NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.
sapka
és 50ig hogy jutott el? akkor is garbagetime volt?

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
egy ideje már (sajnos) nem nagyon van kapacitásom követni őket, de látom még mindig ugyan az a "elátkozott" csapat ami eddig is volt....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Curry pedig TD-t passzolt 😊 Van a kis fickónak karja...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy tankolunk-e?
 www.kephost.com/images/2017/03/09/eee.jpg

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hogyhogy nincs még itt ?

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 333 — Invisible man
Azok az értelmes fejek 😀
 www.youtube.com/watch?v=iammcVpuOjs


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Szerintem Thomasszal a kezdőben nem hisz a bajnoki címben. Én se hiszek.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Noelért cserélhetett volna Ainge...Ennyit mindenképpen megért volna szerintem. Vagy legalább Bogutért adott volna vmi szotyit a Philly-nek...
Viszont örülök, hogy nem cserélte el az idei Nets picket és remélem a draft előtt sem fogja (főleg ha 1/1 lenne).
Habi
Pont ezt nem értem Aingebe, tényleg 1/1 körüli lesz a pick. 25% az már biztos. Ott csak Pg-t lehet választani mostani drafton. Legrosszabb eset Fultz SG lesz, de szerintem IT-vel elég rossz pár lennének... Szóval ez így miért is jó??

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 333 — Invisible man
Nate Robinson 😀
 index.hu/sport/kosarlabda/2017/02/27/nate_robinson_lab_kozotti_cselezes/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Noelért cserélhetett volna Ainge...Ennyit mindenképpen megért volna szerintem. Vagy legalább Bogutért adott volna vmi szotyit a Philly-nek...
Viszont örülök, hogy nem cserélte el az idei Nets picket és remélem a draft előtt sem fogja (főleg ha 1/1 lenne).


JT Daniels fan
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."
Coolearie
Top18 védett. Kérdés jövőre mekkora védettség van rajta.
dawyd728
két második körösre változik jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."
Coolearie
Top18 védett. Kérdés jövőre mekkora védettség van rajta.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 195
...keleten döcög most nagyon a Cavs...
Maka
Ezt mire alapozod? Volt egy rossz januárjuk, de amúgy legutóbbi 11-ből 9 mecset nyertek és a két vereség is b2b második meccsén jött. Ráadásul most, hogy Korver is beépült egy egészen félelmetes támadó alakulat jött ott létre, és akkor még az alapszakasz végén jön vissza Love és JR is. 😉

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Leosztottuk egymás közt az NBA 30 csapatát, és úgy csináltunk, mintha a Trade Deadline utolsó másfél órája lenne. A káoszban születtek jó cserék, kifejezetten rosszak, annyi biztos, hogy egy tucat sztár csapatot váltott. A móka sokkal nehezebb volt, mint előre gondoltuk, de összességében meg vagyunk elégedve a végső termékkel.

 sportmajom.com/2017/02/17/nba-trade-deadline-kerekasztal/
Maka
Paul George-al tényleg akkora contender-ré válna a Celtics?
Marha jó játékosnak tartom, félreértés ne essék, és baromira jó lenne ha nem csak IT-ra lehetne számítani clutch helyzetekben, de ettől még a csapat legnagyobb problémáját nem oldaná meg.
(ha esetleg összejönne a trade akkor remélem ezt hosszabban kibeszélitek)

Cavs-szel szemben vele sem tudnának semmit csinálni mert Tristan Thompson, mint a liga egyik legjobb támadó lepattanozója egy személyben veri hülyére a Boston-t a palánk alatt(mellé jön még Love meg James...) és amíg ezt nem tudják helyretenni én 10-15%-nál többet nem jósolnék a továbbjutásra

az azért az év vicce, hogy Bradley a csapat legjobb lepattanozója


ezért én inkább egy olyan játékost hoznék, akiért nem kell bedobni a Nets-picket (kérdés májusban mennyire lesz ez értékes) és inkább Bogut-Chandler féle félmegoldások felé mozdulnék, akikkel megint nem lenne drasztikusan több esélyünk, de legalább hiányposztra jönnek, viszonylag olcsón
ZERO_L
Szerintem az egyik nem zárja ki a másikat, ha még lett volna egy óránk, akkor valószínűleg szereztün volna egy olcsó centert is a Celticsnek.

