Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.cyclingnews.com/news/frank-schleck-doping-positive-confirmed

Schleck B próbája is pozitív.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy basszus egyáltalán nem tud angolul, ezt a Hincapie interjút sem fordította, hanem próbálta kitalálni, hogy mit mondhatott, elég kevés sikerrel...

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? Fake
Ez az egyik, a másik meg, tudom, hogy rohadtul cinikus vagyok, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy másik csapatban nem lenne meg ugyanaz az "orvosi" háttér, és nem menne ilyen jól.Jakehomer
Wiggins a sárga trikóban gyengébb cuccot kap? Sztem a kettejük közti különbséget mindenki látta.. te is azt írtad korábban hogy klasszikus Riis-Ullrich szitu volt.
Nagyjából.. bár kicsit pikánsabb.

Az Alpokban és a Pirenuesokban is bealázta a hegyeken a sárga trikóst, és a kettő közt lenyilatkozta, hogy jó lenne ha jövőre neki segítenének.. (persze, a 100. Touron, a sága trikó viselője majd neki fog bedolgozni, haha)
Azért ilyet szerintem elég régen láttuk.. ez már majdnem Lemond-Hinault kategória. Mekkora arc ez a csávó.. nem sokáig marad a Sky-nál ezek után.Igor
Minden igaz, amit írsz, de én azt mondom, hogy legalábbis számomra erősen kérdőjeles, hogy Froome akkor is jobb lenne-e Wigginsnél, ha nem lenne mögötte a Sky-os háttér. Remélhetőleg kiderül majd.

Egyébként így utólag még jó is, hogy nem volt túl sok hegyi befutó, még simább lett volna a verseny és még kínosabb, hogy nem a legjobb nyer 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nibali minek megy A. Schleck mellé? Mindkettőnek elsőszámúnak illenék lennie!
clbass
Nibali a szezon elején megegyezett velük állítólag, Schleckéket meg most pletykálják oda. Lehet, hogy így Nibali meggondolja magát. Egyébként meg Nibalinak szerintem elég a Giro, szóval nem elképzelhetetlen.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nibali minek megy A. Schleck mellé? Mindkettőnek elsőszámúnak illenék lennie!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Egyébként Nibali és a Schleck testvérek is az Astana felé tartanak, érdekes csapat lehet az, Kreuziger minden bizonnyal megy (valsz a Saxoba).

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah ok, kicsit lemaradtam róla. 😀
Amúgy szerintem is nagyon Cavnek áll így. Wiggins és Millar nagyon jól megy tempót és Swift elvileg fel is tudja vezetni neki a sprintet.Schleck
De hülyék és Swift kimaradt. Stannard megy a bajnok jogán meg Froome is ott lesz. Így ha Cavnek gondja akad nem lesz emberük + felvezető sincs, cserébe van három tempómenő, grat.

Itt egy várható rajtlista, de elég hiányos:  forum.cyclingnews.com/showpost.php?p=947445&postcount=322


A norvégok, az amerikaiak, a németek, a spanyolok, az ausztrálok és tán a belgák esélyesek, meg ugye Sagan. Az olaszok szerintem szökdösni fognak, csakúgy, mint a franciák vagy a dánok.Rajna
Csak a bő keretet láttam, de akkor így tényleg Caven múlik minden.

Nekem a német sor nagyon erősnek tűnik, Martinnal és Grabschsal, majd a sprinten Degengkolbbal és Greipellel.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jah ok, kicsit lemaradtam róla. 😀
Amúgy szerintem is nagyon Cavnek áll így. Wiggins és Millar nagyon jól megy tempót és Swift elvileg fel is tudja vezetni neki a sprintet.Schleck
De hülyék és Swift kimaradt. Stannard megy a bajnok jogán meg Froome is ott lesz. Így ha Cavnek gondja akad nem lesz emberük + felvezető sincs, cserébe van három tempómenő, grat.

Itt egy várható rajtlista, de elég hiányos:  forum.cyclingnews.com/showpost.php?p=947445&postcount=322


A norvégok, az amerikaiak, a németek, a spanyolok, az ausztrálok és tán a belgák esélyesek, meg ugye Sagan. Az olaszok szerintem szökdösni fognak, csakúgy, mint a franciák vagy a dánok.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ma látszott, hogy Cav akármilyen ellenszenves is, jóval nagyobb klasszis, mint Greipel.

