NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


A tizenhatodik közvetítésünk alkalmával ezúttal a Pac12 konferencia két csapata kerül képernyőnkre. Az Arizona már-már megszokott módon foglal helyet az ország kiemelt csapatai között, a UCLA viszont a gyengébb évük ellenére is megnyerte a két egyetem odavágóját Los Angelesben. Vajon mire mennek idegenben Golomán Gyuriék?

Szakkommentátorként Höri segédkezett.

 nba1.hu/arizona-wildcats-ucla-bruins/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Minny drukkerként én is igazából Gordonnak adtam volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
#Gordongotrobbed

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever



Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gordon és LaVine mekkora show-t csinált... 😮 Mindenidők egyik legnagyobb zsákolóversenye volt. 😉
Jughead
Ja, Gordon utolsó mascotos zsákja nálam mindent vitt.
 www.youtube.com/watch?v=49REfDBUQEY
Konkrétan leült a levegőben:
 www.youtube.com/watch?v=kxSBkvr4eKw
Itt van Gordon 5 zsákja(OBJ is feltűnik benne, ha már amifoci fórumon vagyunk) :
 www.youtube.com/watch?v=ig5EddENP_0


A Timberwolves 3 egyéni címet is begyűjtött, LeVine viztte a zsákolót és a rising stars MVP címet, Towns az ügyességit(Klay Thompsoné lett a tripladobó Curry és a Suns 19 éves rookije, Devin Booker előtt).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Gordon és LaVine mekkora show-t csinált... 😮 Mindenidők egyik legnagyobb zsákolóversenye volt. 😉
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/lookit/2016/2/11/10975842/kawhi-leonard-hand-size-shaq A kéz téma mindig érdekes.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom, én csak véletlenül bukkantam rá a felvetésre itt:

 www.celticsblog.com/2016/1/27/10836220/article

s hát nekem nem lenne ellenemre 😊
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
na jó, de most komolyan miért akarná a Clippers cserélné Griffint?
annyi buzz megy, mert olyan könnyű egy 25/30-10es játékost ilyen marketingértékkel találni, hogy bármit kapnak helyette jobban járnak in the long term; hagyjuk már

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm Griffin a Celticsben? Tetszene 😊
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745

Maka
Nem tudom mennyire lehet kéréssel fordulni hozzátok, de egy Vols meccset szívesen megnéznék magyar kommentárral 😊 Tudom nem egy power house csapat, de Kevin Punter nem rossz szezont tol eddig 😊 Ha nem persze megértem
Drip
Nem nagyon raknak fel meccset az internetre. Az a kevés, ami felkerül, általában a legnagyobb csapatokat mutatja meg.

Tegnap pl. a Kentucky-t verte a Vols, mégse fogsz sehol torrentet találni a meccsről. :-/

Igyekszünk egyébként inkább azokra a csapatokra fókuszálni, ahol 1. Van játékos a jövő évi draft krémjéből 2. Van esélyük a végső győzelemre.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Nem tudom mennyire lehet kéréssel fordulni hozzátok, de egy Vols meccset szívesen megnéznék magyar kommentárral 😊 Tudom nem egy power house csapat, de Kevin Punter nem rossz szezont tol eddig 😊 Ha nem persze megértem
Drip
Biztos h jó a sportág?
empty taxi
Punters are people too!
Wester
off
nekem erről ez jut eszembe 😀

 www.youtube.com/watch?v=_Lt-grIcE_o

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Nem tudom mennyire lehet kéréssel fordulni hozzátok, de egy Vols meccset szívesen megnéznék magyar kommentárral 😊 Tudom nem egy power house csapat, de Kevin Punter nem rossz szezont tol eddig 😊 Ha nem persze megértem
Drip
Biztos h jó a sportág?
empty taxi
Punters are people too!

