NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Hát ha össze akarjuk vetni, azért egy egált nem olyan nehéz kihozni.

PG 2-1

Stephen Curry > Kyrie Irving
Shaun Livingston = Deron Williams + Kay Felder (tehetség és a számosság a Cavs oldalán, Livingston jobban van használva)

SG 3-3
Klay Thompson > J.R. Smith
Ian Clark + Patrick McCaw < Iman Shumpert + Kyle Korver

SF 4-4
Kevin Durant < LeBron James (ha csak pontszerzés akkor lehet X jó esetben, de Hamesz az Hamesz)
Andre Iguodala + Matt Barnes > Dahntay Jones + James Jones + Richard Jefferson

PF 5-5
Draymond Green > Kevin Love
McAdoo + David West < Channing Frye + Derrick Williams

C 6-6
Zaza Pachulia + JaVale McGee = Tristan Thompson
flzoli
Csak ez azt feltételezi, hogy mondjuk a McAdoo + West rosszabb mint Frye + Derrick Williams párosnak pont ugyanakkora hatása van a két csapatra, mint annak, hogy a Cavs legjobb ötöse ellen fel tud tenni egy olyan ötöst a GSW, ahol csak James veszi fel a versenyt, minden egyéb poszton jobb a Warriors.

Szerintem egy esélyük lehet jelen állás szerint, ha Tristan Thompsont megint megtalálják úgy, mint a tavalyi döntőben, csak őt meg nehéz pályán tartani a halálsor ellen. Ha a festékből nem verik meg a GSW-t,a perimeterről nem fogják.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha össze akarjuk vetni, azért egy egált nem olyan nehéz kihozni.

PG 2-1

Stephen Curry > Kyrie Irving
Shaun Livingston = Deron Williams + Kay Felder (tehetség és a számosság a Cavs oldalán, Livingston jobban van használva)

SG 3-3
Klay Thompson > J.R. Smith
Ian Clark + Patrick McCaw < Iman Shumpert + Kyle Korver

SF 4-4
Kevin Durant < LeBron James (ha csak pontszerzés akkor lehet X jó esetben, de Hamesz az Hamesz)
Andre Iguodala + Matt Barnes > Dahntay Jones + James Jones + Richard Jefferson

PF 5-5
Draymond Green > Kevin Love
McAdoo + David West < Channing Frye + Derrick Williams

C 6-6
Zaza Pachulia + JaVale McGee = Tristan Thompson

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
dawyd728
Tavaly is igy kezdodott, en meg azert nem temetnem a Cavst.
tenorx
Ha tavaly nyertem a lottón, attól idén nem feltétlen fogok újra, még ha mindent hasonlóan is csinálok. Nem neked mondom, általánosságban nem értem az ilyen típusú bizakodás okát.

Tavaly egy Durant, Green -1 meccs és egy nem 100%-os Curryvel volt kevesebb a Warriors. Miközben a Cavs egy évvel idősebb. Plusz akkor is a Warriors engedte őket vissza a párharcba.
dawyd728
Szerintem a Cavs kerete még erősebb is mint a GSW-é, csak hülyén használják és forgatják őket. Nem tudom miért a no contact, rohanásos agyatlanul dobálgatós formában akarják megverni őket, amikor simán van annyi játékosuk, hogy minőségileg se érezzék meg az esetleges kipontozódásokat... (Nyílván itt nem James értendő)
flzoli
Cavs keretében van 5 olyan játékos, aki konkrétan más csapat keretében se lenne. Aztán a rotációban olyan 30 feletti játékosok vannak, mint a Frye (34), Jefferson (37), JR Smith (32), Korver (36), D-Will (33). A kezdőben vannak csak pályafutásuk kb csúcsán lévő játékosok, mint James (32), Irving (25), Love (28), Thompson (26), Shumpert (27).

