NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Csóri Rose meg James nyalisa lett? Szánalom.
gaben
le vagy maradva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Csóri Rose meg James nyalisa lett? Szánalom.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Az milyen, hogy a nyitófordulóban kikap a Golden State, a Patrios és a Penguins? Nem semmi, sztem!
Béczkó
Eddig az utolsó meccset kellett tutira megnyerni a szezonban. 😊

több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Az milyen, hogy a nyitófordulóban kikap a Golden State, a Patrios és a Penguins? Nem semmi, sztem!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
biztos jobb? kifizetni neki a maxot majd nem kihasználni rendesen mert nincs elég labda neki számomra nem túl jó
nyilván nagy benne a star power - főleg a kora miatt, nem azért amit eddig fejlődött - de jövőre nem lesz annyi csapatnak nagy pénze amennyi játékosnak lenne arra a pénzre igénye majd
szóval nekem a bajom továbbbra is hogy miért már most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.
csebi
nyár végén miért ne lehetett volna alá iratni? mindenképp ti tudjátok a legjobb szerződést alá tolni
és ha működik a csapat akkor fasza, ha nem akkor meg nem biztos hogy ez jó
Negritis
még mindig jobb egy 1 dimenziós ISO játékos 20+ ponttal, mint hogy elmegy, és ott vagyunk üresen, és még igazolni sem tudunk, mert senki nem jön hozzánk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.
csebi
nyár végén miért ne lehetett volna alá iratni? mindenképp ti tudjátok a legjobb szerződést alá tolni
és ha működik a csapat akkor fasza, ha nem akkor meg nem biztos hogy ez jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs fiúk ezt eljinxeltem, ennyit a keretről..... Gyógyulást!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
hát ez egy remek szezon volt... #fákjujuniverz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
baszki, ez nagyon durva latvany volt...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
bazmeg bazmeg bazmeg
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg, hogy ismét go Celtics, Rockets 😊

Stevens eddig gyengébb anyagból is egész jól építkezett, most már kerettel (még nagyobb sztárral) a keze alatt a végső győzelem a cél (még ha nem is a realitás).

Houstonban pedig Hardenünk megint villog majd, ami rájátszáshoz elég lehet, sokkal többre nem, de z se rossz azért.

Jó szórakozást!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Wigginsről régebben is volt egy érdekesebb gondolatfolyam 😊, az tetszett

Én azt vettem észre vele kapcsolatban, hogy hatalmas nagy nulla volt védekezésben, de a meccsek képe alapján egyrészt azért mert magasról leszarta (de ezt Thibo alatt hogy gondolta?) másrészt mert nincs meg az a mozgáskultúrája a védekező játékhoz ami kell ezen a szinten. ezért is borzalmasan esetlennek tűnt, és nevetségesnek is.

Szerintem ha a következő szezonban komolyan veszi, akkor nem lesz bottom5 védő all-league, de nem tudom mennyit javulhat csak akarattal! szerintem neki a védekezést illetően fundamentális hiányosságai vannak (vagy még ezt is leszarta, hogy ne rongybabaként ugorjon alá-fölé az embernek), másrészt tényleg nem értem Thibo alatt ezt hogyan sikerült kivitelezni Lavinenel együtt! Illetve Lavine annyiban más hogy ő szvsz szintén leszarta, de nálam elhinném, hogy csak ez volt a baj, ő a mozgásában védőmunkában jobb volt, persze ez semmit nem számít amíg így áll hozzá.

A támadójátékát illetően viszont szkeptikus vagyok, mennyire jó a kezdőben egy tiszta iso scorer, catch és shoot skillek nélkül?? illetve azt sem láttam tőle, hogy másnak helyzetet tudna teremteni hatékonyan. Ami végülis nem baj, mert nem irányító. De szkeptikus vagyok ő mit fog kezdeni a pályán 3.-4. opcióként labda nélkül!!!

Szóval nagyon fáznék ettől a maxos hosszabbítástól.

