NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
0-2-ről ilyen"teljesítménnyel" kikapni. Szégyen megöl.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
azért több összetevő volt itt, Stevens is végre megmutatta magát a PO-ban és hát Wade telített betlije mellett sem szabad elmenni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Massachusetts és környékén ezentúl előszeretettel fogják a lottón megrakni a 3 és 28 számokat...

 twitter.com/Max_Lederman/status/854529528793792512


ha valaki szezon elején vagy közben bármikor azt mondja, hogy Gerald Green komolyan hozzá tud tenni egy párharcoz és két meccsen is 15+ pontot dob, azt tuti elküldöm kivizsgáltatni az elmeállapotát
ZERO_L
Rondo kiesését nem bírta el a Bulls. Ennyi történt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Massachusetts és környékén ezentúl előszeretettel fogják a lottón megrakni a 3 és 28 számokat...

 twitter.com/Max_Lederman/status/854529528793792512


ha valaki szezon elején vagy közben bármikor azt mondja, hogy Gerald Green komolyan hozzá tud tenni egy párharcoz és két meccsen is 15+ pontot dob, azt tuti elküldöm kivizsgáltatni az elmeállapotát



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Köszi😊 Egyszerűen annyira leblokkolt az agyam, hogy eszembe sem jutott, hogy van egyéb fault is😊 Pedig nem tegnap óta nézek kosarat... (jó nem enebeát)
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Egyszerű a megoldás. Büntető+oldalról jönnek.
NB2
Ez azért nem jó, mert nem feltétlen hack-a-XY, amikor valakit off-ball faultolnak.

Viszont szerintem is van egy egyszerű megoldás. Az off-ball faultok ne legyenen team faultok.
Jughead
Ezt most nem értem😊 mármint az első részt...
NB2
Konkrét példa legyen. Jordan csinál egy zárást Paulnak. Paul védője felülről akarja kerülni, de érezhetően beleszalad a zárásba. Ilyen esetben nem biztos a szándékosság. Nem a labdás lett faultolva. Jordan megy büntetőzni, ha megvan a csapat faultjuk. Máris itt a szürke zóna. Mert egy okos edző ilyen szituációban azt kéri egy Jordan, Drummond ellen, h keményen akár fault árán próbáljon xy felülről kerülni a zárást. Mert ki dönti el a szándékosságot? Olyan szabály nincs, h 90%-ig biztos vagyok benne, h igen v. nem.

Erre nem megoldás, h 2 dobás és labda. Egy Warriors esetén labda nélküli zárások millió számra fordulnak elő. Egy védelmet miért büntessünk, mert megpróbálnak fault határon védekezni egy sztárcsapat ellen. A Warriors ellen, akik teli vannak 70%-nál jobb dobókkal. Csak tovább nehezedne a védekezés a 2 dobás+labda szabállyal.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Egyszerű a megoldás. Büntető+oldalról jönnek.
NB2
Ez azért nem jó, mert nem feltétlen hack-a-XY, amikor valakit off-ball faultolnak.

Viszont szerintem is van egy egyszerű megoldás. Az off-ball faultok ne legyenen team faultok.
Jughead
Ezt most nem értem😊 mármint az első részt...
NB2
Alapvetően azt úgy nem lehet szabályozni, hogy a hack-a-XY legyen büntető+labda. Tehát maximum azt lehetne mondani, hogy amikor valakit labda nélkül faultolnak akkor az legyen büntető plusz labda. Ez viszont így nem lenne jó, mert pl. mikor egy Korver, Klay (annó Allen vagy Rip) zárásról zárásra futnak elég sokszor fogják őket vissza szabálytalanul, vagy mennek át a blokkon fault árán. És ebben az esetben indokolatlan a 2 büntető + labda.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Egyszerű a megoldás. Büntető+oldalról jönnek.
NB2
Ez azért nem jó, mert nem feltétlen hack-a-XY, amikor valakit off-ball faultolnak.