Warriors death lineupja kérdés nélkül jobb mint a Cavs legjobb ötöséé. A többi rotáció játékos, mint Livingston, Clark, McGee, Pachulia és West szerintem egyáltalán nem gyengébb a clevelandinél. Valamint McCaw és McAdoo talán más csapatok keretébe is beférhetnének.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
próbáltam rohadtul optimista lenni és ohio-i szemüvegen keresztül nézni a dolgokat de még így se jött ki egálra se 😀

és igen, én is úgy gondolom h nincs olyan poszt sem ahol jobbak lennének se a padon se a kezdőben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szóval LeBron posztján erösebbek, és... ennyi. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Curry ~ Irving

Negritis
Azért az kemény. 😀 Irving az egyik legtúlértékeltebb játékos a ligában, csak a fancy handlingje, meg a látványos (de nem igazán hatékony) scoringja miatt van felkapva. Ő a legnagyobb nyertese annak, h James a Cavsbe ment, mert semmi teher nincs a vállán, amúgy egy csapat élére teljesen alkalmatlan. Ez Curryről egyáltalán nem mondható el, de nem csak ebben, Steph kb. minden tekintetben jobb nála.
Duff
Szívemből szóltál. Irvinget meg kell nézni mire ment Lebron előtti csapattal(21, 24 és 33 W). Curry top5 játékos a ligában, míg Irving még posztján sem az.
dawyd728
A Green ~ Love is elég túlzó szerintem, Love a másik eszméletlenül túlértékelt faszi a ligában.
somoskovig
Igen ebbe bele se mentem, mert Love most még jobban is játszik mint szokott, a második leghasznosabb ember a csapatában (ami sokat elmond...). De Green egy suttyó kurvajó all-around PF, aki mentálisan is kiemelkedő hatással van a csapattársaira. Love meg... hagyjuk...

Amúgy James most eszi meg amit főzött, szerintem esélyük sincs. És ha tavaly Green nem viselkedik gyökér módjára akkor szerintem most jönne a 3-peat.

Mondjuk lekopogom, mert tavaly is fordítottak, és James még mindig a legjobb a ligában.

Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Curry ~ Irving

Negritis
Azért az kemény. 😀 Irving az egyik legtúlértékeltebb játékos a ligában, csak a fancy handlingje, meg a látványos (de nem igazán hatékony) scoringja miatt van felkapva. Ő a legnagyobb nyertese annak, h James a Cavsbe ment, mert semmi teher nincs a vállán, amúgy egy csapat élére teljesen alkalmatlan. Ez Curryről egyáltalán nem mondható el, de nem csak ebben, Steph kb. minden tekintetben jobb nála.
Duff
Szívemből szóltál. Irvinget meg kell nézni mire ment Lebron előtti csapattal(21, 24 és 33 W). Curry top5 játékos a ligában, míg Irving még posztján sem az.
dawyd728
A Green ~ Love is elég túlzó szerintem, Love a másik eszméletlenül túlértékelt faszi a ligában.

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Curry ~ Irving

Negritis
Azért az kemény. 😀 Irving az egyik legtúlértékeltebb játékos a ligában, csak a fancy handlingje, meg a látványos (de nem igazán hatékony) scoringja miatt van felkapva. Ő a legnagyobb nyertese annak, h James a Cavsbe ment, mert semmi teher nincs a vállán, amúgy egy csapat élére teljesen alkalmatlan. Ez Curryről egyáltalán nem mondható el, de nem csak ebben, Steph kb. minden tekintetben jobb nála.
Duff
Szívemből szóltál. Irvinget meg kell nézni mire ment Lebron előtti csapattal(21, 24 és 33 W). Curry top5 játékos a ligában, míg Irving még posztján sem az.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Curry ~ Irving

Negritis
Azért az kemény. 😀 Irving az egyik legtúlértékeltebb játékos a ligában, csak a fancy handlingje, meg a látványos (de nem igazán hatékony) scoringja miatt van felkapva. Ő a legnagyobb nyertese annak, h James a Cavsbe ment, mert semmi teher nincs a vállán, amúgy egy csapat élére teljesen alkalmatlan. Ez Curryről egyáltalán nem mondható el, de nem csak ebben, Steph kb. minden tekintetben jobb nála, gyakorlatilag más dimenzió a két játékos.

Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
az én olvasatomban:
Curry ~ Irving
Livingston >~ Deron Will
Klay > JR+Shumpert
Durant ~< James
Igu > Korver + Jeff
Green ~ Love
Zaza + West ~< T Tomphson + Frye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
GSW

34 Shaun Livingston PG 6-7 192 September 11, 1985 us 11
30 Stephen Curry PG 6-3 190 March 14, 1988 us 7 Davidson College
21 Ian Clark SG 6-3 175 March 7, 1991 us 3 Belmont University
0 Patrick McCaw SG 6-7 185 October 25, 1995 us R University of Nevada, Las Vegas
11 Klay Thompson SG 6-7 215 February 8, 1990 us 5 Washington State University
22 Matt Barnes SF 6-7 226 March 9, 1980 us 13 University of California, Los Angeles
35 Kevin Durant SF 6-9 240 September 29, 1988 us 9 University of Texas at Austin
9 Andre Iguodala SF 6-6 215 January 28, 1984 us 12 University of Arizona
20 James Michael McAdoo PF 6-9 230 January 4, 1993 us 2 University of North Carolina
23 Draymond Green PF 6-7 230 March 4, 1990 us 4 Michigan State University
1 JaVale McGee C 7-0 270 January 19, 1988 us 8 University of Nevada, Reno
15 Damian Jones C 7-0 245 June 30, 1995 us R Vanderbilt University
27 Zaza Pachulia C 6-11 270 February 10, 1984 ge 13
3 David West C 6-9 250 August 29, 1980 us 13 Xavier University
5 Kevon Looney C 6-9 220 February 6, 1996 us 1 University of California, Los Angeles


Cavs

31 Deron Williams PG 6-3 200 June 26, 1984 us 11 University of Illinois at Urbana-Champaign
20 Kay Felder PG 5-9 176 March 29, 1995 us R Oakland University
2 Kyrie Irving PG 6-3 193 March 23, 1992 au 5 Duke University
5 J.R. Smith SG 6-6 225 September 9, 1985 us 12
4 Iman Shumpert SG 6-5 220 June 26, 1990 us 5 Georgia Institute of Technology
26 Kyle Korver SG 6-7 212 March 17, 1981 us 13 Creighton University
30 Dahntay Jones SF 6-6 225 December 27, 1980 us 12 Duke University
23 LeBron James SF 6-8 250 December 30, 1984 us 13
1 James Jones SF 6-8 218 October 4, 1980 us 13 University of Miami
24 Richard Jefferson SF 6-7 233 June 21, 1980 us 15 University of Arizona
3-32 Derrick Williams PF 6-8 240 May 25, 1991 us 5 University of Arizona
0 Kevin Love PF 6-10 251 September 7, 1988 us 8 University of California, Los Angeles
40 Edy Tavares C 7-3 260 March 22, 1992 cv 1
13 Tristan Thompson C 6-9 238 March 13, 1991 ca 5 University of Texas at Austin
8 Channing Frye C 6-11 255 May 17, 1983 us 10 University of Arizona

-
nemtom milyen szemüveg alapján erősebb a Cavs kerete, ha azt mondjuk h egál már az is túlzás sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
dawyd728
Tavaly is igy kezdodott, en meg azert nem temetnem a Cavst.
tenorx
Ha tavaly nyertem a lottón, attól idén nem feltétlen fogok újra, még ha mindent hasonlóan is csinálok. Nem neked mondom, általánosságban nem értem az ilyen típusú bizakodás okát.

