NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Kezdem lassan én is elhinni ezt a Timberwolvest?🙂 Élmény volt nézni öf. alapján is ezt az éhes,jól összerakott csapatot.
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Óriási gratula a Minnesotanak! Döntőig meg se álljanak.Phoenixben meg nyáron el lehet kezdeni a rebuildet, mert egy újabb bizonyíték arra, hogy nagy nevekkel nem lesz eredmény. A Wolves érdemeit nem kissebbítve, de játékosoktól kezdve edzőig mindenki szégyelje magát. Fejeknek kell hullania! Nem a 0:3 miatt, mert egy remek csapat ellen benne van ez, hanem az hogy a matchup a Sunsnak kedvez, az alapszakaszban rommá verték a Minnesotát. Nyílván egy playoff más, de hogy sima 3W után porig alázzanak az megbocsáthatatlan. Szoros 3 vereség bármikor benne van egy párharcban, viszont amit itt kitettek a pályára Vogel és társai az szót sem érdemel. Nem is érdemes a következő szezonnak neki vágni. Mozgástér nincs, szépen meglehet kezdeni az újjáépülést akár Booker elcserélésével. Young ott volt mint remek fiatal edzőjelölt, ő is bukó, ha jól emlékszem a BYU főedzője lesz. Visszatérni a bottom 5 csapatok közé és kedves elnök úrnak is észbe kapnia, hogy pénzzel nem lehet csapatot építeni. Minél később kezdődik a rebuild, annál később lehet sikeres a csapat. Hajrá Suns! Mégegyszer gratula a Timberwolvesnak!
több mint 2 éve
Mindig jó érzés 20 pontos minny vezetésre ébredni
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
nah az az ami nem szokott semmilyen sportágba megtörténni "sztárokkal"draft mellett kevésbé figyeltemNe felejtsük el h utólag is el lehetne tiltani
de embiid menjen a bús picsába és a bírók is
alsó hangon volt 2 Fl1 és egy instant ejection faltja
www.youtube.com/watch?v=23MpB1iDJVA
Negritis, a vajda
csebi
pedig a VAR előtt is ki lehetett volna a színészkedést gyomlálni ha a lazovic, neymar ... féle delfineknek utólag tolják a lapokat
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
draft mellett kevésbé figyeltemNe felejtsük el h utólag is el lehetne tiltani
de embiid menjen a bús picsába és a bírók is
alsó hangon volt 2 Fl1 és egy instant ejection faltja
www.youtube.com/watch?v=23MpB1iDJVA
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Green-nél valószínűleg a sokadik megbolondulása volt, illetve Embiid a kis kedvencek egyike.ahaplayoffban? nem hiszem.tavaly v tavalyelőtt is ült ki egy-két meccset Green, nem? legfeljebb nem pár hétre, csak egy-két meccsre.Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
AlexIScrystal
slowmotion
AlexIScrystal
On April 18, Green was suspended for one game for stomping on the chest of Domantas Sabonis in a playoff game against the Sacramento Kings.[138][139]ez sem tavaly volt, hanem 2023-ban
slowmotion
több mint 2 éve
vicces amúgy hogy green, pachulia, bowen azért rendesen kapta a savat a megmozdulásai miattembiidnél meg alig beszél arról valaki hogy mennyire aljas hulladék
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
a hawks-celtics párharcban is volt eltiltásahaplayoffban? nem hiszem.tavaly v tavalyelőtt is ült ki egy-két meccset Green, nem? legfeljebb nem pár hétre, csak egy-két meccsre.Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
AlexIScrystal
slowmotion
AlexIScrystal
On April 18, Green was suspended for one game for stomping on the chest of Domantas Sabonis in a playoff game against the Sacramento Kings.[138][139]ez sem tavaly volt, hanem 2023-ban
slowmotion
pr.nba.com/hawks-dejounte-murray-suspended/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ahaplayoffban? nem hiszem.tavaly v tavalyelőtt is ült ki egy-két meccset Green, nem? legfeljebb nem pár hétre, csak egy-két meccsre.Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
AlexIScrystal
slowmotion
AlexIScrystal
On April 18, Green was suspended for one game for stomping on the chest of Domantas Sabonis in a playoff game against the Sacramento Kings.[138][139]ez sem tavaly volt, hanem 2023-ban
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
playoffban? nem hiszem.tavaly v tavalyelőtt is ült ki egy-két meccset Green, nem? legfeljebb nem pár hétre, csak egy-két meccsre.Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
AlexIScrystal
slowmotion
több mint 2 éve
draft mellett kevésbé figyeltemde embiid menjen a bús picsába és a bírók is
alsó hangon volt 2 Fl1 és egy instant ejection faltja
www.youtube.com/watch?v=23MpB1iDJVA
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tavaly v tavalyelőtt is ült ki egy-két meccset Green, nem? legfeljebb nem pár hétre, csak egy-két meccsre.Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
AlexIScrystal
Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.Playoffban senkit nem fognak eltiltani, nemhogy egy Embiidet. Greent se tiltanák el, ha playoffban bolondulna meg.
