voltak, ha azt hitték, Barguil majd 3 hetet istápolja az amúgy nála gyengébb Keldermant. Oké nem erőből szakadt le, de szerintem ők se gondolhatták komolyan ezt a Wilco az első számú emberünk dolgot. Főleg egy a csapattól dobbantó erősebb versenyzővel..
dawyd728
en ugy irnam hogy hulyek voltak hogy elhittek neki. Biztos nem az odafele utazo csapatbuszon mondtak meg neki milyen szerepet szannak neki. A kovetkezo lepcsofok, hogy mar az uj csapatanak segitett volna a hegyen?

A csapat ki akarta volna maxolni a helyzetet es mar nem ot akartak futattni. Landa az utolso pillanatig a csapat hasznara volt es altala sajat magaenak. Igy ( lenne ) termeszetes es elegansabb.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Remélem Barguil jövőre megmutatja a Sunwebnek, hogy hiba volt elengedniük.

---

Hát, így az első hét végén Froome messze erősebb mindenkinél. Contador azt az andorrai szakaszt sajnálhatja, simán 2. lehetne.

Azzal meg a f*sz kivan, hogy a Borának nem jön össze a szakaszgyőzelem. Poljański kétszer 2., Majka 3. egymás utáni három szakaszon. 😕

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
Mikey

Értem a Sunweb lépését, de hülyék voltak, ha azt hitték, Barguil majd 3 hetet istápolja az amúgy nála gyengébb Keldermant. Oké nem erőből szakadt le, de szerintem ők se gondolhatták komolyan ezt a Wilco az első számú emberünk dolgot. Főleg egy a csapattól dobbantó erősebb versenyzővel..
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
Mikey
Legalabbis ilyen szarul komunikalva. B egy fasz, egy csapatsportban nem lehetsz egyen onzo modon. Nincs esze, meg akarja lovagolni a helyzetet, de ez nem az utolso versenye es elveszik a lehetoseget tole. A csapat eldontotte a nevezeskor hogy mit szeretne elerni es ahhoz igazitotta a csapatot. Ezek szerint nem B akcioira epitettek ( verseny szempontjabol lehet hogy baj, de majd megy mas). 3 emberuk van 1:45 korul, az nem rossz. A csapatnak nagy respect hogy megleptek pedig igy rosszabbul jarnak a versenyen. B-t en nem igazolnam le csak ha kis csapatom lenne es hajra a sok akcio es egy-ket futamgyozelem a maximum a celjaimnak, segitonek semmikeppen. Egyertelmu 1.szamunak egy nagyobbacska csapatba meg nem bizonyitott annyit. Szepen lenyilatkozhatta volna hogy nagyon szeretne menni, de csapatjatekos es bizik benne hogy szabadjara engedik kesobb a benne rejlo szornyet. Segithetne ugy mint Froome anno BW a tdf-n. Tudott volna ugy is segiteni hogy ul a cangan es teker BW elott, meg ugy ahogy tette hogy a Qrvasagos emelkedon nem is kepes olyan lassan menni csak ha allandoan fekezz. Mintha a regi terrierunket lattam volna 10 m seta kozben ahol latta a labdat o futva-ugralt egy 2 m korben 197 metert. ( a legertekesebb dolog a hazban egy szef volt amiben mas sem volt csak a kutya labdai es a csipogo jatekai 😊 )
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Sunweb send Barguil home from Vuelta after disagreements over tactics

Ilyet sem hallasz gyakran. 😮
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
TOP5 azért nehéz országúti bringában, mert sok típusú versenyző van.

Én a GC-menők kategóriájában gondolom Contit TOP5-nek. GC-ben nálam Conti, Coppi, Indurain, Hinault. És ami nem kérdés, hogy Merckx minden kategóriát egybevetve a legjobb. A Kannibál szerintem örökre felülmúlhatatlan lesz.
Soldados
Merckx, Hinault, Indurain, Coppi ha nem kérdés, akkor azért GC-ben letett ezt-azt az asztalra Armstrong (persze, persze ő egyedüliként doppingolt, más se elötte, se utána) vagy Bartali.
De persze te tarthatod top5-nek.
Én meg nem. 😛
Nálam pl. Bartali a top1, mind szakmailag, mind emberileg, na bumm.
Sobri Jóska
Nem is mondtam mást az elején sem: Conti !!nálam!! TOP5. (Amire azt írtam, hogy nem lehet vitatkozni az Merckx) Armstrong meg egy gyökér - nálam, szóval TOP10-ben sincs - megintcsak nálam. 😊

Bartaliban viszont egyetértünk. Sajnos őt a 2. világháború jó pár GC-diadaltól megfosztotta, így viszont nem tudom bepréselni a TOP5-be. (Kb 6-7. lenne a listámon) Viszont emberileg fantasztikus. Ha valaki esetleg nem látta volna, akkor nézze meg a Gino Bartali, az acélember című filmet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Mohoric gyönyörűen biciklizik és még eredményes is.
Mikor nyélen kell menni, akkor sincs semmi felesleges mozdulat. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
TOP5 azért nehéz országúti bringában, mert sok típusú versenyző van.