Nálam papíron egyébként a Thomas-George-Horford trió bajnokesélyes, keleten döcög most nagyon a Cavs és a Raptors is, tökéletes alkalom lenne Ainge-nek, hogy bedobja a házat akár érte, akár Butlerért.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football


Leosztottuk egymás közt az NBA 30 csapatát, és úgy csináltunk, mintha a Trade Deadline utolsó másfél órája lenne. A káoszban születtek jó cserék, kifejezetten rosszak, annyi biztos, hogy egy tucat sztár csapatot váltott. A móka sokkal nehezebb volt, mint előre gondoltuk, de összességében meg vagyunk elégedve a végső termékkel.

 sportmajom.com/2017/02/17/nba-trade-deadline-kerekasztal/
Maka
Paul George-al tényleg akkora contender-ré válna a Celtics?
Marha jó játékosnak tartom, félreértés ne essék, és baromira jó lenne ha nem csak IT-ra lehetne számítani clutch helyzetekben, de ettől még a csapat legnagyobb problémáját nem oldaná meg.
(ha esetleg összejönne a trade akkor remélem ezt hosszabban kibeszélitek)

Cavs-szel szemben vele sem tudnának semmit csinálni mert Tristan Thompson, mint a liga egyik legjobb támadó lepattanozója egy személyben veri hülyére a Boston-t a palánk alatt(mellé jön még Love meg James...) és amíg ezt nem tudják helyretenni én 10-15%-nál többet nem jósolnék a továbbjutásra

az azért az év vicce, hogy Bradley a csapat legjobb lepattanozója


ezért én inkább egy olyan játékost hoznék, akiért nem kell bedobni a Nets-picket (kérdés májusban mennyire lesz ez értékes) és inkább Bogut-Chandler féle félmegoldások felé mozdulnék, akikkel megint nem lenne drasztikusan több esélyünk, de legalább hiányposztra jönnek, viszonylag olcsón



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
draft class minőségéről mennyit lehet tudni így február végén?
ZERO_L
Irányító heavy. Top 6-7 kifejezetten ígéretes. Nagyjából egybehangzó vélemény, h top15-20 helyen átlagos évhez képest jóval jobb értékek lesznek. Class mélysége már kérdésesebb. Nem hiszem, h 20 felett jobb lenne, mint a tavalyi. Ha az a kérdés, franchise sorsát azonnal befolyásolni tudó játékos mennyi lesz, ott már vannak kérdőjelek. Pl Simmons idén is esélyes lenne az 1/1-re, viszont Ingram már csak olyan 7-10 körül, a többiek (Brown, Bender, Dunn, Hield, Murray) late lottery. Szerintem.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 193 — The Mathematician
draft class minőségéről mennyit lehet tudni így február végén?
ZERO_L
szokásos : minden idők legjobbja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
draft class minőségéről mennyit lehet tudni így február végén?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 195
Szerintem ezekből a tweetekből semelyik se gáz, csak leírta mindenki gondolatait, igaz a legutolsó elég Zomboris.

A Lou Will csere meg abszolút oké, a trade deadline podcastetekben (ami mellesleg nagyon jó volt) kb. ugyanilyen ellenértékért vetted meg őt OKC nevében.
Jughead
Nem mondtam, hogy rossz csere volt, csak azt, hogy aktív deadline lesz. 😊

Ha pár nappal korábban ült volna be, lehet ő bedobja Ingramet Cousinsért.
Maka
Igaz, az nem is neked ment igazából csak sokan lehúzzák ok nélkül.

Az se lett volna egy rossz húzás amúgy, bár szerintem Cousins felesleges egy rebuildelő csapatba. 😊

Egyébként ha Deng vagy Mozgov szerződését valahogy kipucolja (lehetetlen szerintem) akkor meg már megérte kinevezni.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Én se voltam még GM és én se basztam el csapatot, mégse neveznek ki.Maka
valószínűleg (nem csak) azért, mert az NBA-ben azt se tudják, hogy létezel. Magicet ismerik, edzősködgetett is, meg hát nyilván belülről ismeri a csapatdinamikát is, az nem árt.
Szóval oké, hogy nagy név, meg vannak kapcsolatai, de valamiért a szakmailag hozzá hasonló Skip Bayless sem lesz NBA GM.Maka
igen. de Bayless egy karrier-újságíró, még csak szertáros sem volt még csapatnál.
Kupchak még ki se pakolta az asztalát, Magic már meghúzta az első cserét, vad deadline-ja lesz a Lakersnek úgy érzem.Maka
az kell, rebuild van.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szerintem ezekből a tweetekből semelyik se gáz, csak leírta mindenki gondolatait, igaz a legutolsó elég Zomboris.

A Lou Will csere meg abszolút oké, a trade deadline podcastetekben (ami mellesleg nagyon jó volt) kb. ugyanilyen ellenértékért vetted meg őt OKC nevében.
Jughead
Nem mondtam, hogy rossz csere volt, csak azt, hogy aktív deadline lesz. 😊

Ha pár nappal korábban ült volna be, lehet ő bedobja Ingramet Cousinsért.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom