NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Rose -> Knicks
deyell
Na ne idegesíts

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Rose -> Knicks
deyell
Tipikusan a nem tudom, hogy örüljek vagy mérgelődjek kategória. Szép lett volna ha győzelemre vezeti a bikákat, de az a hajó már úgyis elúszott.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Rose -> Knicks

choose life
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek a Nowitzki és Durant igazolásnak lehet létjogosultsága?
Kenny
Now maradni akar, szóval esetleg Duran a Mavsbe 😉 De ugye meg nekik pont cap nehézségeik vannak, úgyhogy elég esélytelen.
több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Már csak kedvenc csapatot kellene találnom, a Golden State Patriots-on kívül nyitott vagyok mindenre. 😀
laby
Celtics 😀 elit also sor, a magasallomany remelhetoleg most lesz megerositve 😊
Es nem mellesleg ok nyertek a legtobb bajnoksagot 😀
ghstzR
Velük szemeztem már, tetszik a csarnok, a szurkolók, a logó, a színek, csak a játékosaikat nem láttam még, a többi stimmel. 😀
laby
Nezz defense highlightokat smartrol es bradleyrol 😀 Es akkor mar tenyleg imadni fogod a csapatot


több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Már csak kedvenc csapatot kellene találnom, a Golden State Patriots-on kívül nyitott vagyok mindenre. 😀
laby
Celtics 😀 elit also sor, a magasallomany remelhetoleg most lesz megerositve 😊
Es nem mellesleg ok nyertek a legtobb bajnoksagot 😀
ghstzR
Velük szemeztem már, tetszik a csarnok, a szurkolók, a logó, a színek, csak a játékosaikat nem láttam még, a többi stimmel. 😀

több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Már csak kedvenc csapatot kellene találnom, a Golden State Patriots-on kívül nyitott vagyok mindenre. 😀
laby
Celtics 😀 elit also sor, a magasallomany remelhetoleg most lesz megerositve 😊
Es nem mellesleg ok nyertek a legtobb bajnoksagot 😀


több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Ennek a Nowitzki és Durant igazolásnak lehet létjogosultsága?

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Teljesen jogos Braxa felvetése. A Cavs minden forduló után egy teljes hetet pihent a következő ellenfélre, még a finals előtt is volt öt napja. A GSW egyszer hagyott ki öt napot, azt leszámítva végig játszott. Megérdemelte a Cavs, de ettől még nem ugyanaz a szint a két konferencia.
Nandito
A Warriors 3 meccsel játszott többet értem én, hogy kell a kifogás, de tessék jobbat keresni. 😊

Mellesleg honnan tudod, hogy a Cavs nem lépi át nyugatot is? Amikortól Irving megérkezett a döntőbe 4-1 a Cavs-nek közte 2 blowouttal. 😉
Jughead
Ez nem kifogás, hanem tény. Nem a meccsszám a lényeg, hanem hogy folyamatosan pályán voltak, míg a Cavs alaposan rápihent a fordulókra. Közel 100 meccs után ez jelentőséggel bír.

Nem tudom, hogy mi lenne a Cavsszal nyugaton. Braxa írt egy felvetését, és azzal én is egyetértek, hogy megnézném, mennyire emésztik fel a nyugati PO küzdelmek Jamest. Mert a keleti konferenciát már kinőtte, ez is tény. (Részben minőségi ellenfelek hiányában, de ezt hagyjuk.)
Nandito
gondolom ahhoz is sok köze volt,hogy a warriors az utolsó 5 percben nem szerzett pontot sem.


több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
én arra lennék már egyszer kiváncsi h a nagy James milyen dőntőbeli performanszra lenne képes ha nem az ótvar keleti, hanem a bivaly nyugati PO mezőnyön kéne át bemenni a döntőbe.
braxa88
Csalódott vagyok, hogy ennyire belenyúltak megint a döntőbe, ezzel együtt azt gondoltam hozni tudja a 7. meccset a GSW ;
2002-es sac-lal érzésem van
sapka
Teljesen jogos Braxa felvetése. A Cavs minden forduló után egy teljes hetet pihent a következő ellenfélre, még a finals előtt is volt öt napja. A GSW egyszer hagyott ki öt napot, azt leszámítva végig játszott. Megérdemelte a Cavs, de ettől még nem ugyanaz a szint a két konferencia.
Nandito
Ennyi megfejtőt egy helyen báz'... 😀

Azért ez a fajta szakértelem felér már az elvakult labdarúgó rajongókéval. Ez így ebben a formában borzasztóan erőltetett skacok. 😊

