Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
22 éves, van még ideje fejlődni ezen a téren. Ha megnézzük hogy az elmúlt 1 másfél évben mennyit fejlődött akkor főleg. Igaz Andyra is ezt mondtam, aztán se hegyen se TT-n nem fejlődött mérvadóan.eaglesmcnabb
Nem is olyan rossz egyébként, a romandiai körön elég jól ment kronón, bár az dombos volt. Van benne potenciál, de inkább nézek ki belőle egy új Virenque-ot, mint Hinault-t.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ja és még Valverde-t kihagytam a szórásból. Mondjuk szegények minden jóból kijutott: bukás, defektek.
Tőle is vártam volna egy jó szereplést, hogy legalább izgalmasabb lett volna a Tour, de már kezd kicsit unalomba fulladni.
Pedig a tavalyi versenyre is sokan azt mondták szar az útvonal és mégis jó kis verseny kerekedett belőle, de az idei nem valami nagy szám. Persze izgalom mindig akad de nem annyi.danyly
Valverde már nem az igazi a visszatérése után, de egyébként is inkább egynapos/egyhetes menő.

Nekem egyébként tetszik azért a Tour, mégha az összetett el is dőlt kb. Akciók vannak minden szakaszon, még a síkabbak is eseménydúsak, nem rossz ez.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az utolsó 15 km lejtős, így esetlegesen beindulhatnak a vonatok. Cavendish-t pedig nagyon győztes pozícióba akarják majd hozni.
De én sem szeretném ha sprint lenne a végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, akkor szedjék össze magukat a sprinterek csapatai. Feltettem egy ezrest 4.5-szeres odds-cal, hogy nem érnek haza a szökevények.Schleck
Elég jó odds-al adják. Bár a jelenlegi helyzetben reális, de ez még sokat fog változni.
Akkor hajrá.
danyly
Most már kezdenek jól alakulni az események. 😊

Egyébként még egy 200-as is ment 6-os odds-cal, de többet már nem mertem feltenni, mert nem marad semmi pénzem feltöltve, ha nem jön be. 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nah, akkor szedjék össze magukat a sprinterek csapatai. Feltettem egy ezrest 4.5-szeres odds-cal, hogy nem érnek haza a szökevények.Schleck
Elég jó odds-al adják. Bár a jelenlegi helyzetben reális, de ez még sokat fog változni.
Akkor hajrá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, akkor szedjék össze magukat a sprinterek csapatai. Feltettem egy ezrest 4.5-szeres odds-cal, hogy nem érnek haza a szökevények.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Ha ezen nem változtatnak, vagy nem jön egy nagy tehetség addig nem lesz Tour győzelem
danyly
Mondjuk szerintem Pinot-nál nagyobb tehetség nem igazán kell. Csak aztán nehogy úgy járjon mint Gesink.eaglesmcnabb
OK, tehetséges de nagyon sokat kell fejlődnie időfutamon ha nagy körversenyt akar nyerni.danyly
22 éves, van még ideje fejlődni ezen a téren. Ha megnézzük hogy az elmúlt 1 másfél évben mennyit fejlődött akkor főleg. Igaz Andyra is ezt mondtam, aztán se hegyen se TT-n nem fejlődött mérvadóan.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erre a tegnapi esetre levetítve, lesz itt baj jövőre ha megszűnik a csapatrádió. Meg persze majd lehet arra fogni, hogy nincs, nem hallottam stb. ha ilyen v. hasonló eset történik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ja és még Valverde-t kihagytam a szórásból. Mondjuk szegények minden jóból kijutott: bukás, defektek.
Tőle is vártam volna egy jó szereplést, hogy legalább izgalmasabb lett volna a Tour, de már kezd kicsit unalomba fulladni.
Pedig a tavalyi versenyre is sokan azt mondták szar az útvonal és mégis jó kis verseny kerekedett belőle, de az idei nem valami nagy szám. Persze izgalom mindig akad de nem annyi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha ezen nem változtatnak, vagy nem jön egy nagy tehetség addig nem lesz Tour győzelem
danyly
Mondjuk szerintem Pinot-nál nagyobb tehetség nem igazán kell. Csak aztán nehogy úgy járjon mint Gesink.eaglesmcnabb
OK, tehetséges de nagyon sokat kell fejlődnie időfutamon ha nagy körversenyt akar nyerni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Ha ezen nem változtatnak, vagy nem jön egy nagy tehetség addig nem lesz Tour győzelem
danyly
Mondjuk szerintem Pinot-nál nagyobb tehetség nem igazán kell. Csak aztán nehogy úgy járjon mint Gesink.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt már az első hegyi szakaszon látszott, hogy nem sokan lesznek versenyben a sárga trikóért. Az előzetes latolgatások most hellyel-közzel bejöttek.
Wiggins, Evans ott van, bár az auszi megint csak keréktevés + egy-két szerencsétlen kísérlet, rossz időben, rossz helyen. A helyezkedése jó, de nem tud elmenni, és szerintem Wiggins is érzi nincs olyan erőben, mint azt a Tour előtt mondta Evans. Ott a tegnapi pl.: lehet azért is várta (váratta) meg Evans a defekt után: 1. mert érzi, hogy gyenge, 2. úriember, 3. íratlan szabály és 4. (ami a legvalószínűbb) hogy, indokolatlan előny defektek sorozata miatt (az angolnak is volt), ezért, vagy kombinálva ezen feltevések.
Nibali mindig ott van, de csak teszi a kereket, így nem lehet előnyt szerezni és Tour-t nyerni + időfutamban sem jobb mint a többi nagy esélyes.
Menchov nekem személy szerint hatalmas csalódás, még szinte a képét sem láttam az egész versenyen, főleg ott ahol igazán kellene lennie ill. látni kellene (a hegyeken). Pedig jaj de mondta, hogy most a legjobb csapattal indulnak, jók lesznek stb. De persze ezt kell mondani, mert úgy hiába menne, hogy nincs esélyük. A Katusha-ból max. Vorganov jó most.
Scarponi szintén egy nagy nulla, Giro után ez neki sok(k) volt.
Froome viszont kellemes meglepetés, de láttuk már tavaly is tőle a Vueltán, hogy azért benne van potenciál és most is megmutatta, hogy simán el tudna menni Wiggins-től a hegyeken ha akarna ill. ha engednék.

