NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
azért Love és Irving egy pár polccal magasabban helyezkedtek el mint Bledsoe



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 125 — Lucas Scott
Monroe + 1st for Bledsoe
win-win?
Negritis
Ahogy olvasom a bucksnek ez jó.
A phx meg amilyen "ügyesen" kezelte ezt a helyzetet örülhet, hogy ezt a 1st + 2nd picket megkapta.
Úgyhogy szerintem win-win, de a sunsnak pürrhoszi győzelem ez.
zinedine5
Az, de általában nem szokott a csapat firstöt kapni, ahol a sztárjátékos el akar menni és ki is jelenti ezt.
Maka
azért volt a közelmúltban pár ilyen
1: Irving idén
2: Love 2014-ben.
csak így hirtelen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Monroe + 1st for Bledsoe
win-win?
Negritis
Ahogy olvasom a bucksnek ez jó.
A phx meg amilyen "ügyesen" kezelte ezt a helyzetet örülhet, hogy ezt a 1st + 2nd picket megkapta.
Úgyhogy szerintem win-win, de a sunsnak pürrhoszi győzelem ez.
zinedine5
Az, de általában nem szokott a csapat firstöt kapni, ahol a sztárjátékos el akar menni és ki is jelenti ezt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Monroe + 1st for Bledsoe
win-win?
Negritis
Ahogy olvasom a bucksnek ez jó.
A phx meg amilyen "ügyesen" kezelte ezt a helyzetet örülhet, hogy ezt a 1st + 2nd picket megkapta.
Úgyhogy szerintem win-win, de a sunsnak pürrhoszi győzelem ez.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 292 — The Mathematician
Monroe + 1st for Bledsoe
win-win?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 853 — Cowboys fan
csak az OT-t láttam, de elég jó volt a Wizards - Lakers
a csikók jól muzsikáltak
Negritis
ja. de Ball azért legalább néha megpróbálhatna védekezni.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 292 — The Mathematician
csak az OT-t láttam, de elég jó volt a Wizards - Lakers
a csikók jól muzsikáltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni


😀😀😀
lol
Ez most komoly?
Jézusom.

Egyébként nélküle nyert a suns.
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😀😀😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
A Sunsnál kirúgták Earl Watsont 3 meccs után.
iktriad
Kettős érzéseim vannak Watsonnal kapcsolatban. Egyrészt sose gondoltam jó ötletnek, max Sarver legendés pénzügyi nagyvonalúságának köszönhetően lett HC. (Pedig ugye Walton is jöhetett volna.)
De 3 meccs után? Amikor egy ilyen csapatot kapott a keze alá. Mindenki tudta, hogy ez lesz.
Ugyanakkor a -40 pontos vereségek után nehéz azt mondani, hogy nem érthető. Ráadásul nem is tűnt úgy, hogy fejlődik a csapat.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 125 — Lucas Scott
Azért Wiggins mit dobott be itt a végén???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sunsnál kirúgták Earl Watsont 3 meccs után.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Csóri Rose meg James nyalisa lett? Szánalom.
gaben
le vagy maradva 😀
Negritis
Yep! Sűrű az életem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Az milyen, hogy a nyitófordulóban kikap a Golden State, a Patrios és a Penguins? Nem semmi, sztem!
Béczkó
A Cubs is
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 292 — The Mathematician
Csóri Rose meg James nyalisa lett? Szánalom.
gaben
le vagy maradva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Csóri Rose meg James nyalisa lett? Szánalom.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Az milyen, hogy a nyitófordulóban kikap a Golden State, a Patrios és a Penguins? Nem semmi, sztem!
Béczkó
Eddig az utolsó meccset kellett tutira megnyerni a szezonban. 😊

több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Az milyen, hogy a nyitófordulóban kikap a Golden State, a Patrios és a Penguins? Nem semmi, sztem!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 292 — The Mathematician
biztos jobb? kifizetni neki a maxot majd nem kihasználni rendesen mert nincs elég labda neki számomra nem túl jó
nyilván nagy benne a star power - főleg a kora miatt, nem azért amit eddig fejlődött - de jövőre nem lesz annyi csapatnak nagy pénze amennyi játékosnak lenne arra a pénzre igénye majd
szóval nekem a bajom továbbbra is hogy miért már most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 125 — Lucas Scott
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.
csebi
nyár végén miért ne lehetett volna alá iratni? mindenképp ti tudjátok a legjobb szerződést alá tolni
és ha működik a csapat akkor fasza, ha nem akkor meg nem biztos hogy ez jó
Negritis
még mindig jobb egy 1 dimenziós ISO játékos 20+ ponttal, mint hogy elmegy, és ott vagyunk üresen, és még igazolni sem tudunk, mert senki nem jön hozzánk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 292 — The Mathematician
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.
csebi
nyár végén miért ne lehetett volna alá iratni? mindenképp ti tudjátok a legjobb szerződést alá tolni
és ha működik a csapat akkor fasza, ha nem akkor meg nem biztos hogy ez jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 125 — Lucas Scott
abban elmondják azt is, hogy Wiggins nem írhatott volna bárhova alá, illetve volt arról is szó egy még korábbi podcastjükben, miért teljesen badarság előre odaadni ezt a pénzt.
Deny
de ez az, hogy a mi helyzetünkben szerintem nem volt más lehetőség. nem íratjuk alá, akkor ő meg ingyen elmegy. Butler és Teague kiléphet 2019-ben, és akkor a 2019-es szezonnak úgy megyünk neki jelenleg, hogy van KAT, Dieng, Patton és Tyjus Jones. ez kinek vonzó állomás? senkinek. kis piac vagyunk, ha Butler és/vagy Teague elmegy, akkor nem lesz esélyünk senkit sem hozzánk csábítani, maga KAT a jelenlegi NBA-ban nem elég vonzóerő, ahol 3 kiemelkedő játékosod kell, hogy legyen, hogy egyáltalán szóba álljanak veled a jó FA-k.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs fiúk ezt eljinxeltem, ennyit a keretről..... Gyógyulást!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
hát ez egy remek szezon volt... #fákjujuniverz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
baszki, ez nagyon durva latvany volt...

- new orleans saints hungary - sig gallery -