----------

Irving 3-asa a végén, mintha 1 percig repült volna a labda, annyira vártam hogy bemegy-e...felugrottam-üvöltöztem...sejtettem, hogy innen már nem lehet elveszíteni.
3-1-ről egy ilyen GSW ellen, egyszerűen totálisan esélytelennek tűnt, semmi, de tényleg 0 esélyt láttam arra, hogy ezt bárki képes is megfordítani.
Órási volt ez az egész, örülök hogy ez volt az első NBA rájátszás amit végig követtem, rajongóvá tett. 😊

Már csak kedvenc csapatot kellene találnom, a Golden State Patriots-on kívül nyitott vagyok mindenre. 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Teljesen jogos Braxa felvetése. A Cavs minden forduló után egy teljes hetet pihent a következő ellenfélre, még a finals előtt is volt öt napja. A GSW egyszer hagyott ki öt napot, azt leszámítva végig játszott. Megérdemelte a Cavs, de ettől még nem ugyanaz a szint a két konferencia.
Nandito
A Warriors 3 meccsel játszott többet értem én, hogy kell a kifogás, de tessék jobbat keresni. 😊

Mellesleg honnan tudod, hogy a Cavs nem lépi át nyugatot is? Amikortól Irving megérkezett a döntőbe 4-1 a Cavs-nek közte 2 blowouttal. 😉
Jughead
Ez nem kifogás, hanem tény. Nem a meccsszám a lényeg, hanem hogy folyamatosan pályán voltak, míg a Cavs alaposan rápihent a fordulókra. Közel 100 meccs után ez jelentőséggel bír.

Nem tudom, hogy mi lenne a Cavsszal nyugaton. Braxa írt egy felvetését, és azzal én is egyetértek, hogy megnézném, mennyire emésztik fel a nyugati PO küzdelmek Jamest. Mert a keleti konferenciát már kinőtte, ez is tény. (Részben minőségi ellenfelek hiányában, de ezt hagyjuk.)
Nandito
Az a baj, hogy ha bele akarunk kötni az aktuális bajnokba, mindig találni fogunk ilyen dolgokat, kivéve, ha mondjuk egy korszakos Bullsról van szó Jordannel, Pippennel, Rodmannel.

Teszem hozzá, hogy alapból szerintem helye sem lett volna a GSW-nek a döntőben, csak a balfasz OKC már megint nem tudott pontot tenni a sztori végére, náluk ez évek óta így megy.

Örök vita lesz ez a konferenciák közti erősorrend, de azért volt, amikor a most gyengébb oldalon voltak brutál csapatok. Illetve azt adjuk hozzá, hogy a GSW magával is kiszúrt egy ilyen alapszakasszal, brutális terhelést kaptak a játékosok, holott mikor egyértelmű volt nekik a PO?

Persze, értem én, hogy rekord meg minden, a 16-0-s Pats is ott van a történelemkönyvekben a hibátlan alapszakasszal, csak éppenséggel amikor említem, az emberek javának az ugrik be, hogy kitörölhetik vele, miután elbukták a nagydöntőt.

A GSW rekordja is ott lesz meddig... De mégsem az folyik majd a csapból, hanem az, hogy nem tudtak pontot tenni a szezon végére. EGyébként szerinte az idei Cavs a másik konferenciából is simán továbbment volna, Irvingnek rohadtul ment, és mások is hozzárakták a sok kis pluszt. Évek óta arra kellett várnunk, hogy James mellett a többieknek is kijöjjön a lépés, de mindig jöttek a sérülések, egyéb szerencsétlenségek. Most nem, hozták a kulcsemberek azt, amit tudnak.

Persze sosem fogjuk megtudni, mire lett volna jó a Cavs a másik oldalon, de én így gondolom, ahogy. Ha te azt mondod, onnan nem nyernek, nem tudlak meghazudtolni, ki így, ki úgy. Nekem ez a Cavs most verhetetlennek tűnt egyszerűen. És ami fontos, végre győztes csapat benyomását keltette, nem pedig az ment, hogy majd James hozza a maga statjait, de egyedül kell csodát tennie. A húzóemberek felnőttek mellé.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nem érted, ez a pocsék Keleti-főcsoportban volt, ahol a Szolnoki -Olaj is mindenkit végig vert volna, ez semmit nem számít 😉

Nem szeretem Jamest, de a tudását kérdőjelezni, teljesítményét kisebbíteni, dőreség. A korszakos játékosok összehasonlításoknak pedig tényleg nincs sok értelme, más korszak, más játék, mindegyik a maga helyén jó és zseniális..