Én a GC-menők kategóriájában gondolom Contit TOP5-nek. GC-ben nálam Conti, Coppi, Indurain, Hinault. És ami nem kérdés, hogy Merckx minden kategóriát egybevetve a legjobb. A Kannibál szerintem örökre felülmúlhatatlan lesz.
Soldados
Merckx, Hinault, Indurain, Coppi ha nem kérdés, akkor azért GC-ben letett ezt-azt az asztalra Armstrong (persze, persze ő egyedüliként doppingolt, más se elötte, se utána) vagy Bartali.
De persze te tarthatod top5-nek.
Én meg nem. 😛
Nálam pl. Bartali a top1, mind szakmailag, mind emberileg, na bumm.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
TOP5 azért nehéz országúti bringában, mert sok típusú versenyző van.

Én a GC-menők kategóriájában gondolom Contit TOP5-nek. GC-ben nálam Conti, Coppi, Indurain, Hinault. És ami nem kérdés, hogy Merckx minden kategóriát egybevetve a legjobb. A Kannibál szerintem örökre felülmúlhatatlan lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Akinél nincs Cancellara a top 5-ben az inkább ne írjon... 😕

Merckx
------
------
------
kedvenc/legjobb 3 hetes versenyző (ez nálam Hinault, utóbbi kategóriában)
-----
kedvenc sprintere/hegyimanó/második 3 hetes versenyző (passz - itt már sokan lehetnének..)
Cancellara
van Looy


Kb így kéne minden listának kinéznie...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Top5?

Bartali
Coppi
Binda
Pantani
Gimondi
Merckx
Indurain
Anquetil
Hinault
Bobet
Armstrong
Lemond
Sobri Jóska
Pantani a legnagyobb kedvenc volt, de Coppi jobb volt nala es eredmenyeket nezve tobb mint 3 emberke jobb mint a kaloz- sszoval ezt passzolom. 😊
Az egyik pl Hinault, aki unszimpatikus volt kb egy +10 evvel ezelott. Volt egy korkerdes a doppingrol es sok regebbi versenyzo aki ilyen-olyan modon ott volt akkor a tdf-n szepen megkerulte a valaszt H meg nagy pofafal kopkodte a doppingolokat. Megneztem volna ahogy puliszkan meg vizen egy 20kg-mal nehezebb cangan tolja egesz evben mint a cirkuszi motor mikozben kardoznak a biciklipumpaval. D'oh ( hamar hivatalos szo lett )
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Nyaralasbol egy par sort.
Froome nagyon akarja ahogy eddig is nagyon akarta ( 3db 2. hely az nem hobbibiciklizes). Ezzel a duplazassal nemcsak ezen era legjobbja lenne, hanem "minden idok egyik legjobbja" cimmel kellene ellatni. Anquetil es Hinault tudta ( akkoriban nem a tdf utan volt azt hiszem) csak megcsinalni. Termeszetes, hogy hegyen eros segitoket visz mert az egesz Vuelta hegyimenoknek lett kiirva ( csapat idofutam, az is ugy hogy lehetoleg minimalis kulonbseg, a kozbenso szakaszok is emelkedoben vegzodnek, egy it piheno utan, durva es eltero hegyek a tdf-tol). Froome most erosnek tunik, de meg csak bemelegitenek a nehez most fog jonni. A tdf-vuelta combo 3 honapon belul lezavarjak. Fro ( es sokan masok ) egyertelmuen a tdf-re koncentral es oda tervezik a csucspontjat ( erre most nem talalom a jobb szot ) es arra jellemzo hegyekre keszul stb. Olyanok mint a boxolok, barmikor jok de a peak performance az nem csak ugy jon.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Hogy mered Armstrongot az all-time legjobbak között említeni?? Szégyeld magad!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Top5?

Bartali
Coppi
Binda
Pantani
Gimondi
Merckx
Indurain
Anquetil
Hinault
Bobet
Armstrong
Lemond

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajna most Froome tűnik a legerősebbnek. Sőt speciel nekem erősebbnek és magabiztosabbnak tűnik, mint a Touron. Egyedül Chavesben látom, hogy végig tudna vele menni hegyen, de őt meg időfutamon veri meg. Egyedül abban lehet bízni, hogy a harmadik hétre kijön, hogy a Tour is a lábában van, így elfárad és akkor érdekes lehet, hogy vki meg tudja-e verni annyira - pl legvégén az Anglirun -, hogy ne övé legyen a Vuelta.

Conti pedig megmutatja, hogy miért legendás versenyző. Olyan küzdőszellem van benne, mint kevesekben. Ő minden idők TOP5 bringásában benne van nálam. Nem olyan megtervezett, gépies, mint Lance, vagy éppen Froome, ő támad, ami a csövön kifér, ő mindig győzni akar, de nem adja fel akkor sem, ha nem sikerül egy verseny, a dobogóért is hajlandó a vérét adni. Végigmegy és utolsó leheletéig küzd és támad, akár több hegyen átt, még ha csak a szép halált is lehet vele érni. Conti csodálatos VERSENYZŐ, így csupa nagy betűvel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szegény van Garderen, és még el is esik az egyik körforgalomban

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz