Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben.danyly
Mi az a mezőny? Ugye sík szakaszokon általában ott jön be. hegyen meg idén direkt rápihent a két-három szakaszára, és a maradék nehezeken alibizett. Tavaly a "mezőnyben" volt egész végig.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben. Ezt ő is elmondta egy interjújában, hogy nincsenek oda érte nagyon a versenyzősztárjai. Igen különc és különleges alkat, de ő ilyen, így kell elfogadni attól még nem utálandó. Ízlések és pofonok.
Az meg teljesen igaz, hogy ő legalább akciózik, csinál valamit. Kifejezetten a céljai elérése felé hajt. Ugye volt egy elmenése ahol össz. max. 4 hegyi pontot lehetett szerezni + a mostani és pont kijött, hogy éppen vezet a hegyi összetettben. Szépen ki lett ez taktikázva. Már csak a svéd van versenyben a pöttyösért ellene (persze Sörensen is, de ő csak egy szökéssel tudna több pontot szerezni, őt meg úgy is figyeli a francia, így nem tud majd elmenni). Meg a svéd gyengébb a hegyeken mint Voeckler (tegnap is lemaradt rendesen, elfáradt).

Ma is lehet bőven szerezni hegyi pontokat (egy HC kat.,két 1.kat-ebből egy befutó, tehát dupla pont,egy 2.kat és egy 3.kat).
Így max. lehet szerezni(sorrendben): 10+5+2+25+20=62 pont.
Persze ennyit senki nem fog szerezni, és matematikailag is csak az első négy tudná megnyerni.Rolland kiesik mert Voeckler csapattársa, így marad Kessiakoff, Sörensen és ugye Voeckler.

A sárga rég eldőlt, zöld eldőlt, szerintem a fehér az amerikaié lesz, a csapatversenyben a Radishack-Nissan fog nyerni, max. még a legaktívabb versenyző kiléte kérdéses. Voeckler erre is jó eséllyel pályázik (2 napi díj), Morkov is (2 napi díj) aki 4 napon v. 5 is volt szökésben, de a franciával ellentétben egy szakaszt sem nyert. Voeckler pedig mindkettőt megnyerte amin elszökött. Azért a százalékos arány egy kicsit jobb. 😊
Régen emlékszem azt mérték ezeknél a szökéseknél, kinek mennyi km-e van. Azokat összeadták és mindig az viselte a napi piros rajtszámot, aki éppen vezetett km-ileg. Tehát ennek is volt ekkor ilyen összetettségbeli feelingje. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én régen nem szerettem Voecklert, de ez megváltozott.
Ő csinálja a versenyt, izgalmasabbá, érdekesebbé teszi azt, ellenben a sok tucatkerékpározóval, aki végigutaznak a mezőnnyel, és sokkal többre becsülöm a sprintereknél is, akik max 5 métert vannak elől 1-1 szakaszon, mégis nekik van a legtöbb szakaszgyőzelmük.
Amúgy is minden sportban szeretem azokat a sportolókat, akik többet hoznak ki magukból, mint amire a képességeik alapján számítani lehetne. Én meg sokkal szívesebben nézem ezt, mint akár a hibátlan jéghideg vérprofikat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából jövőre lehet jó Tour. Contador, Schleck, Wiggins és talán Froome, ha más csapatba igazol. Ez a 4es komoly versenyt csinálhat.

Voeckler meg lehet, hogy nagyképű, meg nagy dumás, de az eredményei őt igazolják. Ahhoz képest, hogy semmiben sem jó, valahogyan azért mégis volt rajta karrierje során majd 20 napig sárga, valahogyan még is nyer szakaszokat a Touron, mégis csak volt 4., idén lehet pöttyös. Nagy VERSENYZŐ!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, felvételről bepótoltam. 😀

Kár, hogy a Lotto-Liquigas kettős nem ment nagyobb tempót az utolsó előtti hegyen, de Jürgennek tényleg maximum Jelle egy kis segítség a hegyeken, és annyi. Így viszont feljött a megérdemelt 4. helyre, ezt mindenképpen megérdemli szerintem. Előrébb sajna nem fog már lépni, pedig nagyon szép eredmény lenne a párizsi dobogó. Mindegy, innen már tartsa meg a 4. helyet. Picit kiesett a ritmusból szerintem a pihenőnap miatt, de az is lehet, hogy egy picit elfáradt.

Holnap szerintem a Liquigas is fog sokat elöl menni, 2:23 a hátrány, minden mindegy alapon szerintem meg lehetne próbálni. 😀

Grat Voecklernek, klasszikus győzelem volt.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vökiból nem néztem ki a mait... ríííszpekt.
Nem szeretem igazán (a tavalyi után pláne)/nem tartom nagy hegyimanónak, de mondjuk Charteau-hoz képest valóban igazzy Pantani.
A TOP 3-ból én Sörensent favorizálom, az öreg(?) szépeket dolgozott hegyi domestique-ként az elmúlt években.. szerintem ő az új generáció Voigt-ja.. már ha lehet ilyet mondani 😊
Kár, hogy az idén semmi nem jött össze eddig, talán holnap még tesz egy próbát..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy ha belepofázik legalább az interjúba, akkor fordítaná azt, amint Van Garderen mond, de a saját faszságait szajkózza akkor is. Egyébként szimpatikus gyerek ez a Tejay.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Pinot elszállt, nagyon úgy néz ki nem lesz 4-szeres fehér trikós a közeljövőben. Bár Andyt és Ullrichot majd még befoghatja.
Wiggins nyer, Nibali dobogós. pfejj. Az eddigi legszarabb tour ilyen téren amit végignéztem.
de azért remélem holnap is francia nyer

Szegény Vino. 😕 iktriad
köcsög leszek, de az andys láncleeséses dolog miatt megérdemelte 😛 még ha contador volt a "felbujtó" akkor is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Vino. 😕
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy Voeckler csak számomra elviselhetetlenül ellenszenves?Schleck
Nekem pont az egyik kedvencem ebből a mezőnyből, pedig a franciák eleve undorító nép 😀 Számomra Wiggins rettentően antipatikus, vele szemben még Contadornak is tudnék szurkolnigyalu
Akkor elég messze van az ízlésünk egymástól, mert én meg pont Wigginst bírom. 😀

Szegény Sörensen igazán megérdemelne már egy szakaszgyőzelmet idén, nagyon sokat ment szökésben.

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Amúgy Voeckler csak számomra elviselhetetlenül ellenszenves?Schleck
Nekem pont az egyik kedvencem ebből a mezőnyből, pedig a franciák eleve undorító nép 😀 Számomra Wiggins rettentően antipatikus, vele szemben még Contadornak is tudnék szurkolni

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voeckler az új Virenque/Jalabert. Sose fog Tourt nyerni, de pár emlékezetes szakaszt minden Touron produkál.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
Nibali igazából a 3. helyet tartja, arra vigyáz. De úgy látszik Evans megfőtt. Pedig az olasz rámehetne a 2. helyre is, azt azért lehet megpróbálja. 18 mp különbség van közte és Froome között. Rámegy, hogy előnyt szerezzen az időfutam előtt, mert tudja, hogy ott gyengébb.

A mai szakaszt pedig Vino megérdemelné. De tudjuk ez nem a Vöröskereszt. 😊danyly
Ez jó terv, csak Froome úgy tűnik, sokkal erősebb, mint Nibali. A lejtmenetet leszámítva persze.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nibali igazából a 3. helyet tartja, arra vigyáz. De úgy látszik Evans megfőtt. Pedig az olasz rámehetne a 2. helyre is, azt azért lehet megpróbálja. 18 mp különbség van közte és Froome között. Rámegy, hogy előnyt szerezzen az időfutam előtt, mert tudja, hogy ott gyengébb.

A mai szakaszt pedig Vino megérdemelné. De tudjuk ez nem a Vöröskereszt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
sipi egy zseni
8 perces előnynél, amikor kurvára kell a csapatverseny első hely biztos vissza fogják hívni voigtot

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
A sok "zseni" (nem Skyos) csapatfőnök olyan "okosnak" fog tűnni a Tour végére....iktriad
Most sokkal többet nem tudnak csinálni, egyszerűen nem erősebbek Wigginsnél. A Liquigasnak jó Tourja lesz, legalább 3 szakaszgyőzelem, zöld trikó, Nibali 3., szerintem halál elégedettek lesznek magukkal.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ja, én igazából csak VdB-től várok támadást, a Liquigasos főnök lenyilatkozta már délelőtt, hogy Nibali csak az utolsó lejtmenetben fog támadni, gondolom nem túl nagy sikerrel.Rajna
Elég nekik a 3. hely, végül is reálisan nézve tényleg az a max, de így meg nincs verseny.

Perception is reality.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sok "zseni" (nem Skyos) csapatfőnök olyan "okosnak" fog tűnni a Tour végére....
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
Ez a Liquigas menés is Evans ellen van. kész is van a csávóJakehomer
Ja, én igazából csak VdB-től várok támadást, a Liquigasos főnök lenyilatkozta már délelőtt, hogy Nibali csak az utolsó lejtmenetben fog támadni, gondolom nem túl nagy sikerrel.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez a Liquigas menés is Evans ellen van. Kész is van a csávó

Perception is reality.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Evans már hiába fog támadni, ha sikerül egyáltalán egy kis előnyt is szereznie. De ha sikerül is elmenni, csak Wiggins-el és még lehet, hogy Froome-al a nyakán.
Tavaly jól csinálta az ausztrál, nyomta a tempót a hegyen. Ő aki nem nagyon tudja ezt a stílust, ezt mindenki tudja. És azzal gyakorlatilag nyert is. Csak itt az a baj nem egy időfutamban gyenge A. Schleck lesz az ellen, hanem a kiváló Wiggins. Az angol pedig jobb crono-ban mint Evans. Evans a kereket szereti tenni. Újra valami tavalyi produkciót kellene mutatnia Cadel-nak.
Nagyon nagyot kellene mennie, és lehet hülyeségnek hangzik, de el kellene szöknie, hogy valami előnyt csikarjon ki, mert egy nap alatt egy próbálkozással nem lehet nyerni. Pedig sajna az lesz, kivár a leges-legkésőbbi ideig és akkor kezd el "támadgatni". Mert ezek a próbálkozások nem lesznek kemény támadások, max. neki lesz erőlködés.
Semmi bajom az auszival, de mindig ez volt a hibája, hogy sokat kivár, majd,majd, és utána semmi. De persze az is benne van, hogy gyenge, vagy legalábbis gyengébb mint Wiggins.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egy ilyen jó szakaszt így elbaszni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 825 — Nega Scott
ennek ellenére 4. lett tavaly a Touron. Annyicska tehetséggel ami van neki. Érdemes megnézni mit ment pl. az utolsó időfutamon.
Andy meg hiába a kedvencem, mindig is beszari stílusban nyomult (a tavalyi szökése talán az egyetlen kivétel), és eddig úgy néz ki, hogy eléggé elbaszta azt az Istenadta tehetségét ami neki van.eaglesmcnabb
Ja, erről beszélek, ha ráámegy az összetettre, akkor nem tud agresszívkodni, így Andytól sem érdemes ezt elvárni. Szar a kronón és pont, lehetne támadóbb persze, de sokkal jobb szerintem nem tud lenni Touron.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Voeckler pedig megérdemelné a pöttyöst, ha Andy Schleck fele ennyire vállalkozó szellemű lenne már lenne vagy 3 tour győzelme.
lejtmenetben kurvajó, még a kövi hegyen is jó lehet, ha nem hal meg a Tourmalet-n.eaglesmcnabb
Ja, csak az ilyen akciókhoz szükséges egy óra hátrány az összetettben, azzal meg nehéz sárgát nyerni. Tavaly édekes módon nem tudott mmenni a pöttyösért.Rajna
ennek ellenére 4. lett tavaly a Touron. Annyicska tehetséggel ami van neki. Érdemes megnézni mit ment pl. az utolsó időfutamon.
Andy meg hiába a kedvencem, mindig is beszari stílusban nyomult (a tavalyi szökése talán az egyetlen kivétel), és eddig úgy néz ki, hogy eléggé elbaszta azt az Istenadta tehetségét ami neki van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként nem a Sky teszi tönkre ezt a versenyt, hanem a többi csapat, amelyik még nem is próbálkozik.Schleck
Teljesen egyetértek. Itt fogom a fejem, hogy senki nem fáraszt. Ezen a tempón pedig nem lenne nehéz emelni. A Sky-nak ez így nagyon kényelmes...gyakorlatilag "pihenten" érkeznek a végére, amikor valószínűleg először meg fogják támadni (így esélytelenül).clbass
A többi esélyes biztos a doppingellenőrökben bízik 😊