Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Tegnap Nieve nagyot hibazott, amikor azt mondta WP-nek hogy lesz o az utolso, de WP-nek kellett menni vegig mert vegul nem ment Nieve-nek.
Kivancsi leszek ma, DMillar a kozvetites alatt azt mondta senki nem tartalekol es nezi a holnapot ( az majd a holnapi nap feladata ) es Fro nem ugrott rajuk eloszor, mert nem tud. Erre Fro lenyilatkozta tenyleg nem idegeskedett Nibali-Contador miatt ( meg sok volt hatra, 10-15 perc ) es a mai szakaszra is tartalekolt mert az brutal lesz.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Nibali jó, egyre jobb, Froome pedig fáradt, egyre fáradtabb, már csak védekezni van ereje, azt is tempóból, ugrálni már nem tud. Holnap okosabbak leszünk, de ez még nagyon érdekes lehet a végére. Remélem, a Cápa végigbírja frissen ezt a Vueltát és akkor megnyerheti.
Soldados
A verseny elott Nibali es Contador volt nalam az eselyes, de Fro az Fro szoval lehetetlen nem szamolni vele raadasul neki szoritok 😊. De a tdf-vuelta nem mackosajt egyutt. A csucsforma idozitese, a kulonbozo hegyek es elsosorban a labak frisessege donto faktor. Nem is ertettem miert engedik Fro-nak az elejen a sok pici idonyereseget, szerencsejukre egy semmi szakaszon 20-40mp-t vissszakaptak.
Viszont a maradek szakaszokon ki lehet kapni nagyon (a 2 semminek tunon is lehet hozni, de minimum farasztani Angliru elott ). Hiaba Fro-rol beszelunk a csodara keszul ( igaz mar jopar eve)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nibali jó, egyre jobb, Froome pedig fáradt, egyre fáradtabb, már csak védekezni van ereje, azt is tempóból, ugrálni már nem tud. Holnap okosabbak leszünk, de ez még nagyon érdekes lehet a végére. Remélem, a Cápa végigbírja frissen ezt a Vueltát és akkor megnyerheti.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Végre megvan a szakaszgyőzelem a Borának! 😊😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ez a történet a córdobai kalifátusról nagyon rendben volt.

Szegény Oomen is feladta. Sunweb csapatfőnök hogy foghatja most a fejét, hogy nem maradt érdemi hegyi segítője Keldermannak. 😆
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megborult a holland, ez miért mázli, azt nem tudom, az van, hogy aki földbe áll egyszer is, az nem tud GC-t nyerni. Ő nem állt földbe, a holland igen, tehát jobb volt.
Soldados
Még a tavalyi Giróra szerettem volna visszatérni. Szóval mázliként beállítani az egyik legnagyobb fordítást, az elég kemény. Nibali közel 5 perces(!) hátránnyal 4. (!) volt, amikor már csak 2 hegyi szakasz volt hátra. Gondolom egyetért mindenki azzal, hogy ez egy reménytelen helyzet. Szóval rohadtul nemcsak Kruijswijket kellett megverni, rohadtul nemcsak az ő kipukkadása kellett a végső sikerhez, hanem Chavest és Valverdét egyaránt több mint másfél perccel kellett odaverni. Meg hát a holland sem éppen magától fújt ki a 19. szakaszon... Nibali tolt egy olyan etapot, hogy mindenkit legalább 1 perccel odavert, de 3 embert leszámítva - akik közül csak Chaves volt valós rivális - pedig legalább két perccel - köztük Valverdét is. Kruijswijk pedig 5-t kapott, ha emlékeim nem csalnak. De hogy Nibali ott mit ment, azt jól mutatja, hogy az 5. már több mint 2 perc hátránnyal érkezett. De ugye ezzel sem volt meg a rózsaszín, mert Chaves még mindig előtte volt, méghozzá közel egy perccel. És Nibali megcsinálta a 20. szakaszon. Azon a 2 szakaszon egészen elképesztő fordítást mutatott be.