Na, próbálva mindenre reagálni, gyakorlatilag minden advanced statban Wiggins gyenge védő. Mindezt úgy, hogy Rubio védekezett mellette periméteren kb, aki meg posztján talán liga legjobbja. (De top3 biztosan)
Deny
Ez egyszerűen nem igaz, szerintem Rubio baromi rossz védő! Biztos vagyok benne hogy a statok hazudnak erről, az a baj Rubioval, hogy a screenekről nem tud leválni, és erről olvastam egy marha jó sbnatiönös cikket, és ott kihozták hogy Rubio a kezdő irányítók közül az egyik legrosszabb a screen utáni leválásból! Szvsz amíg így teljesít, addig ő rajta mindig fognak dobni 20-25öt a festék tetejéről/tripla tetejéről. Persze ezt annó mindig KAT-nak írták be mínusznak, de Rubio ebben tényleg nagyon gyenge.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
Deny
gondolom nem igazán láttál T-wolves meccset, mert ilyet nem írnál. sztem on ball védőként az egyik legjobb a ligában. off-ball védelemben van mit javítani az tény, de valljuk be, hogy eddig a csapattagok sem igazán voltak arra készen, hogy egy normális rendszerben játszanak védekezést. Butler rohadtul emelni fogja csapat védekezést is.
állítom továbbra is, hogy nem igazán volt más választásunk. kb oneanddone szezon lesz ez nekünk, és rohadtul nem hiányzik olyan dolog, ami problémát okozhat bármilyen szempontból már pedig, ha el húztuk volna ezt a szerződés hosszabbítást, akkor az lett volna baj, és akkor jövőre bárhova aláírhat, az még nagyon jó opció lett volna ugye? jövőre így is csupán a 16. legjobban fizetett játékos lesz jelenleg, olyanok előzik meg mint pl.: McCollum, Porter, Anthony (ha nem lép ki), és közvetlen mögötte ilyen emberek vannak a 25 millás részen: Adams, Jrue Holiday. megfizettük a potenciált az egyértelmű, és amúgy PnR támadásban is fejlődni fog sztem. az látszik, hogy nagyon nagy munkabírású gyerek, igénye is van a fejlődésre, ezért még messze nem érte el a potenciált, ami benne van. tapasztalt NBA játékos, és még mindig csupán 22 éves.
csebi
kétszer el kellett olvasnom a kiemelt részeket, mert wow... just wow. Wiggins

"Possession by possession, there are a few defenders who are as bad as Wiggins. When Wiggins contests a shot, opponents have a 56.1 effective field goal percentage; when they are unguarded, they have a 56.4 eFG percentage. Fundamentally, getting a shot up against Andrew Wiggins is the same as getting an open shot.

Wiggins’s deficiencies are too many to list quickly, but at root the issue seems to be basic effort. He barely jumps to contest shots, doesn’t run hard to close out, and gets lost watching the ball.

But the truly destructive part of Wiggins’s defense is how much of it there was. In the way that defenders like Draymond Green or an in-his-prime Tony Allen seem to be in all places at all times, challenging seemingly every shot on the floor, Wiggins is omnipresent in his awfulness. He defended the 10th most shots in the league, by far the most by a below-average defender. Most teams do their best to hide their weak defenders, but opponents seek Wiggins out like no other defender in the league."

A korán kívül semmiben nem fejlődött amióta a ligába került... 😀 és a korán kívül semmi más nem mutat abba az irányba, hogy van egyáltalán rá esély, hogy fejlődne a játéka.
Blaise
ez egy eléggé leegyszerűsített csupán statisztikai adatok alapján készült elemzés, tudod a kosárlabda nem csak a metric elemzésekről szól, hanem másról is. itt pl nem csak számokat figyeltek meg:
 www.awolfamongwolves.com/2016/11/a-look-at-andrew-wiggins-defense/

