NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
FViktor93
Visszajöttek, így van, de nagyon sokáig úgy tűnt, hogy az OKC jut tovább, és én meg pont az vettem észre, hogy a vége felé az Oklahoma kezdett szétesni, és ezt kihasználva jutott tovább a Warriors. A Cleveland ellen most valóban jól teljesítenek, de ellenük is belefutottak egy 30 pontos vereségbe, azelőtt meg a Portland ellen is elég nyögvenyelősen lett meg a továbbjutás.
caseyjones
ja meg az alapszakaszban volt 73 győzelmük béna, széteső csapatok ellen, botrányos ez a csapat...
Löfli
Nem ezt írtam. Ha visszaolvasol a legeslegelejére, meg is győződhetsz róla. Egy 73-9-es alapszakasz győzelem után én azt vártam volna tőlük a rájátszásban, hogy végigrobogva mindenkin jutnak el a fináléig, ahogyan a Cavs tette keleten. Ehelyett nem egy nagyobb különbségű vereségbe is beleszaladtak, ráadásul sokáig veszélyben is forgott a továbbjutásuk. De sajnos a nagydöntőre összeszedték magukat, és innen már sok esélye szerintem nem lesz LeBronéknak, de azért hátha...
caseyjones
Nem lehet h esetleg nyugaton jobb csapatokból áll a rájátszásmezőny?
empty taxi
Rosszul látod, Keleten a jó csapatok is rossznak néznek ki, mert LeBron az Isten mellett mindenki csak béna lehet. Nyugaton meg azért szoros, mert sok a középszerű csapat, aztán jól össze-vissza verik egymást. Csak sajnos mindig jön egy döntő, amikor ez a kellemes alternatív valóság nekirohan a valóság kemény falának, aztán nagyot koppan és elhallgat... 😀

