Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De beszéljünk értelmesebb dolgokról.

Conti egészen fantasztikus. Nekem ilyen egy világklasszis kerekes, ilyen egy sportági legenda. Ilyen egy igazi versenyző sportágtól függetlenül. Ez még a régi iskola, amikor nem gépek, számok határozzák meg a tempót, a támadást, hanem szívből megy. A Kannibál volt ilyen. Vagy éppen a Kalóz. A Cápa is ilyen, csak rosszabb képességekkel, de ennek köszönheti hogy négyszeres GT-győztes, és ennek köszönheti, hogy versenyben van az ötödikért.

Rettenetesen hiányozni fog a mezőnyből mindkettő, mert Nibaliban sincs több még egy évnél. Utána maradnak a gépek (pl Fro), meg a teszetoszák (kolumbiaiak). Talán Bardet-ban és Aruban látok némi fantáziát, akik mernek menni, ha van erő.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vagy kell egy Pantani aki nem tudta hogy lehetetlen ezert megcsinalta. 😊
no
Hagyd már ezt. Pantani, akkor csinálta meg, amikor nem maradtak segítői a kapitánynak. Csakis akkor.

Pedig nekem all time legnagyobb kedvencem. De azt a legendás 9 perces kiosztást soha nem csinálta volna meg ez ellen a Sky ellen.
Soldados
hagyom, de pont ezt a 9 percest osztotta volna ki, mert ott elehezett JU. A tobbiek is elvertek es kb a 3perces elonybol 1 perces hatranyba kerult a 2.-tol.
no
Ha lett volna embere JU-nak, ahogy a Sky-nak mindig van, akkor nem is kapott volna 9-et Pantanitól és 4-et Julichtól. Konkrétan ma - kicsit kisebbe - ugyanezt élte volna át Fro. Szarrá verték volna, de 4 segítővel nem jött ki, hogy mennyire gyenge volt ma. Erről beszélünk. A mai nap pont azt mutatta meg, hogy Fro hiába TOP3 versenyző, de ilyen csapat nélkül korántsem biztos, hogy ennyire eredményes lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
HA én gyerekként nekiálltam VOLNA sportszerűen tekerni, én nyertem VOLNA a Vueltát.
Meg a Tourt. Tavaly is.

Kb. ennyi értelme van annak, amit ismételgettek újra és újra.

Nem unjátok még?
Mikey
egy kicsit, de hatha meggyozzuk egymast 😊
no
Soldit meggyőzni? 😛
Mikey
A kihivasok embere vagyok 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
nem lattam meg, mert Mean Joe-rol nezek egy dok.filmet, de majd megnezem
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
HA én gyerekként nekiálltam VOLNA sportszerűen tekerni, én nyertem VOLNA a Vueltát.
Meg a Tourt. Tavaly is.

Kb. ennyi értelme van annak, amit ismételgettek újra és újra.

Nem unjátok még?
Mikey
egy kicsit, de hatha meggyozzuk egymast 😊
no
Soldit meggyőzni? 😛
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Vagy kell egy Pantani aki nem tudta hogy lehetetlen ezert megcsinalta. 😊
no
Hagyd már ezt. Pantani, akkor csinálta meg, amikor nem maradtak segítői a kapitánynak. Csakis akkor.

Pedig nekem all time legnagyobb kedvencem. De azt a legendás 9 perces kiosztást soha nem csinálta volna meg ez ellen a Sky ellen.
Soldados
hagyom, de pont ezt a 9 percest osztotta volna ki, mert ott elehezett JU. A tobbiek is elvertek es kb a 3perces elonybol 1 perces hatranyba kerult a 2.-tol.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
HA én gyerekként nekiálltam VOLNA sportszerűen tekerni, én nyertem VOLNA a Vueltát.
Meg a Tourt. Tavaly is.

Kb. ennyi értelme van annak, amit ismételgettek újra és újra.

Nem unjátok még?
Mikey
egy kicsit, de hatha meggyozzuk egymast 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
HA én gyerekként nekiálltam VOLNA sportszerűen tekerni, én nyertem VOLNA a Vueltát.
Meg a Tourt. Tavaly is.

Kb. ennyi értelme van annak, amit ismételgettek újra és újra.

Nem unjátok még?
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Contador nelkul mekkora egy szar lenne ez a Vuelta
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezen a szakaszon minimum 1,5-2, de lehet akár ennél is többet kapott volna Fro. Ennyit arról, mennyit számít a csapat... Konkrétan elbukta volna a Vueltát, de minimum a piros trikót.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vagy kell egy Pantani aki nem tudta hogy lehetetlen ezert megcsinalta. 😊
no
Hagyd már ezt. Pantani, akkor csinálta meg, amikor nem maradtak segítői a kapitánynak. Csakis akkor.

