NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kezd ez egész jól kinézni. Remélem a Rockets otthon lezárja a szériát, a Ce4ltics meg nyer végre otthon. Már így is több a dolog, mint amit vártam.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Na az NBA playoff is kihúzva a bakancslistáról, bár az Atlanta-Washingtonban ezen és az ingyen pólón kívül más köszönet nem volt 😊

 pbs.twimg.com/media/C-HJpaGW0AEIijT.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
elég durva a mem - sa végjáték

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Na Butler elmehet a sunyiba...nem elég, hogy két vak próbálja pótolni Rondo-t, de ilyen teljesítmény a "legnagyobb" sztártól elfogadhatatlan. Igaz nincs senki helyette...szomorú valóság ez Chicago-ból 😕
Klaci79
Nyugi csak egyszeri megingàs volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na Butler elmehet a sunyiba...nem elég, hogy két vak próbálja pótolni Rondo-t, de ilyen teljesítmény a "legnagyobb" sztártól elfogadhatatlan. Igaz nincs senki helyette...szomorú valóság ez Chicago-ból 😕
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó a Pacers-Cavaliers meccs ma.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bulls win baby 😀 2-0
Klaci79
A vége még simának is nevezhető.
gaben
Volt szerencsém végignézni és valóban az volt. Amikor kicsit közelebb tudott jönni a Celtics, azonnal jött a válasz. Rondo-t ilyen jól játszani még nem nagyon láttam 😀, de Lopez is állat volt.
Klaci79
És Butler még nem is villantott nagyot.
gaben
Ezért is írtam van ebbe a csapatba potenciál még inkább mint ol a Celticsbe s így éppen becsusszanva plusz motivációval okozhatnak meglepetéseket. Egyenlőre sikerül is nekik.


| Közben Westb megint őrültet játszott hál Istenek hiába.... | | |
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Bulls win baby 😀 2-0
Klaci79
A vége még simának is nevezhető.
gaben
Volt szerencsém végignézni és valóban az volt. Amikor kicsit közelebb tudott jönni a Celtics, azonnal jött a válasz. Rondo-t ilyen jól játszani még nem nagyon láttam 😀, de Lopez is állat volt.
Klaci79
És Butler még nem is villantott nagyot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Bulls win baby 😀 2-0
Klaci79
A vége még simának is nevezhető.
gaben
Volt szerencsém végignézni és valóban az volt. Amikor kicsit közelebb tudott jönni a Celtics, azonnal jött a válasz. Rondo-t ilyen jól játszani még nem nagyon láttam 😀, de Lopez is állat volt.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Bulls win baby 😀 2-0
Klaci79
A vége még simának is nevezhető.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bulls win baby 😀 2-0
Klaci79
Ahogy jeleztem, semmi meglepő..... utalom amikor ily módon igazam van.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Bulls win baby 😀 2-0
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Rockets jó lesz. Csak a Spurs-Warriors kettőstől tartok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
El is vitte a pályaelőnyt a Bulls, nem lepődök meg rajta. Thomas a rájátszásba egyedül kevés lesz Bradley meg Olynyk nem elég... (amíg néztem 2. negyed közepéig nagyon bénán dobtak elég alacsony színvonal volt) Viszont Rockets meglepően simán nyert így tovább!
dande
jó lenne legalább egy kört menni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
El is vitte a pályaelőnyt a Bulls, nem lepődök meg rajta. Thomas a rájátszásba egyedül kevés lesz Bradley meg Olynyk nem elég... (amíg néztem 2. negyed közepéig nagyon bénán dobtak elég alacsony színvonal volt) Viszont Rockets meglepően simán nyert így tovább!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
A Blazers eddig nagyon szépen helyt áll, sőt.
Kampman
micsoda meccs, brutális hatékonyság támadó oldalon mind2 csapatnál.
Pep71
eléggé egál gyanús

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
A Blazers eddig nagyon szépen helyt áll, sőt.
Kampman
micsoda meccs, brutális hatékonyság támadó oldalon mind2 csapatnál.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A Blazers eddig nagyon szépen helyt áll, sőt.
több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
melo-dráma ezerrel😀 az öreg Phil nem kertel 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Egy órás podcastben tippeltünk és beszéltük meg mit várunk az első kör párharcaitól.

 sportmajom.com/2017/04/14/nba-rajatszas-beharangozo-2/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A csuda vigye el....... hiába nyerte a keletet a Boston simán lehet, hogy a Bulls ellen kipottyanunk, ahogy az OKC ellen a Houston.......mindegy már az is nagy dolog, hogy a Cavs-t sikerült megelőzni 8ehhez persze az ő bénázásuk is kellett, de nem érdekel 😊)
dande
Illene most már megnyerni egy playoff párharcot. Két éve a Cavs elleni söprés még oké volt, tavaly az Atlanta elleni 2-4-re is lehetett azt mondani, hogy papírforma, de ezt a Bullst simán ütni kell.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
de idén rohadt jól álllnak
Heisman Trophy
És tényleg ismerik öcsém ...........😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "