Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De azért az is abszurd egy kicsit, hogy a pöttyös trikóért Voeckler (jó ő még talán annyira nem is), Kessiakoff és C.A. Sörensen küzd. És közölük nyeri meg valamelyik. Vagy ha esetleg előkerül Rolland. De nem hiszem mert Voeckler mindent magának akar. Makacs egy srác.

Azért gondoltam Scarponi-t is egy szökésben, hátha rámegy, de az a nyilatkozat. "Sosem jártam erre, útvonalat sem nagyon ismerem stb." Így nem lesz action tőle. Bár a kerekesek mindig lódítanak. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Horner-t úgy kellett kibányászni a susnyásból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért a Euskaltel-től is várnék egy action-t és esetleg egy győzelmet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért a mai napra el tudnék képzelni egy Cobo, Valverde, Scarponi + egyéb szökést. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor a krályetap helyett/alatt már megint nem az szakaszon történtekről fog menni a beszélgetés.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 632 — Vikings fan
Szerintem meg fogyni akart mert nem azt hitte azert nem megy jol a hegyen mert tul dagi.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
ez az amit sohasem gondoltam volna. pláne ilyenkor amikor még formában sincs. faszom most kinek drukkoljak holnap? :/eaglesmcnabb
Engem is sokkolt. Hogy fene egye meg a naivitásomat...Schleck
remélem andyt is megbasszák vuelta előtt. egyébként nagy valószínűséggel nem fog ezért nagy büntit kapni de ez a tour szereplés úszik így. pedig bíztam egy szakaszgyőzelemben.
magyarul:
 pedalkiraly.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/17/Tiltott_vizelethajto_Frank_Schleck_mintajaban/
eaglesmcnabb
Hát akkor azért megvan még a remény, hogy nem szívatják meg durvábban. Amúgy a vízhajtót mire használják, fogyásra vagy a rendes doppingszer gyors kipisilésére?Schleck
Szerintem a dopping eltüntetésére. De ez olyan "gyerekes". Ezzel lehet a legkönnyebben megbukni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
Na szépen vagyunk. Nem elég, hogy jó szar idén + még ez is. Gratula.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
ez az amit sohasem gondoltam volna. pláne ilyenkor amikor még formában sincs. faszom most kinek drukkoljak holnap? :/eaglesmcnabb
Engem is sokkolt. Hogy fene egye meg a naivitásomat...Schleck
remélem andyt is megbasszák vuelta előtt. egyébként nagy valószínűséggel nem fog ezért nagy büntit kapni de ez a tour szereplés úszik így. pedig bíztam egy szakaszgyőzelemben.
magyarul:
 pedalkiraly.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/17/Tiltott_vizelethajto_Frank_Schleck_mintajaban/
eaglesmcnabb
Hát akkor azért megvan még a remény, hogy nem szívatják meg durvábban. Amúgy a vízhajtót mire használják, fogyásra vagy a rendes doppingszer gyors kipisilésére?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
ez az amit sohasem gondoltam volna. pláne ilyenkor amikor még formában sincs. faszom most kinek drukkoljak holnap? :/eaglesmcnabb
Engem is sokkolt. Hogy fene egye meg a naivitásomat...Schleck
remélem andyt is megbasszák vuelta előtt. egyébként nagy valószínűséggel nem fog ezért nagy büntit kapni de ez a tour szereplés úszik így. pedig bíztam egy szakaszgyőzelemben.
magyarul:
 pedalkiraly.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/17/Tiltott_vizelethajto_Frank_Schleck_mintajaban/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
ez az amit sohasem gondoltam volna. pláne ilyenkor amikor még formában sincs. faszom most kinek drukkoljak holnap? :/eaglesmcnabb
Engem is sokkolt. Hogy fene egye meg a naivitásomat...

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/Schleck
ez az amit sohasem gondoltam volna. pláne ilyenkor amikor még formában sincs. faszom most kinek drukkoljak holnap? :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Frank Schleck megbukott Xipamiddal, huh. :/

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jenő a székely vágtát közvetítte Sepsiben, pont láttam tegnap a Dunán, hálistennek 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Köszi a kimerítő
válaszokat 😀Akkor
már lehetne trió is
😛deee
Királyszakaszra mindig jön egy 3. tag. 😀 Emlékszem, voltak ilyenek. 😀

