NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Valaki tudna abban segíteni, hogy régebbi game notes hol lehet letölteni? Vagy esetleg az előző meccsekét? Én sajnos csak az aktuálíst találtam. Jó lenne ha a szezon kezdettől lenne meg az összes vagy tavalyi golden state se jönne rosszul!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
embiid esetében sosem a tehetség volt kérdés, hanem az hogy mennyire bírja majd
nem véletlen hogy - sajnos - az első 2 évében 1 leütése nem volt

nem nagoyn nézek nba meccseket mióta dolgozok, örülök h nfl-re van időm
de anno nagyon vártam én is embiidet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Rég voltam annyira lelkes egy rookie miatt, mint amilyen most vagyok Embiid miatt (na jó az NBA-ben... a nevem melletti csillagból valószínűleg kiderült, hogy az NFL-ben is lelkes vagyok 2 rookie miatt).

Ez a gyerek egy állat, ha egy kicsit erősödik akkor uralni fogja az NBA-t... A keze megvan (de még mennyire megvan ma is 4/4 tripla), a mozgása megvan és igazából a gyűrűnél is megvan a repertoárja csak egy kicsi erő kéne még, hogy képes legyen betolni bárkit (egyelőre mondjuk még valószínűleg az óvatosság miatt se erőlteti ezt).

A védő oldalon meg övé a gyűrű, aki odamegy annak biztosra kell mennie, mert hogy olyan szinten uralja a gyűrű környékét, amilyet talán Hibbert fénykora óta nem láttam. És nem véletlen Hibberttel példálózok, ugyanis ma a meccs végére elérte azt, hogy még LeBron is visszahátráljon, ha ő van a gyűrűnél, és ilyen hatással eddig egyedül Hibbert volt Jamesre. 😉

Ja és még egy dolog, amiben fejlődnie kell: meccsek vége! Volt már jó pár clutch dobása (és blokkja), de mind az Orlando ellen, mind ma buta TO-k is jöttek tőle, úgyhogy erre oda kell majd figyelnie (leginkább arra, hogy ne akarjon irányítót játszani, az nem az ő feladata)

Végezetül pedig jöjjenek a számok (keveset játszik, mert pihenhetik, úgyhogy 36 percre vetített statok jönnek):

36 mpg, 30.3 ppg (0.607 TS%) 2.5 apg, 10.2 rpg, 4.9 bpg, 0.8 spg

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
3-3 nem hittem volna 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Lakers o_o
mondjuk nem tudom, ki csodálkozik ezen, már a tavalyi rekordszezon alatt is sikerüllt elkapni a Dubsot a Staples-ben, nagyjából ugyanígy.

gondolom van egy ember, akinek csak az a dolga, hogy egy joystickot rángatva mozgassa azt a palánkot, amire Curry-ék támadnak éppen 😊
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Lillard nem normális! 😮

 youtu.be/i_I9AebpyjY

(a 2:30-tól 2:56-ig tartó részt ajánlom mindenkinek)
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


NBA körképünk I. része. Egy órában beszéltünk az első másfél hét eseményeiről.

 sportmajom.com/2016/11/03/nba-korkep-i/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Jézus atyaúristen Anthony Davis milyen meccset hozott le. 😮

41 perc, 50 pont, 16 lepattanó, 5 gólpassz, 7 steal, 4 blokk 😮

És a csapata így is kikapott...

Ha pedig már itt vagyok akkor emlékezzünk meg arról, hogy bemutatkozott Joel Embiid is, aki 22 perc alatt 20 pontot szerzett 7 lepattanó mellett es ami ennél is fontosabb, hogy az utolsó 3 és fél percben, tehát clutch szituációban is ment neki ugyanis ekkor szerzett 6 pontot plusz még egy blokkja is volt. 😊
Jughead
Davis tényleg óriásit játszott azon a mérkőzésen, róla is írtam többek között az újdonsült cikkemben:
 realnba.blog.hu/2016/10/31/rekordok_sorozata_az_nba-ben

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 910
Szeretem a sok hozzaertot/kommentelot a nagy magyar sport oldalon.

2-3 meccs alapjan megmondjak, hogy a GSW fossabb Durranttal, Az xy meg jobb a z meg jobb lesz.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
a Lakersnek már több győzelme van mint ami 10ből vártak sokan 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 910
van olyan oldal ami megmutatja , milyen tv csatornak adjak az NBA meccseket?
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Jézus atyaúristen Anthony Davis milyen meccset hozott le. 😮

41 perc, 50 pont, 16 lepattanó, 5 gólpassz, 7 steal, 4 blokk 😮

És a csapata így is kikapott...