LeBron top5 kapcsán meg annyi a véleményem, hogy a '92-es igazi Dream Team-ben nem lett volna kezdő, pedig ott a csapat fele már 35 körül nyargalászott... Nagyon jó játékos, de ha neki jól megy, akkor megöli maga körül a csapatjátékot, ha meg nem megy, akkor meg kiderül, hogy az egész koncepció arra épül, hogy majd neki jól megy... Ráadásul évről évre visszafejlődik, eddig se a zseniális technikájával alkotott, hanem iszonyatos fizikai fölénye volt (se Jordan, se Kobe nem volt ilyen "szörnyeteg"), az kezd elkopni, és kiderül, hogy nincs kinti dobás, nincs középtávoli biztos tempó, így meg marad az erőlködés. Az egyéni statok meg sose érdekeltek, nem azért Jordan minden idők legjobbja, mert mennyi pontot dobott, hanem azért, mert tudott nyerni. Ha kellett, szenvedve, ha kellett, parádézva, ha kellett, akárhogyan, de nyert. LeBron meg kitalálta magának a 3 klasszis egy csapatba okosságot (LeBron + Wade + Bosh, LeBron + Irving + Love), csak nem működik. Ráadásul nem is tudom, hogy miért gondolja, hogy egy kinti dobásokban átlagon felüli 4-es a difference maker...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
FViktor93
Visszajöttek, így van, de nagyon sokáig úgy tűnt, hogy az OKC jut tovább, és én meg pont az vettem észre, hogy a vége felé az Oklahoma kezdett szétesni, és ezt kihasználva jutott tovább a Warriors. A Cleveland ellen most valóban jól teljesítenek, de ellenük is belefutottak egy 30 pontos vereségbe, azelőtt meg a Portland ellen is elég nyögvenyelősen lett meg a továbbjutás.
caseyjones
ja meg az alapszakaszban volt 73 győzelmük béna, széteső csapatok ellen, botrányos ez a csapat...
Löfli
Nem ezt írtam. Ha visszaolvasol a legeslegelejére, meg is győződhetsz róla. Egy 73-9-es alapszakasz győzelem után én azt vártam volna tőlük a rájátszásban, hogy végigrobogva mindenkin jutnak el a fináléig, ahogyan a Cavs tette keleten. Ehelyett nem egy nagyobb különbségű vereségbe is beleszaladtak, ráadásul sokáig veszélyben is forgott a továbbjutásuk. De sajnos a nagydöntőre összeszedték magukat, és innen már sok esélye szerintem nem lesz LeBronéknak, de azért hátha...
caseyjones
Nem lehet h esetleg nyugaton jobb csapatokból áll a rájátszásmezőny?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
FViktor93
Visszajöttek, így van, de nagyon sokáig úgy tűnt, hogy az OKC jut tovább, és én meg pont az vettem észre, hogy a vége felé az Oklahoma kezdett szétesni, és ezt kihasználva jutott tovább a Warriors. A Cleveland ellen most valóban jól teljesítenek, de ellenük is belefutottak egy 30 pontos vereségbe, azelőtt meg a Portland ellen is elég nyögvenyelősen lett meg a továbbjutás.
caseyjones
ja meg az alapszakaszban volt 73 győzelmük béna, széteső csapatok ellen, botrányos ez a csapat...
Löfli
Nem ezt írtam. Ha visszaolvasol a legeslegelejére, meg is győződhetsz róla. Egy 73-9-es alapszakasz győzelem után én azt vártam volna tőlük a rájátszásban, hogy végigrobogva mindenkin jutnak el a fináléig, ahogyan a Cavs tette keleten. Ehelyett nem egy nagyobb különbségű vereségbe is beleszaladtak, ráadásul sokáig veszélyben is forgott a továbbjutásuk. De sajnos a nagydöntőre összeszedték magukat, és innen már sok esélye szerintem nem lesz LeBronéknak, de azért hátha...
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 269 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
FViktor93
Visszajöttek, így van, de nagyon sokáig úgy tűnt, hogy az OKC jut tovább, és én meg pont az vettem észre, hogy a vége felé az Oklahoma kezdett szétesni, és ezt kihasználva jutott tovább a Warriors. A Cleveland ellen most valóban jól teljesítenek, de ellenük is belefutottak egy 30 pontos vereségbe, azelőtt meg a Portland ellen is elég nyögvenyelősen lett meg a továbbjutás.
caseyjones
ja meg az alapszakaszban volt 73 győzelmük béna, széteső csapatok ellen, botrányos ez a csapat...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
draymond el lett tiltva 1 meccsre 😀
ghstzR
Honnan tudják, hogy James gatyójában van is valami???
Amúgy ideje volt!
Váltson le mindkettő 22-esre, max. azt érdemlik meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
FViktor93
Visszajöttek, így van, de nagyon sokáig úgy tűnt, hogy az OKC jut tovább, és én meg pont az vettem észre, hogy a vége felé az Oklahoma kezdett szétesni, és ezt kihasználva jutott tovább a Warriors. A Cleveland ellen most valóban jól teljesítenek, de ellenük is belefutottak egy 30 pontos vereségbe, azelőtt meg a Portland ellen is elég nyögvenyelősen lett meg a továbbjutás.
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Ilyen hulyesegekeket leirni...
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
caseyjones
Vissza jöttek 1-3-ról egy nagyon egyben lèvő Thunder ellen, majd viszonylag simàn verik egyelőre, az eddig paràdèzó Cavst. Ezt azèrt nem neveznèm annyira szarnak.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
na jó ez csúnya lesz, de igaz
| nekem az fog megragadni James játékán kívül, róla, hogy ő az az ember akinek 30 éves korára 1,5 szeresére nőtt a koponyája az NBA pályafutása alatt |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Jughead:

Teljesen felesleges ezeket leírni.

Aki nem kedveli, az akármit csinál ugy se fogja.

Minden olyan szakértő aki számít all time top 3/5-nek tartja Jamest, ez a lényeg.

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Az alapszakaszban nyújtott teljesítmény alapján a GSW nagyon is megérdemli a bajnoki címet, viszont amit a rájátszásban leműveltek... Örülnék, ha a Cleveland hozzájuk hasonlóan 3-1-ről "feltámadna".
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
szépek ezek a statok, csak a (talán) legfontosabban is elég szépen elől van


Most losses in NBA championships as a player:
W-L record -- Player name -- Championship year (* = won)
0-8 -- Elgin Baylor -- 59, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70
1-8 -- Jerry West -- 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 72*, 73
0-5 -- Larry Foust -- 55, 56, 59, 60, 61
0-4 -- Max Zaslofsky -- 47, 51, 52, 55
0-4 -- Rudy LaRusso -- 62, 63, 65, 66
0-4 -- Steve Mix -- 77, 80, 82, 83
1-4 -- Keith Erickson -- 69, 70, 72*, 73, 76
2-4 -- Lebron James -- 07, 11, 12*, 13*, 14, 15
2-4 -- Wilt Chamberlain -- 64, 67*, 69, 70, 72*, 73
2-4 -- Mel Counts -- 65*, 66*, 68, 69, 70, 73
2-4 -- Danny Ainge -- 84*, 85, 86*, 87, 92, 93
5-4 -- Magic Johnson -- 80*, 82*, 83, 84, 85*, 87*, 88*, 89, 91
6-4 -- Kareem Abdul-Jabbar -- 71*, 74, 80*, 82*, 83, 84, 85*, 87*, 88*, 89

Lebron, Ainge, and Zaslofsky are the only players on this list to have not played for the Lakers.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
tudjuk, hogy Te csak arra fogsz emlékezni, hogy James meg James meg James. De más lehet nem 😊.
sapka
Én arra fogok emlékezni, amit elért a karrierjében. Az pont elég az All-time 2. helyhez az hogy más mire emlékszik az az ő dolga. Én is emlékezhetnék csak arra, hogy Jordan hogy játszott a Wizardsban, de én inkább az egész karrierje alapján ítélem meg. 😉Jughead
Mi elég az all-time 2. helyhez a szelektív memória mellett? 😊
somoskovig
2 bajnoki cím, 2x Finals MVP, 4x MVP, 10x All-NBA First Team (egy kell a rekordhoz), 5x NBA All-Defensive First Team

Egy pár stat az alapszakaszból
- 2. legjobb PER
- 11. legtöbb pont
- 18. legtöbb gólpassz
- Oscar Robertson mellett az egyedüli, aki top 20 gólpasszban és pontban
- Legtöbb gólpassz forwardként

Egy pár a PO-ból
- Legmagasabb pontátlag 7. meccseken (mert ugye nem jó fontos meccseken)
- Legmagasabb pontátlag elimination game-ken (mert ugye nem jó fontos meccsen)
- 3. legjobb PER
- 3. legtöbb gólpassz
- 4. legtöbb pont (itt valószínűleg ő lesz a rekordtartó)
- 10. legtöbb lepattanó

És még a végletekig lehetne sorolni a rekordjait, de felesleges csak párat emeltem ki.
több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
draymond el lett tiltva 1 meccsre 😀


több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
 slamdumb.com/images/new_comics/c92.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
tudjuk, hogy Te csak arra fogsz emlékezni, hogy James meg James meg James. De más lehet nem 😊.
sapka
Én arra fogok emlékezni, amit elért a karrierjében.
Jughead
szép statok és vereségek mikor fontos lett volna nyerni, ennyi marad meg belőle
+ az ahogy pofán köpte clevelandet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
tudjuk, hogy Te csak arra fogsz emlékezni, hogy James meg James meg James. De más lehet nem 😊.
sapka
Én arra fogok emlékezni, amit elért a karrierjében. Az pont elég az All-time 2. helyhez az hogy más mire emlékszik az az ő dolga. Én is emlékezhetnék csak arra, hogy Jordan hogy játszott a Wizardsban, de én inkább az egész karrierje alapján ítélem meg. 😉Jughead
Mi elég az all-time 2. helyhez a szelektív memória mellett? 😊