Összegezve a tavalyi Giro mák helyett éppen Nibali versenyzői kvalitásainak egyik legékesebb példája. Ebben pont ugyanolyan, mint Conti, soha fel nem adja, utolsó energiájából is támad és küzd. És ez kifizetődött azon a Girón, igazán legendás két etapot tolt, ami mák helyett szerintem az egyik legfényesebb diadala.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy bárki tud olyan videómegosztót, ahol fent van és meg lehetne nézni a riói férfi mezőnyversenyt? Lehetőleg elejétől a végéig, de minimum az utolsó 2-3 órát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Tegnap mi a franc volt a Vueltán? Maxim Belkovot szándékosan fellökte egy néző, aztán egy rendőr a motoros elé lökött egy nézőt, a motoros eldőlt...
Mikey
A rendor jot akart, a bicajosok elol akarta ellokni es a motoros a kanyarbol jott es nem akarta elutni. A masikra nincsenek szavak ( de Pees remelem latta).
Amugy a lesodrodo-korlaton ateso hatalmas volt. szerencsere mindenki meguszta.

Beteg a figura es meglogott az apjatol.

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Tegnap mi a franc volt a Vueltán? Maxim Belkovot szándékosan fellökte egy néző, aztán egy rendőr a motoros elé lökött egy nézőt, a motoros eldőlt...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Nézd, lehet Angliában helyén értékelik, de itt Magyarországon egyáltalán nem. Persze nem csodálkozom, Bodnár Gergő (ES kommentátor) állandó olaszbuzisága is kontraproduktív. Ettől még Eredményei alapján az elmúlt 7-8 év top 3-4 összetett versenyzője. Mégis rengetegen ki szoktak lenni akadva, ha mondjuk csak az elmúlt 1-2 évet nézem, ha vki egy GT előtt esélyesség alapján Quintana, Contador szintjére helyezi.

Azért csak 7 °C volt. Andorrában mikor ebben a magasságban voltak száraz napos 10-15 °C volt. Bízom ezért benne, csak egy átmeneti állapot volt ez Chaves-től.
dawyd728
En irtam rosszul. Miben nyilvanul meg az alulertekelese?

Amugy itt CBoardman, most a vueltat D Millar szakerti.
no
Miben nyilvánul meg? Mázlistának divat tekinteni, akinek eredményei sosem kizárólag az ő teljesítményének köszönhető, mindig találnak olyan kapaszkodót, kifogást, miért középszerű GC menő.. TDF győzelme mázli, mert esett Froome Contador. Arról már kevés szó esik, h az utóbbi 10 évben akkora fölénnyel nem gyakran nyertek. Az akkori 2. előtt az átlagos 4. helyezettek hátrányánál nagyobb különbséggel nyert. Vagy ott van a holland lottós Kru...(nem tudom megjegyezni a nevét 😀) hófalba állása, ami a második giro diadalához kellett, amit megint csak mázlinak szokás beállítani. Persze arról is kevesen beszélnek, h lejtmenet a kerékpár sport része. Plusz egy kihajtott szervezet könnyebben hibázik, főleg mikor Nibali lejtmenetben támad. Vagy ott van, amikor Hornertől kikapott a Vueltán. Azóta is kapja a savat, hogyan volt képes kikapni egy hegyisegítőtől. A listánlt még tovább lehetne folytatni. Szerintem a legmegosztóbb biciklis jelenleg, pedig ott van Froome, aki mint általában a legeredményesebbnek járó hatereivel is elbújhat Nibali haterei mögött.
dawyd728
ugy latszik tenyleg regota nem magyarul nezem ezt se.

Amugy talan pont te irtad hogy pl Nibali lesz Fro egyik legnagyobb ellenfele. Ez az en nezopontom is, mert en Fro-nak drukkolok. De a valosag hogy Fro ugyan a legjobb koztuk most ha egy verseny lenne csak es mindenki ott indulna ( akkor se biztos hogy nyerne ), de ahogy Aru-Bardet-mindenki aki a tdf-n "hajtott", az hatranybol indul itt most. Jelenleg egy picikkel elverte oket ( latvanyra nagyon ok ) ezeken a szakaszokon, de szombattol lesz a kemenyebb ( sokkal ) es a labakban nagyon sok lesz.