Jó hülye voltam fantasyban...Schleck
Hát meg ugye mostanra már formába kellett jöjjön, egy hét és fellépése lesz.Rajna
A pálya már megvan? Schleck
Az olimpiai mezőnyverseny pályája? Már egy éve, elég érdekes lesz ugye, kilenc kör egy körpályán, amin van egy kisebb domb, a klasszikusokon erősek szökhetnek ott, de szerintem a britek megoldják, hogy sprint legyen a végén.Rajna
Jah ok, kicsit lemaradtam róla. 😀
Amúgy szerintem is nagyon Cavnek áll így. Wiggins és Millar nagyon jól megy tempót és Swift elvileg fel is tudja vezetni neki a sprintet.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért ma látszott, hogy Cav akármilyen ellenszenves is, jóval nagyobb klasszis, mint Greipel.

Jó hülye voltam fantasyban...Schleck
Hát meg ugye mostanra már formába kellett jöjjön, egy hét és fellépése lesz.Rajna
A pálya már megvan? Schleck
Az olimpiai mezőnyverseny pályája? Már egy éve, elég érdekes lesz ugye, kilenc kör egy körpályán, amin van egy kisebb domb, a klasszikusokon erősek szökhetnek ott, de szerintem a britek megoldják, hogy sprint legyen a végén.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ma látszott, hogy Cav akármilyen ellenszenves is, jóval nagyobb klasszis, mint Greipel.

Jó hülye voltam fantasyban...Schleck
Hát meg ugye mostanra már formába kellett jöjjön, egy hét és fellépése lesz.Rajna
A pálya már megvan?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért ma látszott, hogy Cav akármilyen ellenszenves is, jóval nagyobb klasszis, mint Greipel.

Jó hülye voltam fantasyban...Schleck
Hát meg ugye mostanra már formába kellett jöjjön, egy hét és fellépése lesz.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ma látszott, hogy Cav akármilyen ellenszenves is, jóval nagyobb klasszis, mint Greipel.

Jó hülye voltam fantasyban...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mekkora arc ez a csávó.. nem sokáig marad a Sky-nál ezek után.Igor
Ez ennél bonyolultabb. Egyrészt ugye mgéiscsak brit, ami különleges stáuszt jelent a Skynál. Másrészt a Vuelta után hosszabbított három évet. Harmadrészt ugye ennyi fizut máshol valsz nem kap. Negyedrészt pedig amikor nem ment neki (tulajdonképpen a tavalyi TdS-ig mindig), a Sky nyomatta tovább, nem ingott meg a bizalom benne, ezt is illik visszaadni.

Jövőre egyébként szerintem Schleck és Contador visszatértével lesznek olyan támadások, amiket ő át tud venni,de Wiggins sehogysem. És akkor el fog menni.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? Fake
Ez az egyik, a másik meg, tudom, hogy rohadtul cinikus vagyok, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy másik csapatban nem lenne meg ugyanaz az "orvosi" háttér, és nem menne ilyen jól.Jakehomer
Wiggins a sárga trikóban gyengébb cuccot kap? Sztem a kettejük közti különbséget mindenki látta.. te is azt írtad korábban hogy klasszikus Riis-Ullrich szitu volt.
Nagyjából.. bár kicsit pikánsabb.

Az Alpokban és a Pirenuesokban is bealázta a hegyeken a sárga trikóst, és a kettő közt lenyilatkozna, hogy jó lenne ha jövőre neki segítenének.. (persze, a 100. Touron, a sága trikó viselője majd neki fog bedolgozni, haha)
Azért ilyet szerintem elég régen láttuk.. ez már majdnem Lemond-Hinauét kategória. Mekkora arc ez a csávó.. nem sokáig marad a Sky-nál ezek után.Igor
Az csak jót tenne a jövő évi Tournak.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? Fake
Ez az egyik, a másik meg, tudom, hogy rohadtul cinikus vagyok, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy másik csapatban nem lenne meg ugyanaz az "orvosi" háttér, és nem menne ilyen jól.Jakehomer
Wiggins a sárga trikóban gyengébb cuccot kap? Sztem a kettejük közti különbséget mindenki látta.. te is azt írtad korábban hogy klasszikus Riis-Ullrich szitu volt.
Nagyjából.. bár kicsit pikánsabb.

Az Alpokban és a Pirenuesokban is bealázta a hegyeken a sárga trikóst, és a kettő közt lenyilatkozta, hogy jó lenne ha jövőre neki segítenének.. (persze, a 100. Touron, a sága trikó viselője majd neki fog bedolgozni, haha)
Azért ilyet szerintem elég régen láttuk.. ez már majdnem Lemond-Hinault kategória. Mekkora arc ez a csávó.. nem sokáig marad a Sky-nál ezek után.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Akárki akármit mond, Damiano a legnagyobb! 😊 Csak nem táplálkozik elég változatosan.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.gdavid
Igazam lett és örülök neki. Szép volt Alejandro.danyly
Jaja! Sajnos Wiggins "megrogyásával" nem számoltam. Sebaj 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Ezt a spanyol "szekciót" én is szeretem: J. Rodriguez és Valverde + L.L. Sanchez. De Contador-ért viszont nem vagyok oda egyáltalán.
J. Rodriguez remélem indul a Vuelta-n és megnyeri. A Giro se sokon múlt.danyly
Pontosan ugyanígy vagyok ezzel, + Sastre volt a legnagyobb kedvenc 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
J. Rodriguez remélem indul a Vuelta-n és megnyeri. A Giro se sokon múlt.danyly
Ha indul és mákja lesz, a dobogóra odaérhet. Schleck, Contador és talán Froome meg Cobo azért ott lesznek, ő nem véletlen a Giróra hajtott idén.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt a spanyol "szekciót" én is szeretem: J. Rodriguez és Valverde + L.L. Sanchez. De Contador-ért viszont nem vagyok oda egyáltalán.
J. Rodriguez remélem indul a Vuelta-n és megnyeri. A Giro se sokon múlt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Kár h nem láthattam a szakaszt, Valverde Kelme-s kora óta az egyik kedvencem, most nagyon örülök 😊
Remélem miután visszajönnek a versenykilométerek még lesz egy jó éve, mint Bassonak, hátha nyer még egy Vueltát... Hajrá Sanyi!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛eaglesmcnabb
az nagy megrajzolas, hogy odabasz neki egy 50 meteres sprintben. a rajzolgatashoz talan elkene menni a picsaba vagy legalabb megprobalni 1-2x. en nem kifejezetten kedvelem foklert, de elismerem es tisztelem, ha valakinek ekkora szive van.
de azert hoslegendakat ne keritsunk mar kore. tavaly pl mit ert volna az a hatalmas szive, ha rolland nem huzza keresztul 3/4 franciaorszagon ?Fake
egy klasszikust idézve: "Sok a ha" 😀
tény hogy segítők nélkül kb. lófaszt nem ér az ember, kivéve persze contadort. Viszont ha tavaly nem szökik az első héten, akkor nem hozza magát a kialakult előnyös helyzetbe. Ami megint csak a stílusának köszönhető.
Egyáltalán nem kerítek köré hőslegendákat, egyszerűen csak annyi hogy ami nem sikerült Kessiakoffnak 30+ pontos előnyben az neki sikerült 4 pontosban. Ez többet ér egy legyintésnél. A svédnek elég lett volnaa pöttyöshöz menni vele végig, és begyűjteni Voeckler mögött a 2. helyezett pontjait. Voeckler utóbbi 2 éve nálam Virenquet idézte, a tegnapi szakasza főleg.

ez a dal pedig szóljon a szakazsgyőztesnek, kijárt már neki! :
http://www.youtube.com/watch?v=89DSK2agIE0eaglesmcnabb
Ez azért jobb: http://www.youtube.com/watch?v=CaBzi4T6h78

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
mellesleg miert vagy abban olyan biztos, hogy froome tudasaban nincs ugyanugy benne a sky sora ? Fake
Ez az egyik, a másik meg, tudom, hogy rohadtul cinikus vagyok, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy másik csapatban nem lenne meg ugyanaz az "orvosi" háttér, és nem menne ilyen jól.

Perception is reality.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Voeckler viszont akkor is, és most is megrajzolta 😛eaglesmcnabb
az nagy megrajzolas, hogy odabasz neki egy 50 meteres sprintben. a rajzolgatashoz talan elkene menni a picsaba vagy legalabb megprobalni 1-2x. en nem kifejezetten kedvelem foklert, de elismerem es tisztelem, ha valakinek ekkora szive van.
de azert hoslegendakat ne keritsunk mar kore. tavaly pl mit ert volna az a hatalmas szive, ha rolland nem huzza keresztul 3/4 franciaorszagon ?Fake
egy klasszikust idézve: "Sok a ha" 😀
tény hogy segítők nélkül kb. lófaszt nem ér az ember, kivéve persze contadort. Viszont ha tavaly nem szökik az első héten, akkor nem hozza magát a kialakult előnyös helyzetbe. Ami megint csak a stílusának köszönhető.
Egyáltalán nem kerítek köré hőslegendákat, egyszerűen csak annyi hogy ami nem sikerült Kessiakoffnak 30+ pontos előnyben az neki sikerült 4 pontosban. Ez többet ér egy legyintésnél. A svédnek elég lett volnaa pöttyöshöz menni vele végig, és begyűjteni Voeckler mögött a 2. helyezett pontjait. Voeckler utóbbi 2 éve nálam Virenquet idézte, a tegnapi szakasza főleg.

ez a dal pedig szóljon a szakazsgyőztesnek, kijárt már neki! :
http://www.youtube.com/watch?v=89DSK2agIE0

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!