Így Wiggins megnyeri az idei Tour-t (rég volt már olyan, hogy aki az első héten vezetett, az meg is nyeri a versenyt; lehet utoljára Indurain volt ilyen, de lehet Armstrong - bár náluk az volt a hepp, hogy nem kell korán sárga trikó mert akkor védeni kell, sokat kell elől menni stb.). A második helyért lesz nagy küzdelem Froome és Nibali között, de itt is ugye az angolnak kedvez az időfutam, Nibali-t meg ugy sem engedik el hegyi szakaszon, menne utána mindenki. Tehát nagy előnyt (de szerintem még kicsit sem) tud összeszedni. Evans-nek nagyot kell küzdenie a 3. helyért, de szerintem még az sem lesz meg neki.
Sagan-nak bizti meglesz a zöld, Van Garderen még azért csatázik majd Pinot-al (jó a kis franci, csak az a baj, hogy ugyanúgy ahogy a többi FRa, gyenge időfutamban ; még Chavanel jó mind a kettőben, de ő már kicsit öregecske az ilyen nagy feladathoz). Ez a baj a franciáknál, hogy vannak jó hegyi kecskéik (Gadret - bár ő Giro fan, Rolland, Pinot, Coppel - bár már a nagy hegyeken ő sem favorizálja v. még Casar), de az időfutam már nem nagyon megy.
Ha ezen nem változtatnak, vagy nem jön egy nagy tehetség addig nem lesz Tour győzelem (az utolsó még Hinault volt 1985 (!) ben; nem most volt már).

Tegnap pedig nagyon okos volt L.L. Sánchez (másik kedvencem a mai mezőnyben Flecha mellett), tudta mikor kell elmenni. De hát ő már nyert Tour szakaszt hasonló képen, így volt előnye Sagan-nal szemben ezen a téren is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Annyi kiegészítést, hogy az tévedés, hogy Rollandot befogták.. ő maga jött vissza a mezőnybe, a PR katasztrófát megelőzendő. Ha tekert volna mint az első 5 szökevény mondjuk.. akkor soha a büdös életbe nem fogják be, 1:30-2 perc előnyről.Igor
Ja persze, én is ezt mondanám a helyében 😛 Nagyon megindult a mezőny eleje (amiben akkor még nem volt ott Evans, szóval kicsit megtévesztő lehetett, de épp az ő érdekében mentek), összeállt az erős sor, és már inkább sík volt a terep, mint lejtő. Nem volt kérdés, hogy utolérik, akármit csinál, egyedül a Sky+Lotto+Liquigas hármas ellen másfél perc sem elég, így inkább nem forszírozta.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó

ilyenekkel szórta tele az utakat vmi vadbarom...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyi kiegészítést, hogy az tévedés, hogy Rollandot befogták.. ő maga jött vissza a mezőnybe, a PR katasztrófát megelőzendő. Ha tekert volna mint az első 5 szökevény mondjuk.. akkor soha a büdös életbe nem fogják be, 1:30-2 perc előnyről.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
amúgy meg ez is faszság énszerintem, anno contador simán visszatámadt most meg Rolland a fasz. Úgy várjuk meg cadelt hogy volt elől egy embere. Hát a faszomat, ott volt van garderen, miért nem adta oda a kereket oszt csá? eaglesmcnabb
Annó Contador fasz volt, most meg Rolland nem?
Szerintem mindketten faszok voltak, annyi különbség, h amikor Contador ment, akkor mindenki ment vele, most meg Rolland egyedül volt ekkora csicska, szóval még rosszabb ha lehet...

//Arról nem is beszélve, amit Jakehomer írt előttem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
amúgy meg ez is faszság énszerintem, anno contador simán visszatámadt most meg Rolland a fasz. Úgy várjuk meg cadelt hogy volt elől egy embere. Hát a faszomat, ott volt van garderen, miért nem adta oda a kereket oszt csá?
eaglesmcnabb
Ez azért nem így van. Ha csak simán defektje lett volna Evansnek, akkor nem várnak rá, mert az benne van a versenyben. Ahogy a bukás is. De az, hogy felszórják az utat valamivel, az nincs benne, ezt az előnyt egyszerűen nem illik kihasználni. Jól mutatja az íratlan szabályok jelentőségét, hogy Rolland-t a Lotto, a Liquigas és a Sky összefogva fogta meg - az a három csapat, amelyiknek tényleges előnye származott Evans leszakadásából.

Ugyanígy megvárták egyébként anno Armstrongot is a Luz Ardidenon Ullrichék, amikor egy néző sapkájába akadt bele és esett el (még ha erről az amerikai hazudott is egy hatalmasat később).

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kiserlovski kulccsonttörés. Még jó, hogy három h2h fogadásom volt rajta, kettő legalább bejött volna 😕 és a Casar vs LLS sem múlott sokon. Az első bukó napom a Touron, köszönhetően a szöges srácnak. De Kiserlovski persze még nagyobbat szívott.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Saganról jut eszembe. Ezt láttátok? 😀


Kérdés: hogyan lehet nulla kézzel egykerekezni? 😮
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
amúgy meg ez is faszság énszerintem, anno contador simán visszatámadt most meg Rolland a fasz. Úgy várjuk meg cadelt hogy volt elől egy embere. Hát a faszomat, ott volt van garderen, miért nem adta oda a kereket oszt csá?

casar baszhatod, de legalább nem nyer sagan 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
más téma: Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki rühelli sagant? 😊eaglesmcnabb
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Rollandal nemtom mi a gond, van valami 5+ perc hátránya Evans-szel szemben + a kronón kapni fog, szóval Rolland nem Evans ellen megy.Rajna
Ott van nálad fantasy-ben persze hogy örülsz neki 😛Igor
Az a másik, de most tényleg VdB-n kívül senkinek sincs reális esélye itt megfogni Evanst, szóval aki mögötte van az szerintem simán mehet.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
más téma: Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki rühelli sagant? 😊eaglesmcnabb
Egy ilyen technikás+agresszív versenyzőt én nem tudok utálni 😊 sokkal szimpatikusabb az ilyen, mint a Cavendish-féle sprinter, aki alá raknak egy egész csapatot (bár most pont nem).

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rollandal nemtom mi a gond, van valami 5+ perc hátránya Evans-szel szemben + a kronón kapni fog, szóval Rolland nem Evans ellen megy.Rajna
Ott van nálad fantasy-ben persze hogy örülsz neki 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Evansnak is bazdmeg ilyenkor történik baja amikor neki drukkolok, tavaly persze minden tökéletes volt...
+ Schleck feljebb jött volna top10be, így meg megvárnak minden lófaszt így meg azonos idő lesz..., remélem a végén meglesz neki, különben úszik a pénzem, amúgy meg igaza van Székely Dávidnak ennyit már képtelenség várni, sebaj legalább casar átveszi a sárgát 😛


más téma: Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki rühelli sagant? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!