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Így a végére még egy jelentéktelen statisztika:


By any multi-faceted empirical argument, James is a minimum of top 5 all-time and top 5 is quite conservative. I suppose there are subjective things people can point to, but the statistical evidence (impact data, raw numbers, etc.) heavily suggests that he's already a top 2 or 3 player and in some cases, #1.

Take one example: playoff Win Shares. Here's the top 10:

1.LeBron James41.58
2.Michael Jordan*39.76
3.Tim Duncan37.84
4.Kareem Abdul-Jabbar*35.56
5.Magic Johnson*32.63
6.Wilt Chamberlain*31.46
7.Shaquille O'Neal*31.08
8.Kobe Bryant28.26
9.Bill Russell*27.76
10.Jerry West*26.75
11.Larry Bird*24.83

It is likely that nobody will EVER garner as many playoff Win Shares as LeBron. To put the above numbers in perspective, the difference between LeBron and Larry Bird (16.75 win shares) is the difference between Dr. J (16. 76 win shares) and ME (0 win shares).

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Long time Cleveland fanként (mégha NBA-ben annyira nem is vagyok hardcore Cavs fan) azért ezt nem volt semmi végignézni... majd kiszédültem a székből 😀

több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kiváncsi lettem. 😊 Mikor nyúltak bele a döntőbe és kik?
Jughead
Green eltiltása és provokálása elég sokat dobott a Cavsen.
sapka
amúgy tudni kell, kit kell provokálni, ez azért hozzátartozik a rájátszáshoz.
slowmotion
igen, ezzel abszolút egyetértek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Megérdemelte maximálisan a Cavs és Cleveland városa, 1-3ról visszajönni, ilyen játékkal! Nekünk maradt a szintén történelmi 73-9 most.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Kiváncsi lettem. 😊 Mikor nyúltak bele a döntőbe és kik?
Jughead
Green eltiltása és provokálása elég sokat dobott a Cavsen.
sapka
amúgy tudni kell, kit kell provokálni, ez azért hozzátartozik a rájátszáshoz.
a (Football) Giantsben pl. idén Bekkem Dzsunior bőre alá kellett bebújni, aztán meg is volt a meccs.

egyébként tennap elkaptam a Trash Talk végét, Kornél éppen erről beszélt, hogy az átlépés inkorrekt, de nem szabálytalan, az ütés viszont idióta dolog volt, az eltiltás pedig teljesen jogos.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
2002-es sac-lal érzésem van
sapka
szerintem nem a Clippersre gondoltál
slowmotion
és tényleg nem! 😛
sapka
2002-ben a Clippers fasorban sem volt, a nyugati döntőben a Lakers ütötte ki Webberéket, azóta ezen szívja a fogát Sacramento 110 százaléka

szerk: jóvan, lassan olvasok

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Kiváncsi lettem. 😊 Mikor nyúltak bele a döntőbe és kik?
Jughead
Green eltiltása és provokálása elég sokat dobott a Cavsen.
sapka
Senki nem mondta neki, hogy üsse tökön James-t, de azt se hogy az azt megelőző szériában meg rúgja tökön Adams-t. A szabályokat meg be kell tartani, ha kigyűlik a flagrant az eltiltás. 😉
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kiváncsi lettem. 😊 Mikor nyúltak bele a döntőbe és kik?
Jughead
Green eltiltása és provokálása elég sokat dobott a Cavsen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
2002-es sac-lal érzésem van
sapka
szerintem nem a Clippersre gondoltál
slowmotion
és tényleg nem! 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
2002-es sac-lac érzésem van
sapka
szerintem nem a Clippersre gondoltál
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Cavs szétkapja a GSW-t.
Kenny
Azt hittem simább lesz,de így is kiváló.
Kyrie for prezident.

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Csalódott vagyok, hogy ennyire belenyúltak megint a döntőbe, ezzel együtt azt gondoltam hozni tudja a 7. meccset a GSW ;
2002-es sac-lac érzésem van
sapka
Kiváncsi lettem. 😊 Mikor nyúltak bele a döntőbe és kik?

Amúgy Love 7. meccséről kevés szó esik, de az ember úgy odatette magát, hogy azt öröm volt nézni, pl amit védekezett a végén Curry-n az hihetetlen volt. 😮 7. meccsen +19-es +/- mutatót hozott, ami embertelen.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Csalódott vagyok, hogy ennyire belenyúltak megint a döntőbe, ezzel együtt azt gondoltam hozni tudja a 7. meccset a GSW ;
2002-es sac-lal érzésem van

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!