Egyeni velemeny igy majdnem az 5.het utan. A TDF-n minimalon vedte a hegyeket, tamadt ( volna ) az it-n ( ha igazan kellett volna ). Most a csapatot konzervalja a vegere es az elejen tamadott a "kisebb" hegyeken, mert a vonalvezetes kialtott a tamadasert a vegukon, hozzateszem, hogy mmindenkinek.
A sky most is ero, de nem latvanyosan vegig elol. Tegnap visszahivtak AC-ekrol aki elment veluk, AC nem szamit jelen esetben. Fro ha nem all fejre valamelyik hegyen akkor AC nem ellenfel neki most mar. Ha fejre all mindegy ki gyozi le.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megborult a holland, ez miért mázli, azt nem tudom, az van, hogy aki földbe áll egyszer is, az nem tud GC-t nyerni. Ő nem állt földbe, a holland igen, tehát jobb volt. A Tour-győzelme valóban akkor született, amikor Froome és Conti bukott, de aki látta, tudja, hogy élete formájában volt és a macskaköves szakaszon 2 perc fórt szerzett. Hogy ott mit ment, arra szavak nincsenek, mintha vmi fenomenális egynapos versenyzővé vedlett volna arra a napra. Tökéletes koncentráció és erő kombinációja volt, akit még a csapata is meg tudott segíteni (Fuglsang és Vestra zseniális volt). Sztem közel 500 Tour-szakaszt láttam, ez benne van abban 3-4-5-ben, amit időnként visszanézek. Ez a 2 perc fór semmiképpen nem lett volna másképpen. Azt nem hiszem, hogy bárki le tudta volna dolgozni a bombaformában lévő Nibalival szemben. Persze kifogásnak jó, hogy bukott Froome, de ott ezek után Nibali volt/lett volna mindenképpen a man to beat.

Amúgy a Horneres sztem is ciki kicsit, de tízéves pályafutás alatt mindenkinél találni ilyet. Mindenesetre azt azért nem kell megmagyarázni, hogy nyert 4 Grand Tourt, és mindegyiket legalább egyszer (mindössze 6 kerekesnek sikerült), emellett most lesz/lehet a 10. dobogója... Tíz dobogó, legalább 4 diadallal, ez önmagáért beszél. És nemcsak hegyre jó, hanem lejtmenetben, de ha ráfeküdt volna az egynaposokra, abban is lett volna sikere, ezt megmutatta a Touron, vagy éppen az olimpián.

Ha már olimpia. Vele kapcsolatban én inkább arról beszélnék, hogy milyen peches volt a riói olimpián. Szubjektív, de biztos vagyok benne, hogy megnyerte volna. Behúzta a Girót, majd csakis az olimpiára készült, mindent arra tett fel. Egészen fantasztikus, érett és kiváló versenyzéssel már csak hárman voltak Majkával és Henaóval. Amikor bukott Heneóval. Biztos érem volt, de amilyen erőben volt, kizártnak tartom, hogy ne verte volna meg őket. A szívem szakadt meg érte, már a szezon elején megmondta, hogy neki most az a legfontosabb és egy év munkája veszett a kukába. Rettenetesen sajnáltam.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 695
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Nézd, lehet Angliában helyén értékelik, de itt Magyarországon egyáltalán nem. Persze nem csodálkozom, Bodnár Gergő (ES kommentátor) állandó olaszbuzisága is kontraproduktív. Ettől még Eredményei alapján az elmúlt 7-8 év top 3-4 összetett versenyzője. Mégis rengetegen ki szoktak lenni akadva, ha mondjuk csak az elmúlt 1-2 évet nézem, ha vki egy GT előtt esélyesség alapján Quintana, Contador szintjére helyezi.

Azért csak 7 °C volt. Andorrában mikor ebben a magasságban voltak száraz napos 10-15 °C volt. Bízom ezért benne, csak egy átmeneti állapot volt ez Chaves-től.
dawyd728
En irtam rosszul. Miben nyilvanul meg az alulertekelese?

