Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó, azért Cadelnél szerintem benne van az is, hogy nem tudják értelmesen megcsinálni... minimum harmadszor/negyedszer van defektje 15 kilin belül azért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Rollandal nemtom mi a gond, van valami 5+ perc hátránya Evans-szel szemben + a kronón kapni fog, szóval Rolland nem Evans ellen megy.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
balfasz BMC...ez a képsor tökéletesen jellemezte az egész versenyüket.shawnka
LOL, megpróbálták még lejjebb is szerelni, és ott meg kétszer elhasalt a szerelő az árokban..

Mondjuk itt speciel már nem várnám meg Evanst.. leszedik Rollandról majd a keresztvizet is, de ez a BMC csapat gyengesége, hogy 1.5 percig nem ér fel emberük.
Na majd Soldi kifejti, hogy a sárgatrikóst meg kell-e várni, vagy nem.


Miért csak a BMC-nél van 8 defekt amúgy, ez is érdekes..Igor
Most Wiggo alatt is eldurrant a kerék. Mennyivel gyorsabban megoldották az angolok.. 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
balfasz BMC...ez a képsor tökéletesen jellemezte az egész versenyüket.shawnka
LOL, megpróbálták még lejjebb is szerelni, és ott meg kétszer elhasalt a szerelő az árokban..

Mondjuk itt speciel már nem várnám meg Evanst.. leszedik Rollandról majd a keresztvizet is, de ez a BMC csapat gyengesége, hogy 1.5 percig nem ér fel emberük.
Na majd Soldi kifejti, hogy a sárgatrikóst meg kell-e várni, vagy nem.

Miért csak a BMC-nél van 8 defekt amúgy, ez is érdekes..
Hát, fene tudja, lehet hogy valóban van valami az úttal. Ettől függetlenül ez jól jött Wigginsnek, hogy Nibali nem tud támadni lefele.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Elég kaotikus lett ez a hegytető.

Mintha teleszórták volna az utat üvegcseréppel.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
balfasz BMC...ez a képsor tökéletesen jellemezte az egész versenyüket.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A mai szakaszt sajna nem látom, így tuti tűzijáték lesz. 😀 😛 GO JVDB!😀
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jó lehet ez a mai szakasz. Nibalitól várok egy támadást az uccsú hegy végén (nem kicsit lesz meredek 3 km). Ha előnnyel kezdené az ereszkedést akkor még faraghat is a hátrányából.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Nekem nagyon hiányzik egy hegyi időfutam.
Ott nem lehetne taktikázni, meg nem számítana a csapat csak az, hogy ki milyen erős.Bazzani
Ezt én is borzasztóan hiányolom. Nem emlékszem pontosan, de vagy 4-5 éve volt egy, emlékszem rá. 😀Vrijbloed
remélem jövőre a 2 sima TT helyett lesz egy csapat és egy hegyi időfutam, úgy talán még andynak is lenne esélye 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nekem nagyon hiányzik egy hegyi időfutam.
Ott nem lehetne taktikázni, meg nem számítana a csapat csak az, hogy ki milyen erős.Bazzani
Ezt én is borzasztóan hiányolom. Nem emlékszem pontosan, de vagy 4-5 éve volt egy, emlékszem rá. 😀
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát eléggé megölte ezt a Tour-t az útvonal, valamint az, hogy Wiggins jóval erősebb a többieknél, kivéve talán Froome-ot, aki egy szerencsétlen defekt, valamint a csapat utasítása miatt nem verheti meg.
Jughead
Nem jó az útvonal, de nem azon múlik, hegyen is csak Froome tudta megrogyasztani Wigginst 😊 Szóval a második ok a valós, kettejük között azért lenne komoly verseny.

Másrészt voltak azért ennél sokkal unalmasabb Tourok is az elmúlt 10 évben (sokkal több hegyi befutóval), ez van.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A BMC vajh miért nem nyomta meg itt a hegy után a tempót? Ma simán megnyerhették volna Van Garderennek a fehér trikót. Alacsony a színvonal 😛Jakehomer
Nagyon sok volt vissza, nem hiszem, hogy lehetett volna akkora különbséget tartani, nem érte volna meg a fáradozást szvsz.Rajna
Az a bajom ezekkel a dolgokkal, hogy meg se próbálják kezükbe venni a verseny irányítását. Könnyen lehet, hogy nem sikerült volna, de lettek ott volna szövetségeseik és a kevesebb erős ember általában jobban halad, mint a sok gyenge, szóval egy próbát azért megért volna. Annyi értelme biztos lett volna, mint ami ma Cadel csinált.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jó volt ez a 3. kategóriás hegy. Érdekes utolsó 20as lett miatta. Wiggins előtt le a kalappal, hogy felvezette EBH-nak. Hagen meg olyan lesz, mint Baden Cooke v. Stuart O'Grady. Közepesen jó sprinterből megbízható segítő.tüsi91
EBH kb. két éve jó sprinter, főleg hegynek fel, olyasmi, mint Sagan, csak egy picivel rosszabb. Az, hogy ebben a Skyban most épp segít, az csak azért van, mert rohadt erősek, de kb. bárhol máshol kapitány lenne.

