NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aki látta magyarázza már el akkor a mait😊
Főleg az eddigiek ismeretében😊))
NB2
james 45 perc alatt 11 pont, máris nézem 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Aki látta magyarázza már el akkor a mait😊
Főleg az eddigiek ismeretében😊))
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Az mondjuk szerintem is vicc kategória hogy Parsons, Horford kaliberek 25-30 milliókat keresnek.
Zolee23
szerintem meg az a vicc kategória, hogy ezt a két játékost egy kalap alá veszed 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nyilván némi ész meg szervezettség nem árt hozzá, de pl. Harden se azért szar védő mert a ennyit tud, hanem egyszerűen szarik bele.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A védekezés pont az, ami kis túlzással csak akarat kérdése. A Cavs meg lepihente a szezon végét.


Zolee23
Ez kurvára nem így van, különösen zónázásnál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Az mondjuk szerintem is vicc kategória hogy Parsons, Horford kaliberek 25-30 milliókat keresnek.

A Cavstől nem szar március-áprilisi formája miatt meglepő, amit most látunk, hanem az egész éves védekezésük volt a liga második felében. Soha senki nem nyert még bajnokságot ilyen mutatóval. Persze azért nem ilyen egyszerű az egész, mert félpályás védekezésük top 10 volt, talán 6. A leindítások során voltak nagyon szarok, amit könnyű belátni, intenzitás magasabbra emelésével lehet javítani. Fundamentális gondok nem voltak az alapszakaszban.
Ezekkel együtt nem hiszem, h sok szakembert találsz, akik ezt a 12-0-át megjósolták.
dawyd728
A védekezés pont az, ami kis túlzással csak akarat kérdése. A Cavs meg lepihente a szezon végét.

Inkább az van amúgy, hogy a többi csapat harmatgyenge, nem a Cavs ennyire brutálisan erős.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
nyilván az lenne a legjobb, ha a salary cap hard salary cap lenne, és nem csak valami névleges érték. akkor a GM-eknek is komolyabban kellene törni a buksijukat, hogy kit tartsanak meg és kit engedjenek el, és nehezebb lenne betárazni sztárokból
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Nagyságrendekkel jobb idén az NHL rájátszás (nem ezt mondanám ha kiesne a Ducks 😀). Az NBA fizetések alakulása meg a vicc kategória.
gaben
miért lenne vicc kategória? növekedett a TV-s bevétel, így növekszik a játékosok bére is, mi ezzel a probléma?
ZERO_L
Nem tudom mire gondol, de szerintem az egy valós megoldás lett volna a tavalyi anomáliára, ha növekszik a cap, akkor növekedjen a bevételek növekedésének arányával minden egyes már szerződés alatt lévő játékos fizetése is, így nem jöhetett volna létre a legjobb csapatok esetében is óriási cap room. Nem bonyolult, és valószínű a játékosok érdekvédelmi képviselői is rábólintottak volna, hiszen ezzel nem csak az adott nyár szabadon igazolható játékosai járnak extrán jól, hanem mindenki.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nagyságrendekkel jobb idén az NHL rájátszás (nem ezt mondanám ha kiesne a Ducks 😀). Az NBA fizetések alakulása meg a vicc kategória.
gaben
miért lenne vicc kategória? növekedett a TV-s bevétel, így növekszik a játékosok bére is, mi ezzel a probléma?


amúgy, IT offos a szezonra, szóval totál felesleges lejátszani a maradék 2 meccset

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Teljesen nyilvánvaló volt már a rájátszás kezdetekor, hogy a két nagy végigsöpri a saját konferenciáját. A sok szakértő persze megint felült annak, hogy Lebron mindenkori csapata általában szar formában fejezi be a számukra amúgy is érdektelen alapszakaszt és elkezdték temetni őket.

Sajnálom a Celticst, de nagyon nem vagyunk még egy súlycsoportban egy playoff Warriorsszal vagy egy playoff Clevelanddel.

És hát igen, a döntő megint legendás lesz, csak az odáig vezető út kicsit érdektelen szórakoztatóipari szempontból.
Kampman
Teljesen nyilvánvaló volt? Nem mondom, h nem torony magas esélyesek voltak, de a 12 W mellé 1-2, (én spec 3) vereséget kB mindenki tippelt.

