NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 098 — The Mathematician
harden és melo egy csapatban? 😀 ott lesz aztán védekezés
még esetleg odavinni Wiggins meg mini IT-t és akkor tuti überpro lesz a D#

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha van egy kis esze az NBA-nek eltörli ezt a Kelet-Nyugat bohóckodást és a legjobb 16 csapatot ereszti össze a PO-ban.
Baromi érdekes lesz egy a Paul-Harden-Melo??? féle Rockets és a RW, PG ütötte OKC. Kár, hogy az idióta Durant nem egy másik csapatban pattogtat (mondjuk Boston), mert lehetne egy 5-6 csapatos versenyfutás a címért.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ez nagyon durva:
 www.facebook.com/ESPN/photos/a.114588455254586.5908.104266592953439/1697562243623858/?type=3&theater

Parity and stuff
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Úgy néz ki Currynek sem lesz hóvége egy ideig😊
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/nba-steph-curry-minden-idok-legdragabb-szerzodeset-kapja-2578105
NB2
Nevetségesek ezek az összegek! Majd szépen emelkednek a jegyárak meg a sallang, aztán egy átlagos család az életben nem jut ki meccsre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
PG trade in a nutshell

 twitter.com/BillSimmons/status/880980745283489793



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Úgy néz ki Currynek sem lesz hóvége egy ideig😊
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/nba-steph-curry-minden-idok-legdragabb-szerzodeset-kapja-2578105
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 098 — The Mathematician
Houston is érdekes lesz. De Paul jó választás volt.
danyly
biztos?
nem mintha túl sok rockets meccset néztem volna, de statok alapján Harden kb irányít
nem tudom mennyire fognak jól működni együtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Houston is érdekes lesz. De Paul jó választás volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 171
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/06/30/nba_allen_nba
empty taxi
A lehető legrosszabb SL csapatba került. Itt még az SL-ben se lesz neki hely. 😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/06/30/nba_allen_nba


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
pont Maka mondta a draft alatt (bár ő inkább a Bucks-szal kapcsolatban, de szerintem a Bostonra is ugyan úgy igaz), hogy bizonyos csapatok nem nyomják fullban a tankolást és nem mindent azonnal akarnak FA/trade sztárokkal megoldani, hanem próbálják megtalálni a középutat, erős csapatot építenek a jelenben, ami ha úgy alakul(=ellenfél sérülései, valaki hatalmasat fejlődik) akkor realitás a nagy döntő elérése, viszont vannak fiatal tehetségeik akiknek köszönhetően 3-4 év múlva domináns erővé repítik a franchise-t
ZERO_L
Ja ezért kellett volna kihúznia Fultzot, nem pedig Thomasra és Smartra bízni a csapatot. Pláne nem értem a Tatum húzást, akinek a posztján ott egy Jaylen Brown, és ott lett volna egy Josh Jackson (na jó utóbbi nem akart Bostonba menni, ez nem feltétlen Ainge hibája).
Jughead
de ha Fultzot húzod (elvesztve ezzel a legrosszabb esetben top10es picket) és kiiktatod IT-t akkor mész rá a full rebuildre, de akkor meg totálisan felesleges volt Horfordot kimaxolni és a most nyáron vélhetően maxos FA-nek sem lenne túl sok értelme

a középút, amiről én beszélek az baromira nem ez, ezért gondolom, hogy inkább választották a pick+Tatum-ot, akit később megint be lehet dobni egy csomagba, hogy mondjuk ne Brown-t kelljen odaadni

egyébként IT Bostonban kvázi cult heronak számít, ezért sem olyan egyszerű csak úgy lemondani róla, mert "jaj nem tudod hova bújtatni védekezésben" mintha Harden meg Westbrook aztán marha nagy védőfenoménok lennének...

Ainge meg úgy számolt, ha már nem need az irányító mert sokan vannak alacsony posztra (abszolút nem csak IT az egyetlen buktató), akkor miért ne cserélhetne hátra egy plusz top picket bezsebelve ahol így is ki tudja húzni a csapatba legjobban illeszkedő rookie-t

nobrainer döntés volt, azon mondjuk lehetne vitatkozni, hogy esetleg többet is kérhetett volna ezért az 1/1-ért
ZERO_L
Tatum semmivel nem illeszkedik jobban a Celtics-be, mint Fultz. Fultz azért lett volna jó, mert akkor cserélhette volna Thomas-t nyugodt szívvel, most két lehetősége van: elengedi jövő nyáron ingyen, vagy ad neki egy böszme nagy szerződést és pár év múlva, megpróbálja kitakarítani.