Szerdán vajon jön valaki?😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ésss igen, Van Hummel bejött utolsónak, mondjuk nem 10 percet kapott az utolsó grupettótól, mint néhány éve, de legalább nem zárták ki. 😀 Őt tippeltem lanterne rouge-re, a 167-ből már 156. de Farrar nagyon vezet ebben. 😀
Vrijbloed
Van Hummelé már biztos nem lesz a bányászlámpa.Gogo
Hát sajnos nem. 😕 Most már nem tippelek, innen már nem lenne nehéz... 😛 😀
több mint 11 éve
deee 290
Köszi a kimerítő
válaszokat 😀Akkor
már lehetne trió is
😛
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
S hova tűnt ifj Knézy Jenci? az első héten mintha még ő lett volna (egy hétig nem voltam itthon) nem mintha hiányozna, Sipi így "szakmázgathat" kicsit a másik félnek.deee
Szerintem jobbak a közvetítések Jenő nélkül.Jakehomer
Teljesen jók Jenő nélkül is a közvetítések és Szekeres Dávid (azt hiszem így hívják a srácot) sem olyan elveszett ebben a témában. Látszik rajta, hogy készül a közvetítésekre rendesen (nem mintha Jenő nem készülne).
Jenő valahol külföldön volt, tegnap pont említették Sipiék, hogy lassan hazatér és visszaveszi a hatalmat.Fucu
Székely Dávid amúgy, és tényleg színvonalasabbak a közvetítések vele, mint Jenővel. Már csak kis magabiztosságot kellene még összeszednie, hogy Sipi egyértelmű hülyeségeit merje megcáfolni. Mert sokszor látszik rajta, hogy nem ért vele egyet, de azért szólni nem mer.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
S hova tűnt ifj Knézy Jenci? az első héten mintha még ő lett volna (egy hétig nem voltam itthon) nem mintha hiányozna, Sipi így "szakmázgathat" kicsit a másik félnek.deee
Szerintem jobbak a közvetítések Jenő nélkül.Jakehomer
Teljesen jók Jenő nélkül is a közvetítések és Szekeres Dávid (azt hiszem így hívják a srácot) sem olyan elveszett ebben a témában. Látszik rajta, hogy készül a közvetítésekre rendesen (nem mintha Jenő nem készülne).
Jenő valahol külföldön volt, tegnap pont említették Sipiék, hogy lassan hazatér és visszaveszi a hatalmat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
S hova tűnt ifj Knézy Jenci? az első héten mintha még ő lett volna (egy hétig nem voltam itthon) nem mintha hiányozna, Sipi így "szakmázgathat" kicsit a másik félnek.deee
Szerintem jobbak a közvetítések Jenő nélkül.

Perception is reality.
több mint 11 éve
deee 290
S hova tűnt ifj Knézy Jenci? az első héten mintha még ő lett volna (egy hétig nem voltam itthon) nem mintha hiányozna, Sipi így "szakmázgathat" kicsit a másik félnek.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ésss igen, Van Hummel bejött utolsónak, mondjuk nem 10 percet kapott az utolsó grupettótól, mint néhány éve, de legalább nem zárták ki. 😀 Őt tippeltem lanterne rouge-re, a 167-ből már 156. de Farrar nagyon vezet ebben. 😀
Vrijbloed
Van Hummelé már biztos nem lesz a bányászlámpa.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megint nyaral a mezőny, hogy a fene egye meg...

Bundás köcsög mezőny, pihenő nap előtti sík szakaszon hagyni a szökevényeket, ennek semmi értelme nincs szerintem mondjuk a Lotto részéről.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
22 éves, van még ideje fejlődni ezen a téren. Ha megnézzük hogy az elmúlt 1 másfél évben mennyit fejlődött akkor főleg. Igaz Andyra is ezt mondtam, aztán se hegyen se TT-n nem fejlődött mérvadóan.eaglesmcnabb
Nem is olyan rossz egyébként, a romandiai körön elég jól ment kronón, bár az dombos volt. Van benne potenciál, de inkább nézek ki belőle egy új Virenque-ot, mint Hinault-t.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ja és még Valverde-t kihagytam a szórásból. Mondjuk szegények minden jóból kijutott: bukás, defektek.
Tőle is vártam volna egy jó szereplést, hogy legalább izgalmasabb lett volna a Tour, de már kezd kicsit unalomba fulladni.
Pedig a tavalyi versenyre is sokan azt mondták szar az útvonal és mégis jó kis verseny kerekedett belőle, de az idei nem valami nagy szám. Persze izgalom mindig akad de nem annyi.danyly
Valverde már nem az igazi a visszatérése után, de egyébként is inkább egynapos/egyhetes menő.

Nekem egyébként tetszik azért a Tour, mégha az összetett el is dőlt kb. Akciók vannak minden szakaszon, még a síkabbak is eseménydúsak, nem rossz ez.