Ha pedig már itt vagyok akkor emlékezzünk meg arról, hogy bemutatkozott Joel Embiid is, aki 22 perc alatt 20 pontot szerzett 7 lepattanó mellett es ami ennél is fontosabb, hogy az utolsó 3 és fél percben, tehát clutch szituációban is ment neki ugyanis ekkor szerzett 6 pontot plusz még egy blokkja is volt. 😊
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Írtam egy cikket a szezon első mérkőzéséről, ha valakit esetleg érdekel:

 realnba.blog.hu/2016/10/26/gyozelemmel_startolt_a_cimvedo

Mivel nincs időm minden egyes meccsről beszámolót írni, ezért csak a legfontosabbakról írok.

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0331%2Fr684906_1296x729_16-9.jpg
From the archives: Golden State's Draymond Green problem
In 2016, ESPN revealed the inside story of how the Warriors forward could lead the team to a dynasty -- or stand in their way.
Elég hosszú írás.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


 sportmajom.com/2016/10/18/nba-1617-szezonbeharangozo/

Két részes, három órás, csapatról csapatra haladós NBA szezonbeharangozó podcast.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
nem NBA, hanem WNBA:
hajnalban a Sparks tizennégy év után nyerhet ismét bajnoki címet. nagyon kellene ez a csapatnak, még az sem jött be nekik, amikor Kobe apja volt az edzőjük... 😊
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Új szerzeményemben az NBA-t elhagyó sztárt, Amar'e Stoudemire-t vettem górcső alá:

 realnba.blog.hu/2016/10/13/mi_lett_amar_e_stoudemire-rel

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Múltkori, erősorrendes cikkem elég megosztóra sikerült. Utólag már bánom is, hogy kezdő bloggerként egy ilyen témához nyúltam, most viszont egy sokkal érdekesebb írással rukkoltam elő, ami reményeim szerint melegebb fogadtatásban fog részesülni.

 realnba.blog.hu/2016/10/06/magyar_nevu_jatekosok_az_nba-ben

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
 realnba.blog.hu/2016/09/30/nba-erosorrend_a_2016_17-es_szezonra
Uncle Drew
A te világodban úgy látszik a draft nem történt meg. 😀
Maka
Igen, nem minden esetben írtam a draftról. Legtöbb helyen még az összes érkező és/vagy távozó játékos sem került szóba, ahogyan a cikk elején kiemeltem. Ezek ilyen pár soros gondolatok, próbáltam dióhéjban összefoglalni pár jelentősebb dolgot csapatonként. Ha hosszabb beszámolót írnék mindegyik franchise-ról, természetesen sokkal bővebben kivesézném őket, és minden új, távozó, draftolt játékos említésre kerülne. 😊
Uncle Drew
Nem a Bulls Jordannel a legnagyobb esélyes?!

több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
 realnba.blog.hu/2016/09/30/nba-erosorrend_a_2016_17-es_szezonra
Uncle Drew
A te világodban úgy látszik a draft nem történt meg. 😀
Maka
Igen, nem minden esetben írtam a draftról. Legtöbb helyen még az összes érkező és/vagy távozó játékos sem került szóba, ahogyan a cikk elején kiemeltem. Ezek ilyen pár soros gondolatok, próbáltam dióhéjban összefoglalni pár jelentősebb dolgot csapatonként. Ha hosszabb beszámolót írnék mindegyik franchise-ról, természetesen sokkal bővebben kivesézném őket, és minden új, távozó, draftolt játékos említésre kerülne. 😊

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
 realnba.blog.hu/2016/09/30/nba-erosorrend_a_2016_17-es_szezonra
Uncle Drew
A te világodban úgy látszik a draft nem történt meg. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
 realnba.blog.hu/2016/09/30/nba-erosorrend_a_2016_17-es_szezonra

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm Garnettnek, hogy elintézte a Ceticsel, amire a Habsnál s az Eaglesnél is régóta várok. Bajnok legyen az a csapat, amelyiknek már igazán drukkolok.

Sok sikert a civil életben.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Bosht nagyon kétesélyesnek érzem, annak a Raptorsnak volt első számú opciója, amelyik semeddig nem jutott vele
és annak a Heatnek volt 3. számú opciója, akiknél tudjuk ki volt az első kettő 😊

mellette pedig viszonylag rövid pályafutása volt, mindenesetre kifejezetten népszerű odaát

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Garnett is befejezte NBA karrierjét. Az idei HOF class se volt semmi, de a 2021-es all time top lesz Kobe-val, Duncannel és Garnettel (szerintem még a 2009-est is üti, de minimum egál) 😉

És sajnos lehet, hogy ez a HOF class még tovább fog bővülni, ugyanis Bosh megint megbukott az orvosin és a Heat-es karrierje szinte biztosan véget ért, de lehet az NBA-s is. 😕
Jughead
Bosh HOF kaliber?
Toca
nem
gaben
2x bajnok, 11x all star, olimpiai bajnok, emelett összeszedett 17.189 pontot (19.2 ppg), 7592 lepattanót (8.5 rpg) is. Valamint Raptors történetének legeredményesebb játékosa (igaz már csak fél évig), és még rengeteg franchise rekord tartója.

Nem mondom, hogy egyértelmű HOF, de engem az amerikai szakírók meggyőztek. 😊