Pedig nekem all time legnagyobb kedvencem. De azt a legendás 9 perces kiosztást soha nem csinálta volna meg ez ellen a Sky ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most például megpusztulna, ha nem lenne 4 (!!!!) segítője. Ha most saját zsíron kéne mennie, meghalna... De van...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

Nibali lesz az egyetlen aki a gyozelemert fog hajtani, de o is a kipukkanasba kell hogy hajszolja, mert bizni nem lesz eleg. WK-Ilnur a legjobb helyert fog hajtani. Fro inkabb 90% hajtott, mert ma tobbett lehet vesziteni mint tegnap nyerni. WP miert ment ennyire az egy kerdes maradt ( a valasz nem volt meggyozo nekem ).

Fro osszefoglaloja az eddigiekrol: a tdf es a 2 het itt utan orulok ahogy erzem magam, a tobbiek fantasztikusak, sokat ssegit a Tdf utan a sspec edzes ide, a kevesebb verseny elotte.
no
Szerintem ma Poels pihizhet, utolsó 2 hegyen Mosscon lesz elsődlegesen ott, ő meg jól el is spórolta olasz bajnokként időfutamot. Nem hiszem, hogy a 6-7%-os, 4 km-es hegyen vége előtt a Poels nélküli Sky betámadható lenne, ha nem fognak össze csapatok, utolsó emelkedőn meg annyira gyorsan jönnek 20+%-os etapok, hogy várhatólag most kell menni saját zsíron.
Deny
ez ok, de nem jellemzo rajuk, meg akkor is lesz 3 nap ( mindegyiken lehet farasztani a nepet ) es kellhet mindenki.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.
no
Én egy olyan problémáról beszélek, amit Froome visszavonulása után 20 évvel is problémának fogok tartani. Ez se nem Froome, se nem Sky specifikus. Felesleges nevekkel példálózni, az csak félreviszi a diskurzust.

dawyd728
+1.

Én se kifejezetten Froome-ról beszélek, az csak a jelen példája. Arról beszélek én is, hogy egy ilyen szinten domináns csapat egy TOP3 bringással a kapitányi poszton tönkreteszi a versenyeket. Ugyanezt gondoltam 10 éve a US Postal-Armstrong érában is. Gyűlöltem azt a kort, mert élvezhetetlenek voltak a Tourok, majd Heras által a Vuelták többsége is. Sajnos most is ez van...
Soldados
Ez igy igaz a Top1 az egyik legjobb ( de lehet a legjobb is ) csapatban, az tonkreteszi a versenyt. Amiert az ellenfeleknek kellene tenni, hogy jobb legyen. Es ertem hogy nehez, es sok ember-sok cel miatt nincs osszefogas sem ellene, ahogy nem is lesz soha.
Az is teny hogy a legjobb csapatban lenne Nibali es a leggyengebbe Fro akkor valoszinuleg izgalmasabb is lehetne. De valakinek a csapata menne elol es mogottuk vonatozna Fro is, de legalabb tamadnak es tobbet tamadna o is. Utana uez es szidnank a csapatat.
A elol levo embert mindig is tamogatni fogja a csapata.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

no
GT-ben nem vagyok biztos, de Landa tuti nyerne szvsz.
Soldados
Szerintem nincs azert Heras szintjen.. de lehet hogy 1-2-3 even belul hoz/kap egy Vueltat, hasonlo modon ajandekkeppen.. a masik ket GT-n megdobbentene a gyozelme.
Igor
Az idei Tourt halál simán megnyerte volna szvsz, ha ő a kapitány.
Soldados
Es ha Fro nincs ott. De meg akkor se biztos, mert ellene jobban leptek volna.

Egyszer Fro x even belul kidol majd ( mint Indurain, vagy most Contador ) es olyan paprikas verseny lesz hogy a hetvegi ebedet nem kell kulon megfuszerezni.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Vagy kell egy Pantani aki nem tudta hogy lehetetlen ezert megcsinalta. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.
no
Én egy olyan problémáról beszélek, amit Froome visszavonulása után 20 évvel is problémának fogok tartani. Ez se nem Froome, se nem Sky specifikus. Felesleges nevekkel példálózni, az csak félreviszi a diskurzust.


Btw a kérdésedre a válasz Thomas semmilyen csapatban nem fog háromhetest nyerni. Szerintem nem elég jó hozzá. Dobogó maximum.
dawyd728
Pontosan ez a lenyeg. Nem eleg jo es ezert a legjobb sky sem tudna gyozelemhez segiteni.