Tavaly egy Durant, Green -1 meccs és egy nem 100%-os Curryvel volt kevesebb a Warriors. Miközben a Cavs egy évvel idősebb. Plusz akkor is a Warriors engedte őket vissza a párharcba.
dawyd728
Szerintem a Cavs kerete még erősebb is mint a GSW-é, csak hülyén használják és forgatják őket. Nem tudom miért a no contact, rohanásos agyatlanul dobálgatós formában akarják megverni őket, amikor simán van annyi játékosuk, hogy minőségileg se érezzék meg az esetleges kipontozódásokat... (Nyílván itt nem James értendő)

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
vicces amúgy h JR Smith-t senki nem veszi elő, mert nem lett belőle sérülés
pedig ott nem csak hogy ment egyenes vonalban hanem még a seggét is alátolta

 www.youtube.com/watch?v=7CwccKUM1m0

ez számomra inkább szándékos mint a baltafejű esetleg Zaza

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jövőre azért nagyon megnéznék egy (esetleges?) Paul-Green-Leonard triót a GSW ellen, hogy elit védők ellen mit csinálnának. Na nem mintha nagy esély lenne rá

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
dawyd728
Stern szerintem a fejét fogja, hogy ezt engedte Silver.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Rájátszás utolsó 32 meccséből 5 db esetén volt egy számjegyű a különbség. Ilyen pocsék PO szerintem(nyílván nem láttam mindegyiket) az összes major sport valamennyi korábbi rájátszását figyelembe véve nem volt korábban.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát eddig elég szánalmas ez a döntő...
Jó lenne, ha a Cavs átváltana dirty módra, és ütnék vágnák a GSW-t.
Langyi kosárral nem tudod megverni a lanygi kosár királyait 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
dawyd728
Tavaly is igy kezdodott, en meg azert nem temetnem a Cavst.
tenorx
Ha tavaly nyertem a lottón, attól idén nem feltétlen fogok újra, még ha mindent hasonlóan is csinálok. Nem neked mondom, általánosságban nem értem az ilyen típusú bizakodás okát.

Tavaly egy Durant, Green -1 meccs és egy nem 100%-os Curryvel volt kevesebb a Warriors. Miközben a Cavs egy évvel idősebb. Plusz akkor is a Warriors engedte őket vissza a párharcba.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
dawyd728
Tavaly is igy kezdodott, en meg azert nem temetnem a Cavst.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Na még kér blowout a söprésig és Silver felköphet és aláállhat.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
"Jól" indult az idei is. Egyetlen pozitívum Cavs szempontból hogy ennél szarabbul nem lehet játszani.
Zolee23
Ó dehogynem.
Remélhetőleg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
"Jól" indult az idei is. Egyetlen pozitívum Cavs szempontból hogy ennél szarabbul nem lehet játszani.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha valakinek van jó streamje ne tartsa magában 😊
Én ezt nézem:  antenasport.eu/ssabchd.html
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Állítólag Chris Paul eléggé elgondolkodott a Spurs-be való váltáson. Elég jól nézne ki az a csapat vele, és kellene már a GSW, Cavs duón kívül egy TOP csapat a ligába, mert ez így nagyon ergya.

(Bárki bármit mond, ebben a Spursben nímandok vannak, a Leonard, Aldridge, Green trión kívűl maximum kispad szintű emberek vannak abban a csapatban)
flzoli
LMA is nyugodtan mehet a nímandok közé.

Btw Leonard és Pop(+a kultúra) nélkül ez a Spurs keret nem rájátszás csapat.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag Chris Paul eléggé elgondolkodott a Spurs-be való váltáson. Elég jól nézne ki az a csapat vele, és kellene már a GSW, Cavs duón kívül egy TOP csapat a ligába, mert ez így nagyon ergya.

(Bárki bármit mond, ebben a Spursben nímandok vannak, a Leonard, Aldridge, Green trión kívűl maximum kispad szintű emberek vannak abban a csapatban)