Az meg, hogy mennyire lesz az top pick vagy sem, majd kiderül. Pláne, hogy George eléggé bekavart neki. 😀 Ha George jövőre megy a Lakers-be (lehet anélkül is), akkor annak a Kings-nek a pick-je jön, akik addigra jó eséllyel egy 10. körüli picket fognak adni, az meg már bőven nem top pick.
Jughead
azért a LAL is hülye lenne egy játékosra picket áldozni, ha tudja pontosan, hogy a köv nyáron úgy is oda fog igazolni, bár Magic-ről van szó, szóval akár ez is összejöhet 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
...ha jönne Hayward és George...
dawyd728
olyan sok helyen olvastam már ezt, de igazából ez lehetetlen, vagy az egyik jön vagy a másik, mert mindenkit el kellene cserélni a csapatból, ha mindkettő akarják+IT-t+Horfordot is velük együtt.
másrészt ez nem is lenne annyira erős csapat...
IT-PG-Hayward-Hordford-x
padon pedig lehetne egy combos Brown-Tatum kettős vet minesekkel,

szóval vagy egyik vagy másik lesz (ha...), a Celticsnek maximum 1 max contractos ember fér be, anélkül hogy nem ürítik ki teljesen a csapatot
sapka
Sapka alatti helyből jön Hayward.
Crowder+Zeller+Brown/Tatum+pickek for George
Július 2-ig kell kiraknia a Pacersnek Zellert és akkor még spórolnak is pénzt rajta, mivel non-guaranteed contractja van.

Maradna:
IT-Bradley-Hayward-George-Horford
Rozier-Smart-Green/Tatum-Ojeleye/Yabusele(akinek éppen adnak szerződést)-Zizic

Szerintem nem olyan rossz. Persze nem Dubs szint. Plusz 2018 nyarától Pels elé kell tenni 4-5 picket plusz akárki mást. Onnantól nem hiszem, h sokkal maradnának el, ha egyáltalán.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
...ha jönne Hayward és George...
dawyd728
olyan sok helyen olvastam már ezt, de igazából ez lehetetlen, vagy az egyik jön vagy a másik, mert mindenkit el kellene cserélni a csapatból, ha mindkettő akarják+IT-t+Horfordot is velük együtt.
másrészt ez nem is lenne annyira erős csapat...
IT-PG-Hayward-Hordford-x
padon pedig lehetne egy combos Brown-Tatum kettős vet minesekkel,

szóval vagy egyik vagy másik lesz (ha...), a Celticsnek maximum 1 max contractos ember fér be, anélkül hogy nem ürítik ki teljesen a csapatot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Jughead
Fultz floorja kb mindenki fölötti volt, de a ceilingje alapján 4-5 játékos simán van az ő magasságánál. Nálam pl. egyik ilyen Dennis Smith Jr., aki a lehető legjobb helyre került a benne rejlő lehetőségek kiaknázása szempontjából.
Innentől kezdve, ha egy franchise azt mondja, én ki tudom hozni xy-ból, jelen esetben Tatumból, a class legjobbját, de bele fog telni 4-5 évbe is, de mellé szerzek plusz vagyontárgyat a jövőm építésére, az egy win-win szitu. Főleg úgy, ha igazak a hírek, h jönne Hayward és George. Plusz van még egy Brown, Crowder páros is rajta kívül. Persze nem lesznek 5-en októberben a keretben, de ha csak 3-4. számú wing lesz, akkor szépen évről-évre egyre nagyobb feladatot kapva fejlődhet, mint Leonard vagy Butler.

Anthony Davis floorja és ceilingje is torony magasan a többi felett volt.

Ball nem volt top10-ben az egy évvel ezelőtti mockokban, az nbadraft.net-en talán még lotteryben sem. Október-novemberben mászott fel a top2-be.

Abban viszont igazat adok, h egyelőre gyűjtsön további értékeket Davisre, vagy bárki másra Ainge, nem látom ki lesz egyesben 2018 októberében, akivel hosszútávon tud majd konkurálni a csapat, vagy legalább potenciál meg van benne, h majd 2020, 2022 körül vezesse a Bostont.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 098 — The Mathematician
közbe amúgy felröppent hogy ha Hayward-t sikerül leigazolni, akkor George is érkezhet cserével és hosszabbítással
ami tök jól hangzik, csak ugyanúgy az irányító elég nagy lik marad abban a csapatban
Negritis
George lassan fél éve meg van áldva azzal, hogy mekkora Lakers szurkoló, és az az álma, hogy ott játsszon, nem hiszem, hogy ezek után aláír a fő riválishoz, pláne, hogy annó twitteren is jelezte, hogy sose menne a Celtics-be.
Jughead
tisztában vagyok vele, de már nem azokat az időket éljük hogy 1-1 játékos ne csinálna segget a szájából