A problemat en nem a csapatokban latom, mert egy sky erossegu csapatot konnyebb osszerakni ( pl. az Orica itt nem rosszabb a vueltan ). Viszont Fro szintu versenyzo nem sok van, ahogy LA is kiemelkedett. Egy egyautos F1 bajnoksagban o a mercedes ( 2016-ig), neha kikaphat de oriasi folenyben van. Kellene 5-6 Fro szintu, vagy a regi hegyimaki-it kiraly verseny.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ott legalább próbáltak támadni, ullrich, beloki, basso, a mostani éra sokkal szarabb mert kb be sem tudják támadni.
eaglesmcnabb
Az emlékek megszépülnek. Lófasz nem volt, nemhogy támadás. Kb ha 3 értékelhető akció volt 7 év alatt, ami GC első helyéért indult. Az hogy elengedtek 1-2 támadást, akik tisztes távolságba voltak, az nekem nem támadás a sárga trikó ellen.

Ezt a Dumoulin imádatot és hype-ot pedig nem tudom értelmezni. Egyidős Aruval és amíg Dumnak egyetlen diadala van és azon kívül semmi, addig Arunak öt darab TOP5 helyezése van, benne egy diadallal. Dum egyelőre nem több mint egy olyan versenyző, akinek egyszer összejött, hogy minden hegyet kibírjon. De egyetlen versenyt alapul venni nem mérvadó számomra. Neki még bizonyítani kell, hogy elhiggyem, ő valódi GC-menő.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

no
GT-ben nem vagyok biztos, de Landa tuti nyerne szvsz.
Soldados
Szerintem nincs azert Heras szintjen.. de lehet hogy 1-2-3 even belul hoz/kap egy Vueltat, hasonlo modon ajandekkeppen.. a masik ket GT-n megdobbentene a gyozelme.
Igor
Az idei Tourt halál simán megnyerte volna szvsz, ha ő a kapitány.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Tényleg jó idő van, és nemcsak az utolsó hegyen. 😕
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
A TDF-es Froome-ot a jelenlegi versenyzők közül Dumoulin tudná egyedül megverni. A holland kb az egyetlen versenyző akinek kedvezne a Sky irammenése, és ő legalább TT-n képes lenne megverni.

Többiek cseszhetik, mert annyival gyengébbek nála TT-n.
Más kérdés, hogyha lenne egy Pantanis/sokévvelezelőtti contadoros támadás, akkor feldughatná a csapatát a seggébe, mert ez az iram szart sem érne. De mivel még így is top1 hegyen, TT-n meg mondjuk top5 világszinten, így kb akkor fogja megverni nibali, ha a tourral a lábában fejreáll az utolsó hét hegyein. Annyi a különbség kettejük között hogy Froomeynak ez a másodlagos versenye, Nibali meg kb. egész évben erre készült.

Én se kifejezetten Froome-ról beszélek, az csak a jelen példája. Arról beszélek én is, hogy egy ilyen szinten domináns csapat egy TOP3 bringással a kapitányi poszton tönkreteszi a versenyeket. Ugyanezt gondoltam 10 éve a US Postal-Armstrong érában is. Gyűlöltem azt a kort, mert élvezhetetlenek voltak a Tourok, majd Heras által a Vuelták többsége is. Sajnos most is ez van...
Soldados
ott legalább próbáltak támadni, ullrich, beloki, basso, a mostani éra sokkal szarabb mert kb be sem tudják támadni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

no
GT-ben nem vagyok biztos, de Landa tuti nyerne szvsz.
Soldados
Szerintem nincs azert Heras szintjen.. de lehet hogy 1-2-3 even belul hoz/kap egy Vueltat, hasonlo modon ajandekkeppen.. a masik ket GT-n megdobbentene a gyozelme.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.
no
Én egy olyan problémáról beszélek, amit Froome visszavonulása után 20 évvel is problémának fogok tartani. Ez se nem Froome, se nem Sky specifikus. Felesleges nevekkel példálózni, az csak félreviszi a diskurzust.

dawyd728
+1.

Én se kifejezetten Froome-ról beszélek, az csak a jelen példája. Arról beszélek én is, hogy egy ilyen szinten domináns csapat egy TOP3 bringással a kapitányi poszton tönkreteszi a versenyeket. Ugyanezt gondoltam 10 éve a US Postal-Armstrong érában is. Gyűlöltem azt a kort, mert élvezhetetlenek voltak a Tourok, majd Heras által a Vuelták többsége is. Sajnos most is ez van...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha elkuldenenk Fro-t nyugdijba, akkor szerintetek GT-al a sky (siman) nyerne a kovetkezo 3 Tdf-t? Szerintem nem. Attol meg a sky kepes lenne segiteni es teny hogy most igy Fro-val a legkompaktabb csomag.

no
GT-ben nem vagyok biztos, de Landa tuti nyerne szvsz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Aztaaa. 😮
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/905344600956702721