NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most akkor Hanga megy a Spurshoz vagy nem?

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
...
dawyd728
lefosnám a bokám ha Davis Bostonba kötne ki, de ennek azért túl sok realitása nincs

most vitték oda Cousinst, ergo Davis köré akarják építeni a csapatot (és nem a draftról) vagy legalábbis erre törekszenek, nem fogják ezt a projektet 1-2 év után feladni, ráadásul AD-hez hasonló játékost nem találsz minden bokorban, végsőkig ragaszkodni fognak hozzá, esetleg 30+osan elengedik gyűrűt hajhászni

ez olyan lenne, mintha Luckról mondana le a Colts... nyilván túlzó a hasonlat, de érted, nem fogod az egyetlen valamire való, már bevált all-star játékosodat elcserélni
ZERO_L
Ha van esze a Pelicans FO-nak (nincs) akkor Davis-t simán odaadnák az idei 1/3 jövő évi Nets pick + Brown csomagért. Ennél jobb rebuild alapjuk sose lesz (max ha az 1/1-et kapták volna meg), a jelenlegi csapatuk meg kilátástalan.

Aztán utána a Lakersbe elboltolnák Cousins-t Ballért, Randle-ért meg Dengért cserébe. És akkor úgy állnának jövőre, hogy náluk van egy ilyen kezdő, hogy Ball-Jackson-Brown-Randle-?, illetve 2 darab top 5 pick.

Álomszerű lenne Pelicans szempontból, de mivel Demps egy hülye így inkább Holidaynek adnak a nyáron egy max közeli szerződést, amelynek köszönhetően akár a PO első köréig is elmehetnek, majd utána várhatják a nyarat, ahol Cousins ott hagyja őket. Természetesen Holiday, Asik, Hill és Moore fantasztikus szerződései miatt a cap alatt az azt követő 2 évben se lesz semmi helyük, de legalább masszívan hozzák majd a 10. pickeket (amikkel semmire se mennek). Aztán pont ekkorra fog lejárni Davis szerződése is, ő meg majd köszöni szépen és elmegy valami kompetens csapathoz ellenérték nélkül.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Ezekkel a latolgatásokkal egyetlen gond van, Keleten ugyanis van egy olyan megkerülhetetlen szempont, amivel nem számoltok, csapatépítések ide, cserék, draftcetlik oda, miszerint az a csapat nyeri Keletet, ahol LeBron James játszik.
Sobri Jóska
Erről beszélünk... Miért nem húzod ki az utóbbi évek legnagyobb tehetségét, ha jelenleg úgysincs esélyed?

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
...
dawyd728
lefosnám a bokám ha Davis Bostonba kötne ki, de ennek azért túl sok realitása nincs

most vitték oda Cousinst, ergo Davis köré akarják építeni a csapatot (és nem a draftról) vagy legalábbis erre törekszenek, nem fogják ezt a projektet 1-2 év után feladni, ráadásul AD-hez hasonló játékost nem találsz minden bokorban, végsőkig ragaszkodni fognak hozzá, esetleg 30+osan elengedik gyűrűt hajhászni

ez olyan lenne, mintha Luckról mondana le a Colts... nyilván túlzó a hasonlat, de érted, nem fogod az egyetlen valamire való, már bevált all-star játékosodat elcserélni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Ezekkel a latolgatásokkal egyetlen gond van, Keleten ugyanis van egy olyan megkerülhetetlen szempont, amivel nem számoltok, csapatépítések ide, cserék, draftcetlik oda, miszerint az a csapat nyeri Keletet, ahol LeBron James játszik.
Sobri Jóska
Állítólag el akar jönni Clevelandból!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Ezekkel a latolgatásokkal egyetlen gond van, Keleten ugyanis van egy olyan megkerülhetetlen szempont, amivel nem számoltok, csapatépítések ide, cserék, draftcetlik oda, miszerint az a csapat nyeri Keletet, ahol LeBron James játszik.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Az a baj ezzel a trade-del Celtics szempontból, hogy Ainge gyakorlatilag most azt mondta, hogy nem baj, hogy mindenki Fultz-ot akarja, én akkor sem, mert mindenkinél okosabb vagyok. Nekem gyanús, hogy itt nem ő a helikopter, és elengedett egy olyan szintű prospectet, mint amilyen talán Davis óta nem volt.

A másik, ami a bajom (lenne Celtics szurkolóként), hogy ez jó eséllyel azt fogja eredményezni, hogy jövőre majd kimaxolják Thomast, aki 30 éves lesz és nőni sem fog már...

Colangelo jót húzott (mondjuk egy top 3 protection jobban tetszene, mint a mostani megoldás), de a Noel trade-t nem tudom neki megbocsátani még. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Ezt most nagyon jól csinálta Colangelo szvsz, a jövő évi Lakers pick nem lesz egy olyan nagy eresztés, bőven megérte elvinni Fultzot needre.
Ha egészségesek tudnak maradni hosszabb távon (elsősorban Embiid és Simmons), akkor 2-3 éven belül nagyon erős és fiatal csapatuk lesz.

Szerintem ezt most Ainge kicsit elkefélte, van/lesz 7 első körük a köv évi 3 drafton (idén 1/3 jövőre BOS1st-LAL1st-BKN1st), ebből egy teljes rebuildet le lehet vezényelni, ugyanakkor nekik már játékosok kellenek és nem értékek. Nem tudom miért vonzóbb az 1/3+LAL pick+első körös mint az 1/1+első körös mondjuk akár Butlerért. Bár ha Lonzo lecsúszik 1/3-ra akkor lehet valaki beleszeret, a többiekbe nem hiszem.

Ezek szerint Fultzot nem tartották olyan sokra, mint a híre; de akkor miért kellett a Phillynek😊😊😊.
sapka
Learatja Hinkie munkáját.. Habár azt jól csinálta, h 6-24 között övék a '18-as Lakers pick. Egyelőre messzi van a '19-es draft, de érzésre, ha a Kings nem csinál most ordas nagy hülyeséget, és jövőre újabb top5-7 tehetséggel szerintem jobbak lesznek 19-ben, mint jövőre a Lakers, de azért ez inkább zaccból jóslás esete.

Szerintem sokan azt nem veszik figyelembe Ainge megítélése kapcsán, h ő eddig is konkurálhatott volna keleten, ha akart volna, de James miatt inkább kivár. Nekik 2019-től kell minél jobbnak lenni, h bajnokok lehessenek. Minek lőjön el töltényt, h talán jobb legye a Cavsnél, amikor valószínű az is kevés lesz a Warriors ellen. Tudja, h még nincs itt az idő. Szerencséjére talán jövőre fel is bomlik a Cavs, így egy problémával kevesebb. Ott lesz egy év múlva 6 db első körössel, plusz a rosteren további zsíros assettel. Mi van, ha beajánlja a 3 legerősebbet Davisért. New Orleans is halad a totális szétesés felé. Jövő nyáron újabb lotteryben ragadás után, Cousins valószínű lelépése előtt (ha évközi csere volt, akkor után), 2 évvel AD szerződésének lejárta előtt, a sapka alatt nulla hellyel, ha te vagy a tulaj nem fogsz rábólintani a 3 legjobb vagyontárgyra, amit a Celtics ajánl?

Plusz én abban sem vagyok biztos, h idén ellőné a sapka alatti helyét. Simán kinézem belőle, h a '18-as nyáron akarja megnyomni az all-in-t. A felsorolt assetjeivel és 50M sapka alatti hellyel a csillagokat is lehozhatná az égről. Most valljuk be, az idei piacon Paul, Hayward, Griffin, Lowry, Millsap, Gallinari, Ibaka van. A többieket nem is sorolom, mert nem contender csapat húzóemberének valók, vagy ha azok, akkor RFA-k, amiért nem lesznek elérhetők. Tegyük fel, idén nyáron pickekkel Butlert/George valamelyikét megszerzik. FA-k közül kik azok, akik Butler/George és a jelenlegi csapat magjával kiegészülve képesek lennének annyit emelni a csapaton és lehetőleg hosszútávon(4-5 év), h képesek legyenek a bajnoki címért menni? Nagyon talán Hayward(+Butler/George). Ha rövidtávon nézzük és a legeslegjobb, Paul jönne, azzal is azt érnék el, h 60+ győzelem körül lennének. Valószínű az egy évvel idősebb Cavs-en tovább is jutnának, majd a Dubs jön és kevesek lesznek, cserébe elfogy a capspace. Hogyan tovább? Ha bárki más jön még ennyit sem ugranának jövőre, vagy két év múlva. Neki 4 db all-nba játékos ellen kell fegyverkeznie. A felsorolt FA-k mindegyike és a trendi cserepletykák szereplői között elég kevés az echte magas, aki tetejében a GSW ellen is fenntartható. Pedig a legnagyobb hiányosságaik itt vannak. | Nade, egyszer el fog kezdeni leketyegni AD órája is New Orleansban. Szerintem akkor kell Ainge-nek meghúzni a ravaszt. |

Utolsó bekezdésedre: Ha plafonját nézem a top4 irányítónak, ott nem látok nagy különbséget. Ami Fultz-ot a többi elé helyezi nálam, h a legbiztosabb/legmagasabb padlója van. Ezáltal legkevésbé zsákbamacska. Egy béna franchise, béna edzői stábja ellenére is jó játékos lesz, legyen bármi. Ettől még simán benne van, h Fox vagy Smith esetleg Ball lesz az idei classból a legjobb PG 5 év múlva. Csak mindhármójuk esetében egy megfelelő edzői stáb, vagy egy a játékuknak megfelelő rendszer/játékostársak kellenek, h maximalizálódjon a tehetségük. Jackson is azért van előrébb nálam, mint Tatum vagy Isaac, mert ha ő szinte semmit se fejlődik, akkor is egy Iguodala jó eséllyel minimum lesz profi pályafutása alatt. Összességében szerintem nincs olyan óriási különbség a top6-8 prospect között, h 3-5 év múlva ne lehessen a közülük legutolsó helyen elvitt végül a legjobb. Pl. tavaly az eleje és a 8. Chriss között ilyen szempontból univerzumnyi távolság volt.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ezt most nagyon jól csinálta Colangelo szvsz, a jövő évi Lakers pick nem lesz egy olyan nagy eresztés, bőven megérte elvinni Fultzot needre.
Ha egészségesek tudnak maradni hosszabb távon (elsősorban Embiid és Simmons), akkor 2-3 éven belül nagyon erős és fiatal csapatuk lesz.

Szerintem ezt most Ainge kicsit elkefélte, van/lesz 7 első körük a köv évi 3 drafton (idén 1/3 jövőre BOS1st-LAL1st-BKN1st), ebből egy teljes rebuildet le lehet vezényelni, ugyanakkor nekik már játékosok kellenek és nem értékek. Nem tudom miért vonzóbb az 1/3+LAL pick+első körös mint az 1/1+első körös mondjuk akár Butlerért. Bár ha Lonzo lecsúszik 1/3-ra akkor lehet valaki beleszeret, a többiekbe nem hiszem.

Ezek szerint Fultzot nem tartották olyan sokra, mint a híre; de akkor miért kellett a Phillynek😊😊😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/WojVerticalNBA/status/876279340627103744
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Trade between Philly and Boston will be finalized on Monday, per source. Sides have agreed. Sixers will get first pick and take Fultz.

több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Boston-76ers csere a láthatáron a #1 pickért... (1st for 3rd + jövő évi védetlen LAL 1st pick)
Olvasgattam róla, hogy egy esetleges Hayward érkezés miatt, akár jobb lenne Josh Jackson a Celticsnek, mint Fultz, de azt hittem, hogy ez hülyeség. Mondjuk meglepődnék, ha a Celtics úgy belemenne a cserébe, hogy nem tudják JJ biztosan elérhető a 3. pickkel. Másik lehetőség, hogy az így megszerzett extra pickkeket cserélnének Butlerért??? Érdekes napok jönnek. Hajrá Ainge.


JT Daniels fan
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 714 — Cowboys fan
Nem ez volt az évszázad döntője, bár legalább most a jobb nyert.
gaben
mindig a jobb csapat nyer
4 meccses párharcon meg főleg
eaglesmcnabb
vagy a màkosabb
gaben
egyszer valami sportstatisztikai oldal adott egy elemzést arra vonatkozóan, hogy miért kisebb a valószínűsége annak, hogy az esélytelenebb nyerjen (hosszú távon) a kosárlabdában, mint pl az amerikai futballban.
nagyjából annyi a lényege, hogy minél többször ismétlődik ugyanaz a dolog (pl egy támadás), annál nagyobb a valószínűsége, hogy a képzettebb/jobb csapat javára dől el ezek összessége.
egy-egy meccsen el lehet kapni a jobbat, de mondjuk egy best-of-seven szériában már nehezebb, és itt jön be az, hogy azért a szerencsének nincs túl fontos szerepe.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Nem ez volt az évszázad döntője, bár legalább most a jobb nyert.
gaben
mindig a jobb csapat nyer
4 meccses párharcon meg főleg
eaglesmcnabb
vagy a màkosabb

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/19190520_310970936012619_8416927090204475392_n.jpg?stp=dst-jpg_p300x300&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=004c4a&_nc_ohc=c4V6WgZyB24Q7kNvgEbIF_s&_nc_oc=AdisqEXcPWpcdyK4r6dwluqxOq7QoJU3xzhP5xLal472tYyJgikTzm9Dse167JW_7Ks&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAWHccnolwhGX2AC1u0Zno1E1MvqS-TO23NfLL0WFBLMQ&oe=66344595
Warriors shredded the Cavs. | By CycleFacebook
Warriors shredded the Cavs.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem ez volt az évszázad döntője, bár legalább most a jobb nyert.
gaben
mindig a jobb csapat nyer
4 meccses párharcon meg főleg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Nem ez volt az évszázad döntője, bár legalább most a jobb nyert.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
LeBron döntőbeli statjai:

33.6 PPG (63% TS), 12.0 RPG, 10.0 APG, 1.4 SPG, 1.0 BPG

És semmit sem ér vele.

Jughead
Ezért csapatsport a kosárlabda. 😊

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
LeBron döntőbeli statjai:

33.6 PPG (63% TS), 12.0 RPG, 10.0 APG, 1.4 SPG, 1.0 BPG

És semmit sem ér vele.

Sajnos Durant sok volt ennek a Cavs-nek. Ő is brutális számokat hozott, és nem volt hajlandó rontani. Pedig borzalmas shot selectionje volt a döntőben, mondjuk neki lett igaza.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Na csak összehozták 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Nem kisebb hanem nagyobb számítási hiba történt azt hiszem.
Szóval 16-1 / 16-2-re gondoltam de nyilván akik okosabbak nalam rá is jöttek 😀
Toca
Még jó, hogy nem foglalkozol számokkal hivatásszerűen. 😛

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem kisebb hanem nagyobb számítási hiba történt azt hiszem.
Szóval 16-1 / 16-2-re gondoltam de nyilván akik okosabbak nalam rá is jöttek 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
azért a legacy szempontjából a 73-9 mellé baromi erős lett volna a 16-0, talán-talán elhomályosíthatta volna a 1-3-ról való csúfos bukást, már csak ezért is érdemes lett volna komolyabban venni ezt a 4. meccset
nem tudom mikor jut egy csapat (vagy maga a GSW) még egyszer ilyen lehetőséghez

persze, ha köv években zsinórban 3szor behúzzák a bajnokságot, akkor ez már senkit se fog érdekelni, de én azért remélem ez nem következik be 😊
ZERO_L
Nem szabad elsietni, idén felteszik a 14-2-t /15-1-et hogy legyen még 2 évük megdönteni.
Toca
?

15-1, akkor lehet ha nincs több meccs. 14-2 meg sehogy. 😀 Úgy érzem itt egy kisebb számítási hiba történt. 😀
Jughead
volt már csapat 15-1el bajnok 😉
egyébként csak annyi kell hogy módosítsák a kiírást 😀
de jelenleg igen 16 győzelem kell
szal 16-1, 16-2 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
azért a legacy szempontjából a 73-9 mellé baromi erős lett volna a 16-0, talán-talán elhomályosíthatta volna a 1-3-ról való csúfos bukást, már csak ezért is érdemes lett volna komolyabban venni ezt a 4. meccset
nem tudom mikor jut egy csapat (vagy maga a GSW) még egyszer ilyen lehetőséghez

persze, ha köv években zsinórban 3szor behúzzák a bajnokságot, akkor ez már senkit se fog érdekelni, de én azért remélem ez nem következik be 😊
ZERO_L
Nem szabad elsietni, idén felteszik a 14-2-t /15-1-et hogy legyen még 2 évük megdönteni.
Toca
?

15-1, akkor lehet ha nincs több meccs. 14-2 meg sehogy. 😀 Úgy érzem itt egy kisebb számítási hiba történt. 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
azért a legacy szempontjából a 73-9 mellé baromi erős lett volna a 16-0, talán-talán elhomályosíthatta volna a 1-3-ról való csúfos bukást, már csak ezért is érdemes lett volna komolyabban venni ezt a 4. meccset
nem tudom mikor jut egy csapat (vagy maga a GSW) még egyszer ilyen lehetőséghez

persze, ha köv években zsinórban 3szor behúzzák a bajnokságot, akkor ez már senkit se fog érdekelni, de én azért remélem ez nem következik be 😊
ZERO_L
Nem szabad elsietni, idén felteszik a 14-2-t /15-1-et hogy legyen még 2 évük megdönteni.