Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Van valakinek streamje?
Toca
 official.nbabite.com/home2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 617
és komolyan billiárd megy Sport 1-en NBA helyett... komoly
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Brunson WTF, komoly

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Nyugtassatok meg hogy nem ezt a pár golyóst kellesz nézni NBA helyett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 712 — Vikings fan
Van valakinek streamje?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Embiid megint hozza az utolsó suttyó parasztot
Negritis, a vajda
ahogy az várható volt. Btw, ha így folytatja, simán meg fogja kapni a dirty player jelzőt. Nem mintha nem érdemelné meg...
Antonius
legalább a "mocskos ribanc" tökéletesen leíró becenév lesz
Negritis, a vajda
Mai meccsen tortent vlami vagy meg a labfogas? (1f-et nem lattam)
beltazor
Hartot fejbe somta könyökkel amolyan Draymond Greenesen
Lowry nonstop dobálja magát, flop király
Maxie meg zseni de túl sok manírt vesz át a 2 ribanctól

nyilván ez a taposás is kurva fontos volt Harton

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Embiid megint hozza az utolsó suttyó parasztot
Negritis, a vajda
ahogy az várható volt. Btw, ha így folytatja, simán meg fogja kapni a dirty player jelzőt. Nem mintha nem érdemelné meg...
Antonius
legalább a "mocskos ribanc" tökéletesen leíró becenév lesz
Negritis, a vajda
Mai meccsen tortent vlami vagy meg a labfogas? (1f-et nem lattam)

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
sztem a harden féle rockets óta nem rühelltem csapatot annyira mint ezt a philly-t
az undorító csalása a játéknak brutális
pedig mikor játszanak az zseniális

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Embiid megint hozza az utolsó suttyó parasztot
Negritis, a vajda
ahogy az várható volt. Btw, ha így folytatja, simán meg fogja kapni a dirty player jelzőt. Nem mintha nem érdemelné meg...
Antonius
legalább a "mocskos ribanc" tökéletesen leíró becenév lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Embiid megint hozza az utolsó suttyó parasztot
Negritis, a vajda
ahogy az várható volt. Btw, ha így folytatja, simán meg fogja kapni a dirty player jelzőt. Nem mintha nem érdemelné meg...

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Embiid megint hozza az utolsó suttyó parasztot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
hát sajnálom hogy nem a 76ers - Knicks lesz ma a TVbe
mondjuk ha Ricsi - Németh Isti lenne akkor meg instant kapcsolnék el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Hogy a tökömbe egyenlített a magic???
Negritis, a vajda
Tobb pontot dobtak a 3. És 4. Meccsen.
Az a 37-10-es 3.nehyed kemény
Toca
Jó ez trivualis 😊
Csak pialas közbe az eredményt látom csak és nem értem hogy a tökömbe csinálták

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 037 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 712 — Vikings fan
Hogy a tökömbe egyenlített a magic???
Negritis, a vajda
Tobb pontot dobtak a 3. És 4. Meccsen.
Az a 37-10-es 3.nehyed kemény
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Hogy a tökömbe egyenlített a magic???

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan

Tatum - Bill Russell
LeBron - Kobe
Ant - KG
😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Reverse sweep a csapat speciallitása, innen csak win for jönni. Mondjuk átlagban eddig 15 ponttal kaptunk ki, nem tudom, hogy ezt, hogy fogjuk megfordítani, de mind1 is.

több mint 2 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Nézhetelen volt ez a Mavs Clips. Majdnem minden második támadásban fault, alig jár a labda, töredezett játék, erőlködés. Sokat ér ilyenkor a Doncic magic. Jól zárt a dallasi védekezés, sok TO-ba kergették a Clipst és nem tudtak jó dobásokat vállalni a sztárok. Ilyen kevés pontos meccsen kb az első félidő végén összeszedte a behozhatatlan hátrányt a csapat, amikor Harden volt fenn a cserékkel. Remelem azért lesz jobb, mert 2-2vel kéne visszamenni LA-be.

Indy meg elfelejtett passzolni a q4 végén meg az OT-ben, amit nem értek miért. Nem járt a labda hanem kiválasztottak hogy ki fog 1-1 ezni meglepetésre nem is nagyon ment a pontszerzés. Ha nem szednek végtelen támadó pattanót simán kikaphattak volna.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Kawhi persze hogy PO-ra hal meg, Westrbook giga choke amit ostobasaggal probal kompenzalni. PG ghost. Az egesz kegyetlenul enervalt volt, egyedul Hardenen meg Powellen lattam hogy ma nyerni szeretnenek. Energy 0.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
KATnak a műtét után azt mondtak h a mai lesz az első nap mikor edzhet 5 vs 5 ellen …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Óriási gratula a Minnesotanak! Döntőig meg se álljanak.
Phoenixben meg nyáron el lehet kezdeni a rebuildet, mert egy újabb bizonyíték arra, hogy nagy nevekkel nem lesz eredmény. A Wolves érdemeit nem kissebbítve, de játékosoktól kezdve edzőig mindenki szégyelje magát. Fejeknek kell hullania! Nem a 0:3 miatt, mert egy remek csapat ellen benne van ez, hanem az hogy a matchup a Sunsnak kedvez, az alapszakaszban rommá verték a Minnesotát. Nyílván egy playoff más, de hogy sima 3W után porig alázzanak az megbocsáthatatlan. Szoros 3 vereség bármikor benne van egy párharcban, viszont amit itt kitettek a pályára Vogel és társai az szót sem érdemel. Nem is érdemes a következő szezonnak neki vágni. Mozgástér nincs, szépen meglehet kezdeni az újjáépülést akár Booker elcserélésével. Young ott volt mint remek fiatal edzőjelölt, ő is bukó, ha jól emlékszem a BYU főedzője lesz. Visszatérni a bottom 5 csapatok közé és kedves elnök úrnak is észbe kapnia, hogy pénzzel nem lehet csapatot építeni. Minél később kezdődik a rebuild, annál később lehet sikeres a csapat. Hajrá Suns! Mégegyszer gratula a Timberwolvesnak!
AlexIScrystal
Még ne jinxeljunk azért 😊

