NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
Ez tökéletes összefoglalása annak, amit én gondolok. 😊

több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Vajon ki nyerné ezt a meccset? 😊
In: Kyrie, Larkin, Hayward, Morris, Baynes
Out: IT, AB, Crowder, Olynyk, Zizic, Brooklyn 1st

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
Mondjuk szerintem nem lesz top3 pick (top6-7) inkább.
Meg Zizicet bele sem számoltad. Belőle is lehet hasznos csere.

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 043
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 351 — The Mathematician
nah csak durrantott valamit a Boston

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.
Bazzani
Miért is? IT-t nem akarták megfizetni jövőre, Crowder-nek meg nem akartak annyira sok időt adni a parkettán, Tatum és Brown mellett. a 18-as Nets pick meg persze nagy érték, de a Boston-nak nem kell még egy újabb top5 pick ebbe a keretbe, nem ezért hozták el Hayward-ot. Döntőt akarnak játszani, ahhoz meg szerintem egy jó csere volt a Cavs-től elhozni Irving-et, bár négyes, ötös poszton még mindig vékony a gárda, de a mostani Boston keretet megnézve, nem hiszem, hogy nagyon drága lett volna.
kisvanek4
Döntőt akarnak játszani de úgy hogy még véletlenül sincs emberük Jamesre 😊 meg úgy alles zusammen aki tudna lepattanózni.
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.
Bazzani
Miért is? IT-t nem akarták megfizetni jövőre, Crowder-nek meg nem akartak annyira sok időt adni a parkettán, Tatum és Brown mellett. a 18-as Nets pick meg persze nagy érték, de a Boston-nak nem kell még egy újabb top5 pick ebbe a keretbe, nem ezért hozták el Hayward-ot. Döntőt akarnak játszani, ahhoz meg szerintem egy jó csere volt a Cavs-től elhozni Irving-et, bár négyes, ötös poszton még mindig vékony a gárda, de a mostani Boston keretet megnézve, nem hiszem, hogy nagyon drága lett volna.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
én IT játékát nagyon szeretem, de ha nem vele képzelték el a jövőt, akkor csak a Nets pick a kérdéses mennyire lesz top5, mert így csak 1 éves IT-t adtuk (állítólag a sérülése miatt voltak bajok, de lehet ez csak kifogás), Crowder-é volt a liga egyik legjobb szerződése így be kellett váltani(+Zizic), min 2 év Irvingért, ráadásul irányító szempontból hiányposztra jön (védekezésben őt is bújtatni kell...)

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
Január 11-én a londoni O2 Arénában rendezik meg a Philadelphia 76ers–Boston Celtics találkozót az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 351 — The Mathematician
 www.theplayerstribune.com/lamar-odom-done-in-the-dark/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
Közben:
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-hanga-adam-tartozas-miatt-feljelentette-a-baskoniat-sajtohir-2582555
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-a-baskonia-reagalt-a-hanga-fizetesevel-kapcsolatos-hirre-2582589
Évek óta lehetett hallani, hogy pü-i gondok vannak a baszkoknál, meg is lepődtem mikor annyi pénzt ajánlottak Ádinak, de annyira nem ástam bele magam a dolgokba, gondoltam azóta kiegyenesedtek...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 662
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-hanga-adam-alairta-uj-szerzodeset-marad-2582345
NB2
Vajon a Barcelona is tud róla, hogy szerződést ajánlottak Hangának? 😀

Vicc ez az NBA.
Cowboykarcsi90
Valóban, amelyik ligában a Kings 30+ győzelmet tud elérni, azt nehéz komolyan venni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-hanga-adam-alairta-uj-szerzodeset-marad-2582345
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vicc ez az NBA.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

 www.espn.com/nba/story/_/id/20124505/kyrie-irving-seeking-trade-cleveland-cavaliers
Raven17
-» GSW
Durantezik
Heisman Trophy
azzal csinálna igazán segget a szájából, ráadásul ki se tudja fizetni az Oakland
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 786 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

 www.espn.com/nba/story/_/id/20124505/kyrie-irving-seeking-trade-cleveland-cavaliers
Raven17
-» GSW
Durantezik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0609%2Fr218191_1296x729_16-9.jpg
Sources: Kyrie seeks trade to evade LeBron
Kyrie Irving -- one part of Cleveland's Big Three that has reached three straight NBA Finals -- has asked the Cavaliers to trade him so he no longer has to play alongside LeBron James, sources told ESPN.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
dawyd728
Felőlem személyeskedhetsz, de ezt megelőzvén kiszállok a vitából egyből.

