NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ha valaki meg tudja magyarázni ezeket a 30 pont ide, 30 pont oda meccseket, ne tartsa magában! 😊
somoskovig
Love nélkül könnyű nyerni. kirakták a féket.
nyilván sarkítás, de jobbak lesznek nélküle mint vele.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Ha valaki meg tudja magyarázni ezeket a 30 pont ide, 30 pont oda meccseket, ne tartsa magában! 😊
somoskovig
Ugyanezt akartam beírni én is, bár nem láttam a meccset, 100%-ot tolt a GSW?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Ha valaki meg tudja magyarázni ezeket a 30 pont ide, 30 pont oda meccseket, ne tartsa magában! 😊

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
No ez a meccs még engem is meglepett. 😀

Szerencsére most a James körüli hype nem hátráltatta a társait sem így egy kicsit más volt a helyzet. 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
szerintem igenis ő is tehet arról hogy elfogynak mellőle az emberek
valamint a hype ami van körülötte az tehet róla leginkább
Negritis
Meggyőztél. 😀 Ha engem kérdeztél volna akkor a migránsokat és az MSZP-t mondtam volna hibásnak, de abszolút meggyőzőek az érveid. 😀
Jughead
Jó érvek, de ne ülj fel!
A migránsok a hibásak, csak jól forgatja a szavakat!

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
szerintem igenis ő is tehet arról hogy elfogynak mellőle az emberek
valamint a hype ami van körülötte az tehet róla leginkább
Negritis
Meggyőztél. 😀 Ha engem kérdeztél volna akkor a migránsokat és az MSZP-t mondtam volna hibásnak, de abszolút meggyőzőek az érveid. 😀
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.
somoskovig
igen, de azért az az edző buktatás amit LBJ csinál az se egyszerű dolog
de valahogy mindig eljutunk oda hogy a döntő előtt tökéletes csapat mindenki átlagon felüli meg top10 játékosból van 3-4 stb
aztán mikor szopnak a döntőben akkor meg mind kutyaütő
Negritis
És erről miért James tehet? 3 db döntőben volt csapata, abból 2-t megnyert egyet meg elveszített. Hiába néz ki jól a csapata, ha a végére mindig egyedül marad.

Jordan a legjobb ez nem kétséges, de azért jegyezzük már meg, hogy volt mellette egy Pippen (aki top 15 all-time) meg egy Rodman (igaz ő csak 3 bajnoki címig) + a padon egy Phil Jackson és minőségi kiegészítők.

Jamesnek 3 évig volt Pippenje Wade személyében ebből 2-szer bajnok lett, ha lett volna mellé egy PJ szintű edző valószínűleg 3-szor is. 😉
Jughead
szerintem igenis ő is tehet arról hogy elfogynak mellőle az emberek
valamint a hype ami van körülötte az tehet róla leginkább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.
somoskovig
igen, de azért az az edző buktatás amit LBJ csinál az se egyszerű dolog
de valahogy mindig eljutunk oda hogy a döntő előtt tökéletes csapat mindenki átlagon felüli meg top10 játékosból van 3-4 stb
aztán mikor szopnak a döntőben akkor meg mind kutyaütő
Negritis
És erről miért James tehet? 3 db döntőben volt csapata, abból 2-t megnyert egyet meg elveszített. Hiába néz ki jól a csapata, ha a végére mindig egyedül marad.

Jordan a legjobb ez nem kétséges, de azért jegyezzük már meg, hogy volt mellette egy Pippen (aki top 15 all-time) meg egy Rodman (igaz ő csak 3 bajnoki címig) + a padon egy Phil Jackson és minőségi kiegészítők.

Jamesnek 3 évig volt Pippenje Wade személyében ebből 2-szer bajnok lett, ha lett volna mellé egy PJ szintű edző valószínűleg 3-szor is. 😉
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.
somoskovig
A legink alja Mike Brownt ki ne hagyd 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Másrészről Jackson még Kobe-t is be tudta állítani a sorba.
somoskovig
persze, de Jacksonnak addigra már nyolc gyűrűje volt, szóval volt súlya a szavának
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.
somoskovig
igen, de azért az az edző buktatás amit LBJ csinál az se egyszerű dolog
de valahogy mindig eljutunk oda hogy a döntő előtt tökéletes csapat mindenki átlagon felüli meg top10 játékosból van 3-4 stb
aztán mikor szopnak a döntőben akkor meg mind kutyaütő
Negritis
Persze, az is benne van, hogy ő kibaszottul okosabbnak hiszi magát mindenkinél, ezért szeretem különösen nézni, ahogy cumiztatják. 😊

Másrészről Jackson még Kobe-t is be tudta állítani a sorba.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.
somoskovig
igen, de azért az az edző buktatás amit LBJ csinál az se egyszerű dolog
de valahogy mindig eljutunk oda hogy a döntő előtt tökéletes csapat mindenki átlagon felüli meg top10 játékosból van 3-4 stb
aztán mikor szopnak a döntőben akkor meg mind kutyaütő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Mindig viccesnek gondoltam a LeBron - Jordan összehasonlításokat, de azért előbbi védelmében el kell mondani, hogy nem mindegy, hogy Phil Jackson ül a padon, vagy Tyronne Lue/Spoelstra/Platt...

Azt a totális tanácstalanságot, amit Lue leművelt a meccsen, nekem fájt nézni.

