Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.gdavid
Irreálisan magabiztos kijelentés. 😉

Nyilván még nem biztos, de szerintem is nyerni fog amúgy.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.danyly
Akkor szomorú leszel, mert nem fog.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért most minden tiszteletem ezeké a fiúké. Ilyen sebességgel, ilyen úton így menni valami hihetetlen tett. Egy rossz mozdulat is akár életekbe kerülhet. Maximális tisztelet nekik ezért.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most már nyerjen Valverde. Szurkolok neki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vino azért ennél kicsit nagyobb csapatember is lehetne szerintem.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, király. Szegény Sörensen most meg összetörte magát. :/

több mint 11 éve
deee 290
Kíváncsi lettem volna mi van ha Nibali erőlteti de lehet úgy van vele van még egy két hegyecske majd ott. Mondjuk az is érdekelne Fromme képes lenne e Wigginst megverni vagy olyan ez mint a F-1-ben Schumi és mondjuk vmelyik csapattársa esetében.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor már legyünk pontosak. Persze a lényeg: hülyeséget beszélt a kommentár. De én ezeken már átsiklok mert ilyen előfordul. Bár én személy szerint rohadtul felkészülnék egy közvetítésre, ismerve magamat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Nem. CSak 3. lett. Kreuziger lett a második.danyly
remek. 😊
A lényegen nem változtat, azt is Andy nyerte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött.danyly
azt tudom. 2008-ban az első tourján is 2. lett Andy mögött.
Azért mondom mert Székely Dávid szerint" rögtön az első tourján 2008-ban megnyerte a fehér trikót"eaglesmcnabb
Nem. CSak 3. lett. Kreuziger lett a második.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött.danyly
azt tudom. 2008-ban az első tourján is 2. lett Andy mögött.
Azért mondom mert Székely Dávid szerint meg "rögtön az első tourján 2008-ban megnyerte a fehér trikót"

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
zubeldianak a vegere elfogyott a koksza 😀
magahoz kepest amugy oriasit ment eddig a versenyen
euskalteles enjehez hasonloan.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát eaglesmcnabb
2009-ben lett második Andy mögött. Első Tour-ján 2008-ban meg 3.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha Nibali erős lett volna büdős keményes ment volna lefelé, végig szántja az összes hegyet ami előtte van és nyeri a szakasz 2 perc előnnyel Wiggins előtt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Azért az érdekelne, hogy melyik univerzumban nyert Nibali fehér trikót 😉 pláne az első tourján
Székely Dávid is kezdi átvenni Knézy hagyatékát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá. Valverde kezet nyújt Nibali-nak, és az olasz visszamarad a mezőnyhöz. Ilyet sem sűrűn látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez nagyon szép volt Nibalitól.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jujjj, ez így lefelé életveszélyes, szinte rossz nézni... Remélem senkinek sem lesz baja...

Hoopsz, Nibali felért. Mennyi előnyük van/lehet? Érdekes. 😛
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért durva nagy köd van. Veszélyes.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ma a Liquigas meg talán a Lotto is megy majd elöl nagyobb tempót. De főleg Bassoékra számítok, minden mindegy alapon meg kell próbálni.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3. eaglesmcnabb
SZerintem is nagy versenyző, de azért hülyeség szerintem azt gondolni, hogy ő versenyt csinál, Evans meg mondjuk csak ül a seggén. Ha rámegy az összetettre, akkor ő is unalmas lesz, ezt a támadgatós dolgot csak a legnagyobbak (Pantani, Virenque, Rasmussen, Contador) tudják csinálni úgy, hogy közben esélyük van a sárgára.Rajna
hát nem tudom. Én pl. kibaszottul utálom Contadort, de ő akkor is támadott, amikor volt 5 perc előnye. Wiggins meg csak tempózik, ráadásul az se nagy tempó, tegnap is akkor kezdett a mezőny szakadozni, amikor Basso az élre állt, amíg a Sky ment addig semmi. Sőt megkockáztatom, ha végig a sky ment volna elől Cadel meg se főtt volna. Szép nyugisan beértek volna azonos idővel és annyi. Ha nibali nem támad se ment volna wiggins többet, nem vert volna a vdb féle csoportra 1 percet. értem én hogy így is, úgy is nyeri, de azért ami unalmas az unalmas. Armstrong is erősebb volt a többieknél hegyen is és TT-n is mégis hogyha erősebb volt támadott, még ha volt egy halom előnye összetettben akkor is.

A versenyt meg úgy gondoltam hogy izgalmat. Abban semmi izgalom nincs számomra hogy Evans teszi-e a kereket vagy sem. Abban amit tegnap voeckler csinált annál inkább. de ízlések és pofonok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben.danyly
Mi az a mezőny? Ugye sík szakaszokon általában ott jön be. hegyen meg idén direkt rápihent a két-három szakaszára, és a maradék nehezeken alibizett. Tavaly a "mezőnyben" volt egész végig.
Rajna
A versenyben résztvevő versenyzők. Mint írtam különc, más. Szerintem teljesen egyértelmű volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3. eaglesmcnabb
SZerintem is nagy versenyző, de azért hülyeség szerintem azt gondolni, hogy ő versenyt csinál, Evans meg mondjuk csak ül a seggén. Ha rámegy az összetettre, akkor ő is unalmas lesz, ezt a támadgatós dolgot csak a legnagyobbak (Pantani, Virenque, Rasmussen, Contador) tudják csinálni úgy, hogy közben esélyük van a sárgára.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Mondjuk az szerintem nem igaz hogy nagyképű lenne. Idegesítőnek idegesítő ezt aláírom, de mindig nagy versenyt csinál. És soha sem adja fel, olyan e téren mint Voigt vagy Casar. Nemhiába nagy kedvenc mind a 3.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Voeckler vagy elől van v. leghátul. Nem szeret a mezőnyben lenni, meg őt sem nagyon szeretik a mezőnyben.danyly
Mi az a mezőny? Ugye sík szakaszokon általában ott jön be. hegyen meg idén direkt rápihent a két-három szakaszára, és a maradék nehezeken alibizett. Tavaly a "mezőnyben" volt egész végig.