amúgy a fejlődésről meg ennyit:
évről évre fejlődött a következő számokban: FGA, FGM, FG%, 3P, 3PA, 2P, 2PA, eFG%, PTS. ebből is látszik, hogy az offenzív játéka fejlődött évről évre. védelmén van mit csiszolnia, de hozzáteszem, hogy egy gyenge csapatban, ahol borzalmas a védekezés persze, hogy könnyebb rossz védőnek mutatkozni. valamint ne felejtsük el, hogy 20 évesen az NBA legjobb wing játékosait kapta meg mindig. ez nem túl hálás feladat. nem lepődnék meg, ha idén rohamosan fejlődne statisztikákban is.
csebi
Na, próbálva mindenre reagálni, gyakorlatilag minden advanced statban Wiggins gyenge védő. Mindezt úgy, hogy Rubio védekezett mellette periméteren kb, aki meg posztján talán liga legjobbja. (De top3 biztosan)
Javaslom, hallgasd meg a Keleten Nyugaton című társaság Minnys podcastjét, az offseason értékelőt, abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
Deny
gondolom nem igazán láttál T-wolves meccset, mert ilyet nem írnál. sztem on ball védőként az egyik legjobb a ligában. off-ball védelemben van mit javítani az tény, de valljuk be, hogy eddig a csapattagok sem igazán voltak arra készen, hogy egy normális rendszerben játszanak védekezést. Butler rohadtul emelni fogja csapat védekezést is.
állítom továbbra is, hogy nem igazán volt más választásunk. kb oneanddone szezon lesz ez nekünk, és rohadtul nem hiányzik olyan dolog, ami problémát okozhat bármilyen szempontból már pedig, ha el húztuk volna ezt a szerződés hosszabbítást, akkor az lett volna baj, és akkor jövőre bárhova aláírhat, az még nagyon jó opció lett volna ugye? jövőre így is csupán a 16. legjobban fizetett játékos lesz jelenleg, olyanok előzik meg mint pl.: McCollum, Porter, Anthony (ha nem lép ki), és közvetlen mögötte ilyen emberek vannak a 25 millás részen: Adams, Jrue Holiday. megfizettük a potenciált az egyértelmű, és amúgy PnR támadásban is fejlődni fog sztem. az látszik, hogy nagyon nagy munkabírású gyerek, igénye is van a fejlődésre, ezért még messze nem érte el a potenciált, ami benne van. tapasztalt NBA játékos, és még mindig csupán 22 éves.
csebi
kétszer el kellett olvasnom a kiemelt részeket, mert wow... just wow. Wiggins

"Possession by possession, there are a few defenders who are as bad as Wiggins. When Wiggins contests a shot, opponents have a 56.1 effective field goal percentage; when they are unguarded, they have a 56.4 eFG percentage. Fundamentally, getting a shot up against Andrew Wiggins is the same as getting an open shot.

Wiggins’s deficiencies are too many to list quickly, but at root the issue seems to be basic effort. He barely jumps to contest shots, doesn’t run hard to close out, and gets lost watching the ball.

But the truly destructive part of Wiggins’s defense is how much of it there was. In the way that defenders like Draymond Green or an in-his-prime Tony Allen seem to be in all places at all times, challenging seemingly every shot on the floor, Wiggins is omnipresent in his awfulness. He defended the 10th most shots in the league, by far the most by a below-average defender. Most teams do their best to hide their weak defenders, but opponents seek Wiggins out like no other defender in the league."

A korán kívül semmiben nem fejlődött amióta a ligába került... 😀 és a korán kívül semmi más nem mutat abba az irányba, hogy van egyáltalán rá esély, hogy fejlődne a játéka.
Blaise
ez egy eléggé leegyszerűsített csupán statisztikai adatok alapján készült elemzés, tudod a kosárlabda nem csak a metric elemzésekről szól, hanem másról is. itt pl nem csak számokat figyeltek meg:
 www.awolfamongwolves.com/2016/11/a-look-at-andrew-wiggins-defense/

amúgy a fejlődésről meg ennyit:
évről évre fejlődött a következő számokban: FGA, FGM, FG%, 3P, 3PA, 2P, 2PA, eFG%, PTS. ebből is látszik, hogy az offenzív játéka fejlődött évről évre. védelmén van mit csiszolnia, de hozzáteszem, hogy egy gyenge csapatban, ahol borzalmas a védekezés persze, hogy könnyebb rossz védőnek mutatkozni. valamint ne felejtsük el, hogy 20 évesen az NBA legjobb wing játékosait kapta meg mindig. ez nem túl hálás feladat. nem lepődnék meg, ha idén rohamosan fejlődne statisztikákban is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
Deny
gondolom nem igazán láttál T-wolves meccset, mert ilyet nem írnál. sztem on ball védőként az egyik legjobb a ligában. off-ball védelemben van mit javítani az tény, de valljuk be, hogy eddig a csapattagok sem igazán voltak arra készen, hogy egy normális rendszerben játszanak védekezést. Butler rohadtul emelni fogja csapat védekezést is.
állítom továbbra is, hogy nem igazán volt más választásunk. kb oneanddone szezon lesz ez nekünk, és rohadtul nem hiányzik olyan dolog, ami problémát okozhat bármilyen szempontból már pedig, ha el húztuk volna ezt a szerződés hosszabbítást, akkor az lett volna baj, és akkor jövőre bárhova aláírhat, az még nagyon jó opció lett volna ugye? jövőre így is csupán a 16. legjobban fizetett játékos lesz jelenleg, olyanok előzik meg mint pl.: McCollum, Porter, Anthony (ha nem lép ki), és közvetlen mögötte ilyen emberek vannak a 25 millás részen: Adams, Jrue Holiday. megfizettük a potenciált az egyértelmű, és amúgy PnR támadásban is fejlődni fog sztem. az látszik, hogy nagyon nagy munkabírású gyerek, igénye is van a fejlődésre, ezért még messze nem érte el a potenciált, ami benne van. tapasztalt NBA játékos, és még mindig csupán 22 éves.
csebi
kétszer el kellett olvasnom a kiemelt részeket, mert wow... just wow. Wiggins

"Possession by possession, there are a few defenders who are as bad as Wiggins. When Wiggins contests a shot, opponents have a 56.1 effective field goal percentage; when they are unguarded, they have a 56.4 eFG percentage. Fundamentally, getting a shot up against Andrew Wiggins is the same as getting an open shot.

Wiggins’s deficiencies are too many to list quickly, but at root the issue seems to be basic effort. He barely jumps to contest shots, doesn’t run hard to close out, and gets lost watching the ball.

But the truly destructive part of Wiggins’s defense is how much of it there was. In the way that defenders like Draymond Green or an in-his-prime Tony Allen seem to be in all places at all times, challenging seemingly every shot on the floor, Wiggins is omnipresent in his awfulness. He defended the 10th most shots in the league, by far the most by a below-average defender. Most teams do their best to hide their weak defenders, but opponents seek Wiggins out like no other defender in the league."

A korán kívül semmiben nem fejlődött amióta a ligába került... 😀 és a korán kívül semmi más nem mutat abba az irányba, hogy van egyáltalán rá esély, hogy fejlődne a játéka.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
Deny
gondolom nem igazán láttál T-wolves meccset, mert ilyet nem írnál. sztem on ball védőként az egyik legjobb a ligában. off-ball védelemben van mit javítani az tény, de valljuk be, hogy eddig a csapattagok sem igazán voltak arra készen, hogy egy normális rendszerben játszanak védekezést. Butler rohadtul emelni fogja csapat védekezést is.
állítom továbbra is, hogy nem igazán volt más választásunk. kb oneanddone szezon lesz ez nekünk, és rohadtul nem hiányzik olyan dolog, ami problémát okozhat bármilyen szempontból már pedig, ha el húztuk volna ezt a szerződés hosszabbítást, akkor az lett volna baj, és akkor jövőre bárhova aláírhat, az még nagyon jó opció lett volna ugye? jövőre így is csupán a 16. legjobban fizetett játékos lesz jelenleg, olyanok előzik meg mint pl.: McCollum, Porter, Anthony (ha nem lép ki), és közvetlen mögötte ilyen emberek vannak a 25 millás részen: Adams, Jrue Holiday. megfizettük a potenciált az egyértelmű, és amúgy PnR támadásban is fejlődni fog sztem. az látszik, hogy nagyon nagy munkabírású gyerek, igénye is van a fejlődésre, ezért még messze nem érte el a potenciált, ami benne van. tapasztalt NBA játékos, és még mindig csupán 22 éves.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ezt az Aldridge hosszabbítást vki érti?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
Deny
Ha ez így is fog történni (nem fog), akkor meg jövő nyáron adhattak volna neki egy maxos szerződést csak akkor már rosszabb szájízzel. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
NBA szezonbeharangozó podcast! 2 óra, mind a 30 csapat over/underét boncolgattuk.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/10/15/nba201718elozetes

Have fun! 😉

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.
csebi
Ő, de.
Nem voltatok rákötelezve, hogy már most aláírassátok vele, ráért volna szezon után is, ha kiderül, hogy mondjuk KAT és Jimmy mellett teljesen használhatatlan a 0 védekezése és az isozása.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Wiggins max... jézus
Blaise
én sem örülök neki, de egyszerűen nem volt más választásunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://a.espncdn.com/photo/2017/1011/r272723_1296x729_16-9.jpg
NBA Yearbook: Class of 2018
See the smiling, shining faces of the NBA's superstars and supporting players like you never have before.
XD!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
remélem Randle-t nem kínáljuk be mi is a maxszal
elég rendesen hazavágna minden nyári tervet
Negritis
azt én is