Make Love

27 feliratkozó

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Ősztől irány külföld! Fuck yeah, végre bejött az, amire évek óta vártam!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Volt feszt--->bungee jumping

nincsenek rá szavak @)

több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
munkahely, ahol nem kell szabadnapot kivenni es hetvegen dolgozni sem, azert, hogy minden delutan a strandon fetrenghetek es vegignezhetem a tdf osszes szakaszat ?

:3MMMS
Mit dolgozol?adam8
dekan vagyok a BSHU-n

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
munkahely, ahol nem kell szabadnapot kivenni es hetvegen dolgozni sem, azert, hogy minden delutan a strandon fetrenghetek es vegignezhetem a tdf osszes szakaszat ?

:3MMMS
Mit dolgozol?adam8
országgyűlési képviselő

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Július 4. amerikai földön :cool:
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
munkahely, ahol nem kell szabadnapot kivenni es hetvegen dolgozni sem, azert, hogy minden delutan a strandon fetrenghetek es vegignezhetem a tdf osszes szakaszat ?

:3MMMS
Mit dolgozol?

több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
munkahely, ahol nem kell szabadnapot kivenni es hetvegen dolgozni sem, azert, hogy minden delutan a strandon fetrenghetek es vegignezhetem a tdf osszes szakaszat ?

:3

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
10 óra 56 perckor hivatalosan is apa lettem. Kislány és Mira lett a neve 😊JC6
Stíleszerűen: miraculous.
A következő fiú legyen, koncentrálj jobban. 😉

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
10 óra 56 perckor hivatalosan is apa lettem. Kislány és Mira lett a neve 😊JC6
kis lány, nagy kaland
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
10 óra 56 perckor hivatalosan is apa lettem. Kislány és Mira lett a neve 😊JC6
Aludd ki magad 😀 Grat!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
10 óra 56 perckor hivatalosan is apa lettem. Kislány és Mira lett a neve 😊JC6
gratnagyfiú


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
10 óra 56 perckor hivatalosan is apa lettem. Kislány és Mira lett a neve 😊
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Csohodáááálatosss hiánypótló találmány:

oldható gyorskötöző
(a lidliben vettem)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Tegnap reggel találtam egy négy levelű lóherét. Rá két órára jött a telefon a fizetésemelésről. Véletlen lenne? Nem hinném... 😀dugo1993
Valóban.
Én tegnap reggel nem találtam.
Nem is jött a telefon...

több mint 8 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tegnap reggel találtam egy négy levelű lóherét. Rá két órára jött a telefon a fizetésemeléséről. Véletlen lenne? Nem hinném... 😀dugo1993
A lóherééről?
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Tegnap reggel találtam egy négy levelű lóherét. Rá két órára jött a telefon a fizetésemelésről. Véletlen lenne? Nem hinném... 😀

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
azt hiszem, ma volt szerencsém látni az ország legtöbbet fotózott autómentőjét.
egy gyönyörű Countach-t szállított a platóján 😊
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873


balra én, jobbra Kabát Peti (tudom, you don't say). Nagyon kedves, közvetlen srác.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Nem focis, de hasonló sztori, mikor két évvel ezelőtt a melóból hazafelé hasonlóan nem józan fiatalokkal találkoztam, de remekül beszéltek angolul. Éppen nagyon spóroltam egy három napos római útra.
- Hallod, csávó, hogy kell eljutni a Szél Kálmán square-re?
- Kezdjétek azzal, hogy felszálltok erre a villamosra...
Röhögnek, felszállnak, beszélgetni kezdünk:
- Hallod, jössz velünk? Épp megyünk tovább piálni.
- Nagyon rendesek vagytok, de éppen spórolok egy útra.
- Na, hova mész?
- Rómába.
- ÁÁÁÁÁÁ, GECCCI, oda ne menjél, tele van cigányokkal bazmeg!! 😀
Mint kiderült, milánói gazdaggyerekek, és elmondták, hogy bizony igaz amit az ország észak-déli ellentéteiről mondanak. Róma nekik a választóvonal, onnantól csak cigányoknak van nevezve minden honfitárs... 😀berger90
És végül elmentél Rómába?