Amugy itt CBoardman, most a vueltat D Millar szakerti.
no
Miben nyilvánul meg? Mázlistának divat tekinteni, akinek eredményei sosem kizárólag az ő teljesítményének köszönhető, mindig találnak olyan kapaszkodót, kifogást, miért középszerű GC menő.. TDF győzelme mázli, mert esett Froome Contador. Arról már kevés szó esik, h az utóbbi 10 évben akkora fölénnyel nem gyakran nyertek. Az akkori 2. előtt az átlagos 4. helyezettek hátrányánál nagyobb különbséggel nyert. Vagy ott van a holland lottós Kru...(nem tudom megjegyezni a nevét 😀) hófalba állása, ami a második giro diadalához kellett, amit megint csak mázlinak szokás beállítani. Persze arról is kevesen beszélnek, h lejtmenet a kerékpár sport része. Plusz egy kihajtott szervezet könnyebben hibázik, főleg mikor Nibali lejtmenetben támad. Vagy ott van, amikor Hornertől kikapott a Vueltán. Azóta is kapja a savat, hogyan volt képes kikapni egy hegyisegítőtől. A listánlt még tovább lehetne folytatni. Szerintem a legmegosztóbb biciklis jelenleg, pedig ott van Froome, aki mint általában a legeredményesebbnek járó hatereivel is elbújhat Nibali haterei mögött.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ezek után amondó vagyok, meg sem érdemelné más Froome-on és Nibalin kívül az összetett győzelmet.
Mikey
Szerencsére másnak nincs is reális esélye. Amúgy Contit még belevenném, ma is megmutatta, miért legenda. Ennek az embernek olyan szíve van, mint nagyon kevés sportolónak. Sose volt kedvencem, de hihetetlenül drukkolok neki, hogy pódiumra állhasson Madridban. Eszméletlen mit küzd.
Soldados
Jogos, nagyot megy mióta Andorrában leolvadt.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek után amondó vagyok, meg sem érdemelné más Froome-on és Nibalin kívül az összetett győzelmet.


Mikey
Szerencsére másnak nincs is reális esélye. Amúgy Contit még belevenném, ma is megmutatta, miért legenda. Ennek az embernek olyan szíve van, mint nagyon kevés sportolónak. Sose volt kedvencem, de hihetetlenül drukkolok neki, hogy pódiumra állhasson Madridban. Eszméletlen mit küzdeni.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Froome ügyes volt ma. A többiek meg bénák.
Mikey
Baszd meg, hogy csak Nibali tepert elől, ez egészen érthetetlen...
Soldados
Miért én basszam meg? 😀😀😀

Komolyra véve, faguriga legyek ha megértem a többieket. A kazahok még ímmel-ámmal besegítettek, de a többi csak utazott. Ezek után amondó vagyok, meg sem érdemelné más Froome-on és Nibalin kívül az összetett győzelmet.

---

A rend kedvéért azért említsük meg Marczyński nevét, nem gyakori hogy valaki két szakaszt is nyerjen szökésből ugyanazon a háromhetesen.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Froome ügyes volt ma. A többiek meg bénák.
Mikey
Baszd meg, hogy csak Nibali tepert elől, ez egészen érthetetlen...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Froome ügyes volt ma. A többiek meg bénák.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Nézd, lehet Angliában helyén értékelik, de itt Magyarországon egyáltalán nem. Persze nem csodálkozom, Bodnár Gergő (ES kommentátor) állandó olaszbuzisága is kontraproduktív. Ettől még Eredményei alapján az elmúlt 7-8 év top 3-4 összetett versenyzője. Mégis rengetegen ki szoktak lenni akadva, ha mondjuk csak az elmúlt 1-2 évet nézem, ha vki egy GT előtt esélyesség alapján Quintana, Contador szintjére helyezi.

Azért csak 7 °C volt. Andorrában mikor ebben a magasságban voltak száraz napos 10-15 °C volt. Bízom ezért benne, csak egy átmeneti állapot volt ez Chaves-től.
dawyd728
En irtam rosszul. Miben nyilvanul meg az alulertekelese?

Amugy itt CBoardman, most a vueltat D Millar szakerti.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Nézd, lehet Angliában helyén értékelik, de itt Magyarországon egyáltalán nem. Persze nem csodálkozom, Bodnár Gergő (ES kommentátor) állandó olaszbuzisága is kontraproduktív. Ettől még Eredményei alapján az elmúlt 7-8 év top 3-4 összetett versenyzője. Mégis rengetegen ki szoktak lenni akadva, ha mondjuk csak az elmúlt 1-2 évet nézem, ha vki egy GT előtt esélyesség alapján Quintana, Contador szintjére helyezi.