Fura h Vogel azt mondta meccs előtt h legalább 40 db 3 pontos kísérletet akar látni ehhez kepest a középső 2 negyedben volt összesen 7 db kísérlet asszem és vmi 30 percig nem volt sikeres három pontos dobasuk.
Ráadásul buta ez a csapat, legalábbis végre Beal el kezdte szórni a harmasokat a negyedikben fel is jöttek 12re erre kb minden Minny tamadasnal oda ütöttek sokszor feleslegesen, tok hamar bonus lett. Okogie meg jó nagy tirpak volt.
csebi
Túl sok a labdát igénylő ember. Meccsenként átlag 20 eladott labdával a Washington ellen sem lehet nyerni..
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Óriási gratula a Minnesotanak! Döntőig meg se álljanak.
Phoenixben meg nyáron el lehet kezdeni a rebuildet, mert egy újabb bizonyíték arra, hogy nagy nevekkel nem lesz eredmény. A Wolves érdemeit nem kissebbítve, de játékosoktól kezdve edzőig mindenki szégyelje magát. Fejeknek kell hullania! Nem a 0:3 miatt, mert egy remek csapat ellen benne van ez, hanem az hogy a matchup a Sunsnak kedvez, az alapszakaszban rommá verték a Minnesotát. Nyílván egy playoff más, de hogy sima 3W után porig alázzanak az megbocsáthatatlan. Szoros 3 vereség bármikor benne van egy párharcban, viszont amit itt kitettek a pályára Vogel és társai az szót sem érdemel. Nem is érdemes a következő szezonnak neki vágni. Mozgástér nincs, szépen meglehet kezdeni az újjáépülést akár Booker elcserélésével. Young ott volt mint remek fiatal edzőjelölt, ő is bukó, ha jól emlékszem a BYU főedzője lesz. Visszatérni a bottom 5 csapatok közé és kedves elnök úrnak is észbe kapnia, hogy pénzzel nem lehet csapatot építeni. Minél később kezdődik a rebuild, annál később lehet sikeres a csapat. Hajrá Suns! Mégegyszer gratula a Timberwolvesnak!
AlexIScrystal
Még ne jinxeljunk azért 😊

Fura h Vogel azt mondta meccs előtt h legalább 40 db 3 pontos kísérletet akar látni ehhez kepest a középső 2 negyedben volt összesen 7 db kísérlet asszem és vmi 30 percig nem volt sikeres három pontos dobasuk.
Ráadásul buta ez a csapat, legalábbis végre Beal el kezdte szórni a harmasokat a negyedikben fel is jöttek 12re erre kb minden Minny tamadasnal oda ütöttek sokszor feleslegesen, tok hamar bonus lett. Okogie meg jó nagy tirpak volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Kezdem lassan én is elhinni ezt a Timberwolvest?🙂 Élmény volt nézni öf. alapján is ezt az éhes,jól összerakott csapatot.
több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Óriási gratula a Minnesotanak! Döntőig meg se álljanak.
Phoenixben meg nyáron el lehet kezdeni a rebuildet, mert egy újabb bizonyíték arra, hogy nagy nevekkel nem lesz eredmény. A Wolves érdemeit nem kissebbítve, de játékosoktól kezdve edzőig mindenki szégyelje magát. Fejeknek kell hullania! Nem a 0:3 miatt, mert egy remek csapat ellen benne van ez, hanem az hogy a matchup a Sunsnak kedvez, az alapszakaszban rommá verték a Minnesotát. Nyílván egy playoff más, de hogy sima 3W után porig alázzanak az megbocsáthatatlan. Szoros 3 vereség bármikor benne van egy párharcban, viszont amit itt kitettek a pályára Vogel és társai az szót sem érdemel. Nem is érdemes a következő szezonnak neki vágni. Mozgástér nincs, szépen meglehet kezdeni az újjáépülést akár Booker elcserélésével. Young ott volt mint remek fiatal edzőjelölt, ő is bukó, ha jól emlékszem a BYU főedzője lesz. Visszatérni a bottom 5 csapatok közé és kedves elnök úrnak is észbe kapnia, hogy pénzzel nem lehet csapatot építeni. Minél később kezdődik a rebuild, annál később lehet sikeres a csapat. Hajrá Suns! Mégegyszer gratula a Timberwolvesnak!