A Greenedgenek meg gratulálok, rohadt gyorsan üldöztek végig, talán egy lassabb tempóval még Gossnak is maradt volna ereje felzárkózni a végén. Így viszont elintéztek egy szakaszgyőzelmet Greipelnek és a pontversenyben is visszaestek.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem nagyon hiányzik egy hegyi időfutam.
Ott nem lehetne taktikázni, meg nem számítana a csapat csak az, hogy ki milyen erős.Bazzani
szerintem sokkal látványosabb amikor együtt vannak a hegyen és oda-vissza támadják egymást(mondjuk újabban sajnos nem olyan divatos támadni...), mint amikor külön-külön mennek rá.Black_Adder
A kettő nem zárná ki egymást.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó volt ez a 3. kategóriás hegy. Érdekes utolsó 20as lett miatta. Wiggins előtt le a kalappal, hogy felvezette EBH-nak. Hagen meg olyan lesz, mint Baden Cooke v. Stuart O'Grady. Közepesen jó sprinterből megbízható segítő.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nekem nagyon hiányzik egy hegyi időfutam.
Ott nem lehetne taktikázni, meg nem számítana a csapat csak az, hogy ki milyen erős.Bazzani
szerintem sokkal látványosabb amikor együtt vannak a hegyen és oda-vissza támadják egymást(mondjuk újabban sajnos nem olyan divatos támadni...), mint amikor külön-külön mennek rá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem nagyon hiányzik egy hegyi időfutam.
Ott nem lehetne taktikázni, meg nem számítana a csapat csak az, hogy ki milyen erős.

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Hát eléggé megölte ezt a Tour-t az útvonal, valamint az, hogy Wiggins jóval erősebb a többieknél, kivéve talán Froome-ot, aki egy szerencsétlen defekt, valamint a csapat utasítása miatt nem verheti meg.
Azért bizakodok, hogy egyszer megfő Wiggins, és akkor Froome még megnyerheti, de erre nem túl nagy esélyt látok... 3 szakasz maradt: 14. (vasárnap), 16. (szerda) és 17. (csütörtök), ezeken lehet előnyt szerezni, bár ezek közül is csak az utolsó hegyi befutós. Amúgy Wiggins-t csak Contador és talán Froome tudná megverni egy ilyen útvonalú versenyen, úgyhogy be kell vallani azért tud a srác, csak nekem nagyon antipatikus.
Ja amúgy ez a Sky csapat pedig tényleg nagyon erős, és akkor még Uran, Henao, és Svitsov otthon maradt.
Bízok benne, hogy a Vueltára Andy rendbe jön, Contador formába lendül, és még pár ember elindul a Samu, Uran, Rodriguez és De Gendt alkotta négyesből, és ez esetben egy nagyon jó Vueltát láthatunk majd (jobbat mint ez a Tour).
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
megvan az idei Tourra is az örömöm. 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A BMC vajh miért nem nyomta meg itt a hegy után a tempót? Ma simán megnyerhették volna Van Garderennek a fehér trikót. Alacsony a színvonal 😛Jakehomer
Nagyon sok volt vissza, nem hiszem, hogy lehetett volna akkora különbséget tartani, nem érte volna meg a fáradozást szvsz.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A BMC vajh miért nem nyomta meg itt a hegy után a tempót? Ma simán megnyerhették volna Van Garderennek a fehér trikót. Alacsony a színvonal 😛

Perception is reality.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Froome egy állat, hihetetlen az az ember. 😀
Jól van JVDB feljött az ötödik helyre, jó erőben van, de innen már nehéz lesz előrébb lépni, kíváncsi vagyok sikerül e neki. Ha Cadel ilyen formában lesz, akkor feljöhet majd a 4. helyre, de Nibali is nagyon jó...Wigginsre kíváncsi leszek mit alkot a Pireneusokban...

Ésss igen, Van Hummel bejött utolsónak, mondjuk nem 10 percet kapott az utolsó grupettótól, mint néhány éve, de legalább nem zárták ki. 😀 Őt tippeltem lanterne rouge-re, a 167-ből már 156. de Farrar nagyon vezet ebben. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mezőny kb. 30%-a időlimiten túl ért be ma, nagyon meleg volt, de miután kitolták az időlimitet, Van Hummel is megmaradt 😊 csak Petacchi és Krivtsov szívta meg.Rajna
Mennyinél volt a time limit, vagy hogy jött ki ez a 30%? Mert ha 33:20 alatt akkor majdnem a mezőny fele azon kívül jött be.
Egyébként szerintem ezzel csinálni kéne valamit, hogy direkt összeáll hátul mindenki az ilyen nagy hegyi szakaszokon, hogy majd úgyis kitolják az időlimitet, minthogy kizárják a fél mezőnyt. Nem tudom elhinni, hogy egy Gilbert vagy LL Sanchez ne tudott volna időben bejönni, ha akar.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A mezőny kb. 30%-a időlimiten túl ért be ma, nagyon meleg volt, de miután kitolták az időlimitet, Van Hummel is megmaradt 😊 csak Petacchi és Krivtsov szívta meg.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Taaramae is bebukta ma a fehér trikót

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."