Én pontosan két éve ilyenkor voltam, 2013 máj.11-18. Nekem eléggé bejött.
Mondjuk az nem, hogy oda-vissza 2800km-t mentünk, ebből 1300-on szakadt az eső (motorral voltunk, nanáhogy...) de néha annyira, hogy a pályán 60-70-el tudtunk menni, és a csukott bukómban a plexi belső felén folyt le a víz. Mondtam is a havernak; übermenők vagyunk, otthon 25 fok, napsütés, mi meg eljöttünk a napfényes Itáliába sz@rrá ázni. 😀
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tegnap éjfél előtt nem sokkal a 6-os villamospótlón egy rakás részeg angolul beszélő fiatal meglátta a Chicago feliratú sapkámat és egyből nagy zúgolódás kezdődött, mire az egyik megkérdezte, hogy voltam-e már ott? Mondom nem még, csak a csapatnak szurkolok. Erre kiderült, hogy mindegyikük chicagoi, volt nagy meglepődés, meg fényképezkedés.
Jó fejek voltak, jót röhögtem 😊dcsicsak
Nem focis, de hasonló sztori, mikor két évvel ezelőtt a melóból hazafelé hasonlóan nem józan fiatalokkal találkoztam, de remekül beszéltek angolul. Éppen nagyon spóroltam egy három napos római útra.
- Hallod, csávó, hogy kell eljutni a Szél Kálmán square-re?
- Kezdjétek azzal, hogy felszálltok erre a villamosra...
Röhögnek, felszállnak, beszélgetni kezdünk:
- Hallod, jössz velünk? Épp megyünk tovább piálni.
- Nagyon rendesek vagytok, de éppen spórolok egy útra.
- Na, hova mész?
- Rómába.
- ÁÁÁÁÁÁ, GECCCI, oda ne menjél, tele van cigányokkal bazmeg!! 😀
Mint kiderült, milánói gazdaggyerekek, és elmondták, hogy bizony igaz amit az ország észak-déli ellentéteiről mondanak. Róma nekik a választóvonal, onnantól csak cigányoknak van nevezve minden honfitárs... 😀

Mindig jövőre
több mint 8 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tegnap éjfél előtt nem sokkal a 6-os villamospótlón egy rakás részeg angolul beszélő fiatal meglátta a Chicago feliratú sapkámat és egyből nagy zúgolódás kezdődött, mire az egyik megkérdezte, hogy voltam-e már ott? Mondom nem még, csak a csapatnak szurkolok. Erre kiderült, hogy mindegyikük chicagoi, volt nagy meglepődés, meg fényképezkedés.
Jó fejek voltak, jót röhögtem 😊
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ma megkért a főnököm, hogy alkalomadtán magyarázzam már el neki a foci szabályait, mert érdekesnek néz ki, de ismeret híján nem tudja kellően értékelni. 8-)
(De miért pont most? Csak nem látta a Kétpontos kísértet-et? 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem volt az első focis élményem 2005. április 24.-e. Mindenesetre megírtam. Tíz éve nézem ezt a csodálatos sportot.

 bergerszerint.kinja.com/egy-evtized-a-lelaton-1699906227

Mindig jövőre
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
A szénhidrátmentes -gondolom akkor klasszikus ketogént tolsz- diéta a világ legnagyobb áldása. Március közepe óta szálkásítok, közben volt egy felsőfokú nyelvvizsgám (ez tegnap derült ki, hogy sikeres is), és semmi bajom. Bár a 80g lenmagolajjal vannak bajaim, valami elmondhatatlanul undorító.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Igazából a diéta része elég egyedi. Hozzá alakítottam a melóhoz, így nem olyan nehéz kibírni.
dugo1993
A diéta részével nekem nincs gondom, annyi hogy szénhidrátmentesen étkezem, de simán elvagyok vele 😊 Nekem most a sporttal van inkább gondom, azt nem tudom hozzáalakítani a melóhoz 😀
Naponta ingázok Tbánya-Budapest között, reggel 6-kor indulok, este fél-háromnegyed 7 körül érek haza, utána meg már nincs sok energiám...Rataxes
Ezt átérzem. Néha nekem is ilyen a napirendem. Az utána lévő focin, csak keresem a labdát 😀