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Non-conference meccseken mérleg (PO nélkül):

GSW - 27-3
Spurs - 24-6
Clippers - 22-8
Cleveland - 22-8
Atlanta - 19-11
OKC - 18-12

A többi csapat 60% alatt, ami már kb. az egál mérleg felé tendál.
somoskovig
Mondjuk pont jólétben húztam meg a határt mert 17-13-mal 5 csapatból 4 keleti 😊
Persze nyilván erősebb nyugat mert az ottani top 4 mellé keletről csak a Cards fér be az is kb 4.-5. helyen, viszont mögöttük már nem mondanám hogy egy keleti nyugati párharcot kinyerne.
Persze irreleváns is 😊
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Tudom nem méltó eddig a párharc NBA döntőnek, de én módfelett élvezem! 2-0😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Amikor a vége előtt 10 perccel benyögték, hogy a mázlikirályt már nem látjuk felröhögtem. Na mondom legalább végig nézhetem nyugodtan.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Non-conference meccseken mérleg (PO nélkül):

GSW - 27-3
Spurs - 24-6
Clippers - 22-8
Cleveland - 22-8
Atlanta - 19-11
OKC - 18-12

A többi csapat 60% alatt, ami már kb. az egál mérleg felé tendál.

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Két dolgon is gondolkodtam.

1. Hol végezne a Cleveland a nyugati főcsoportban? Top 4-be beférnének? Mert szerintem a GSW, SAS, OKC trió egyértelműen előttük van, és lehetne nagyot meccselni a Clippers, Memphis, Portland trióval a 4. helyért...

2. Hány keleti csapat jutna rájátszásba nyugaton? 2?
somoskovig
1. Az OKC-t szerintem megverték volna, akik még lentebb voltak Nyugaton, azokat is,

2. Azért ezzel óvatosan, kb. 10 év után először megfordult a szokásos "erős nyugat-szar kelet" leosztás, idén nyugatról lehetett 50 százalékos mérleggel bejutni, míg keletről pozitívval lemaradni
Kampman
Nyugaton nagyon szétcsúszott a mezőny (azért lehetett idén gyengébb mérleggel playoffba jutni, mert a Warriors és a Spurs "elvitte" a győzelmeket), de a topcsapatok vitán felül jobbak, mint keleten, amúgy összességében is jobban jött ki nyugat a kelet elleni meccsekből, de valóban nem volt olyan hatalmas a különbség, mint korábban. Szóval továbbra is leastern conference 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Két dolgon is gondolkodtam.

1. Hol végezne a Cleveland a nyugati főcsoportban? Top 4-be beférnének? Mert szerintem a GSW, SAS, OKC trió egyértelműen előttük van, és lehetne nagyot meccselni a Clippers, Memphis, Portland trióval a 4. helyért...

2. Hány keleti csapat jutna rájátszásba nyugaton? 2?
somoskovig
1. Az OKC-t szerintem megverték volna, akik még lentebb voltak Nyugaton, azokat is,

2. Azért ezzel óvatosan, kb. 10 év után először megfordult a szokásos "erős nyugat-szar kelet" leosztás, idén nyugatról lehetett 50 százalékos mérleggel bejutni, míg keletről pozitívval lemaradni
Kampman
1. Amit az OKC játszott a Spurs és nagyjából a GSW ellen, azt nem hiszem.

2. A derékhad lehet, hogy idén erősebb volt keleten, illetve nyugaton volt egy erős szakadék a top 4-5 csapat mögött. De mondjuk az is benne van, hogy ugye 30 konfok közötti meccs van, és 52 konfon belüli, emiatt nyilván a szar nyugati csapatok erősen leszakadtak, mert sokat játszottak az erős nyugati csapatokkal, a keletiek meg szépen körbeverték egymást

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Két dolgon is gondolkodtam.

1. Hol végezne a Cleveland a nyugati főcsoportban? Top 4-be beférnének? Mert szerintem a GSW, SAS, OKC trió egyértelműen előttük van, és lehetne nagyot meccselni a Clippers, Memphis, Portland trióval a 4. helyért...

2. Hány keleti csapat jutna rájátszásba nyugaton? 2?
somoskovig
1. Az OKC-t szerintem megverték volna, akik még lentebb voltak Nyugaton, azokat is,

2. Azért ezzel óvatosan, kb. 10 év után először megfordult a szokásos "erős nyugat-szar kelet" leosztás, idén nyugatról lehetett 50 százalékos mérleggel bejutni, míg keletről pozitívval lemaradni
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Két dolgon is gondolkodtam.

1. Hol végezne a Cleveland a nyugati főcsoportban? Top 4-be beférnének? Mert szerintem a GSW, SAS, OKC trió egyértelműen előttük van, és lehetne nagyot meccselni a Clippers, Memphis, Portland trióval a 4. helyért...

2. Hány keleti csapat jutna rájátszásba nyugaton? 2?

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a negyedik negyedre egy korrektnek aligha nevezhető edzőmeccsé fajult, Curry még pihenhetett is...

A GSW-nek az OKC elleni párharc volt A DÖNTŐ, ott igazán meg kellett mutatniuk, hogy mit tudnak. Ha meg már felkapcsoltak, akkor nyilván nem vesznek vissza a nagydöntőre sem.

A következő két meccsből egyet hozniuk kell idegenben, és azzal vége, bár igazából elnézve a mostani formákat, ha nagyon akarnának, söpörhetnének is...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
 www.slamdumb.com/images/new_comics/c95.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
James jobban járna, ha elfelejtené, hogy vannak csapattársai... Az eladott labdáinak egy része is abból van, hogy a társak a passzait se tudják megfogni.

Nehéz lesz elkerülni a söprést. 😉
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Első meccs simán pipa! Elképesztőt nyújtott a kispad Livingston vezetésével, most ez is elég volt 1-0!