Azért csak 7 °C volt. Andorrában mikor ebben a magasságban voltak száraz napos 10-15 °C volt. Bízom ezért benne, csak egy átmeneti állapot volt ez Chaves-től.
dawyd728
Quintanánál 100-szor jobb versenyző Nibali. Az elmúlt 10 évből csak Conti és Froome jobb nála.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 695
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Nibali egyértelműen TOP3 favorit volt. A többiek Tourral a lábukban fáradnak, ő meg bírja, mert nem ment a Touron. Teljesen papírforma. Sőt, ő az egyedüli, aki megverheti Froome-ot, ehhez persze kell, hogy legyen egy nagyon rossz napja, de hátha ő is elfárad a legvégére. Nibali ráadásul nemcsak szimpla GC-menő, hanem hihetetlenül okos és jó versenyző, ezt bizonyította Tour-győzelme alkalmával a kockaköves szakaszon, vagy éppen az olimpián, amikor csak a bukás miatt nem lett érmes, vagy akár győztes. Most sem ő a legerősebb, talán háromban sincsen, de ő okos, rutinos és nagybetűs versenyző.
Soldados
Fogadóirodáknál második volt. Nem azért lepődtem meg, mert nem tartottam előtte képesnek rá. Sőt, írtam is, a nagy veszély Froome számára a TDF-et kihagyók, vagy legalábbis olyanok, akik max csak felkészülésre használták. Bardet vagy Aru esetében azt kaptam centire, amit vártam. Ettől még Nibali az első héten kB minden hegyen, még Andorrában is kapott. Persze a lejtmenetet nem számolva.
Többivel egyetértünk.
több mint 6 éve
dawyd728 3 695
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Nézd, lehet Angliában helyén értékelik, de itt Magyarországon egyáltalán nem. Persze nem csodálkozom, Bodnár Gergő (ES kommentátor) állandó olaszbuzisága is kontraproduktív. Ettől még Eredményei alapján az elmúlt 7-8 év top 3-4 összetett versenyzője. Mégis rengetegen ki szoktak lenni akadva, ha mondjuk csak az elmúlt 1-2 évet nézem, ha vki egy GT előtt esélyesség alapján Quintana, Contador szintjére helyezi.

Azért csak 7 °C volt. Andorrában mikor ebben a magasságban voltak száraz napos 10-15 °C volt. Bízom ezért benne, csak egy átmeneti állapot volt ez Chaves-től.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Nibali egyértelműen TOP3 favorit volt. A többiek Tourral a lábukban fáradnak, ő meg bírja, mert nem ment a Touron. Teljesen papírforma. Sőt, ő az egyedüli, aki megverheti Froome-ot, ehhez persze kell, hogy legyen egy nagyon rossz napja, de hátha ő is elfárad a legvégére. Nibali ráadásul nemcsak szimpla GC-menő, hanem hihetetlenül okos és jó versenyző, ezt bizonyította Tour-győzelme alkalmával a kockaköves szakaszon, vagy éppen az olimpián, amikor csak a bukás miatt nem lett érmes, vagy akár győztes. Most sem ő a legerősebb, talán háromban sincsen, de ő okos, rutinos és nagybetűs versenyző.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
😡😡😡
 twitter.com/AquaBlueSport/status/903155176206368768
Mikey
Aha.. vagy gyorsan és hirtelen el kellett tűntetni a "gyógyszereket" és a megoldás jutott az eszükbe kétségbeesésben.. 😛
Igor
...és az "elkövető" még felgyújtott pár autót is a közelben a látszat kedvéért. Valószínű. 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a mai jól megrostálta a mezőnyt. Sajnos az embereim ma úgy tűnik elszálltak. Viszont Nibali már a második. 😀 Beszarok, ha Jóska tippje végén bejön. Habár semmi bajom nincs Nibalival, magyar körökben durván alul van értékelve, de semmit nem adtam volna, h kB a felénél masszívan második helyen fog állni. Chavito remélem csak a hideg miatt szenvedett. Aruban korábban is látható volt, h most nincs annyi, amivel top5 lehet. Froome meg okos, erős, és nagyon meggyőző. Sokkal többször kerül olyan szituációba, ahol saját zsíron, csapattársaktól függetlenül kell megoldania, és meg is oldja.

Összességében nagyon szórakoztató, ahogy szinte minden nap az összetett versenyzőkről szól. Igazi felüdülés a TDF után.
dawyd728
Hogy erted Nibali alulertekeleset? Az eredmenyei magukert beszelnek.
Hat hideg azert nem volt.
Mar a kiirasnal latszott hogy egy igazi versenypalya lesz es nem lettem csalodott.
no
Írta hogy magyar körökben.
Én emlékszem 4-5-6 (nem tudom hány) éve mikor ajnároztam a fórumon (valami olyasmi talán hogy TOP 3 jelenlegi GT menő), mindenki kiröhögött..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
😡😡😡
 twitter.com/AquaBlueSport/status/903155176206368768
Mikey
Aha.. vagy gyorsan és hirtelen el kellett tűntetni a "gyógyszereket" és a megoldás jutott az eszükbe kétségbeesésben.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)