FLZOLI
több mint 2 éve
Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.mondjuk Lowrynál is csodálkoztam hogy a parasztlengő csak Flagrant 1
FLZOLI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mekkora egy gyökér ez az Embiid, csak kéne kapjon néhány hetes büntit szándékos sérülés okozásért de ez tudjuk nem az a liga.
több mint 2 éve
Embiid 5/7 tripla 😀És kb 6 teljesen üres😊
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Embiid 5/7 tripla 😀
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Ez a Knicks-Sixers párharc elég spicy. Meg kell még néznem a meccset, de újra forrnak az indulatok. Redditen az első 10 felkapott posztból 7 a meccsről és nem káprázatos megmozdulások egyik se. 😀
több mint 2 éve
orlando hogy a tökömbe hozott össze 120 pontot?!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lowry kaphatna egy DRaymond díjat ezért a mozdulatért
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Egyre inkább azt érzem, h ez a Minny a team to beat idén. Towns is csak jobb lesz, ahogy megy előre az idő és ami a legfontosabb, mindenki fókuszált. Mindenkinek van elszámolni valója. Kellően fizikális a keret.Szép is lenne, de amíg a bajnok talpon van ez sajnos nem igaz. Mondjuk papíron a Denvernek a Minnesota kéne legyen a kriptonitja mert Murrayre és Jokicra is van ember de odáig el is kell jutni, hogy ez realizálódjon.
dawyd728
Plussz a másik ágon bármelyik csapat is nyer 2 párharcot az tűzforró lesz elég komoly star powerrel.
több mint 2 éve
meg ennek a celticsnek azért a 111 pont nem kéne hogy megugorhatatlan legyenDe lehet, ki kell érni rajuk és nem csak bízni benne, hogy elbasszák.Ugyan, ezzel nem lehet mit csinálni, mikor közepes játékosok hirtelen átváltanak Curry-be.Mondjuk az meg nálunk az edzők mamlaszsága, hogy hagyjuk....tudom erre nehèz kèszülni ès levèdekezni is de akkor is...De ez konkrétan mágia. Lehet akármilyen jó edző, az hogy a közepesen triplázó csapat megint a PO-ban dobjon így konkrétan boszorkányság.Spo magic az Spo magic.Biztos voltam benne hogy nem lesz ez olyan sima mint amilyennek mondjátok 😡😔Én is, a Heat mindig nehéz ellenfél.
dande2
De ha a Butler nélküli verzió ellen is sikerült kiesni egy 1. vs 8. párharcban, annál kínosabbat nehezen tudnék elképzelni.
Kampman
Toca
“Miami now has four playoff games in the past two seasons with 50% shooting from three...against Boston.
No other team has more than one...against anyone.”
Jughead
dande2
Jughead
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
De lehet, ki kell érni rajuk és nem csak bízni benne, hogy elbasszák.Ugyan, ezzel nem lehet mit csinálni, mikor közepes játékosok hirtelen átváltanak Curry-be.Mondjuk az meg nálunk az edzők mamlaszsága, hogy hagyjuk....tudom erre nehèz kèszülni ès levèdekezni is de akkor is...De ez konkrétan mágia. Lehet akármilyen jó edző, az hogy a közepesen triplázó csapat megint a PO-ban dobjon így konkrétan boszorkányság.Spo magic az Spo magic.Biztos voltam benne hogy nem lesz ez olyan sima mint amilyennek mondjátok 😡😔Én is, a Heat mindig nehéz ellenfél.
dande2
De ha a Butler nélküli verzió ellen is sikerült kiesni egy 1. vs 8. párharcban, annál kínosabbat nehezen tudnék elképzelni.
Kampman
Toca
“Miami now has four playoff games in the past two seasons with 50% shooting from three...against Boston.
No other team has more than one...against anyone.”
Jughead
dande2
Jughead
több mint 2 éve
tenyleg, elfelejtettem, koszi.Februárban írt alá további két évre, így 26-ig szerződése van és nem is cserélhető nyáron.igen Conley el is mondta, hogy a fiuk tegyek meg erte az utolso megbeszelesen a PO elott.Egyre inkább azt érzem, h ez a Minny a team to beat idén. Towns is csak jobb lesz, ahogy megy előre az idő és ami a legfontosabb, mindenki fókuszált. Mindenkinek van elszámolni valója. Kellően fizikális a keret.Lefosnám a bokám örömömben, ha Marc Gasol után Conleynak is összejönne a bajnoki cím.
dawyd728
Duff
asszem van meg egy ev hatra a szerzodesebol de egy elso koros bukta eseten sztem ot cserelnenk vhova.
csebi
Jughead
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Februárban írt alá további két évre, így 26-ig szerződése van és nem is cserélhető nyáron.igen Conley el is mondta, hogy a fiuk tegyek meg erte az utolso megbeszelesen a PO elott.Egyre inkább azt érzem, h ez a Minny a team to beat idén. Towns is csak jobb lesz, ahogy megy előre az idő és ami a legfontosabb, mindenki fókuszált. Mindenkinek van elszámolni valója. Kellően fizikális a keret.Lefosnám a bokám örömömben, ha Marc Gasol után Conleynak is összejönne a bajnoki cím.
dawyd728
Duff
asszem van meg egy ev hatra a szerzodesebol de egy elso koros bukta eseten sztem ot cserelnenk vhova.
csebi
Szerkesztette: Jughead