Viszont szerintem is van egy egyszerű megoldás. Az off-ball faultok ne legyenen team faultok.
Jughead
Ezt most nem értem😊 mármint az első részt...
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Egyszerű a megoldás. Büntető+oldalról jönnek.
NB2
Ez azért nem jó, mert nem feltétlen hack-a-XY, amikor valakit off-ball faultolnak.

Viszont szerintem is van egy egyszerű megoldás. Az off-ball faultok ne legyenen team faultok.

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
ja. és védekezni meg lepattanózni ki fog?
slowmotion
Ha náluk a labda, van 4-8 pont előny, és vissza 40-80 másodperc?
Hát az ellen, ki más?
Sobri Jóska
Az a baj, hogy nem erről van szó. 2 percen belül tiltott a hack a xy taktika. A hack a XY azt jelenti amúgy, hogy miután egy csapatnak van 4 csapat faultja azután a leggyengébb játékost úgy faultolja, hogy az a labda közelében sincs. Viszont így is mennie kell büntetőzni.
Jughead
Egyszerű a megoldás. Büntető+oldalról jönnek.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
ja. és védekezni meg lepattanózni ki fog?
slowmotion
Ha náluk a labda, van 4-8 pont előny, és vissza 40-80 másodperc?
Hát az ellen, ki más?
Sobri Jóska
Az a baj, hogy nem erről van szó. 2 percen belül tiltott a hack a xy taktika. A hack a XY azt jelenti amúgy, hogy miután egy csapatnak van 4 csapat faultja azután a leggyengébb játékost úgy faultolja, hogy az a labda közelében sincs. Viszont így is mennie kell büntetőzni.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
ja. és védekezni meg lepattanózni ki fog?
slowmotion
Ha náluk a labda, van 4-8 pont előny, és vissza 40-80 másodperc?
Hát az ellen, ki más?
Sobri Jóska
igen, ez a stratégia megy általában meccs végén. ott is befuccsolhat (láttuk már megremegni a legjobb büntetődobók kezét is), de itt nem erről van szó, hanem amikor hosszabb időn keresztül faultolják az ellenfél legrosszabb büntetődobóját (idei szabályváltozás szerint a negyedek első 10 percében).
azért mondjuk 5 perccel a vége előtt belemenni abba, hogy van 5 jól passzoló meg büntetőző embered... jó, passzolgass csak, abból nem lesz kosárra dobás. aztán a másik oldalon triplázgatunk, addig szedjük a lepattanót, amíg be nem megy egy. három pontot hoztunk, mondjuk 40 másodperc alatt. van hátra 4:20. mit csinálsz? hagyod fent a jól büntetőző embereidet? rinse-repeat, meccs végéig elapad a 15 pontos előny is.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
ja. és védekezni meg lepattanózni ki fog?
slowmotion
Ha náluk a labda, van 4-8 pont előny, és vissza 40-80 másodperc?
Hát az ellen, ki más?

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
ja. és védekezni meg lepattanózni ki fog?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.
Sobri Jóska
Ez annyira nem egyedi dolog h kosárlabdás játékokban van/volt olyan opció h a legjobban büntetöző ötös.
Jelen esetben annyi a gebasz h Robersonnál csak klasszisokkal szarabb opciói vannak az OKC-nek Harden védésére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
És teljesen szabályos.
Hogy lehet megakadályozni ha valaki szabálytalankodik, bevállalva a tiszta, zavartalan büntetőt?
Sehogy.

Én HC-ként ilyen helyzetben, előnyben felküldenék 5 embert, aki jól tud büntetőzni, és passzolni. Lehet odaütögetni.

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Az kellene, hogy az dobja a büntetőt, aki akarja. Milyen más lenne az egész játék. Minden sportban szabadon választhatnak ki végezze el a büntetőt, nem?
Klaci79
Nem.

Abban viszont igazad van, hogy mennyire más lenne a játék. Szerintem meg az a túlzás, hogy két méteres benga állatok miatt normál méretű emberek esélytelenek a pályán. Milyen más lenne, ha 190 cm-nél magasabbak nem játszhatnának!

A büntetőzés a játékos alapképessége. Rossz büntetőző pályára engedése edzői döntés. Pontosan tudja, hogy ez csapatának gyenge pontja, amit az ellenfél támadni fog.

