Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A csajok most EB-selejetzenek a törökökkel igen csak jól dobjuk a hármasokat. 😊
Update: A magyar válogatott az utolsó negyedben 0 (nem írtam el) pontot dobott így hosszabbítás lesz :o
Update 2.0 Hát banyek ez biz vereség lett 3 ponttal


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
T-Mac -----> Detroit, 1,35 millióért... szomorú de nem lepődtem meg rajta :/

nekem már mind1, csak játszon...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Holnap este férfi válogatott mérkőzés lesz Szombathelyen.

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/4084_horvath_zoltan_emlekeert_kuzd_a_valogatott

Aki tud jöjjön....

több mint 13 éve
Tomeee 753
Iguodala bekerült a végső 12-es vébé keretbe, ezaz 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Utolsó két fiú válogatott meccset én is megnéztem és nagyon szimpatikus volt számomra ez a csapat. Nem nagyon értek a kosárlabdához, de Hanga Ádám kifejezetten jónak tűnt, főleg a macedónok ellen. Ahogy látom, elég fiatal is még, van szerintetek arra esély, hogyha nem is az NBA-be, hanem mondjuk valami európai szinten komoly csapatba egyszer eljusson?F.Schleck
Hanga kérdéshez
Azt olvastam, hogy a Bundesligából figyelik, de mivel jelenleg is érvényes szerződése van az Albacomppal ezért ki kell vásárolni, de Petey biztos jobban tudja a részleteket
Nála egyedül a középtávoli és távoli dobásokkal vannak problémák, mert 1-1-ben tarthatatlan, ladákat szerez védekezik, de a dobómozdulata az elég problémás már Euroligában játszhatna ha azt meg tudták volna neki tanítani olyan edzőkkel,szakemberekkel, meg persze ha ő is úgy állna hozzá mert olvasni, hogy igencsak szereti az éjszakai életet és nem munkával tölti az időt 😀

A válogatotthoz ez a keret egyenlőre ennyire képes, mivel rettentő fiatal így hullámzó is a teljesítmény. A macedónok ellen egy szenzációs győzelem után egy fáradt kevésbé motivált csapat lépett pályára. Magas posztokon problémák vannak, mivel Lóránt Peti az egyetlen használható center mert a Szabó/Tóth Á./Tóth G. még kevés a nemzetközi porondon. Keller Ákos viszont szép dolgokat mutatott és ha fejlődik akkor belőle lehet valami.
Remélem ha visszatérnek a rutinos játékosok Báder, Németh Isti, Trepák, Kámán, esetleg Simon (nem valószínű) akkor kijuthatunk a következő nagy világeseményre!

Hajrá Magyarok!

Nem tudom volt-e hír de micsoda ellentétek egy felkészülési meccsen
http://sportgeza.hu/kosarlabda/2010/08/20/tomegbunyo_a_gorog-szerb_kosarmeccsen/

Persze, hogy követem a VB-t remélem a spanyol, görögöt nem kedvelem, remélem a szerbek és argentinok sokáig jutnak. A kicserélt amerikai válogatottra is kíváncsi vagyok mire képesek bár ha Durant helyből mindent bedob mint a spanyolok elleni felkészülés meccsen akkor nem sok esélye lesz az ellenfeleknek

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Tomeee 753
jr smith trade blockra kerülta.kacsa
Ennek nem örülök.empty taxi
Istenem de örülnék egy ilyen dobógépnek Phillyben.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi a választ.
Amúgy jordán kosárlabda csapatra angolul biztos nem lehet egyszerű rákeresni a googleben. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Utolsó két fiú válogatott meccset én is megnéztem és nagyon szimpatikus volt számomra ez a csapat. Nem nagyon értek a kosárlabdához, de Hanga Ádám kifejezetten jónak tűnt, főleg a macedónok ellen. Ahogy látom, elég fiatal is még, van szerintetek arra esély, hogyha nem is az NBA-be, hanem mondjuk valami európai szinten komoly csapatba egyszer eljusson?F.Schleck
van. tavalyelőtt volt a draft felkészítő táborában is. szóval euroligába odaérhet.

más.
28-án indul a VB.

csoportok

A
Argentina
Serbia
Australia
Germany
Angola
Jordan

B
USA
Slovenia
Brazil
Croatia
Iran
Tunisia

C
Greece
Turkey
Puerto Rico
Russia
China
Côte d'Ivoire

D
Spain
France
Canada
Lithuania
New Zealand
Lebanon

minden 6os csoportból a legjobb 4 megy tovább. a sport tv közvetíti az eseményt, USA-Brazil meccsen nyit majd Szaniszló és Bazska.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Utolsó két fiú válogatott meccset én is megnéztem és nagyon szimpatikus volt számomra ez a csapat. Nem nagyon értek a kosárlabdához, de Hanga Ádám kifejezetten jónak tűnt, főleg a macedónok ellen. Ahogy látom, elég fiatal is még, van szerintetek arra esély, hogyha nem is az NBA-be, hanem mondjuk valami európai szinten komoly csapatba egyszer eljusson?

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért, hogy jól játszott az erős túlzás Sonics 😊
Ez volt az a meccs amelyet mindkét csapat a háta közepére kívánt mivel nincs kieső így gyakorlatilag tét nélküli meccs volt.
Varda és Bajramovics európai szinten jegyzett nem rossz játékosok, de ezt a bosnyák csapatot verni illett volna, semmivel nem voltak jobbak. Sok eladott labda és buta fault megbosszulta magát pedig voltak szép megoldások Lóránt és Horváth és Fodor is néha jól nyomta

Jöhetnek az ukránok Szombathelyen (mivel megemlékezés is lesz a tervek szerint Horváth Zoltán tiszteletére 😕 ) remélem sokan kilátogatnak és győzünk!

Saját oldalunkról a hír: állítólag csütörtök délig van határidő a Körmendnek és Dombóvárnak, hogy biztosítsák a nevezésüket!
Remélem mindkét csapat el tud indulni és 14 csapatos lesz az idei 2010/2011-es szezon!

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
jr smith trade blockra kerülta.kacsa
Ennek nem örülök.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jr smith trade blockra került
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Minden idők egyik legnagyobb 1/1-es bustja,Kwame Brown a Bobcatsben folytatja pályafutását,veteránminimumért írt alá.Nem sokat erősödtünk vele,talán Larry embert csinál belőle.Newman
Embert lehet.... 😀 de kosarast már nem tud.

A válogatott is egész jól nyomta tegnap. Főleg úgy, hogy a palánk alatt rettentően vékonyak vagyunk...

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Minden idők egyik legnagyobb 1/1-es bustja,Kwame Brown a Bobcatsben folytatja pályafutását,veteránminimumért írt alá.Nem sokat erősödtünk vele,talán Larry embert csinál belőle.

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Én is remélem ma folytatódik a jó sorozat. Talán a bosnyákok már nem veszik annyira komolyan a meccset (mivel ugye kieső nincs, így ők is nyugodtak lehetnek)!

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Természetesen HAJRÁ MAGYAROK a mai napon is!
De ha NBA akkor HAJRÁÁÁÁ BUUUULLS 😀

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nos akkor avassuk fel ezt a topicot is ne árválkodjon itt üresen 😊

El is felejtettem gratulálni a Magyar válogatottnak, hogy legyőzte a jóval erősebb játékerőt, nemzetközi rutint (tavaly ott voltak az EB-n) képviselő macedón válogatottat! Szép teljesítmény volt.
Ma pedig 20.45 Sport1 élőben közvetíti a Bosnyákok elleni meccset
Jó lenne folytatni a győzelmi sorozatot egy roppant nehéz kemény meccsen

Hajrá Magyarok!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
NCAA, magyar, stb