NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ez szép volt a Cavstől, csak túl későn.

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nézhetelen meccsvolt, allstar hangulat...
Következő meccs érdekesebb lesz, ha hozza a cavs akkor ők az eselyésebbek a végére.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
kiszakadt a zsák, nem kicsit :S

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mit tippeltek?
Meglesz a sweep, vagy kivárják a hazai közönséget? 😀
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon remélem hogy innen már nincs visszaút, sírból hoztuk vissza ezt a nagy meccset, go Dubs!😊
zavi27
tudtommal 3-0ról még nem fordított senki NBA PO-ban
Negritis
1-3rol sem a dontoben😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
baszki, úgy beszélgettek, mintha Durant nem 2 évre kötelezte volna le magát Oaklandbe, hanem hatra.
szerintem simán nem fog 3peatet nyomni a Warriorsban, mert nem marad ott három évig. Curry-nek is új deal lesz idén, Klay is egyre drágább lesz, és Durant sem akar a második legtöbbet kereső lenni a csapatban.

amint megvan a gyűrű, megvan a valós esély arra, hogy tovább álljon,
slowmotion
Erre még hagy reagáljak: Durant 1+1 évre írt alá az első után Player Option-nel. Azért tette ezt így mert az idei volt a 10. szezonja, ami miatt idéntől neki a max szerződés a cap 35%-a, míg tavaly csak a 30%-a volt, ez pedig durván 5 milliós különbség.

Szóval valószínűleg nyáron kilép és aláír 5 évre max fizuért.

A +1 év meg nyilván azért kellett, mert bármikor jöhet egy sérülés.
Jughead
pontosan. (ennyi difi lenne, ha nem emelkedne a cap 😊)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
És 20 év múlva valószínűleg sokan azon fognak tanakodni, hogy miként lehet, hogy egy Westbrook-Durant-Harden trióval az OKC hogy a gyíkba nem tudott bajnok lenni.Sobri Jóska
szerintem egyébként többek között emiatt (is) borítékolható volt, hogy amint vége a szerződésék, úgy lép Okie-ból.
a Thundernek soha még egy olyan jó csapata nem lesz, de ennyi futott ki évek szisztematikus szopásából és magas draftolásából (három év alatt Durant 1/2, Westbrook 1/4, Ibaka 1/24, Harden 1/3).

ps ilyen szinte csak a Sixersnek volt meg a Cleveland Browns-nak, és egyik sem csinált belőle semmit, legalább náluk jobban teljesített a Sonics/Thunder
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 032 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Cavsnél alapvetően nem a támadás a problémás hanem a védekezés, és az hogy:
1. egyénileg is minimum 2 luk van ezen pedig az nem segít ha a használhatatlan Melot beteszed a szintén gyenge védő Love helyére, cserében a támadás sem fog annyira működni és pattanózásban is sokat buksz
2. csapat védekezés sem ártana, de ehhez meg nem ártana egy olyan edző aki nem fültől fülig van Bron golyóival
Negritis
Megnéztem, Ron Artest még aktív. 😊
Sobri Jóska
Aktív? Ilyen nevű játékos már nem is létezik. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
a Cavsnél alapvetően nem a támadás a problémás hanem a védekezés, és az hogy:
1. egyénileg is minimum 2 luk van ezen pedig az nem segít ha a használhatatlan Melot beteszed a szintén gyenge védő Love helyére, cserében a támadás sem fog annyira működni és pattanózásban is sokat buksz
2. csapat védekezés sem ártana, de ehhez meg nem ártana egy olyan edző aki nem fültől fülig van Bron golyóival
Negritis
Megnéztem, Ron Artest még aktív. 😊

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Nagyon remélem hogy innen már nincs visszaút, sírból hoztuk vissza ezt a nagy meccset, go Dubs!😊
zavi27
tudtommal 3-0ról még nem fordított senki NBA PO-ban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon remélem hogy innen már nincs visszaút, sírból hoztuk vissza ezt a nagy meccset, go Dubs!😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Melo semmit nem dobna a csapaton, sőt sztem Love-hoz képest még visszalépés is lenne
kéne 2 jó 3D a periméterre, Bron menjen 4esbe és TT-vel úgy életképes lehet
persze a GSW továbbra is nightmare lenne nekik, mert Irvinget nem lehet D#-ben bújtatni, viszont nehezebb lenne Curry-nek is bújkálnia ha az SG is egy jó 3D lenne
Negritis
Ide már kevesek a hasznos kiegészítők, komoly 3.-4. opció kell. Ha jönne mondjuk egy Ariza mi változna? Semmi. Love van hogy dob 20-30 pontot, de amúgy beszari, lassú, körülményes. Egy motivált Carmelo szerintem kategóriával jobb játékos nála, ráadásul őt lassan már egy zacskó szotyiért is elengedné Jackson.

Georgeért pedig mehetne Love, ami nem lenne az évszázad biznisze, de mégse ingyen lépne le tőlük. Persze ha az Indiana rebuildelni akar, akkor ez nem opció. Butler lehet még érdekes vagy az előbb említett Cousins...
Hendrix
a Cavsnél alapvetően nem a támadás a problémás hanem a védekezés, és az hogy:
1. egyénileg is minimum 2 luk van ezen pedig az nem segít ha a használhatatlan Melot beteszed a szintén gyenge védő Love helyére, cserében a támadás sem fog annyira működni és pattanózásban is sokat buksz
2. csapat védekezés sem ártana, de ehhez meg nem ártana egy olyan edző aki nem fültől fülig van Bron golyóival

nyilván vadat mondok de egy Danny Green& Demare Caroll duóval előrébb lenne a cavs mint a smith/shumpert/love trióval

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Melo semmit nem dobna a csapaton, sőt sztem Love-hoz képest még visszalépés is lenne
kéne 2 jó 3D a periméterre, Bron menjen 4esbe és TT-vel úgy életképes lehet
persze a GSW továbbra is nightmare lenne nekik, mert Irvinget nem lehet D#-ben bújtatni, viszont nehezebb lenne Curry-nek is bújkálnia ha az SG is egy jó 3D lenne
Negritis
Ide már kevesek a hasznos kiegészítők, komoly 3.-4. opció kell. Ha jönne mondjuk egy Ariza mi változna? Semmi. Love van hogy dob 20-30 pontot, de amúgy beszari, lassú, körülményes. Egy motivált Carmelo szerintem kategóriával jobb játékos nála, ráadásul őt lassan már egy zacskó szotyiért is elengedné Jackson.

Georgeért pedig mehetne Love, ami nem lenne az évszázad biznisze, de mégse ingyen lépne le tőlük. Persze ha az Indiana rebuildelni akar, akkor ez nem opció. Butler lehet még érdekes vagy az előbb említett Cousins...

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
Jelenleg az egyedüli reális lehetőség a Cavs-nek, hogy TT-t odaadják Cousins-ért trade deadline-nál addigra úgyis kiderül, hogy a Pels nem lesz jó a PO-ra. Nyáron meg Cousins lelép, de mivel az inkompetens Pels vezetőség Holiday-jel úgyis feltölti a sapkát így még az se opció, hogy a Cousins lelépése után az FA piacról hozzanak valami nagy nevet.

Az a franchise úgy elbaszott ahogy van, pedig az ölükbe pottyant egy Davis.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 386
Egyébként meg:

empty taxi
Miért, most lett volna Browns cuccban?
A World Series 7. meccsén is csak balszerencsét hozott az Indiansnek 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Nem a legjobb fit, de ha megy neki akkor 30 pontos scorer. Tudna azért dobni a Cavsen, ha a védekezést is komolyan veszi.

Anthony Davisért kéne odaadni a fél csapatot, mondjuk a NO nyilván nem cseréli, ő meg nem hiszem hogy odaállna a vezetők elé hogy le akar lépni.

Paul George esetleg...bár ő meg haza akar menni LA-be.
Hendrix
Melo semmit nem dobna a csapaton, sőt sztem Love-hoz képest még visszalépés is lenne
kéne 2 jó 3D a periméterre, Bron menjen 4esbe és TT-vel úgy életképes lehet
persze a GSW továbbra is nightmare lenne nekik, mert Irvinget nem lehet D#-ben bújtatni, viszont nehezebb lenne Curry-nek is bújkálnia ha az SG is egy jó 3D lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
szerintem a Cavs egy rendes edzővel fogna/foghatna meccset és meccseket, és ha kicsit is elbizonytalanodik a GSW verhető lenne
de így is akkora fölényben vannak keleten, hogy nem merült fel igényként sem szerintem egy igazi szakember
sapka
Ezeken mindig olyan jókat nevetek. 😀

Mikor Clevelandbe ment a fél NBA őt akarta, mert a legtehetségesebb edzőnek tartották ligaszerte, de a Cleveland annyi pénzt adott neki, hogy azt mondta jó leül Blatt mellé segíteni őt (gondolom tetszett neki a csapat). Aztán tavaly előléptették edzőnek, mert Blattet nem tisztelte az öltöző, ugyanis mindenki Lue-t tekintette edzőnek. Blatt után átvette a csapatot megváltoztatta a védekezési és a támadási sémákat és összehozott egy jobb csapatot, mint ami Blatt alatt játszott (pedig Blatt sem kutyaütő, azóta is sikert sikerre halmoz, csak már nem az NBA-ben). Majd megnyerték a bajnoki címet.

Eközben az ember szar edzővé vált. Fuck logic.
Jughead
Ezeken a homérségeken én is jót röhögök.

Gondolom sok hatása van James mellett a játékra. Azért ő az edző mert elfogadja a jelenlegi "szabályokat". Blatt pedig egy tényleges edző volt.

Hamarosan úgy 5-6 év múlva úgyis kiderül, hogy ö e a következő Earl Watson/ Mike Brown.
sapka
Továbbra se hiszem, hogy James ilyen jó edző, de ha tényleg az, akkor akár edzőként is lehet nagy jövője az NBA-ben.
Jughead
Lehetne szvsz, de úgy olvastam klubtulaj szeretne lenni.
Gondolom a della összejött már, MJ után kötelező szerepkör 😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Egyébként meg:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nem a legjobb fit, de ha megy neki akkor 30 pontos scorer. Tudna azért dobni a Cavsen, ha a védekezést is komolyan veszi.

Anthony Davisért kéne odaadni a fél csapatot, mondjuk a NO nyilván nem cseréli, ő meg nem hiszem hogy odaállna a vezetők elé hogy le akar lépni.

Paul George esetleg...bár ő meg haza akar menni LA-be.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor én most nyomok egy Barkley/Stephen A Smith/Skip Bayless-t:

ha Durant nem megy a Warriorsba és Zaza nem gyökérkedi ki Leonard-ot a párharcról, ez a GSW nagy döntőbe sem jut be


brutális amit KD leművel mind támadásban, mind védekezésben és clutch szitukban

bele sem merek gondolni James-éknek mi lehet erre a Warriors-ra a válaszuk az offseason-ben... odaviszik Butler-t, kis Gasol-t vagy Haywardot?
ZERO_L
Carmelo esélyesebb, na nem mintha ő bármiben is előbbre vinné a Cavst

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
szerintem a Cavs egy rendes edzővel fogna/foghatna meccset és meccseket, és ha kicsit is elbizonytalanodik a GSW verhető lenne
de így is akkora fölényben vannak keleten, hogy nem merült fel igényként sem szerintem egy igazi szakember
sapka
Ezeken mindig olyan jókat nevetek. 😀

Mikor Clevelandbe ment a fél NBA őt akarta, mert a legtehetségesebb edzőnek tartották ligaszerte, de a Cleveland annyi pénzt adott neki, hogy azt mondta jó leül Blatt mellé segíteni őt (gondolom tetszett neki a csapat). Aztán tavaly előléptették edzőnek, mert Blattet nem tisztelte az öltöző, ugyanis mindenki Lue-t tekintette edzőnek. Blatt után átvette a csapatot megváltoztatta a védekezési és a támadási sémákat és összehozott egy jobb csapatot, mint ami Blatt alatt játszott (pedig Blatt sem kutyaütő, azóta is sikert sikerre halmoz, csak már nem az NBA-ben). Majd megnyerték a bajnoki címet.

Eközben az ember szar edzővé vált. Fuck logic.
Jughead
Ezeken a homérségeken én is jót röhögök.

Gondolom sok hatása van James mellett a játékra. Azért ő az edző mert elfogadja a jelenlegi "szabályokat". Blatt pedig egy tényleges edző volt.

Hamarosan úgy 5-6 év múlva úgyis kiderül, hogy ö e a következő Earl Watson/ Mike Brown.
sapka
Továbbra se hiszem, hogy James ilyen jó edző, de ha tényleg az, akkor akár edzőként is lehet nagy jövője az NBA-ben.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
Mondjuk ezt Spoelstra-ra is mondták, hogy kvázi egy báb, aztán elég jól összekapta azt a romokban lévő Miami-t



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
szerintem a Cavs egy rendes edzővel fogna/foghatna meccset és meccseket, és ha kicsit is elbizonytalanodik a GSW verhető lenne
de így is akkora fölényben vannak keleten, hogy nem merült fel igényként sem szerintem egy igazi szakember
sapka
Ezeken mindig olyan jókat nevetek. 😀

Mikor Clevelandbe ment a fél NBA őt akarta, mert a legtehetségesebb edzőnek tartották ligaszerte, de a Cleveland annyi pénzt adott neki, hogy azt mondta jó leül Blatt mellé segíteni őt (gondolom tetszett neki a csapat). Aztán tavaly előléptették edzőnek, mert Blattet nem tisztelte az öltöző, ugyanis mindenki Lue-t tekintette edzőnek. Blatt után átvette a csapatot megváltoztatta a védekezési és a támadási sémákat és összehozott egy jobb csapatot, mint ami Blatt alatt játszott (pedig Blatt sem kutyaütő, azóta is sikert sikerre halmoz, csak már nem az NBA-ben). Majd megnyerték a bajnoki címet.

Eközben az ember szar edzővé vált. Fuck logic.
Jughead
Ezeken a homérségeken én is jót röhögök.

Gondolom sok hatása van James mellett a játékra. Azért ő az edző mert elfogadja a jelenlegi "szabályokat". Blatt pedig egy tényleges edző volt.

Hamarosan úgy 5-6 év múlva úgyis kiderül, hogy ö e a következő Earl Watson/ Mike Brown.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
bele sem merek gondolni James-éknek mi lehet erre a Warriors-ra a válaszuk az offseason-ben... odaviszik Butler-t, kis Gasol-t vagy Haywardot?
ZERO_L
Senkit se tudnak ezek közül, náluk nincs hely a sapka alatt (ráadásul csak Hayward FA). Egyedül cserélni tudnak.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
szerintem a Cavs egy rendes edzővel fogna/foghatna meccset és meccseket, és ha kicsit is elbizonytalanodik a GSW verhető lenne
de így is akkora fölényben vannak keleten, hogy nem merült fel igényként sem szerintem egy igazi szakember
sapka
Ezeken mindig olyan jókat nevetek. 😀

Mikor Clevelandbe ment a fél NBA őt akarta, mert a legtehetségesebb edzőnek tartották ligaszerte, de a Cleveland annyi pénzt adott neki, hogy azt mondta jó leül Blatt mellé segíteni őt (gondolom tetszett neki a csapat). Aztán tavaly előléptették edzőnek, mert Blattet nem tisztelte az öltöző, ugyanis mindenki Lue-t tekintette edzőnek. Blatt után átvette a csapatot megváltoztatta a védekezési és a támadási sémákat és összehozott egy jobb csapatot, mint ami Blatt alatt játszott (pedig Blatt sem kutyaütő, azóta is sikert sikerre halmoz, csak már nem az NBA-ben). Majd megnyerték a bajnoki címet.

Eközben az ember szar edzővé vált. Fuck logic.