NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 308 — The Mathematician
nah csak durrantott valamit a Boston

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.
Bazzani
Miért is? IT-t nem akarták megfizetni jövőre, Crowder-nek meg nem akartak annyira sok időt adni a parkettán, Tatum és Brown mellett. a 18-as Nets pick meg persze nagy érték, de a Boston-nak nem kell még egy újabb top5 pick ebbe a keretbe, nem ezért hozták el Hayward-ot. Döntőt akarnak játszani, ahhoz meg szerintem egy jó csere volt a Cavs-től elhozni Irving-et, bár négyes, ötös poszton még mindig vékony a gárda, de a mostani Boston keretet megnézve, nem hiszem, hogy nagyon drága lett volna.
kisvanek4
Döntőt akarnak játszani de úgy hogy még véletlenül sincs emberük Jamesre 😊 meg úgy alles zusammen aki tudna lepattanózni.
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.
Bazzani
Miért is? IT-t nem akarták megfizetni jövőre, Crowder-nek meg nem akartak annyira sok időt adni a parkettán, Tatum és Brown mellett. a 18-as Nets pick meg persze nagy érték, de a Boston-nak nem kell még egy újabb top5 pick ebbe a keretbe, nem ezért hozták el Hayward-ot. Döntőt akarnak játszani, ahhoz meg szerintem egy jó csere volt a Cavs-től elhozni Irving-et, bár négyes, ötös poszton még mindig vékony a gárda, de a mostani Boston keretet megnézve, nem hiszem, hogy nagyon drága lett volna.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
én IT játékát nagyon szeretem, de ha nem vele képzelték el a jövőt, akkor csak a Nets pick a kérdéses mennyire lesz top5, mert így csak 1 éves IT-t adtuk (állítólag a sérülése miatt voltak bajok, de lehet ez csak kifogás), Crowder-é volt a liga egyik legjobb szerződése így be kellett váltani(+Zizic), min 2 év Irvingért, ráadásul irányító szempontból hiányposztra jön (védekezésben őt is bújtatni kell...)

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 074 — nabege2@yahoo.com
Január 11-én a londoni O2 Arénában rendezik meg a Philadelphia 76ers–Boston Celtics találkozót az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 308 — The Mathematician
 www.theplayerstribune.com/lamar-odom-done-in-the-dark/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 074 — nabege2@yahoo.com
Közben:
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-hanga-adam-tartozas-miatt-feljelentette-a-baskoniat-sajtohir-2582555
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-a-baskonia-reagalt-a-hanga-fizetesevel-kapcsolatos-hirre-2582589
Évek óta lehetett hallani, hogy pü-i gondok vannak a baszkoknál, meg is lepődtem mikor annyi pénzt ajánlottak Ádinak, de annyira nem ástam bele magam a dolgokba, gondoltam azóta kiegyenesedtek...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-hanga-adam-alairta-uj-szerzodeset-marad-2582345
NB2
Vajon a Barcelona is tud róla, hogy szerződést ajánlottak Hangának? 😀

Vicc ez az NBA.
Cowboykarcsi90
Valóban, amelyik ligában a Kings 30+ győzelmet tud elérni, azt nehéz komolyan venni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 074 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-hanga-adam-alairta-uj-szerzodeset-marad-2582345
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 080 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vicc ez az NBA.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 866 — Cowboys fan
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

 www.espn.com/nba/story/_/id/20124505/kyrie-irving-seeking-trade-cleveland-cavaliers
Raven17
-» GSW
Durantezik
Heisman Trophy
azzal csinálna igazán segget a szájából, ráadásul ki se tudja fizetni az Oakland
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

 www.espn.com/nba/story/_/id/20124505/kyrie-irving-seeking-trade-cleveland-cavaliers
Raven17
-» GSW
Durantezik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Wow, Kyrie cserét kért! Clevelandnek ismét annyi. Crazy offseason...

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0609%2Fr218191_1296x729_16-9.jpg
Sources: Kyrie seeks trade to evade LeBron
Kyrie Irving -- one part of Cleveland's Big Three that has reached three straight NBA Finals -- has asked the Cavaliers to trade him so he no longer has to play alongside LeBron James, sources told ESPN.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
dawyd728
Felőlem személyeskedhetsz, de ezt megelőzvén kiszállok a vitából egyből.

Pont ezt mondom én is, de nem lényeg. Nem a Rockets mellett vagyok, lehet, hogy nem tűnt fel. Már a 2 éve elkezdett statisztikákra épített tripla vagy büntető féle játékuk is hitvány volt. A tavalyi azért nézhetőbb volt valamivel.
Gondolod egy top irányítóval is a tavalyi játékot erőltetik majd?
flzoli
Ha ez személyeskedés, akkor zárjuk be az internetet.

Nem tűnt fel valóban. Amikor ezt írod:
"Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers."
akkor nehéz azt képzelni, h a tripla hajigáló hátvéd páros kifejezést megfelelő személyekre használod. Amikor Curry 10 méterről vállalja el, akár Kerr engedélyével az alapszakaszban, az nem azért van, mert vagizni akar. Egyedül a védelmet akarja széthúzni, h tiszteljék őt, amit ha kellőképpen sikerül kicsikarni, akkor több helye van a betörések során, és a többi csapattársának is a festékben. Mindezek mellett labda nélkül is rengeteget mozog Curry és Thompson is, illetve ha kell zárásokat is adnak másoknak. Amikor azt írod, h jobb játékosok, akkor én arra csak azt mondom, egyénileg lehet, de a Splash Brothers sokkal jobban illik egymáshoz, a kerethez és a csapatuk filozófiájához egyaránt.

Igen, szerintem Dantoni&Morey párossal ez fog menni jövőre is.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 308 — The Mathematician
csak sztem volt baromság odavinni CP-t Harden mellé?!
tavaly kiderült h harden kezébe adva a labdát az O# működni fog
sokkal inkább hoztam volna G Hill-t mellé és így erősíteni a csapatot

sebaj, vigyük oda Melo-t is, lesz egy 50W-s alapszakasz csapat ami az első PO párharcharcban megfexik mert 0 D#-t tud összetenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
dawyd728
Felőlem személyeskedhetsz, de ezt megelőzvén kiszállok a vitából egyből.

Pont ezt mondom én is, de nem lényeg. Nem a Rockets mellett vagyok, lehet, hogy nem tűnt fel. Már a 2 éve elkezdett statisztikákra épített tripla vagy büntető féle játékuk is hitvány volt. A tavalyi azért nézhetőbb volt valamivel.
Gondolod egy top irányítóval is a tavalyi játékot erőltetik majd?

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ennyi sületlenséget..
Warriors nem egy ész nélkül triplát hajigáló csapat. Épp ellenkezőleg, a Rockets az, aki élvezhetetlen módon próbálja játszani a kosárlabdát. Mi az már, amikor egy csapat attól csinálja össze magát, ha az ellenfél a tripláit és a palánk alatti könnyű helyzeteit elveszi.Képtelenek voltak pozícióból, középtávolról, büntetőből pontokat szerezni a Spurs ellen.
A te értelmezésed szerint sokkal inkább ők a kosárlabda gyilkosai, nem a Warriors.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem összejön a Melo Rockets ügylet. Na nem azért, mert túl életképesnek tűnne az a csapat, de azért ha véletlen stimmelne a kémia bőven üthetik a GSW-t is.
Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers.
flzoli
igen, és védekezésben Klay mennyivel jobb mint Harden??? 😀 plusz még ott van Durant meg Green is..😀 triplahajígálás okozta szemfényvesztés..😀 kár, hogy erre halad az NBA éppen 😀 Melo is komoly védekezésben amúgy, Harden mellett bőven elfér
Pep71
Szerintem még mindig jobb, hogy ilyen "szupercsapatokat" próbálnak összepakolgatni, mint hogy szem lesújtva húzzák szét a farpofáik a GSW ellen, és sikeresen védekezzenek ellenük 4-7 meccsen....

Attól még, hogy erre halad az NBA, nem kell mindenkinek tetszen, hogy boldog-boldogtalan hármasokat hajigál, és eltűnnek a fizikális szörnyszülöttek, akik folyamatosan szétszaggatják a palánkot és önmagukat (amiről korábban szólt az NBA).
Ettől függetlenül az üresre kijátszott hármasok hajigálásának is megvan a maga szépsége, de az már csak felturbózott európai kosárlabda

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 074 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/nba-remekelt-a-magyar-kosaras-a-celticsben-a-bajnok-ellen-2580487
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Peyton Manning!
 www.youtube.com/embed/5djm18VWhYk?rel=0&controls=2
😀
braxa88
Én ezt már többször is megnéztem, de még mindig priceless 😀 PM nagyon kimaxolta a trollkodást 😀
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Remélem összejön a Melo Rockets ügylet. Na nem azért, mert túl életképesnek tűnne az a csapat, de azért ha véletlen stimmelne a kémia bőven üthetik a GSW-t is.
Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers.
flzoli
igen, és védekezésben Klay mennyivel jobb mint Harden??? 😀 plusz még ott van Durant meg Green is..😀 triplahajígálás okozta szemfényvesztés..😀 kár, hogy erre halad az NBA éppen 😀 Melo is komoly védekezésben amúgy, Harden mellett bőven elfér
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem összejön a Melo Rockets ügylet. Na nem azért, mert túl életképesnek tűnne az a csapat, de azért ha véletlen stimmelne a kémia bőven üthetik a GSW-t is.
Főleg, hogy tehetségben, a triplahajigálás okozta szemfényvesztést leszámítva, a CP-Harden duó jobb képességű mint a Splash Brothers.

több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
KCP -> LAL
wtf?!
asszem elő kéne fizetni idén a gamepass-re 😀
Negritis
Lonzo is nyomott egy laza 36/11/8/5-t miután lecserélte a saját cipőjét Kobe cipőkre. 😀 Jövőre jön George+még valaki (csak ne James) és 2019-20ra jöhet is a LAL-76ers álom döntő. 😊