Pont ezt mondom én is, de nem lényeg. Nem a Rockets mellett vagyok, lehet, hogy nem tűnt fel. Már a 2 éve elkezdett statisztikákra épített tripla vagy büntető féle játékuk is hitvány volt. A tavalyi azért nézhetőbb volt valamivel.
Gondolod egy top irányítóval is a tavalyi játékot erőltetik majd?
flzoli
Ha ez személyeskedés, akkor zárjuk be az internetet.

Nem tűnt fel valóban. Amikor ezt írod:
"Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers."
akkor nehéz azt képzelni, h a tripla hajigáló hátvéd páros kifejezést megfelelő személyekre használod. Amikor Curry 10 méterről vállalja el, akár Kerr engedélyével az alapszakaszban, az nem azért van, mert vagizni akar. Egyedül a védelmet akarja széthúzni, h tiszteljék őt, amit ha kellőképpen sikerül kicsikarni, akkor több helye van a betörések során, és a többi csapattársának is a festékben. Mindezek mellett labda nélkül is rengeteget mozog Curry és Thompson is, illetve ha kell zárásokat is adnak másoknak. Amikor azt írod, h jobb játékosok, akkor én arra csak azt mondom, egyénileg lehet, de a Splash Brothers sokkal jobban illik egymáshoz, a kerethez és a csapatuk filozófiájához egyaránt.

Igen, szerintem Dantoni&Morey párossal ez fog menni jövőre is.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 351 — The Mathematician
csak sztem volt baromság odavinni CP-t Harden mellé?!
tavaly kiderült h harden kezébe adva a labdát az O# működni fog
sokkal inkább hoztam volna G Hill-t mellé és így erősíteni a csapatot

sebaj, vigyük oda Melo-t is, lesz egy 50W-s alapszakasz csapat ami az első PO párharcharcban megfexik mert 0 D#-t tud összetenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
dawyd728
Felőlem személyeskedhetsz, de ezt megelőzvén kiszállok a vitából egyből.

Pont ezt mondom én is, de nem lényeg. Nem a Rockets mellett vagyok, lehet, hogy nem tűnt fel. Már a 2 éve elkezdett statisztikákra épített tripla vagy büntető féle játékuk is hitvány volt. A tavalyi azért nézhetőbb volt valamivel.
Gondolod egy top irányítóval is a tavalyi játékot erőltetik majd?

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem összejön a Melo Rockets ügylet. Na nem azért, mert túl életképesnek tűnne az a csapat, de azért ha véletlen stimmelne a kémia bőven üthetik a GSW-t is.
Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers.
flzoli
igen, és védekezésben Klay mennyivel jobb mint Harden??? 😀 plusz még ott van Durant meg Green is..😀 triplahajígálás okozta szemfényvesztés..😀 kár, hogy erre halad az NBA éppen 😀 Melo is komoly védekezésben amúgy, Harden mellett bőven elfér
Pep71
Szerintem még mindig jobb, hogy ilyen "szupercsapatokat" próbálnak összepakolgatni, mint hogy szem lesújtva húzzák szét a farpofáik a GSW ellen, és sikeresen védekezzenek ellenük 4-7 meccsen....

Attól még, hogy erre halad az NBA, nem kell mindenkinek tetszen, hogy boldog-boldogtalan hármasokat hajigál, és eltűnnek a fizikális szörnyszülöttek, akik folyamatosan szétszaggatják a palánkot és önmagukat (amiről korábban szólt az NBA).
Ettől függetlenül az üresre kijátszott hármasok hajigálásának is megvan a maga szépsége, de az már csak felturbózott európai kosárlabda

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/nba-remekelt-a-magyar-kosaras-a-celticsben-a-bajnok-ellen-2580487