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Sunsról valaki valamit?
Vélemény?
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 171
közbe amúgy felröppent hogy ha Hayward-t sikerül leigazolni, akkor George is érkezhet cserével és hosszabbítással
ami tök jól hangzik, csak ugyanúgy az irányító elég nagy lik marad abban a csapatban
Negritis
George lassan fél éve meg van áldva azzal, hogy mekkora Lakers szurkoló, és az az álma, hogy ott játsszon, nem hiszem, hogy ezek után aláír a fő riválishoz, pláne, hogy annó twitteren is jelezte, hogy sose menne a Celtics-be.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 098 — The Mathematician
közbe amúgy felröppent hogy ha Hayward-t sikerül leigazolni, akkor George is érkezhet cserével és hosszabbítással
ami tök jól hangzik, csak ugyanúgy az irányító elég nagy lik marad abban a csapatban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 171
ez a Fultz az utóbbi évek legnagyobb tehetsége, nem tudom hol olvastad, de óriási nagy marhaság
ZERO_L
Láttam jó pár meccsét felvételről, illetve az elmúlt évek prospectjeit is ugyanígy. Legutoljára Davistől láttam ennyire magabiztos és jó játékot, ráadáasul two-way nyomta jól, ellentétben mondjuk egy KAT-tal, aki már az egyetem is inkább előrefelé villogott. De egyébként ezzel az elemzők, és a csapatok túl nyomó része is egyetért, szóval erős ez a marhaság kijelentés. Sokat elmond róla, hogy egyöntetűen mindenki Lonzo elé várta mostanra, pedig a srác úgy érkezett az egyetemre, hogy na majd ő megváltja a világot, és jól is játszott, mégis csak 2. lett.

pont Maka mondta a draft alatt (bár ő inkább a Bucks-szal kapcsolatban, de szerintem a Bostonra is ugyan úgy igaz), hogy bizonyos csapatok nem nyomják fullban a tankolást és nem mindent azonnal akarnak FA/trade sztárokkal megoldani, hanem próbálják megtalálni a középutat, erős csapatot építenek a jelenben, ami ha úgy alakul(=ellenfél sérülései, valaki hatalmasat fejlődik) akkor realitás a nagy döntő elérése, viszont vannak fiatal tehetségeik akiknek köszönhetően 3-4 év múlva domináns erővé repítik a franchise-t
ZERO_L
Ja ezért kellett volna kihúznia Fultzot, nem pedig Thomasra és Smartra bízni a csapatot. Pláne nem értem a Tatum húzást, akinek a posztján ott egy Jaylen Brown, és ott lett volna egy Josh Jackson (na jó utóbbi nem akart Bostonba menni, ez nem feltétlen Ainge hibája).

Ainge meg úgy számolt, ha már nem need az irányító mert sokan vannak alacsony posztra (abszolút nem csak IT az egyetlen buktató), akkor miért ne cserélhetne hátra egy plusz top picket bezsebelve ahol így is ki tudja húzni a csapatba legjobban illeszkedő rookie-t

nobrainer döntés volt, azon mondjuk lehetne vitatkozni, hogy esetleg többet is kérhetett volna ezért az 1/1-ért
ZERO_L
Tatum semmivel nem illeszkedik jobban a Celtics-be, mint Fultz. Fultz azért lett volna jó, mert akkor cserélhette volna Thomas-t nyugodt szívvel, most két lehetősége van: elengedi jövő nyáron ingyen, vagy ad neki egy böszme nagy szerződést és pár év múlva, megpróbálja kitakarítani.

Az meg, hogy mennyire lesz az top pick vagy sem, majd kiderül. Pláne, hogy George eléggé bekavart neki. 😀 Ha George jövőre megy a Lakers-be (lehet anélkül is), akkor annak a Kings-nek a pick-je jön, akik addigra jó eséllyel egy 10. körüli picket fognak adni, az meg már bőven nem top pick.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért cseréli az 1/1-es picket,? Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért húz 1/3-on olyan posztra, amire tavaly is? Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért nem húzza ki 1/1-en az utóbbi évek legnagyobb tehetségének kikiáltott Fultzot?

És nem az nem indok, hogy ott van a posztján Thomas, mert jövőt nem egy 30 éves védekezésben mínusz egy emberrel kell építeni pláne, hogy jövőre ki is kell tömni a zsebét, ha nem is kapja meg a maxot akkor is kap majd egy legalább 30 millás szerződést. Ha a Celtics adja ezt neki, akkor 5 évig baszhatják, ha más akkor nincs irányítójuk és majd elgondolkozhatnak, hogy lehet ki kellett volna húzni Fultzot vagy Ball-t és az irányító posztot megoldani egy időre?

Eddig borzalmas, amit Ainge idén csinál tele van értékekkel és semmit nem kezd velük...
Jughead
pont Maka mondta a draft alatt (bár ő inkább a Bucks-szal kapcsolatban, de szerintem a Bostonra is ugyan úgy igaz), hogy bizonyos csapatok nem nyomják fullban a tankolást és nem mindent azonnal akarnak FA/trade sztárokkal megoldani, hanem próbálják megtalálni a középutat, erős csapatot építenek a jelenben, ami ha úgy alakul(=ellenfél sérülései, valaki hatalmasat fejlődik) akkor realitás a nagy döntő elérése, viszont vannak fiatal tehetségeik akiknek köszönhetően 3-4 év múlva domináns erővé repítik a franchise-t
azért mert most nem adott oda top picket Butlerért, még messze nem azt jelenti, hogy kevesebb assettel rendelkezne Ainge, most is ugyan úgy megvannak az értékei amit bármikor beválthat egy all-star játékosra


ez a Fultz az utóbbi évek legnagyobb tehetsége, nem tudom hol olvastad, de óriási nagy marhaság

Fultz a legbiztosabb pick volt a drafton, ettől még ha olvastad a reportokat, a drafton kb volt 5-6 (vagy több) játékos akire simán rámondták, hogy "pár év múlva ő lehet a draft legjobb játékosa" és ezek között volt rendesen irányító is
vagyis ez a draft iszonyatosan mély volt az elején, Ainge meg úgy számolt, ha már nem need az irányító mert sokan vannak alacsony posztra (abszolút nem csak IT az egyetlen buktató), akkor miért ne cserélhetne hátra egy plusz top picket bezsebelve ahol így is ki tudja húzni a csapatba legjobban illeszkedő rookie-t

nobrainer döntés volt, azon mondjuk lehetne vitatkozni, hogy esetleg többet is kérhetett volna ezért az 1/1-ért



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Az igen!
Iverson újra pàlyàn, meg pàlya mellett edzőként. 3 a 3 ellen gondolom komoly körítéssel.
 big3.com
gaben
Király a sapi! 😉
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Az igen!
Iverson újra pàlyàn, meg pàlya mellett edzőként. 3 a 3 ellen gondolom komoly körítéssel.
 big3.com

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 171
Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért cseréli az 1/1-es picket,? Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért húz 1/3-on olyan posztra, amire tavaly is? Ha Ainge a jövőt építi, akkor miért nem húzza ki 1/1-en az utóbbi évek legnagyobb tehetségének kikiáltott Fultzot?

És nem az nem indok, hogy ott van a posztján Thomas, mert jövőt nem egy 30 éves védekezésben mínusz egy emberrel kell építeni pláne, hogy jövőre ki is kell tömni a zsebét, ha nem is kapja meg a maxot akkor is kap majd egy legalább 30 millás szerződést. Ha a Celtics adja ezt neki, akkor 5 évig baszhatják, ha más akkor nincs irányítójuk és majd elgondolkozhatnak, hogy lehet ki kellett volna húzni Fultzot vagy Ball-t és az irányító posztot megoldani egy időre?

Eddig borzalmas, amit Ainge idén csinál tele van értékekkel és semmit nem kezd velük...
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Sokatmondó adat, ha nincs a pályán 2,6-al jobb ratinggel támadt a Wolves, illetve ugyanekkor 1,7-el gyengébben támadott az ellenfél. Összesen 4,3 net ratinggel jobban járt a Minnesota, ha ült a padon, vagy a sérülése miatt még ott sem. Miután kiesett, egyre többet lehetett a spanyol kezében a labda és Rubioval a csapat elkezdett szárnyalni.
dawyd728
Ez azért nem ilyen egyszerű, a Rubio-Wiggins-Lavine sor volt igazán katasztrófa elől és hátul is. Rubio nem ad spacinget egyrészt, másrészt hátul én is látom milyen advanced statokat hoz, de pl. 100+1szer láttam hogy védekezésben nem tud egy kemény screenen áttörni, és sima pontokat hoznak rajta.
Wiggins és Lavine pedig szvsz szinte kottára ugyanaz a játékos, hasznosak is, de együtt már sok. Ha Wiggins sérül meg ugyanezt elmondhatnánk vice versa. Mindkettő utál védekezni, és csak a kreatív előre játék van bennük, illetve Lavine még kreatívabb is jobb rangedzsel+egymás posztján játszottak. Előbb-utóbb elkerülhetetlen volt a csere, ránézésre és érzésre szerintem Lavine a jobb játékos hosszabb távon más-más csapatban. De ő sérült meg, könnyebb volt lemondani róla.

Butler nagy tartást fog adni a Minnesotának, és így vagy úgy ráveszi Wigginst is a védekezésre.
Szóval óvatosan a statokkal, itt nem Lavine volt a kutya, hanem az hogy 3-an együtt játszottak végig, de legfőképpen a Lavine-Wiggins páros.
sapka
LaVine pedig gólpassz nem ad, pedig nem keveset van a kezében a labda. Egészen elképesztő a Wolves/Rubio játékának javulása ASW óta, mikor már nem volt. Plusz LaVine nélkül 35%-os triplázó lett a spanyol, ami szerintem összefügg azzal, h jobban járt a labda és könnyebb dobóhelyzetek alakultak. Mellette 16/10-es szezon zárást hozott az utolsó 25 meccsen.
Visszatérve a net ratingre, azért az sokat mond, h az elmúlt 3 szezonban mindig LaVine net ratingje volt a legrosszabb hármójuk közül és ami azt illeti nem is kicsivel. Történeti hűséghez tartozik, h idén volt a másik kettőhöz a legközelebb a -4,3-al, míg a másik kettő pozitív tartományban.
Majd kiderül, ne legyen igazam.
dawyd728
Én ezeknek az advanced statoknak hiszek:
 www.basketball-reference.com/teams/MIN/2017.html

OBPM (offensive box plus minus) ~ mennyit tesz hozzá a játékos a támadóoldalon átlagosan 100 kísérletre vetítve
DBPM (defensive box plus minus) ~ u.a. csak védő oldalon
VORP (value over replacement level) ~ ez egyfajta 'nélkülözhetetlenséget' számol, hozzávetőlegesen mennyire hasznos a játékos a csapatának;

Wiggins: 0,2/-2,9/-0,6
Lavine: 2,1/-2,4/0,8
Rubio:1,7/-1/1,7

Towns: 4,8/0,3/5,4

Ami az összevetésből kiderül, hogy Wigginst nem szeretik az advanced statok, több okból; túl sok labdát használ el és nem elég eredményesen. Védőoldalon pedig feketelyuk, ezzel szemben Lavine (lényegesen) többet tesz hozzá támadóoldalon, és kicsit kisebb feketelyuk. Ezért Wiggins már-már cserélhető kategória, de még egyszer említeném, hogy ezek a srácok ugyanazzal a skillsettel egymás posztján játszottak, ami rossz volt, mert forwardjuk egy szál sem volt, Dieng és KAT is palánk alatti játékos. Legalábbis én így látom.
Ezért nagyon jó a Butler trade, végre lesz egy rendes 3-asuk.
sapka
Ismerem ezeket a statokat, de én ezeket nem gyakran használom. Azokat a szakírókat, akiket hallgatok inkább ESPN Real Plus-Minust szokták érvként emlegetni. 2016-17-es szezonban:
-2.97 LaVine,
-1.60 Wiggins
+2.13 Towns
+2,49 Rubio
Mondjuk szívesen olvasnék erről vmit, h két ilyen ennyire hasonló advanced stat között mitől ekkora eltérés.

Másik, h abban nem kell meggyőzni, h Wiggins is egy túlértékelt fiatal sztár. Nem bust, de nem is úgy játszik, mint egy top10-es picktől elvárható lenne.
Én csak azt állítom LaVine on/off court ortg és ellenfél on/off court ortg-jei által kijött szumma alapján minden évéről elmondható, jobb a csapat akkor, ha nincs pályán. Mind a három eddigi évében neki negatív lett, míg akár Wiggins, akár Rubioé folyamatosan pozitív tartományban van. Ez se a tökéletes stat, olyan kéne leginkább, h mely lineupoknak milyen net ratingje van, ahol
Rubio+Wiggins-LaVine vagy Rubio+LaVine-Wiggins játszik.

Én mondjuk annak "örülök" Nuggets szurkoló létemre, h Rubioval a folyamatos huzavona úgy látszik egy időre lenyugszik. Évek óta mint valami fekete bárány, minden rossz rajta csattant.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Griffin kilép a szerződésből ha jól olvasom. Hm, esetleg ö Bostonba?