A Cavstől nem szar március-áprilisi formája miatt meglepő, amit most látunk, hanem az egész éves védekezésük volt a liga második felében. Soha senki nem nyert még bajnokságot ilyen mutatóval. Persze azért nem ilyen egyszerű az egész, mert félpályás védekezésük top 10 volt, talán 6. A leindítások során voltak nagyon szarok, amit könnyű belátni, intenzitás magasabbra emelésével lehet javítani. Fundamentális gondok nem voltak az alapszakaszban.
Ezekkel együtt nem hiszem, h sok szakembert találsz, akik ezt a 12-0-át megjósolták.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Nagyságrendekkel jobb idén az NHL rájátszás (nem ezt mondanám ha kiesne a Ducks 😀). Az NBA fizetések alakulása meg a vicc kategória.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Nincs annyi időm követni a play-offot sajnos, de felmerült egy kérdés:

Esetleg volt olyan az NBA történetében, hogy a nagy döntő mindkét résztvevője vesztett PO meccs nélkül jutott be a fináléba?
Vrij6
nem követem nagyon a ligát, de szerintem már ott bukik az egész, hogy legalább az egyik simázva jusson be.

a 2000-2001-es szezonban a Lakers pl megcsinálta, és a döntőben is csak egy meccset vesztettek (hosszabbításban a Sixerstől, ugye)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A mostani nagy cap ugrások miatt lett ez a jelenlegi helyzet. Remélhetően beáll egy kissebb növekedésre a cap és akkor kb. 5 év múlva megint lehet jó PO.
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nekem nagyon nem tetszik a jelenlegi NBA, ezek a söprések teljesen komolytalanná teszik.
Nandito
Az a kemény, hogy nem látom melyik csapat tudná akár csak megközelíteni a Cavs - Warriors duót.

Keleten LeBron brutális, és 32 évesen élete szezonját hozza. Nyugaton meg a Warriorsnál van kb. a Team USA kezdő, ha csak átlag szinten játszanak akkor is kategóriával jobbak mindenkinél.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nekem nagyon nem tetszik a jelenlegi NBA, ezek a söprések teljesen komolytalanná teszik.

Music City Miracle
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Ácsi! A Cleveland Bostonban verte eddig agyon a Celticset, míg a másik oldalon a GSW otthon nyert 2x egy sérülésnek köszönhetően. A GSW söprésre azért nem tennék sok pénzt... (ha KL nem épül fel, akkor igen)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nincs annyi időm követni a play-offot sajnos, de felmerült egy kérdés:

Esetleg volt olyan az NBA történetében, hogy a nagy döntő mindkét résztvevője vesztett PO meccs nélkül jutott be a fináléba?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Teljesen nyilvánvaló volt már a rájátszás kezdetekor, hogy a két nagy végigsöpri a saját konferenciáját. A sok szakértő persze megint felült annak, hogy Lebron mindenkori csapata általában szar formában fejezi be a számukra amúgy is érdektelen alapszakaszt és elkezdték temetni őket.

Sajnálom a Celticst, de nagyon nem vagyunk még egy súlycsoportban egy playoff Warriorsszal vagy egy playoff Clevelanddel.

És hát igen, a döntő megint legendás lesz, csak az odáig vezető út kicsit érdektelen szórakoztatóipari szempontból.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Minden idők rájátszása. Már csak egy kulcsjátékos sérülése kell és a döntő is izgalommentes lehet. Hajrá!



😕
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egyik csapat játszik nyolc mecccset, az se mind szoros, a másik tizenkettőt néhány szívbajjal, azért nem mindegy. Ráadásul amott van egy két gigaász is mélyebb pad. Ilyen ez a popszakma. Esetleg egy meccsben reménykedtem, de ez van Jól kell élni a drafcetli adta lehetőséggel s akkor lehet közelíteni.
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ilyen alázást ritkán látni.

 twitter.com/BleacherReport/status/865761703279120384

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
86-130???? Egy főcsoport döntőben???
NB2
Ez így kezd értelmetlenné válni. Kb. Bajnokok ligája.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
86-130???? Egy főcsoport döntőben???
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
No akkor a Boston eléggé jani lehet a piacon ezzel a pickel. Ha van egy kis eszük beáldozzák egy franchise kaliberű játékosért. Bár jó kérdés, kire lehet érdemes ellőni... (Giannis speciel simán megérné, esetleg A. Davis. De esélyesebb, hogy Butler lesz ebből)
flzoli
Ha van egy kis eszük, akkor kihúzzák Fultzot.


George sztem jön a Lakers-be a 2. pickért meg 4 jobb fiatalból valakiért
Negritis
Miért adnák oda a 2. picket (Ball-t) George-ért, amikor George jövő nyáron jöhet szabadügynökként is?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
A. Davis és Giannis is mozdíthatatlan
ahogy pl Towns is

George sztem jön a Lakers-be a 2. pickért meg 4 jobb fiatalból valakiért

Butler esetleg Boston ha rászánják magukat, de ott nem tudom h a Celtics tényleg akarna ilyet csinálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!