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
tudjuk, hogy Te csak arra fogsz emlékezni, hogy James meg James meg James. De más lehet nem 😊.
sapka
Én arra fogok emlékezni, amit elért a karrierjében. Az pont elég az All-time 2. helyhez az hogy más mire emlékszik az az ő dolga. Én is emlékezhetnék csak arra, hogy Jordan hogy játszott a Wizardsban, de én inkább az egész karrierje alapján ítélem meg. 😉

Ja persze!!!! 😊😊😊😊
gaben
Örülök, hogy te is így gondolod. 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Szeretem azt az érvet, hogy 10-15 év múlva mire fognak emlékezni az emberek. 😀 Akkora bullshit, hogy az hihetetlen, de ha már itt tartunk 10-15 év múlva annyira fognak emlékezni az emberek, hogy 2016-ig csak Jordan volt nála jobb játékos. 😊
Jughead
Ja persze!!!! 😊😊😊😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Szeretem azt az érvet, hogy 10-15 év múlva mire fognak emlékezni az emberek. 😀 Akkora bullshit, hogy az hihetetlen, de ha már itt tartunk 10-15 év múlva annyira fognak emlékezni az emberek, hogy 2016-ig csak Jordan volt nála jobb játékos. 😊
Jughead
tudjuk, hogy Te csak arra fogsz emlékezni, hogy James meg James meg James. De más lehet nem 😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Szeretem azt az érvet, hogy 10-15 év múlva mire fognak emlékezni az emberek. 😀 Akkora bullshit, hogy az hihetetlen, de ha már itt tartunk 10-15 év múlva annyira fognak emlékezni az emberek, hogy 2016-ig csak Jordan volt nála jobb játékos. 😊
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most látszik igazán szerintem, hogy Jamesből a Heat (Riley) csinált bajnokot és nem fordítva. : ) Pedig most aztán csapatot, csapattársakat, edzőt, taktikát, minden szirszart ő választott meg, a Cleveland mindent megtett neki. Hiába stabil all-time top 3-5 játékos, úgy látszik ez nem megy neki. Még úgy se, hogy a döntőben kikap egy csapattól ahol a legjobb játékos egy "overrated dobógép". : D
Duff
Még mielőtt elámulsz a saját iróniádtól, azt hozzátenném, hogy Curry nélkül is bőven contender az a csapat.

több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Most látszik igazán szerintem, hogy Jamesből a Heat (Riley) csinált bajnokot és nem fordítva. : ) Pedig most aztán csapatot, csapattársakat, edzőt, taktikát, minden szirszart ő választott meg, a Cleveland mindent megtett neki. Hiába stabil all-time top 3-5 játékos, úgy látszik ez nem megy neki. Még úgy se, hogy a döntőben kikap egy csapattól ahol a legjobb játékos egy "overrated dobógép". : D
több mint 7 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Én is kedvelem, nem erről van szó, de ő egy jó/hasznos kiegészítőnél sosem volt több, mégis van 7 gyűrűje.

Ellenben egy Nashnek 0, Malone 0, Nowitzkinek 1, lehet Durant se fog sose nyerni.

Azt akarom kihozni ebből, hogy azért bajnokságot nyerni egy összetett dolog, és egy csapatsportban hülyeség szerintem ez alapján megítélni valakit.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mondjuk ilyen alapon akkor Robert Horry Jordannél is jobb a 7 gyűrűjével, igaz hogy nem sokat tett hozzá.
Zolee23
Hagyjuk már 😊, Horry kifejezetten jó és hasznos kezdő játékos volt, nagyon zavaró középtávolijaival, és elképesztően jó clutch megmozdulásokkal. Ezért is vitte el komoly szerződéssel a bajnok Kobe-Oneal-Jackson Lakers illetve utána a primetime Duncanes Spurs. És mindkettő csapatban hatalmasakat játszott, nem ő vitte a csapatot, de nagyon jókor-jókat tett bele a közösbe.
Megkockáztatom, hogy legalább annyira clutch játékos volt mint Jordan, tetszik-nem tetszik. (mostani érából 30ból 30 csapat szeretne magának egy 'öreg' Robert Horryt, a fiatalról nem is beszélve)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!