Rossz/a kosárlabda komplexitását nem teljesítő játékos miatt szabályt változtatni? Tanítsák meg a csávót büntetőt dobni.
tomi-tomi
Nem is értem, anno is volt hackashaq ha ennyire nem megy ne add oda neki...
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az kellene, hogy az dobja a büntetőt, aki akarja. Milyen más lenne az egész játék. Minden sportban szabadon választhatnak ki végezze el a büntetőt, nem?
Klaci79
Nem.

Abban viszont igazad van, hogy mennyire más lenne a játék. Szerintem meg az a túlzás, hogy két méteres benga állatok miatt normál méretű emberek esélytelenek a pályán. Milyen más lenne, ha 190 cm-nél magasabbak nem játszhatnának!

A büntetőzés a játékos alapképessége. Rossz büntetőző pályára engedése edzői döntés. Pontosan tudja, hogy ez csapatának gyenge pontja, amit az ellenfél támadni fog.

Rossz/a kosárlabda komplexitását nem teljesítő játékos miatt szabályt változtatni? Tanítsák meg a csávót büntetőt dobni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Az kellene, hogy az dobja a büntetőt, aki akarja. Milyen más lenne az egész játék. Minden sportban szabadon választhatnak ki végezze el a büntetőt, nem?
Klaci79
Gurulóst nem nézek, de ott is talán az rúgja amelyiket felrúgják. (bocs amelyik hihetően eljátssza az esést)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Az kellene, hogy az dobja a büntetőt, aki akarja. Milyen más lenne az egész játék. Minden sportban szabadon választhatnak ki végezze el a büntetőt, nem?
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.
Soldados
Nem tudom miért tűrik ezt, borzasztóan elrontja a játékot.
zavi27
Amúgy az mindig is érdekelt hogyan képzeli valaki a teljes betiltását? Szerintem az okos edzők az ilyen játékosok faultolására találnának módot a játék normál folyása közben is. Persze nem lenne ilyen szemet szúróan nyilvánvaló.
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.
Soldados
Nem tudom miért tűrik ezt, borzasztóan elrontja a játékot.
zavi27
Szerintem meg ezen a szinten igenis tudjon büntetőt dobni. Nem hinném, hogy nem lehet valamennyire begyakorolni. Főleg ezekért a pénzekért.
gaben
Nyilván utópia az egész, de ha rajtam múlt volna, a kollektív szerződésbe belevettem volna, amennyi százalékkal dob valaki büntetőből 60 % alatt egy egész szezont figyelembe véve, annyi százalék automatikusan levonásra kerülne a fizetéséből. Az így befolyó pénzekből pl. pályákat építenék Afrikában. Majd amikor Drummond fizetésének negyede (6-7M) levonásra kerülne lehet elgondolkozna.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.
Soldados
Nem tudom miért tűrik ezt, borzasztóan elrontja a játékot.
zavi27
Szerintem meg ezen a szinten igenis tudjon büntetőt dobni. Nem hinném, hogy nem lehet valamennyire begyakorolni. Főleg ezekért a pénzekért.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.
Soldados
Nem tudom miért tűrik ezt, borzasztóan elrontja a játékot.
zavi27
Szerintem sokkal idegesítőbb a Harden és Lou Williams által kitalált fogjuk meg a védő kezét és faltoltassuk magunkat taktika, amit lassan az egész Houston megtanul.

Amúgy is nézhetetlen a Rockets játéka, de ezek miatt pláne.
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Nem volt egy túl élvezetes meccs ez az OKC-HOU, de érvényesült a papírforma és a mélyebb keret, azaz nyert a Rockets. A meccs hőse egyértelműen Nene volt, na ő extrát hozott, nem volt hibája mezőnyből, asszem 12/12-vel zárt és kulcsfontosságú büntetőt is bedobott, amikor nagyon kellett.
Soldados
na meg a Hack-a-Roberson
braxa88
Kurva szar szabály, de ha már van, akkor viszont nagyszerű stratégia volt a kihasználása.
Soldados
Nem tudom miért tűrik ezt, borzasztóan elrontja a játékot.