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem tudom mennyire lehet kéréssel fordulni hozzátok, de egy Vols meccset szívesen megnéznék magyar kommentárral 😊 Tudom nem egy power house csapat, de Kevin Punter nem rossz szezont tol eddig 😊 Ha nem persze megértem
Drip
Biztos h jó a sportág?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard

Maka
Nem tudom mennyire lehet kéréssel fordulni hozzátok, de egy Vols meccset szívesen megnéznék magyar kommentárral 😊 Tudom nem egy power house csapat, de Kevin Punter nem rossz szezont tol eddig 😊 Ha nem persze megértem

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


A tizenötödik közvetítésünk alkalmával bemutattuk az NCAA történetének két legtöbb győzelmével rendelkező csapatot. A Kansas és a Kentucky is a top25 kiemelt csapatként foglal helyet az idei szezonban is, ezúttal pedig a Big12/SEC Challenge keretein belül csaptak össze egymással. Vajon Bill Self vagy John Calipari fiai örülhettek a végén?

 nba1.hu/kansas-jayhawks-kentucky-wildcats/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
 www.sbnation.com/nba/2016/2/1/10774690/nba-free-agents-2016-rankings-kevin-durant-andre-drummond Az első két név brutál XO! Howard, Duncan, Nowitzki, Gasol, se gyenge. Golden State is lesz két meghatározó Barnes és Ezeli (Barnes inkább). Chicagonál is Gasol, Noah az szép lesz! Cleveland-nél jó formán mindenki XO!
Béczkó
Kicsit korai ezt még nézni, de azért azt jegyezzük meg, hogy James csak papíron lesz FA, ő csak azért nem írt alá hosszabbat mert várta az idei cap emelést, de idén meg fogja kötni élete utolsó nagy szerződését 5 évre. 😉
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nba/2016/2/1/10774690/nba-free-agents-2016-rankings-kevin-durant-andre-drummond Az első két név brutál XO! Howard, Duncan, Nowitzki, Gasol, se gyenge. Golden State is lesz két meghatározó Barnes és Ezeli (Barnes inkább). Chicagonál is Gasol, Noah az szép lesz! Cleveland-nél jó formán mindenki XO!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Tizenharmadik találkozónkon ismét terítékre került Melo Trimble és a Maryland, akik idén még nem tudtak top25 kiemelt csapat ellen nyerni. Az ellenfelük az egész országban harmadikként kiemelt Iowa Hawkeyes volt, aki még nem kapott ki (7-0) a Big Ten konferencia összecsapásai alatt.

 nba1.hu/iowa-hawkeyes-maryland-terrapins/



A tizennegyedik alkalommal végre valahára sikerült teljesítenünk leghűségesebb nézőink kívánságát: megmutatjuk a jövő évi draft tükörsima 1/1 várományosát, Ben Simmons-t és az LSU Tigerst. A Big12/SEC Challenge keretein belül nem fogadnak mást, mint a Buddy Hield neve által fémjelzett, az egész országban elsőként kiemelt Oklahomát.

 nba1.hu/oklahoma-sooners-lsu-tigers/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Maradjunk annyiban, hogy statisztikákban tényleg a legjobb, de ha csapatot építenék, én inkább Marc Gasolt vinném, összességében nézve szerintem jobb center. Elit védő, jól passzol (ami centernél nagyon hasznos), és 20-25 pontot is simán szerez. Cousins-szal szemben vannak kétségeim, hogy valaha összeszedi-e magát fejben, mert a képességei alapján lazán be tudna vinni egy csapatot a PO-ba, de ez azért nem sikerült eddig se, mert nagyon ostoba, önfejű, sokszor össze-vissza hisztizik. De én szurkolok nekik, jelenleg a 2. kedvenc csapatom a Grizzlies után 😊

Amúgy nem láttam az éjjeli Hornets-Kings meccset, de elvileg a végén nagyon elfújták a Charlotte-nak...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Cousins karrierrekord 48 pont tegnap, háhh!
Mikey
Jól jött fantasyben 😊
empty taxi
Ez se tartott sokáig, 56 pontot gyűjtött az éjjel, mondjuk a meccset a Charlotte nyerte kétszeri hosszabbítás után.
empty taxi
magasan legjobb center
amugy Rondo 20 assistja se semmi, bár abbol gondolom 15annyi volt h odaadta a festékbe Cousinsnak

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cousins karrierrekord 48 pont tegnap, háhh!
Mikey
Jól jött fantasyben 😊
empty taxi
Ez se tartott sokáig, 56 pontot gyűjtött az éjjel, mondjuk a meccset a Charlotte nyerte kétszeri hosszabbítás után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wade is bejelentette, hogy visszavonul, hogy kezdőben van?
somoskovig
Nekem ez az Anthony over Drummond dolog nem megy a fejembe.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cousins karrierrekord 48 pont tegnap, háhh!
Mikey
Jól jött fantasyben 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Cousins karrierrekord 48 pont tegnap, háhh!